Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Завдяки відповідальній позиції облдержадміністрації, Харківська область не має потреби у нагальному пошуку благодійних коштів на медичне обслуговування ветеранів ВВВ. Ігор Шурма

Як зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, в Харківській області приділяється пильна увага лікуванню та забезпеченню ліками ветеранів, інвалідів, учасників Великої Вітчизняної війни. Зокрема, цього року на пільгове безоплатне зубопротезування інвалідів та ветеранів війни передбачено 1,5 млн.грн.; на забезпечення витратними матеріалами для оперативних втручань при лікуванні катаракти у жителів районів області (в т.ч. ветеранів, інвалідів, учасників ВВВ) – 1 млн.грн.; забезпечення слуховими апаратами – 1,9 млн.грн.; лікування аденоми простати – 300 тис.грн.

Перемога - це те, що сьогодні об'єднує наш народ. Михайло Добкін

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, вітаючи ветеранів Великої Вітчизняної війни у ході святкових заходів у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.Лисенка, зазначив, що Харків завжди особливо вшановує своїх ветеранів, висловлюючи своє трепетне і дбайливе ставлення, і 9 травня разом з ветеранами святкують діти, студенти, люди мирних професій. «Кілька днів тому я тримав у руках фронтові листи, які не дійшли до своїх адресатів. У цих листах - радість і печаль, в них історія тих великих днів, а головне - це віра в перемогу. Віра - це те, що не змогли зломити під час Великої Вітчизняної війни. Я, онук двох фронтовиків, схиляю голову перед подвигом великого народу», - підкреслив Михайло Добкін, звертаючись до присутніх.

Посіяно 257,2 тисяч гектарів ранніх зернових (доповнено)

Станом на 5 травня засіяно 257,2 тис. га ранніх зернових, що становить майже 100% планованих площ. Про це повідомив в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. За його словами, ячмінь посіяно на 98%, горох - на 103%, овес - на 100%.  

На створення нового операційного блоку госпіталю для інвалідів війни з обласного бюджету вже виділено 1 млн.грн. Ігор Шурма

Першочерговими завданнями подальшого розвитку КЗОЗ «Обласний госпіталь для інвалідів війни» у 2011 році є створення сучасного операційного блоку в комплексі із палатами реанімації та інтенсивної терапії, клінічною експрес-лабораторією, а також сучасного стерилізаційного відділення. Оперблок буде оснащений сучасними системами вентиляції та знезараження повітря. Для початку робіт з обласного бюджету вже виділено 1 млн.грн. Про це сьогодні повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Найближчим часом при облдержадміністрації буде створена Студентська рада

4 травня відбулася робоча зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Євгена Савіна представниками студентських спілок, на якій обговорювалися питання подальшого розвитку студентського самоврядування. Зокрема, представники харківського студентства висловилися за створення Студентської ради при голові обласної адміністрації, оскільки його робота забезпечить формування дієвого механізму вирішення проблем студентів, а вони, у свою чергу, отримають реальну можливість впливати на молодіжну політику обласної влади. У свою чергу, Євген Савін повідомив, що проект розпорядження про створення Студентської ради підготовлений і проходить узгодження в структурних підрозділах обласної державної адміністрації.

Відбулось урочисте відкриття Міжнародного товариського турніру з волейболу серед юнацьких команд міст-героїв

5 травня у спортивному комплексі обласного вищого училища фізичної культури та спорту відбулося урочисте відкриття Міжнародного товариського турніру з волейболу серед юнацьких команд міст-героїв, присвяченого Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1941-1945 рр.). Ініціаторами турніру є Харківське обласне відділення Національного олімпійського комітету України та Харківське обласне вище училище фізичної культури та спорту.

Ми безмежно вдячні ветеранам за їх життєвий подвиг. Ігор Шурма

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма сьогодні привітав з Днем Перемоги ветеранів війни та праці, які перебувають у Харківському обласному геріатричному пансіонаті. Також ветеранів привітали заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, депутат Харківської обласної ради Михайло Пилипчук, голова районної адміністрації Ленінського району Харкова Володимир Наконечний.

У ХОДА відбувся урочистий прийом з нагоди Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні

6 травня в малому залі Будинку Рад відбувся урочистий прийом голови Харківської обласної державної адміністрації з нагоди 66-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Голова ХОДА Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов привітали ветеранів з наступаючим Днем Перемоги. «Сьогодні особливо яскраво блищать Ваші ордени та медалі. Для мене величезна честь знаходиться поруч з вами в цьому залі, і мати можливість сказати вам слова подяки за ваш бойовий і трудовий подвиг, - звернувся до присутніх Михайло Добкін. - Страшна війна, яка поламала життя і долі багатьом людям, крім того, що вона принесла горе і розруху, вона зуміла загартувати ціле покоління людей, які відновили нашу державу і виховали майбутні покоління».

Віталій Алексейчук привітав з Днем Перемоги ветерана Великої Вітчизняної війни Костянтина Семенова

Учора заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук за доброю традицією вручив подарунки та привітав з Днем Перемоги ветерана та інваліда Великої Вітчизняної війни Костянтина Семенова, який за свої подвиги нагороджений чотирма медалями «За відвагу». «Земний уклін вам, Костянтине Володимировичу, за те, що ви у складі Радянської армії здобули Велику Перемогу над ворогом і визволили рідну землю від фашистських загарбників. Перш за все хочеться вам побажати міцного здоров'я і довгих-довгих років життя. Також бажаю вам усіляких гараздів, щастя і всього, що ви бажаєте. Зі святом вас, шановний Костянтине Володимировичу», - звернувся до ветерана заступник голови ХОДА.

Ігор Шурма привітав з Днем Перемоги повного кавалера ордена Слави Федора Мелещенка

Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан та депутат Харківської обласної ради Михайло Пилипчук відвідали повного кавалера ордена Слави Федора Мелещенка та привітали його з Днем Перемоги. Ігор Шурма вручив ветерану подарунки та грошову допомогу до Дня Перемоги від облдержадміністрації, а також привітальну телеграму від прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

У Харківському регіоні урочисто привітають ветеранів ВВВ

Як зазначив в ході програми «Час влади» в ефірі Харківського обласного телебачення голова Харківської облдержадміністрацію Михайло Добкін, у цьому році в Харківському регіоні будуть вшановувати ветеранів ВВВ на дуже високому рівні. «У всіх районах Харківської області відбудуться урочисті заходи, присвячені Дню Великої Перемоги, в них візьме участь підростаюче покоління харків'ян. У всіх містах обласного значення відбудуться урочисті заходи, а в Харкові буде ще й парад», - повідомив Михайло Добкін. За словами голови області, нинішній парад буде одним з кращих парадів, які коли-небудь були в Харківському регіоні. «Він буде транслюватися в прямому ефірі на телеканалі «Перший національний», а це показник того, що наші заходи виходять на загальнонаціональний рівень», - зазначив він.  

У 2011 році в обласному госпіталі для інвалідів ВВВ будуть повністю реконструйовані операційні

У 2011 році буде продовжено оновлення матеріально-технічної бази госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни і протягом 2-3 років заклад стане зразково-показовим не тільки для Харкова і області, але і для всієї України. Про це сьогодні, вітаючи ветеранів з наступаючим Днем Перемоги, повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Суботники в Харківській області дали серйозний результат. Володимир Бабаєв

«Необхідно відзначити, що за ці півтора місяці, в які під контролем облдержадміністрації проводилося очищення районів, міст та інших населених пунктів Харківської області, воно дала серйозний результат», - заявив в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв.

Євген Савін привітав з Днем Перемоги Героя Радянського Союзу Сергія Остащенко

6 травня заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін привітав з наступаючим Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні Героя Радянського Союзу,  голови Харківського обласного комітету Міжнародного українського союзу ветеранів війни Сергія Остащенко, вручив йому грошову допомогу до Дня Перемоги від Харківської облдержадміністрації та плазмовий телевізор Philips. «Низький уклін Вам за те, що Ви зробили настільки великий подвиг для нас і всієї нашої країни. Прийміть привітання та щирі побажання міцного здоров'я і довгих років життя», - звернувся до Сергія Остащенко заступник губернатора.

Проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в управлінні у справах преси та інформації ХОДА

Протягом березня-квітня 2011 року в управлінні у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий спеціаліст», в якому взяли участь 2 фахівця управління. В рамках Конкурсу було проведено наступні конкурсні завдання: - тестові завдання в частині, що стосується посадових обов’язків та в частині знання Конституції України, законодавства про державну службу; - тестове та практичне завдання з володіння персональним комп’ютером; - ситуаційне завдання щодо складання ділового документа.

Робота з прибирання територій повинна проводиться системно і постійно

Робота по наведенню належного санітарного стану у всіх районах, населених пунктах і лісах області - завдання, яке стоїть перед кожним мером, сільським головою, перед кожним головою райдержадміністрації і перед губернатором. «Той антисанітарний стан, який ми мали цієї осені, це, на жаль, плід багаторічної бездіяльності - ми сьогодні розгрібаємо звалища, яким 10 - 15 років. У нас немає іншого виходу. Або ми це зробимо, або ще більше загрузнемо в смітті», - заявив в ефірі програми« Час влади» голова ХОДА Михайло Добкін.

Михайло Добкін привітав з Днем Перемоги ветеранів, які відновлюють своє здоров’я в обласному госпіталі

Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов та заступник голови облдержадміністрації Ігор Шурма відвідали обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни, де привітали ветеранів з наступаючим Днем Перемоги. Михайло Добкін подякував ветеранам за їх ратний подвиг та вручив подарунки, які з нагоди свята були оформлені у вигляді солдатських речових мішків. Звертаючись до ветеранів, він зазначив: «Для мене величезна честь знаходитися поряд з вами напередодні Дня Перемоги, який буде широко відзначатися по всій країні, і, в тому числі, в Харкові. На площі Свободи відбудеться велике свято і парад, які зможуть побачити ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни. Хочу висловити слова подяки всім ветеранам, які принесли перемогу нашій Батьківщині також за те, що вони виховали декілька поколінь, які продовжують трудитися на благо країни. Низький уклін вам за те, що ви зробили, і за те, що робите. Зі святом, всього найкращого, а найголовніше - здоров'я».

Ми збережемо пам'ять про тих людей, які подарували нам свободу. Михайло Добкін

Напередодні 9 травня в Харківській області відбулася церемонія передання землі з військовими почестями останків радянських солдатів, чиї тіла були знайдені в селі Старий Мерчик Валківського району. Про це в ході програми «Час влади» в ефірі Харківської обласної державної телерадіокомпанії повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.

Прапор Перемоги - кольору пролитої крові на полях битв, і він має право бути піднятим 9 Травня. Михайло Добкін

Як зазначив в інтерв'ю УНІАН голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, якби Прапор Перемоги не асоціювався з прапором СРСР, в країні не було б суперечок з приводу ухваленого Верховною Радою, але ще не підписаного Президентом, закону про те, що 9 травня поруч з державними прапорами повинні бути вивішені і Прапори Перемоги. «Це Прапор, який вів за собою в бій мільйони солдатів, Прапор, який ціною власного життя намагалися зберегти, щоб не була розформована частина або дивізія. Це Прапор кольору пролитої крові на полях битв, і він має право бути піднятим 9 Травня і нагадувати нам, яке значення цей стяг мав для безлічі людей, які чекали, коли він замінить ненависний фашистський прапор зі свастикою», - підкреслив Михайло Добкін.

Події дня. Увага, змінився час провдення заходу!

Сьогодні, 6 травня, о 12:00 в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться урочистий прийом з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років; о 14:00 в ХНАТОБі ім. М.В.Лисенка (вул. Сумська, 25) розпочнеться святковий концерт, присвячений 66-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років; о 17:00 в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: 1. Про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації за підсумками селекторної наради від 11 березня 2011 року з питання «Про хід підготовки сільськогосподарських підприємств області до проведення комплексу весняно - польових робіт у поточному році». 2. Про контроль за сплатою та дотриманням умов оренди земель водного фонду; о 18:30 в ХНАТОБі ім. М.В.Лисенка (вул. Сумська, 25) розпочнеться урочистий концерт з нагоди Національного свята Республіки Польща - річниці ухвалення Конституції 3 травня 1971 року.

6 травня в Харківському національному театрі опери та балету відбудеться концерт з нагоди Дня Конституції Республіки Польща

6 травня в 18:30 у Харківському національному театрі опери та балету ім. М.В.Лисенка відбудеться урочистий концерт, приурочений до Національного свята Республіки Польща - річниці ухвалення Конституції 3 травня 1791 року. В офіційній частині концерту з вітальним словом виступить Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Ян Едвард Гранат, після чого відбудеться урочисте вручення Карт Поляка.У другій частині концерту заплановано виступ Придворного балету «Cracovia Danza», який є єдиним професійним колективом в Польщі, який виконує історичні танці.  

Харківщина буде одним із 5 регіонів України, які будуть забезпечувати презентацію Національного стенду України на виставці, присвяченій 20-річчю створення СНД

Сьогодні в малій залі Будинку Рад відбулася робоча нарада з метою належної підготовки експозиції Харківської області у рамках Національного стенду України на Міждержавній виставці в Москві, присвяченій 20-річчю створення СНД. У нараді взяли участь: голова ХОДА Михайло Добкін, заступники голови ХОДА, голови райдержадміністрацій, начальники галузевих управлінь, а також керівництво провідних промислових підприємств, установ та вищих навчальних закладів області.

Справжні герої живуть поруч з нами. Володимир Бабаєв

5 травня, напередодні шістдесят шостої річниці Дня Перемоги, із привітаннями до Гвардії генерал-майора авіації у відставці, Героя Радянського Союзу Михайла Карпеєва завітав перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Володимир Бабаєв, заступник Харківського міського голови Михайло Фатєєв і голова адміністрації Орджонікідзівського району Харківської міської ради Ольга Вельможна. «Таких як ви, справжніх героїв, які брали найактивнішу участь у бойових діях, залишилися одиниці, - звернувся до ветерана віце-губернатор Володимир Бабаєв. - Дуже радий бачити вас сьогодні здоровим і в парадній формі. Від імені голови Харківської облдержадміністрації, вітаю вас із наступаючим Днем Перемоги. Прийміть наші найкращі побажання здоров’я та благополуччя. Сподіваюся, що ми до вас будемо приїжджати ще багато років».

В Харкові відкрито Х літню Універсіаду України

4 травня в Харківському Палаці спорту відбулось урочисте відкриття Х літньої Універсіади України. Учасників універсіади привітали заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Роман Шаповал, заступник начальника Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Геннадій Хохлов, президент Спортивної студентської спілки Василь Кремень та голова Комітету з фізичного виховання та спорту В’ячеслав Гамов.

Відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг «Слобожанська олімпійська миля-2011»

30 квітня відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг «Слобожанська олімпійська миля-2011», присвячений 66-й річниці від Дня Перемоги та 20-й річниці Незалежності України. Учасники стартували на майдані Свободи та, пробігши по вул. Сумській, фінішували на майдані Рози Люксембург.

Михайло Добкін провів особистий прийом громадян

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні провів плановий особистий прийом громадян. Питання, з якими мешканці області звернулися до голови ХОДА, стосувалися соціально-побутової сфери.

15 травня в Харкові відбудеться «Фестиваль прихильників бігу»

Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошує усіх бажаючих прийняти участь в «Фестивалі прихильників бігу», відкриття якого відбудеться 15 травня 2011 року о 10:30 в м. Харків, Саржин Яр (ст. м. Ботанічний сад). Призери Фестивалю будуть нагороджені кубками, медалями та дипломами Харківського обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».  

До Дня Перемоги більше 4,3 тис. інвалідів, учасників бойових дій під час Великої Вітчизняної війни отримали матеріальну допомогу від обласної влади. Ігор Шурма

До Дня Перемоги 4 тис. 363 інваліди I, II, III груп, учасники бойових дій під час Великої Вітчизняної війни, які проживають в районах області, отримали матеріальну допомогу (по 500 грн.) за рахунок коштів обласного бюджету. Загальний обсяг матеріальної допомоги склав 2 млн. 181,5 тис.грн. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

У Харкові відбувається Міжнародний турнір з волейболу серед юнацьких команд

З 3 по 6 травня 2011 р. на базі Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту (вул. Померки, 27) проводиться міжнародний турнір з волейболу серед юнацьких команд, присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Ми пишаємося нашими героями. Всеволод Філіпп

«Сьогодні ми ще раз стикнулися із загальною історією великих народів України та Росії. Не можна без болю в серці брати участь у цій дуже важливій акції перепоховання останків радянських воїнів, адже за звільнення Слобожанщини - якщо тільки вдуматися в цю цифру - Героїв Радянського Союзу отримали понад 230 солдатів різних національностей. Ми сьогодні не поділяємо, ким вони були: українцями, вірменами, молдаванами, росіянами - всі ми пов'язані однією історією, всі ми близькі. У наших героїв є одна національність - герой наших народів. Це наші герої, ми пишаємося ними», - зазначив під час церемонії перепоховання воїнів Радянської Армії в сел.Старий Мерчик Генеральний Консул Російської Федерації в Харкові Всеволод Філіпп.

Архів документів