Харківський ВК «Локомотив» виграв «золото» міжнародного турніру

У Львові відбувся III Міжнародний волейбольний турнір «Кубок Лева», в якому взяли участь п’ять клубів.

На турнірі грали львівський «Барком-Кажани», харківський «Локомотив», польські «Кампер-Вишков» і «Слєпск Сувалки» та румунський «П’ятра-Нямц».

За підсумками першого етапу змагань до фіналу вийшли харків’яни та господарі турніру. Матч видався дуже напруженим, та переможець був виявлений лише після п’яти сетів. Програвши перші дві партії, «Локомотив» все ж таки зломив хід матчу і виграв наступні три 3:2 (24:26, 25:27, 25:19, 26:24, 15:13) та вперше здобув головний трофей «Кубку Лева».

В матчі за третє місце зійшлись два польські клуби. Перемогу 3:0 за партіями святкували волейболісти «Слєпск Сувалки».