Іван Ананьєв став призером чемпіонату України зі стрибків у воду

Участь у змаганнях, які пройшли у Харкові, взяли 57 спортсменів 2012 року народження та молодші з 8 регіонів країни.

Переможці та призери чемпіонату визначалися за сумою балів, які були завойовані за підсумками стрибків з метрового трампліна та триметрової вишки, а також окремих фізичних вправ.

Бронзова медаль серед юнаків дісталася харків’янину Івану Ананьєву. Ще один харківський спортсмен Олександр Санжара посів четверте місце. Чемпіоном став киянин Єгор Ткаченко, а друге місце посів Захар Поляков з Дніпропетровської області.

У змаганнях серед дівчат чемпіонкою України стала киянка Дарина Тертична.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за спортсменами Луганської області, а перемогла збірна Києва. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.