Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

За наявної підтримки новий голова Апеляційного суду області досягне високих результатів. Василь Тацій

Сьогодні під час представлення нового голови Апеляційного суду Харківської області ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Василь Тацій привітав Андрія Солодкова з призначенням на цей високий пост, побажав йому успіхів і висловив готовність допомагати у вирішення складних проблем і питань. «У вас є повна довіра колективу, і це дуже важливо у вирішенні складних завдань, які стоять перед Апеляційним судом. Ви отримали повну підтримку в місті, області і нашій столиці. Я впевнений, що з урахуванням вашого досвіду, енергії, за такої підтримки влади та висококваліфікованого колективу ви зможете домогтися серйозних результатів», - підкреслив Василь Тацій.

У тому, що нам вдається поступово відроджувати колишню славу нашого регіону і міста Харкова, величезна заслуга співробітників судової системи. Михайло Добкін

Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін привітав з призначенням на посаду голови апеляційного суду Харківської області Андрія Солодкова. Голова області побажав новому керівникові апеляційного суду ефективної роботи на благо територіальної громади, а також зазначив, що внесок співробітників судової системи у відродження Харківщини досить значний.

Колектив Дитячої школи мистецтв № 6 дав святковий концерт «Чарівний світ дитинства» в малому залі ХНАТОБ

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей колектив Дитячої школи мистецтв № 6 дав святковий концерт «Чарівний світ дитинства» в малому залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенко. Концерт став творчим звітом колективу - оглядом досягнень за два минулих навчальних роки. Також у фойє театру була розміщена експозиція з 75 кращих робіт дитячої художньої галереї «Чарівна мелодія фарб».

Відбулося засідання комісії ХОДА з питань гуманітарної допомоги

Сьогодні під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми відбулося засідання комісії ХОДА з питань гуманітарної допомоги. Під час засідання розглядалися питання щодо направлення до Кабінету міністрів України клопотань про визнання низки вантажів, які надійдуть до Харківської області, гуманітарними.  

Якщо куратори дитячих будинків реальні, їхня допомога також реальна. Ігор Шурма

Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, сьогодні Обласний дитячий будинок №2, куратором якого є правоохоронці, відвідав начальник Головного управління МВС України в Харківській області Михайло Мартинов. Під час візиту Михайло Мартинов передав дитячому будинку у вигляді спонсорської допомоги легковий автомобіль «Lanos», який буде використовуватись для транспортування дітей з медико-соціальними потребами на консультації до лікарняних установ області та міста, виїздів на курси реабілітації у дельфінарій «Немо» та для вирішення інших щоденних питань.

У Харківській області готується програма про збереження і розвиток мережі дитячих оздоровчих таборів

Як повідомив сьогодні заступник голови ХОДА Євген Савін, на Харківщині готується обласна програма про збереження і розвиток мережі дитячих оздоровчих закладів. «У нас буде п'ятирічна програма про збереження та відновлення мережі дитячих оздоровчих таборів, я думаю, ми її затвердимо в серпні на сесії обласної ради. На все це ми плануємо витратити з різних джерел 96 мільйонів гривень за 5 років», - повідомив він.

Євген Савін нагородив золотих призерів перших Дельфійських ігор Слобожанщини

Відбулася урочиста церемонія вручення золотих медалей переможцям перших Дельфійських ігор Слобожанщини. Нагороди вручили заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін і перший заступник голови Харківської облради Олена Олешко.  «Всі учасники Дельфійських ігор боролися і намагалися завоювати ці медалі. Ми сьогодні проводимо цей урочистий прийом, присвячений закінченню Ігор. Сьогодні золоті медалі одержать ті, хто доклав найбільше зусиль, продемонстрував найбільший творчий потенціал і бажання перемагати», - зазначив Євген Савін.

В Харкові відбувся круглий стіл з питання  «Створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків – ефективний механізм управління житловим фондом»

Наприкінці травня Головним управлінням житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури проведено круглий стіл з питання «Створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків – ефективний механізм управління житловим фондом».

1665 дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, відвідають харківській дельфінарій «Немо» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Ігор Шурма

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у харківському дельфінарії «Немо» відбулася святкова вистава для дітей шкільного віку, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи. Захід відвідали більше 550 дітей з районів області та міст обласного значення. Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма привітав присутніх дітей з Міжнародним днем захисту дітей. «Так заведено, що перший день літа належить вам. Ми бажаємо вам хороших вражень, бажаємо, щоб цей день запам’ятався вам надовго. Міцного вам здоров’я та гарного настрою», - зазначив Ігор Шурма, звертаючись до дітей.

На Харківщині видано спортивні інформаційно-аналітичні збірники

Головним управлінням у справах сім'ї молоді та спорту ХОДА були підготовлені і видані дві книги: «Харківщина спортивна в цифрах і коментарях за 2009-2010 роки» і збірник «Спортсмени-кандидати на участь в Іграх ХХХ літньої Олімпіади від Харківської області». В аналітичному інформаційному збірнику «Харківщина спортивна в цифрах і коментарях за 2009-2010 роки» представлена інформація про показники розвитку та фінансування фізичної культури і спорту Харківського регіону. Також у ній можна знайти дані щодо кількості населення, охопленого різними видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, аналізу залучення населення з обмеженими фізичними можливостями до реабілітаційної фізкультури, а також про стан спортивної бази області. У збірнику «Спортсмени-кандидати на участь в Іграх ХХХ літньої Олімпіади від Харківської області» представлена база даних спортсменів Харківського регіону.

Делегація Харківської області бере участь у «Днях Харківської області в Бєлгородській області»

Делегація Харківської області під керівництвом віце-губернатора Юрія Сапронова бере участь у заході «Дні Харківської області в Бєлгородській області», що проводиться в рамках Дев'ятої універсальної виставки «Регіони Росії». У рамках заходу проходять конференції «Малий і середній бізнес як важливий механізм економічного зростання регіону. Інновації. Інвестиції.Нанотехнології», «Харківська та Бєлгородська області - регіони-партнери», в ході яких харківською і бєлгородською сторонами підписаний Протокол про намір створення Українсько-Російського технологічного парку «Слобожанщина».

Під час акції «Серце до серця» в Харківському регіоні зібрано понад 166 тис. гривень

З 1 по 15 травня 2011 року в Харківській області за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» спільно з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерством культури України, Міністерством внутрішніх справ України, Державним комітетом телебачення і радіомовлення, Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту тривала VI Всеукраїнська акція «Серце до серця» благодійної допомоги дітям, хворим на цукровий діабет.

На Харківщині почалася установка спортивних майданчиків на кошти депутатів обласної ради

Згідно з прийнятим депутатами Харківської обласної ради від Партії регіонів рішенням про відмову від компенсації за депутатську діяльність, на будівництво дитячих і спортивних майданчиків у Харківській області протягом року додатково направляється 1 мільйон гривень. На даний момент установка майданчиків на кошти з цієї суми вже почалася. Зокрема, сьогодні відкривається майданчик з тренажерним обладнанням у місті Валки, 12 червня буде відкрито такий же майданчик у Золочеві. Також найближчим часом будуть встановлені спортивні майданчики в місті Люботин і селі Пересічне Дергачівського району.

З 1 червня в Харківській області стартує обласна програма-марафон «Дзвінке літо»

В День захисту дітей стартує обласна програма-марафон «Дзвінке літо», котра буде тривати протягом червня до Дня молоді. Свою роботу марафон розпочне з парку культури та відпочинку ім. Шевченка о 14:00 і охопить переважну кількість районів Харківської області та дитячих таборів. Програма організована Головним управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації та Харківським обласним центром молоді.

Підприємцям, що не сплачують внески до Пенсійного фонду, забороняють виїзд за кордон

Керівникам 7 підприємств Харківщини, які заборгували кошти Пенсійному фонду, заборонено виїзд за кордон. За даними відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області, на даний момент направлено до суду 192 подання про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду керівників підприємств - боржників за кордон.

Новому головному лікарю Золочівської ЦРЛ доручено протягом місяця нормалізувати ситуацію в колективі. Ігор Шурма

Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма представив колективу Золочівської центральної районної лікарні нового головного лікаря. Згідно з розпорядження голови ХОДА на цю посаду призначений Мирослав Сметанюк. Як повідомив Ігор Шурма, новому головному лікарю Золочівської ЦРЛ доручено протягом місяця нормалізувати ситуацію в колективі. «Призначення на посаду головного лікаря людини не з колективу лікарні викликано тим, що останнім часом точиться дуже багато неприємних розмов навколо Золочівської ЦРЛ. Незаангажованість нового головного лікаря дозволить йому адекватно оцінити ситуацію та нормалізувати атмосферу в трудовому колективі», - підкреслив Ігор Шурма.

На підтримку тваринництва з обласного бюджету виділено 4,2 млн. грн. Віталій Алексейчук

В 7 районах Харківської області почалося будівництво нових тваринницьких комплексів. Про це 1 червня в ході програми «Ранковий ексклюзив» в ефірі Харківського обласного радіо сказав заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. «Якщо не буде тваринництва, то не буде і рослинництва. Тому держава продовжує активно допомагати тваринникам. В цьому році вперше з обласного бюджету було виділено 4,2 млн. грн. на підтримку тваринництва, - зазначив Віталій Алексейчук. – На сьогоднішній день в Харківській області вже укладені форвардні контракти на суму 5,8 млрд. грн. Виділені кошти сільгосппідприємствам на компенсацію кредитних ставок. Також хочу зазначити, що в цьому році держава буде закупати вершкове масло та цукор через аграрний фонд, щоб якось покращити становище в тваринництві».

Харківська область буде гідно представлена на Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2011». Віталій Алексейчук

«Харківська область буде гідно представлена на XXIII Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2011», яка відбудеться у Києві з 2 по 5 червня. Ми представимо наші місцеві породи крупної рогатої худоби, свиней, птиці. Також буде представлена сільськогосподарська техніка виробництва підприємств Харківщини. Загалом свою продукцію представлять практично всі м’ясокомбінати та молочні комбінати, сільськогосподарські підприємства, переробні та харчові підприємства області», - зазначив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.

У Харківській області виконано план з посіву овочів

Як повідомив сьогодні під час програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, на даний момент в Харківській області посіяно 47,9 тис.га овочевих культур, що становить 154% від запланованих площ. Також при запланованих 77 тис. га посаджено 77,3 тис.га картоплі.

За останні 4 місяці поголів’я рогатої худоби в Харківській області збільшилось на 2500 голів

«Я повинен подякувати всім тваринникам області за те, що вони доклали багато зусиль для того, щоб ми сьогодні мали добрі результати в тваринництві, - зазначив 1 червня в ході програми «Ранковий ексклюзив» в ефірі Харківського обласного радіо заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. – Сьогодні ми знаходимось на 4 місці в країні по темпам приросту тваринницької продукції. За 4 місяці ми збільшили поголів’я рогатої худоби на 2500 голів, по сільгосппідприємствам на 607 голів. Це говорить про те, що тваринництво – рентабельна галузь, якою треба займатись. Це та галузь, яка дає сьогодні молоко, м'ясо, шерсть та органічні добрива».

Увага! Конкурс!

Управління у справах преси та інформації ХОДА оголошує конкурс журналістських робіт, присвячений 20-річчю Незалежності України. Номінантами Конкурсу можуть бути працівники електронних і друкованих засобів масової інформації, у тому числі й Інтернет-видань (журналісти, фотокореспонденти, оператори) за поданням редакційних колективів.

У цілому ми добре завершили посівну кампанію 2011 року. Віталій Алексейчук

Як повідомив сьогодні під час програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, посівна кампанія на Харківщині знаходиться на завершальному етапі. «Ми закінчуємо посів пізніх культур - гречки, проса, сої, картоплі та овочів. Якщо підбивати підсумки, то в цілому ми добре завершили посівну кампанію 2011 року. Сьогодні вже потрібно доглядати за посівами - обробляти гербіцидами проти бур'янів, проти комах, тоді ми зможемо отримати хороший врожай», - підкреслив Віталій Алексейчук.

Ремонт прального корпусу – перший крок у благоустрої Червонооскільского психоневрологічного інтернату. Ігор Шурма

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма відвідав Червонооскільский психоневрологічний інтернат (Ізюмський район). За інформацією заступника голови ХОДА, в інтернаті завершено ремонт покрівлі прального корпусу. На його проведення з обласного бюджету було виділено майже 300 тис.грн. «Ремонт прального корпусу – перший крок у благоустрої Червонооскільского психоневрологічного інтернату», - підкреслив Ігор Шурма.

Події дня

Сьогодні, 1 червня, о 12:00 в дельфінарії «Немо» (вул.Сумська, 35, сад ім. Т.Г. Шевченка) відбудуться заходи до Міжнародного дня захисту дітей для дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; о 13:00 в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться нагородження переможців I Дельфійських ігор Слобожанщини.

Луганська область буде враховувати досвід Харківщини у різних сферах

Як зазначив сьогодні в ході підсумкової зустрічі делегації Луганської області з керівництвом Харківщини голова Луганської обласної ради Валерій Голенко, поїздка виявилася дуже результативною. «Враження від поїздки дуже позитивні. Я вважаю, що наш візит був дуже плідним, думаю, наші зв'язки будуть тільки зміцнюватися», - підкреслив він.

Досвід реконструкції харківського стадіону «Металіст» буде застосований в Луганську

Про це сьогодні представники керівництва Луганської та Харківської обласних державних адміністрацій заявили після закінчення робочих зустрічей на різних об'єктах Харкова. Зокрема, під час реконструкції будівлі луганського стадіону буде розглянута можливість застосування винесених опор, що дозволило на харківському стадіоні «Металіст» збільшити кількість посадкових місць.

Відбулося свято професійно-технічної освіти Харківщини

Сьогодні у приміщенні навчально-спортивного комплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулося свято професійно-технічної освіти Харківщини «Робітнича професія – крок до стабільного суспільства». В урочистому відкритті заходу взяли участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Ландсман, директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та начальник Головного управління освіти і науки ХОДА Роман Шаповал.

У Харківській і Луганській області виявилося набагато більше спільного, ніж ми припускали. Сергій Чернов

Як зазначив 31 травня у ході брифінгу за підсумками зустрічі керівництва Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради з делегацією Луганської області голова облради Сергій Чернов, один з головних підсумків сьогоднішньої зустрічі - це розуміння того,що у двох областей виявилося набагато більше спільного,ніж ми припускали.

Харківська та Луганська області планують співпрацювати у сферах транспортного сполучення, охорони здоров'я, освіти, будівництва

Як зазначив на брифінгу за підсумками робочої зустрічі керівництва Харківської облдержадміністрації, Харківської облради, Харківської міськради з делегацією Луганської області перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, Харківська та Луганська області планують співпрацювати в комунікаційній сфері, сферах транспортного сполучення, освіти, будівництва, охорони здоров'я та ін.

У Харкові є на що дивитися і чому вчитися. Сергій Кравченко

Виступаючи на брифінгу за підсумками зустрічі керівництва Харківської облдержадміністрації, обласної та міської рад з делегацією Луганської області, Луганський міський голова Сергій Кравченко позитивно відгукнувся про Харків і висловив надію, що Луганськ також зможе досягти великих успіхів.

Архів документів