Харківські плавці в ластах вибороли на чемпіонаті України 13 медалей

У змаганнях, які відбулися у Києві, взяли участь найсильніші юніори з усієї України. Про це повідомили у Департаменті у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. Харківським плавцям цього разу вдалося вибороти 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові нагороди, встановити рекорд України та посісти друге загальнокомандне місце, поступившись лише суперникам з Києва.

«Триразовою чемпіонкою України, вигравши на дистанціях 50, 100 та 200 метрів в біластах стала Катерина Гуревич. Дві золоті медалі були на рахунку Гліба Ляшенка, який виграв на дистанції 50 метрів пірнанням та на дистанції 50 метрів в біластах, де встановив новий юніорський рекорд України - 20,4 секунди», - зазначили у департаменті.

За підсумками чемпіонату сформована збірна України, куди увійшли і харківські переможці. У червні спортсмени вирушать до столиці Сербії - Белграду - на юніорський чемпіонат Європи.