Гравці «Локомотива» у складі збірної України вийшли до чвертьфіналу Євро

По це повідомляють у Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА.

Збірна України з футзалу, кістяк якої складають гравці харківського «Локомотива», пробилася до 1/4 фіналу чемпіонату Європи, який в ці дні проходить в Сербії.

В другому матчі групового етапу українці з рахунком 1:4 програли команді Іспанії, але змогли зайняти в групі «В» друге місце та вийти до плей-офф.

В чвертьфіналі, який відбудеться 8 лютого, суперниками збірної України стануть господарі Євро – команда Сербії.

Нагадаємо, в стартовому для себе матчі, який відбувся 4 лютого, українці перемогли збірну Угорщини 6:3. П’ять м’ячів в сітку воріт суперника забили гравці «Локомотиву». Дублем на 7-ій та 35-ій хвилинах відзначився Дмитро Бондар, по одному на свій рахунок записали Дмитро Сорокін (2-а хвилина), Денис Овсянников (25-а хвилина), а також Євген Валенко (36-а хвилина).