Харків’яни перемогли на чемпіонаті України з плавання

З 15 по 17 червня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді, на якому спортсмени Харківщини завоювали сім нагород, в тому числі дві золоті.

Участь в чемпіонаті взяли плавці з восьми областей України. За підсумками змагань збірна Харківської області здобула 2 золоті, 4 срібні та 1 бронзову нагороду.

Чемпіонами країни стали Ігор Снітко, який з результатом 56:05:23 був першим на фініші дистанції 5 км серед чоловіків, а також Ігор Червинський, який переміг на дистанції 10 км серед чоловіків – 1:54:19.08.

На дистанції 10 км Ігор Снітко здобув срібну медаль (1.54.23:30), а Ігор Червинський був другим на дистанції 5км (56.08:93).

Ще три медалі завоювали юніори. Данило Ісаєв був другим на фініші дистанції 5 км (1:00:02.45) та завоював бронзу на дистанції 7,5 км (1:35:26.23). Перемога на обох дистанціях дісталася Іллі Пилипенко з Київської області.

В змаганнях серед юніорок харків’янка Еліна Мясоєдова здобула срібну медаль на дистанції 5 км, фінішувавши з результатом 1:03:18.76. Від киянки Софії Зубенко, яка стала чемпіонкою, Еліна відстала на 1 хвилину 9.94 секунди. Також Еліна фінішувала п’ятою на дистанції 5 км серед жінок.

Цей чемпіонат - один з етапів формування та підготовки збірної України до чемпіонату Європи з плавання на відкритій воді, який з 10 по 14 липня пройде у Нідерландах.