Харків’яни перемогли на Кубку України з акробатичного рок-н-ролу

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.

Кубок України та Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед пар та серед команд формейшн (дорослі, юніори, юнаки, діти) ІІІ – IV рангу відбулись з 11 по 14 червня у м. Запоріжжя.

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів зі 17 спортивних клубів, які представляли 11 міст України.

Збірну Харківської області представляли понад 150 спортсменів з 5 клубів, які вибороли 10 золотих медалей; 11 срібних; 7 бронзових.

Переможцями у найпрестижнішій категорії «Основний клас - контактний стиль» стали: Дмитро Олійник – Ольга Іванчук, срібними призерами стали Єгор Алєйніков – Дарина Дмитрук.

У категорії «Юніори»: 2 місце – Владислав Конончук – Поліна Смоковська. 3 місце – Назар Діденко – Кіра Тимофєєва.

У категорії «Юнаки»: 1 місце – Георгій Тагайбай – Єлизавета Каверіна. 2 місце – Дмитро Потаман – Амалія Криклива. 3 місце – Артемій Морус – Катерина Умець.

У категорії «Діти М»: 1 місце – Станіслав Філіпас – Олександра Вітковська. 2 місце – Ярослав Слюнін – Евеліна Субачева.

У категорії команд формейшн «Юніори» 1 місце – SPARTA (КЗ МК ДЮСШ (СК «Сенат»). 2 місце – MAD MAX (КЗ МК ДЮСШ (СК «Самміт»).

У категорії команд формейшн «Дорослі дівчата» 1 місце – BOMOND (КЗ МК ДЮСШ (СК «Самміт»). У категорії «Юніори» дисципліни бугі-вугі: 2 місце – Ігор Морозов – Дарина Волк.

Ці спортсмени та команди формейшн разом з іншими членами збірної команди будуть представляти збірну команду України на чемпіонаті Європи та етапі Кубку світу, які відбудуться 26-27 червня у м. Сочі (Росія).