ОФИЦИАЛЬНЫЙ ВЕБ-САЙТХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

Графики личного приёма

18 мая 2021 | 12:25

Шановні громадяни!

Повідомляємо, що відповідно до пункту 19 протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування скасовано до особливого розпорядження.

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян в облдержадміністрації припинено. Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення шляхом направлення поштоюнадсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет, а також подання звернення через скриньку, що розташована  в холі обласної державної адміністрації. Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Поштова адреса: Харківська обласна державна адміністрація, 

вул. Сумська, 64, м. Харків, 61002

Скринька за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 64

Подати електронне звернення: obladm@kharkivoda.gov.ua

У зверненні має бути зазначено:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- місце проживання громадянина;

викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

Версия для печати Поделиться:


Вверх