Харківські легкоатлети перемогли на юніорському чемпіонаті України

Змагання відбулись з 26 по 28 червня в Луцьку.

У чемпіонаті взяли участь 415 спортсменів з 23 областей України та Києва. Харківська область була представлена 21 атлетом, які завоювали 4 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

Чемпіонами України стали:

- Ірина Рофе-Бекетова – семиборство (5573 очок),

- Олексій Овчаренко - біг на 110м з бар’єрами (14.54 сек.),

- Руслан Касьянов – десятиборство (6531 очок),

- Дарина Вдовиченко - біг на 800м (2:13.53).

Срібними призерами стали: Анастасія Черненко (біг на 100м з бар’єрами), Ганна Хопяк (штовхання ядра), Ірина Нерубальщук (стрибки у довжину) та Едуард Куриленко (метання списа).

Бронзові медалі здобули Тамара Север’янова (біг на 5000м) та юніорська естафетна команда 4х100м у складі Олексія Овчаренка, Руслана Касьянова, Руслана Романця і Максима Пасмора.

У командному заліку Харківська область із сумою 768 очок посіла перше місце. Друге було за збірною міста Київ (767 очок), третє посіли легкоатлети Волинської області (710 очок).

За підсумками змагань буде сформовано збірну команду України, яка боротиметься за медалі юніорського чемпіонату Європи, що з 20 по 23 липня цього року прийматиме Італія. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.