Харківські борці успішно виступили на домашньому чемпіонаті України

Участь у змаганнях з греко-римської боротьби серед кадетів взяли 278 спортсменів з 20 регіонів країни, а за їх підсумками збірна Харківщини виборола 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові нагороди.

Чемпіоном України у ваговій категорії до 60кг став Руслан Абдієв, а срібним призером у вазі до 65кг - Аріф Асгарі.

Бронзові медалі здобули: Георгій Беленський та Станіслав Денисенко (обидва: вагова категорія - до 71кг) і Михайло Вишневецький (вагова категорія - до 110кг).

У командному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. Перше було за борцями Київської області, а замкнула трійку кращих збірна Рівненської області.

Ці змагання стали одним з етапів формування та підготовки збірної України серед кадетів для участі в міжнародних змаганнях 2019 року. Основними стартами в наступному році в цій віковій категорії стануть чемпіонати Європи та світу. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.