У змаганнях з боксу серед ВНЗ перемогла команда Харківської академії фізичної культури

В спортивному комплексі "Харківський енергетик" (смт. Солоницівка, вул. Пушкінська, 5а) відбулися змагання з боксу за програмою ХVІІ Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, присвячені 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. В них взяли участь 180 боксерів з 14 вищих навчальних закладів Харківської області, з них: 2 майстри спорту міжнародного класу, 12 майстрів спорту України.

В командній першості серед ВНЗ місця розподілились наступним чином:
1 місце – Харківська державна академія фізичної культури
2 місце – Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
3 місце – Національний аерокосмічний університет "ХАІ".
Під час змагань була сформована жіноча команда області для участі в Чемпіонаті України, який відбудеться з 02 травня цього року в м. Ковелі.
Переможці і призери змагань нагороджені дипломами та кубками обласного управління з фізичного виховання та спорту.