Катерина Чертил стала чемпіонкою країни з дзюдо

В Харкові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років, на якому спортсмени Харківщини завоювали одну золоту та три бронзові медалі.

В змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів зі всієї України, а за їх підсумками чемпіонкою країни у вазі до 52кг стала Катерина Чертил. У фіналі харків’янка в додатковому раунді за «золотий бал» здолала суперницю з Волинської області Євгенію Смаль.

Бронзові медалі здобули Анна Купіна (вагова категорія до 70кг), Владислав Березка (вагова категорія до 100кг) та Сергій Крівчач (вагова категорія до 81кг).

Цей чемпіонат був головним етапом відбору в збірну України, яка в листопаді цього року вирушить до ізраїльського міста Тель-Авів, де змагатиметься за медалі молодіжного чемпіонату Європи.