Лейля Аджаметова перемогла на паралімпійському чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

З 20 по 26 серпня в столиці Німеччини місті Берлін відбувся паралімпійський чемпіонат Європи з легкої атлетики, на якому 2 золоті та 1 срібну медаль здобула харківська спортсменка.

Участь у чемпіонаті взяли близько 600 спортсменів з 40 країн. Українська паралімпійська збірна була представлена 37 атлетами, серед яких було двоє харків’ян.

Лейля Аджаметова змагалася серед спортсменок з порушенням зору в категорії Т13 та фінішувала першою на дистанціях 100 м с результатом 11.93 сек. та 200 м (24.78 сек.).

Дистанцію 400 м харків’янка подолала за 57.30 сек. та стала срібною призеркою. Випередити українку змогла лише Кароліна Дуарте з Португалії, яка показала на фініші результат 56.64 сек.

Ще один харківський легкоатлет-паралімпієць Валентин Мєдвєдєв фінішував п’ятим на дистанції 1500 м в категорії Т37.

Загалом на цьому чемпіонаті Європи національна паралімпійська збірна України з легкої атлетики завоювала 19 золотих, 22 срібних, 8 бронзових нагород та посіла третє місце в медальному заліку. Друге було за легкоатлетами з Великобританії, а перемогу за цим показником одержали поляки (26 золотих, 15 срібних та 20 бронзових).