Харків’яни здобули 37 медалей на чемпіонаті Європи з армспорту

Змагання пройшли з 24 жовтня по 1 листопада у Вільнюсі (Литва).

У ці дні відбувалися 30-й чемпіонат Європи з армспорту серед юнаків, юніорів, молоді, ветеранів, дорослих та 23-й чемпіонат Європи серед спортсменів з інвалідністю з ураженням ОРА та порушенням зору.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

У змаганнях взяли участь спортсмени із 23 країн. У складі збірної команди України спортсмени Харківської області успішно виступили на змаганнях та в особистому заліку завоювали 37 медалей (14 золотих, 17 срібних, 6 бронзових).

Так, у змаганнях серед юнаків Рустам Кувандіков завоював 1 срібну та 1 бронзову медалі у ваговій категорії до 55 кг.

У змаганнях серед юніорів у Артема Попова - 2 срібні медалі у ваговій категорії до 75 кг.

Окрім цього, у змаганнях серед молоді Олександр Телятник здобув 1 срібну та 1 бронзову медалі у ваговій категорії до 80 кг.

У змаганнях серед ветеранів у Євгенія Беженара - 2 бронзові медалі у ваговій категорії до 80 кг.

Також у змаганнях серед дорослих Вікторія Ілюшина отримала 2 срібні медалі у ваговій категорії до 65 кг, а Артем Середа - 1 срібну медаль у ваговій категорії до 90 кг, також Михайло Кадура завоював 1 золоту та 1 срібну медалі у ваговій категорії до 65 кг.

У змаганнях серед спортсменів з інвалідністю з ураженням ОРА та порушенням зору чемпіонами Європи стали:

Анатолій Потьомкін – 2 золоті медалі у ваговій категорії до 60 кг.

Юлія Гадаєва – 2 золоті медалі у ваговій категорії до 65 кг.

Анна Судніцина – 2 золоті медалі у ваговій категорії до 70 кг.

Юлія Сапелкіна – 2 золоті медалі у ваговій категорії понад 70 кг.

Димитрій Брухно – 1 золота медаль у ваговій категорії до 70 кг.

Сергій Ясинський – 1 золота медаль у ваговій категорії понад 80 кг.

Володимир Мішустін – 1 золота медаль у ваговій категорії понад 85 кг.

Вячеслав Хіхлов – 1 золота медаль у ваговій категорії до 65 кг.

Владислав Шафранов – 1 золота медаль у ваговій категорії до 55 кг.

Срібними призерами стали:

Тетяна Немчанова – 2 срібні медалі у ваговій категорії до 70 кг.

Марія Чумак – 2 срібні медалі у ваговій категорії понад 70 кг.

Олег Аборнєв – 2 срібні медалі у ваговій категорії до 75 кг.

Вячеслав Хіхлов – 1 срібна медаль у ваговій категорії до 65 кг.

Андрій Качур – 2 срібні медалі у ваговій категорії до 55 кг.

Зокрема, дві бронзові медалі здобув Олексій Євтухов у ваговій категорії до 90 кг.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце.