З медалями з Мінську повернулися харківські велогонщики

В столиці Білорусі відбувся міжнародний турнір з велоспорту на треку «Гран-Прі Мінська», на якому спортсмени Харківської області здобули дві срібні та бронзову нагороди. Про це повідомили в Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА. Змагання проводилися в Мінську вдруге та зібрали понад 150 учасників з 15 країн світу. Україну на турнірі представляли 12 спортсменів, які у підсумку здобули 9 медалей – 2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові.

Три з цих медалей - на рахунку харківських велогонщиків. Срібні медалі в спринті та кейріні здобув Андрій Винокуров, а бронзовою медаллю в командному спринті відзначилася Олена Старікова.

В кроці від медалі фінішував харків’янин Андрій Варяниця. В гонці «гіт на 100 метрів з місця» він посів четверте місце.