Новини

Експозицію регіону другий рік поспіль визнають найкращою на головній сільськогосподарській виставці України.

14 червня Петро Порошенко взяв участь у роботі науково-практичної конференції «Уроки гібридної війни: воєнні аспекти», яка проходить у Генеральному штабі Міністерства оборони України.

На минулому тижні в Одесі відбувся командний чемпіонат України з бадмінтону серед дівчат та юнаків 2003 року народження, який приніс Харківщині золоті та бронзові нагороди.

Відкриття науково-практичної конференції з міжнародною участю «Паліативна допомога в Україні: морально-етичні, психологічні та духовні аспекти» відбудеться 14 червня о 13:00.

13 червня пройшла зустріч керівництва профільних департаментів ХОДА з делегацією Представництва Фонду Народонаселення ООН в Україні.

Організацію та проведення в області заходів, присвячених 30-й річниці Чорнобильської катастрофи, обговорили 13 червня під час засідання профільної робочої групи під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

Питання, пов'язані з ТПО, які проживають у Харківській області, обговорили під час зустрічі заступника голови ХОДА Михайла Черняка з науковим співробітником Гудзонівського Інституту Ханною Тобурн.

Заходи з нагоди Всесвітнього Дня донора відбудуться 14 червня в будівлі Центру служби крові за адресою: вулиця Клочківська, 366. Початок о 9:30.

У рамках проекту «Ефективне місцеве самоврядування. Досвід Польщі в Україну» делегація Харківщини протягом тижня вивчала досвід найближчих європейських сусідів.

У Кіровограді 10 та 11 червня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 року народження та молодше.

Міжнародний юнацький турнір з тенісу «Меморіал Марії Черницької» серії «Eropean Junior Tour» відбувся на площадках харківського клубу «Унікорт» з 6 по 12 червня.

Про стан отримання суб’єктами господарювання області дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів говорили 10 червня на селекторній нараді ХОДА.

Голова облдержадміністрації доручив керівникам силових структур та ДСНС області вжити всіх необхідних заходів для того, щоб гарантувати безпеку мешканцям регіону, що вболіватимуть за національну команду у головній фан-зоні Харківщини.

10 червня заступник голови ХОДА взяв участь у відкритті сезону в таборі «Орлятко» Чугуївського району.

Це заявив директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк на обласній селекторній нараді.

Відповідне завдання в ході селекторної наради поставив керівникам РДА заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

Відповідний указ Глава держави підписав 10 червня.

10 червня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся урочистий випуск. У церемонії вручення дипломів взяв участь заступник голови – керівник апарату ХОДА Вячеслав Аббакумов.

Вартість послуг визначається за згодою сторін та зазначається у договорі з управителем.

Держкомтелерадіо оголошує прийом творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Про це повідомив голова ХОДА Ігор Райнін у прямому ефірі програми «Ехо України» на телеканалі News One.

9 червня відбулися виїзні засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону у Валківському, Коломацькому та Нововодолазькому районах.

Чемпіонку Європи з шахів 9 червня в аеропорту урочисто зустріла почесна делегація на чолі з заступником директора Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Сергієм Христоєвим.

Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до 4 підпункту 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України».

Наталя Погребняк, Анна Корнута та Ігор Бодров повертаються додому з перемогою.

Конкурс серед юніорів «BESTCookFESTJunior-2016» відбувся в місті Чернівці.

Привітати дітей зі святом приїхала перший заступник голови ХОДА Юлія Світлична.

8 червня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

На Харківщині підбили підсумки щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 750
- 751
- 752
- 753
- 754
- ...
- 1709
- Наступна сторінка