Збірна Харківської області перемогла у фіналі V юнацьких спортивних ігор України з футзалу

З 16 по19 грудня 2010 року на базі Палацу спорту «Локомотив» ім. Г. Кірпи відбулися фінальні змагання за програмою V юнацьких спортивних ігор України з футзалу (юнаки).

У змаганнях брали участь збірні команди 8-ми регіонів України (м.Київ, Луганська, Донецька, Харківська, Запорізька, Київська, Ровенська, Львівська обл.).

До складу збірної команди Харківської області увійшли спортсмени з ДЮСШ № 13, МФК «Локомотив», МФК «Моноліт», СДЮШОР ХОО ФСТ «Україна», ХДВУФК № 1.

Як повідомляє офіційний сайт ГУ у справах сім’ї, молоді та спорту, за підсумками турніру збірна Харківської області посіла перше місце, команда Луганщини стала другою, а третє місце вибороли спортсмени міста Києва.

Команду-переможця та призерів було нагороджено медалями, дипломами та пам’ятними призами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.