ОФИЦИАЛЬНЫЙ ВЕБ-САЙТХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

Общая информация

04 июня 2015 | 10:50

Інформація щодо реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів, які передбачають проведення процедур закупівель

 

Відповідно до Стратегії співробітництва з Міжнародним банком реконструкції та розвитку на 2008-2011 роки в Україні розпочалася реалізація проекту щодо приведення до європейського рівня автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. У рамках проекту планується проведення капітального ремонту автодороги та  розвиток її інституційного потенціалу. Обсяг кредитних ресурсів для реалізації проекту складає 600 млн. дол. США.

Автомобільна дорога Київ-Харків-Довжанський є однією з найважливіших магістральних доріг України, що збігається з національним транспортним коридором Європа-Азія та входить до переліку об’єктів із підготовки до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

 Відповідно до  Угоди про позику (Проект поліпшення автомобільних доріг та безпеки руху) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, яка  ратифікована 16 липня 2009 року, Державною службою автомобільних доріг України 14 лютого 2011 року розпочата процедура відкритих торгів із розробки робочого проекту реконструкції автомобільної дороги Київ - Харків - Довжанський на ділянці км 452+040 - км 461+540 у Харківській області - 9,5 км. Інформація опублікована на офіційному сайті державних закупівель (веб-порталі Уповноваженого органу – Міністерства економічного розвитку і торгівлі України - www.tender.me.gov.ua).

Версия для печати Поделиться:


Вверх