Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Жителі області розраховуються за теплопостачання більш ніж на 100%

27 грудня 2017 | 16:24

Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

27 грудня він взяв участь у селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яка пройшла під керівництвом заступника міністра Едуарда Кругляка. Селектор був присвячений стабільному проходженню опалювального сезону та розрахункам за спожиті енергоносії.

Зокрема, в ході наради розглянули проблемні ситуації з опаленням, що виникли в містах Сміла Черкаської області, Шепетівка Хмельницької області та Лисичанськ Луганської області. Також обговорили питання забезпечення установ соціальної сфери приладами обліку теплової енергії та розрахунків за спожиті енергоресурси.

Підбиваючи підсумки наради, Євгеній Шахненко звернув увагу керівників місцевого самоврядування Харківщини на необхідність чітко контролювати рівень розрахунків комунальних підприємств за спожиті енергоносії.

«Питання опалювального сезону дуже важливе - особливо для міст обласного підпорядкування. Прошу ще раз керівників місцевого самоврядування глибоко вдаватися в ситуацію з отриманням номінацій на газ, порядку, законодавчої бази, взаємин з облгазом і Харківтрансгазом», - акцентував заступник голови ХОДА, відзначивши, що на даний момент усі підприємства Харківщини отримали необхідні номінації.

Євгеній Шахненко також підкреслив, що в Харківській області високий рівень розрахунків населення за послуги теплопостачання.

«У нас переплата населення за тепло - 11 мільйонів гривень, рівень розрахунків – понад 100 відсотків», - зазначив заступник керівника області.

Він звернувся до керівників районів і міст області з проханням вже зараз планувати опалювальний сезон 2018-2019 року, зокрема, приділивши увагу стану котелень.

«Ми відповідаємо за кінцевий результат: щоб людям було тепло. У нас в області є чітке розуміння того, що на першому місці стоїть споживач», - підкреслив Євгеній Шахненко.


Теги: шахненко селектор опалення мінрегіон

Поділиться:Схожі новини