Новини

З 30 серпня по 2 вересня в словацькому Тренчині проходив турнір з бадмінтону рівня Future Series «Yonex Slovak Open 2017», на якому спортсмени Харківщини завоювали срібло та бронзу.

Матч кваліфікації чемпіонату світу - 2018 національна збірна провела на стадіоні «Металіст» 2 вересня.

2 вересня голова ХОДА провела зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні.

Таке рішення було ухвалене 2 вересня під час першого в історії Федерації футболу України виїзного засідання виконкому, яке пройшло в Харкові.

Напередодні матчу Україна – Туреччина в нашому регіоні проходить низка спільних заходів ХОДА та Федерації футболу України.

Захід пройшов у міському перинатальному центрі.

1 вересня Глава держави разом з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович, Главою АП Ігорем Райніним та головою ХОДА Юлією Світличною взяв участь у відкритті Регіонального центру надання адміністративних і соціальних послуг.

Марі Йованович взяла участь у відкритті Харківського регіонального центру надання адміністративних і соціальних послуг разом із Президентом України Петром Порошенком, Главою АП Ігорем Райніним та головою ХОДА Юлією Світличною.

У відділенні інтенсивної терапії рятуватимуть життя глибоко недоношеним новонародженим.

Під час робочої поїздки на Харківщину Президент України разом із Главою Адміністрації Президента Ігорем Райніним та головою ХОДА відвідав свято Першого дзвоника в першій школі, яку було побудовано «з нуля» в нашій області за останні 12 років.

1 вересня Глава держави перебуває на Харківщині з робочою поїздкою.

В урочистому заході, який відбувся 31 серпня, взяв участь заступник голови – керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев.

Юлія Світлична зазначила, що в ході засідання було ухвалено низку рішень, важливих для розвитку соціально-гуманітарної сфери.

Під час XII сесії Харківської обласної ради VII скликання підбили проміжні підсумки ліквідації наслідків НС, що сталася в місті 23 березня.

Додаткові кошти на ремонти та будівництво об’єктів ЖКГ та інфраструктури в районах області виділили під час XII сесії облради VII скликання.

Шляхом перевиконання кошторису регіону додаткове фінансування виділили на ремонти та реконструкції низки об’єктів культури як в обласному центрі, так і в районах.

Необхідні зміни до обласного бюджету внесли в ході пленарного засідання сесії облради 31 серпня.

Кошти на ремонти та реконструкції ще трьох дошкільних навчальних закладів області було виділено під час сесії обласної ради 31 серпня.

Кошти на закупівлю чергової техніки, а також ремонти низки навчальних закладів виділили під час ХII сесії Харківської обласної ради VII скликання 31 серпня.

Територію регіону планують розділити на 7 округів: 1 окремий у Харкові та 6 – у районах області.

Видатки обласного бюджету на надання допомоги воїнам антитерористичної операції було збільшено на 1,6 млн грн.

Рішення про надання звання «Почесний громадянин Харківської області» затвердили депутати облради в ході чергової сесії 31 серпня.

Про це повідомив міський голова Балаклії Іван Столбовий у ході сесії обласної ради 31 серпня.

Відповідний указ розміщено на офіційному сайті Президента України.

Таке рішення було прийнято за підсумками візиту делегації харківського вишу в Стамбульський технічний університет.

Таке рішення ухвалила комісія з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, яку створено при Харківській облдержадміністрації.

30 серпня невідомі напали на депутата Харківської обласної ради Дмитра Булаха.

2 вересня на стадіоні ОСК «Металіст» відбудеться принциповий матч кваліфікаційного турніру чемпіонату світу з футболу між національними збірними України та Туреччини.

Заходи з нагоди складання Присяги служби цивільного захисту та посвяти у студенти першокурсників Національного університету цивільного захисту України почнуться о 10:00 на Меморіалі Слави.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 664
- 665
- 666
- 667
- 668
- ...
- 1713
- Наступна сторінка