Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

За допомогою вчених і викладачів вузів ми подолаємо ті труднощі, які стоять перед нашим регіоном і країною. Юрій Сапронов

Віце-губернатор Юрій Сапронов однією з головних проблем регіону та країни, які заважають їм розвиватися, називає відсутність добре опрацьованих інвестиційних програм і проектів, які пройшли експертизу і готові до впровадження.

Головна проблема для Харківщини - брак кваліфікованих кадрів у системі державного управління. Юрій Сапронов

Найголовніша проблема для Харківської області - кадрова. Про це заявив заступник губернатора Юрій Сапронов в ході Міжнародної науково-практичної конференції у Харківському національному економічному університеті.

Стратегія сталого розвитку Харківської області ставить стратегічні та операційні цілі. Юрій Сапронов

У ході Міжнародної науково-практичної конференції у Харківському національному економічному університеті віце-губернатор Юрій Сапронов окреслив стратегічні цілі, через які реалізується головна мета, поставлена ​​в Стратегії сталого розвитку Харківської області:  - Стратегічна ціль 1: Харківська область - регіон сталого соціального розвитку (високої якості життя населення). - Стратегічна ціль 2: Харківська область - регіон сталого економічного розвитку (інноваційної економіки). - Стратегічна ціль 3: Харківська область - регіон сталого екологічного розвитку (природозберігаючої економіки).

Славний ратний подвиг наших ветеранів ніколи не буде забутий вдячними нащадками. Михайло Добкін

«Мені дуже приємно ще раз підкреслити, що ветерани, які мають можливість перебувати в дні святкування Великої Перемоги на Харківщині, отримують позитивні емоції і бачать, що їх славний ратний подвиг не забутий і ніколи не буде забутий вдячними нащадками. На жаль, цього не можна сказати про тих людей, з якими вони воювали пліч-о-пліч, а зараз волею долі живуть в інших регіонах країни. Начебто б в одних окопах сиділи, проти одного ворога воювали, а ставлення до себе сьогодні відчувають абсолютно різне. Але я впевнений в тому, що це тимчасове явище, наше суспільство перехворіє цією недоброю хворобою, все це піде в минуле і буде згадуватися тільки лише для того, щоб ніколи більше не повторитися», - зазначив сьогодні на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін .

Юрій Сапронов взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Соціально-економічний розвиток України та її регіонів: проблеми науки і практики»

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Соціально-економічний розвиток України та її регіонів: проблеми науки і практики», яка відбулася у Харківському національному економічному університеті.

Заборгованостей по заробітній платі перед учителями в Харківській області не буде. Михайло Добкін

Як заявив сьогодні в ході прес-конференції голова ХОДА Михайло Добкін, в Харківській області буде вчасно виплачено заробітну плату вчителям, а також нарахування на відпустку. «Зараз окремими політичними силами нагнітається обстановка з приводу боргів по заробітній платі перед учителями, невиплати відпускних. Хочу відразу сказати, що ніяких заборгованостей по заробітній платі перед учителями не буде, відпускні буде виплачено вчасно і в повному обсязі. Я сьогодні о 15.00 підпишу телефонограму на всіх керівників районів і міст Харківської області, де ще раз підкреслю персональну відповідальність за цей процес.Тим більше, що наявність ресурсів у нашій країні, в регіоні повністю гарантує нам виконання всіх необхідних виплат», - підкреслив голова області.

Губернатор провів особистий прийом

Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів плановий особистий прийом громадян, в ході якого були розглянуті питання соціально-побутового характеру.  

Делегація Харківської області взяла участь у церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій у Казахстані

15 травня 2011 року у музейно-меморіальному комплексі жертв політичних репресій і тоталітаризму «АЛЖИР» у Казахстані відбулась церемонія урочистого вшанування пам’яті жінок-жертв політичних репресій. Такий захід за участю представників країн-колишніх республік СРСР та країн Європи відбувається щороку. За спеціальним запрошенням за підтримки управління культури і туризму ХОДА та Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв для участі у церемонії була відряджена делегація Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка. До її складу увійшли директор театру, заслужений працівник культури України Любов Морозко, народний артист України Володимир Болдирєв та солістка опери, провідний майстер сцени Олена Старікова. Харків’яни вручили організаторам заходу пам’ятні дарунки, серед яких – традиційний вишитий слобожанський рушник та двотомне видання «Реабілітовані історією. Харківська область», присвячене трагічним подіям того часу.

Запропоновані Кабміном зміни до Податкового кодексу диференціюють «спрощенців» на три категорії

Як повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, згідно із запропонованим Кабміном законопроектом про внесення змін до Податкового кодексу, ставка єдиного податку для підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування, буде прив'язана до рівня мінімальної заробітної плати.

Події дня

Сьогодні, 19 травня, о 10:00 у великій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 4 поверх) відбудеться спільне засідання ветеранських організацій Харківської області; об 11:00 в Харківському національному економічному університеті (пр. Леніна, 9а) розпочнеться Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Соціально-економічний розвиток України та її регіонів: проблеми науки та практики»; о 12:00 в прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов., к.170) відбудеться прес-конференція голови ХОДА Михайла Добкіна. Прес-конференція транслюватиметься у прямому ефірі на телеканалі ХОД ТРК; о 12:00 в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться засідання обласного штабу з питань підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії 2011 року; о 13:30 в Малій зала ХНАТОБу ім. М.В.Лисенка (вул. Сумська, 25) урочисто відкриються Перші Дельфійські ігри Слобожанщини «Надія. Молодість. Талант»; о 14:00 в Харківській національній академії міського господарства (вул. Революції, 12 (парадний вхід), приміщення музею) розпочнеться круглий стіл з питання: "Створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків – ефективний механізм управління житловим фондом"; о 15:00 в Палаці студентів Національного університету "Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого" (вул. Пушкінська, 88) відбудуться урочистості з нагоди нагородження переможців конкурсу "Вихователь року - 2011".

За останні тижні завод ім. Шевченка поставив заводу ім. Малишева дві партії обладнання

Сьогодні на брифінгу за підсумками робочої наради з представниками колективу ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Шевченка» в.о.директора - головний інженер підприємства Василь Лунін розповів про замовлення, які були виконані заводом за минулі 2 тижні або знаходяться в роботі.  «Нами відвантажена продукція відповідно до графіка, узгодженого з заводом Малишева: 10 днів тому перша партія приладів, сьогодні - друга. Повністю завершено виготовлення комплекту для Зуївської станції і розроблена вся документація для системи контролю Калінінської станції в Росії для системи захисту першого і другого енергоблоків. Ми будемо на наступному тижні здавати продукцію так званого замовлення «Прогрес» інозамовнику, який буде у нас купувати апаратуру для спецтехніки і бронетанкової техніки. Це теж велике замовлення, яке ми виготовляємо», - підкреслив він.

Турнір «Футбол для всіх!» сприяє не лише розвитку спорту, а й зближенню людей. Всеволод Філіпп

Як зазначив сьогодні в ході відкриття півфіналу турніру «Футбол для всіх!» Генеральний консул Російської Федерації в Харкові Всеволод Філіпп, подібні спортивні заходи мають величезне значення для розвитку спорту.

Начальник Головного управління промисловості ХОДА та керуючий санацією заводу ім.Шевченка зустрінуться з трудовим колективом підприємства

«Начальник Головного управління промисловості, транспорту і зв'язку ХОДА Юрій Гуренко, керуючий санацією заводу ім. Шевченко Олександр Байдацкій і представники постійно діючої робочої групи з виведення підприємства з кризи зустрінуться з трудовим колективом заводу. Зустріч відбудеться 23 травня. На ній трудовий колектив дізнається про те, що відбувалося на сьогоднішній зустрічі, які плани ми намітили, а також зможуть задати свої питання», - повідомив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Ми робимо все для того, щоб завод ім.Шевченка був максимально задіяний при будівництві нових атомних станцій в Україні. Михайло Добкін

Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін у черговий раз зустрівся з представниками колективу заводу імені Шевченка, які входять до складу робочої групи з виведення підприємства з кризи. Як зазначив Михайло Добкін, нарада була присвячена перевірці виконання пунктів домовленостей, досягнутих за підсумками попередньої зустрічі. «За цей період була реалізована частина неліквідного майна підприємства на 7,9 млн.грн., частково погашена заборгованість з реєстрової та поточної заробітної плати, а також акумульовані кошти на рахунках підприємств для розрахунку приблизно з 150 робітниками, які написали заяву про звільнення», - повідомив Михайло Добкін.

У рамках дитячого турніру «Футбол для всіх!» у Харківському районі відбудеться фотоконкурс

Генеральне консульство Республіки Польща та Генеральне консульство Російської Федерації в Харкові проведе в Харківському районі в рамках дитячого футбольного турніру «Футбол для всіх!» фотоконкурс. Про це сьогодні в ході відкриття півфіналу турніру повідомив Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат.

Головна ідея - якомога більше дітей охопити заняттями спортом. Михайло Добкін

Як наголосив сьогодні в ході відкриття півфіналу Харківського районного турніру «Футбол для всіх!» голова ХОДА Михайло Добкін, подібні змагання будуть проводитися у всіх районах області, що дозволить залучити більше дітей до здорового способу життя.

О 17:15 в ХОДА відбудеться брифінг за результатами наради з розв'язання проблем заводу Шевченка

О 17:15 біля першої приймальні ХОДА (вул. Сумська,  64, 2 поверх) відбудеться брифінг за результатами наради з розв'язання проблем заводу Шевченка

У сел.Пісочин стартував півфінал дитячого футбольного турніру, присвяченого Євро-2012

Сьогодні у сел.Пісочін в рамках підготовки до Євро-2012 відбулося урочисте відкриття півфіналу дитячого футбольного турніру Харківського району «Футбол для всіх», присвяченого чемпіонату Європи 2012 року з футболу. У церемонії відкриття взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, заступник голови ХОДА Євген Савін,. Також були присутні Генеральний консул республіки Польща в Харкові Ян Гранат, Генеральний консул Російської Федерації в Харкові Всеволод Філіпп, Почесний консул Чеської республіки в Харкові Олег Чігрінов.

У Балаклійському та Сахновщинському районах відбулися виїзні наради з питань стану готовності до будівництва об'єктів соціальної сфери області

Сьогодні під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Бабаєва у Балаклійському та Сахновщинському районах області проводяться виїзні наради з питань стану готовності до будівництва об'єктів соціальної сфери області, у тому числі об'єктів газифікації, фінансування яких передбачається здійснити у поточному році відповідно до угоди про співпрацю між обласною державною адміністрацією та НАК «Нафтогаз України» у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури регіону від 12.04.11.

Харківська область завжди була одним з лідерів у питаннях забезпечення молоді житлом. Леонід Рисухін

Як зазначив сьогодні під час підписання Меморандуму про співпрацю між ХОДА і Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву, голова правління Фонду Леонід Рисухін, в Харківській області завжди приділялася максимальна увага питанню будівництва доступного якісного житла. «Харківська область одна з тих, хто завжди був лідером у питаннях забезпечення молоді житлом. Зараз Кабміном поставлено завдання вийти на новий рівень і нову законодавчу базу. Вперше саме в Харківській області молоді родини отримали квартири за рахунок кредитування Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву, і за роки роботи 46 мільйонів гривень кредитів отримали молоді сім'ї, понад 500 осіб отримали житло. Крім того, 2400 чоловік сьогодні користуються програмою часткової компенсації процентних ставок за кредитами комерційних банків, на що вже витрачено державою майже 65 мільйонів гривень, тобто, є хороша база для подальшої роботи», - зазначив голова правління Фонду.

У Харківській області зменшилася чисельність громадян, які перебувають у стані вимушеної неповної зайнятості. Ігор Шурма

У I кварталі 2011 року в Харківській області зменшилася чисельність громадян, які перебувають у стані вимушеної неповної зайнятості. Зокрема, кількість осіб, які знаходилися у відпустках без збереження зарплати у березні 2011 року зменшилася у 3,8 рази (в порівняння з березнем 2010 року) і становила 1,4 тис. осіб або 0,2% середньооблікової чисельності штатних працівників (у березні 2010 року – 0,8%); кількість людей, які з економічних причин працювали в режимі неповного робочого дня (тижня), у березні склала 26,2 тис. проти 55,9 тис. у березні 2010 року. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Більшість посівів озимих перебувають в нормальному стані. Віталій Алексейчук

Більшість посівів озимих у Харківській області перебуває в нормальному стані. З 487 тис.га було пересіяно тільки 4,2%. Розріджені посіви вдалося зберегти. Про це сьогодні повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. За його словами, пошкоджені були тільки ті посіви, які були засіяні імпортним насінням або з порушенням технології.

У харківській області засіяно 97% запланованих посівних площ

Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, із запланованих в області 936 тис. га. посівних площ уже засіяно 97%. Зокрема, гречкою засіяно 17,3 тис. га із запланованих 24 тис. га. За словами Віталія Алексейчука, час для завершення посіву гречки ще є, оскільки вона сіється в три-чотири етапи. «Я сподіваюся, що врожай гречки цього року забезпечить 3-4-річний запас, щоб вистачило не тільки Харківської області, але і для всієї України», - підкреслив він.

У Харкові відбудеться круглий стіл із створення ОСББ

19 травня у Харківській національній академії міського господарства відбудеться круглий стіл з питання: "Створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків – ефективний механізм управління житловим фондом". Мета проведення круглого столу: обговорення проблемних питань, що гальмують процес створення ОСББ, та шляхів їх вирішення.

У Харкові підписано Меморандум про співпрацю між обласною адміністрацією та Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву

Сьогодні в Харкові голова ХОДА Михайло Добкін та голова правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» підписали Меморандум про співпрацю.

21 травня відбудеться відкритий чемпіонат Харківської області з пейнтболу

21 травня м. Харкові на базі КСЦ «Комунар» за адресою вул. Рудика, 2 відбудеться відкритий чемпіонат Харківської області з пейнтболу. Організаторами змагань є Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Харківська обласна федерація розвитку спортивного пейнтболу. Початок об 11:00, нагородження та урочисте закриття змагань о 17:00.

У Харківській області працюють над збільшенням обсягів виробництва продукції тваринництва, а для цього необхідні якісні корми. Віталій Алексейчук

Як зазначив сьогодні в ході Міжнародної конференції «Комбікорми-2011» заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, проведення цієї конференції в Харківській області стало вже традицією. «Вона не вперше відбувається на Харківщині, і мені дуже приємно, що наш регіон думає про те, як виробляти більше продукції, особливо продукції тваринництва, а для цього необхідні корми. Які будуть корми, в якій кількості і якої якості вони будуть, така й буде продукція тваринництва», - підкреслив Віталій Алексейчук.

Проект Харківської обласної бібліотеки для дітей здобув перемогу у 5-му раунді Конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами програми «Бібліоміст»

У квітні 2011 р. проект створення Регіонального веб-порталу дитячих бібліотек Харківської області «Бібліомістечко» здобув перемогу у 5-му раунді Конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами програми «Бібліоміст». За умовами конкурсу бібліотека-переможець отримає грант в розмірі 2,5 тисяч доларів США на реалізацію свого задуму.

Колосянська сільська бібліотека – філія отримала нове приміщення

В травні в Нововодолазькій централізованій бібліотечній системі відбулися приємні зміни. Колосянська сільська бібліотека – філія отримала нове, просторе приміщення площею 100 кв. м.

21 травня у Харкові відбудеться обласне свято, присвячене Міжнародному Дню матері та Міжнародному Дню сім’ї

21 травня з 10.00 до 16.00 у м. Харкові на території дитячої залізниці «Мала південна залізниця» у парку ім. М. Горького Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації проводиться обласне свято, присвячене Міжнародному Дню матері та Міжнародному Дню сім’ї.

Архів документів