Ксенія Захарова виборола «бронзу» чемпіонату Європи зі скелелазіння

Участь у змаганнях взяли 300 спортсменів з 19 країн, які розіграли медалі серед юнаків та дівчат 14-15 років та 16-17 років, а також серед юніорів 18-19 років.

Чемпіонат відбувся з 1 по 5 травня в російській Пермі в трьох дисциплінах: болдеринг, швидкість і трудність, а також були нагороджені найсильніші спортсмени в багатоборстві. Вони були визначені за виступами в окремих дисциплінах без проведення фіналів.

За підсумками змагань харків’янка Ксенія Захарова посіла третє місце в наймолодшій групі 14-15 років. Друге місце було за ще однією українкою Анастасією Кобець з Краматорську, а чемпіонкою стала спортсменка зі Словенії.

В окремих дисциплінах Ксенія Захарова посіла п’яте місце в болдерингу, сьоме – у «трудності» та десяте - у «швидкості».

Загалом українські скелелази завоювали на цьому чемпіонаті 2 срібні та 2 бронзові медалі, повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.