Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Перед сферою культури регіону стоять великомасштабні і складні завдання. Євген Савін

«На сьогоднішній день перед сферою культури регіону стоять великомасштабні і складні завдання. Створення потужної, динамічної, по справжньому сучасної культури, здатної забезпечувати духовні потреби суспільства вимагає від нас чіткого принципового уявлення, якої культури потребує суспільство і держава, всебічно продуманої стратегії її збереження і розвитку. Життя з очевидністю показало, що проблеми збереження і розвитку культури не втратили гостроти та актуальності, вони продовжують залишатися пріоритетними», - зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін у ході спільного засідання колегії Харківської облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області.

Харківська область почала отримувати кошти на придбання органу для філармонії

Найближчим часом на покупку органу буде направлено 10 мільйонів гривень. Про це сьогодні в ході спільного засідання колегії ХОДА та зборів адміністративно-господарського активу області повідомив голова Харківщини Михайло Добкін.

По доступності цін на основні продукти харчування Харківська область посідає 5 місце в Україні

У Харківській області одні з найнижчих цін на ряд продуктів харчування.Тим не менше, як зазначив сьогодні під час спільного засідання колегії Харківської облдержадміністрації і зборів адміністративно-господарського активу області голова ХОДА Михайло Добкін, деякі продукти на Харківщині залишаються занадто дорогими.

27 травня в приміщенні Харківського апеляційного суду відбудеться презентація результатів опитування громадян щодо якості функціонування судів

27 травня в приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду відбудеться презентація та обговоренні результатів опитування громадян щодо якості функціонування судів. У презентації візьмуть участь представники Харківських апеляційного та окружного адміністративних судів, Інституту прикладних гуманітарних досліджень, проекту USAID і «Україна: Верховенство права». Початок презентації о 9:30. Харківський апеляційний адміністративний суд як пілотний суд вже втретє приймає участь в проведення опитування відвідувачів суду щодо їхньої оцінки діяльності і різних аспектів функціонування суду, яке реалізовано Інститутом прикладних гуманітарних досліджень за підтримки проекту USAID «Україна: Верховенство права».

До спеціального фонду обласного бюджету щорічно перераховується близько 800 тис. грн. у якості відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Віталій Алексейчук

«Необхідно провести інвентаризацію земель, грошову оцінку земельних ділянок, розмежування земель державної та комунальної власності. Це першооснова для подальшого формування ринку землі, обґрунтованого нарахування земельного податку, розмірів орендної плати за землю, використання земельних ділянок за цільовим призначенням і відповідно до вимог земельного та природоохоронного законодавства», - зазначив сьогодні в ході спільного засідання засідання колегії Харківської облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.

Питання реалізації інвестиційних проектів по реконструкції і будівництву нових тваринницьких комплексів має пріоритетне значення. Віталій Алексейчук

У ході спільного засідання колегії Харківської облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук зазначив, що пріоритетне значення у прискореному розвитку тваринництва мають питання реалізації інвестиційних проектів по реконструкції наявних і будівництву нових тваринницьких приміщень і комплексів.

У 2010 році вперше за багато років ми отримали приріст по тваринництву. Михайло Добкін

У Харківській області приділяється особлива увага розвитку тваринництва. Як зазначив сьогодні під час спільного засідання колегії ХОДА та зборів адміністративно-господарського активу області голова області Михайло Добкін, у 2010 році вдалося досягти позитивних результатів.

Порядок використання коштів обласного бюджету для компенсації втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва вже розроблений. Михайло Добкін

«Незважаючи на те, що з моменту ухвалення «Програми раціонального використання та охорони земель у Харківській області на 2011-2015 рр.» минуло трохи більше місяця, порядок використання коштів обласного бюджету для компенсації втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва вже розроблений і знаходиться на узгодженні», - зазначив сьогодні під час спільного засідання колегії ХОДА та адміністративно-господарського активу області голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Харківська область посідає І місце по Україні за показником приросту кількості корів

За показником приросту кількості корів Харківська область посідає І місце по Україні (3% в цілому по області), овець і кіз - 4-те (на 4%) та 5-те по зростанню чисельності птиці (на 12,3% ). Це повідомив у ході спільного засідання колегії Харківської облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.

82 тис. гектарів сильно та середньо кислих ґрунтів в Харківській області потребують вапнування

Як повідомив сьогодні в ході спільного засідання засідання колегії Харківської облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, у Харківській області 82 тис. гектарів сильно та середньо кислих ґрунтів, які потребують вапнування. «Прибавка урожаю від цього заходу складає 3-4 ц озимої пшениці, до 5 ц зерна кукурудзи, 25-40 ц цукрових буряків з 1 гектара. При цьому позитивна дія цього заходу триває мінімум 5-7 років», - зазначив він.

Юрій Сапронов провів нараду щодо стану пожежної безпеки в роздрібних торгових мережах Харківської області

Сьогодні під головуванням віце-губернатора Юрій Сапронова відбулась обласна нарада з питання стану пожежної безпеки в роздрібних торгових мережах Харківської області.  Як повідомив Юрій Сапронов, на території області функціонує понад 125 супермаркетів, і в багатьох з них мають місце численні порушення або недотримання норм протипожежних заходів.

День випускника на площі Свободи

29 травня 2011 в м. Харкові на головній площі міста відбудеться святковий захід, присвячений Дню випускника. На площі буде організована VIP-зона, в яку запрошуються 8800 випускників області та міста, їх батьки. У святі прощання зі школою зможуть взяти участь харків'яни і гості нашого міста.

Харківська та Донецька області посідають перше місце в Україні за темпами приросту валового виробництва продукції тваринництва

За темпами приросту валового виробництва продукції тваринництва Харківська та Донецька області посідають перше місце в Україні – по 11,6%. Це повідомив у ході спільного засідання колегії Харківської облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. За його словами, за перші 4 місяці поточного року динаміка виробництва по всіх основних видах продукції тваринництва позитивна. За січень-квітень цього року забезпечено індекс валової продукції тваринництва на рівні 111,6%, тоді як у минулому році цей показник становив 104,9%.

Усі військові лісництва Україні будуть закриті для в'їзду

Як заявив сьогодні в ході Всеукраїнської селекторної наради перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, за прикладом Харківської області в усіх регіонах України буде заборонено в'їзд на територію військових лісництв.

Поки військові лісгоспи не будуть забезпечені засобами пожежогасіння, ми нікого в них не пустимо. Михайло Добкін

Сьогодні під час Всеукраїнської селекторної наради голова ХОДА Михайло Добкін підкреслив, що в'їзд на територію військових лісництв буде заборонений до тих пір, поки вони не будуть забезпечені засобами пожежогасіння. «Поки військові не усунуть проблеми з відсутністю засобів пожежогасіння, ми заборонили в'їзд на територію військових лісництв будь-якої непідготовленої техніки, людей, які збиралися там вести роботу з вирубки лісу і так далі. Поки вони не поставлять там засоби пожежогасіння, ми нікого в ці лісгоспи не пустимо», - заявив голова області.

Ми будемо робити все, щоб уникнути серйозних лісових пожеж. Михайло Добкін

Як повідомив сьогодні в ході Всеукраїнської селекторної наради голова ХОДА Михайло Добкін, у Харьквоской області проводиться вся необхідна робота з підготовки лісів до пожежонебезпечного періоду.

У 4 кварталі 2011 року планується введення в експлуатацію першої черги тепличного комбінату у Первомайському районі

В Харківській області посилена увага надається розвитку овочівництва закритого ґрунту. Про це повідомив 25 травня на засіданні Кабінету Міністрів України заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. За його словами, у планах обласної державної адміністрації забезпечити розширення площі закритого грунту протягом 2011 – 2013 років мінімум на 20 гектарів. З цією метою розпочато реалізацію інвестиційного проекту по будівництву на сучасній технологічній основі тепличного комбінату у Первомайському районі. Введення в експлуатацію його першої черги площею 5 гектарів прогнозується у 4 кварталі поточного року.

У 2011 році в Харківській області планується виробити 770 тис. тонн картоплі і 550 тис. тонн овочів

25 травня заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України з питання «Про стан і перспективи розвитку виробництва картоплі і овочів, функціонування ринкової інфраструктури, пов’язаної із забезпеченням населення такою продукцією у Харківській області». За його словами, передбачається виробити в цілому по області із урожаю 2011 року 770 тис. тонн картоплі і 550 тис. тонн овочів – в 1,6 рази більше проти 2010 року. Для досягнення запланованих обсягів виробництва в області за даними оперативної звітності проведено посів картоплі на площі 77,2 тис. гектарів і овочів на площі 40,1 тис. гектарів, що по картоплі відповідає запланованій площі, а по овочевим культурам перевищує план на 4,6 тис. гектарів або на 13%.

Михайло Добкін взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді

Сьогодні відбулася Всеукраїнська селекторна нарада під керівництвом першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва з керівниками міністерств і відомств, а також головами регіонів України. У нараді взяв участь голова ХОДА Михайло Добкін. У ході селекторної наради було розглянуто питання підготовки до початку оздоровчого сезону, а також готовності лісових господарств України до пожежонебезпечного періоду. Крім цього учасники наради обговорили проблеми організації сільськогосподарських ярмарків у всіх регіонах України.

Область буде закуповувати спецодяг та медичні меблі, які виробляються на підприємствах установ виконання покарань Харківщини. Ігор Шурма

Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, область планує закуповувати медичні меблі, які виробляються на підприємствах установ виконання покарань Харківської області. Зокрема, будуть закуповуватись багатофункційні та прості ліжка, а також спецодяг для медичних працівників. «Якість та вартість продукції нас повністю задовольняє», – підкреслив Ігор Шурма.

Відбулася нарада щодо енергозабезпечення комплексу об’єктів КП ОСК «Металіст»

24 травня відбулась чергова нарада під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Бабаєва щодо енергозабезпечення комплексу об’єктів КП ОСК «Металіст» в об’ємі 6 МВт по І категорії надійності електропостачання. Згідно з технічними умовами наданими АК «Харківобленерго» передбачено два етапу виконання робіт з електрозабезпечення комплексу об’єктів КП ОСК «Металіст».

Віталій Алексейчук повідомив про підсумки проведення у області комплексу весняно-польових робіт у 2011 році

24 травня заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук взяв участь у роботі колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України, де доповів про підсумки проведення у області комплексу весняно-польових робіт у 2011 році. На колегії були розглянуті питання про перспективи розвитку внутрішніх водойм та збільшення виробництва продукції рибництва, про підсумки проведення комплексу весняно-польових робіт у 2011 році, про стан розвитку галузі овочівництва та хлібопекарської галузі, ситуація на ринку хлібопродуктів.

Ми будемо тісно співпрацювати з підприємствами виправних установ області. Михайло Добкін

«За 4 місяці 2011 року підприємствами виправних установ області виготовлено товарної продукції на суму 27,5 млн. грн. Реалізовано продукції 27,3 млн. грн. Продукція підприємств колоній Харківської області, безсумнівно, заслуговує на увагу, і ми будемо тісно співпрацювати з цими підприємствами. Сьогодні на виставці я побачив багато того, що може бути використано у всіх районах та містах області. Ми розуміємо важливість завантаження виробничих потужностей підприємств колоній і надаємо їм допомогу, розміщуючи на підприємствах системи виконання покарань замовлення з виготовлення продукції для потреб міста та Харківського регіону», - зазначив сьогодні в ході розширеного засідання колегії Державної пенітенціарної служби України голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

У пенітенціарної служби Харківської області є прекрасні можливості і добре налагоджена система виробництва. Михайло Добкін

«Державна пенітенціарна служба посідає особливе місце в житті суспільства. Вона виконує правоохоронну функцію і несе відповідальність за долю громадян, які порушили закон, за їх повернення в суспільство як повноцінних його членів. Не буде перебільшенням відзначити, що від того, як пенітенціарна служба виконує свої функції, залежить здоров'я суспільства, оцінка стану демократії в Україні», - зазначив сьогодні в ході розширеного засідання колегії Державної пенітенціарної служби України (ДПС) голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Михайло Добкін нагороджений Почесною грамотою Державної пенітенціарної служби України

Сьогодні під час розширеного засідання колегії Державної пенітенціарної служби України (ДПС) голова ДПС України Олександр Лісіцков вручив голові Харківської облдержадміністрації Михайлу Добкіну Почесну грамоту ДПС України. Також Почесною грамотою ДПС України нагороджені заступники голови ХОДА Віталій Алексейчук, Ігор Шурма, начальник Головного управління охорони здоров’я ХОДА Олександр Галацан, головний лікар Харківської обласної лікарні Богдан Федак.

Михайло Добкін взяв участь у розширеному засіданні колегії Державної пенітеціарної служби України

26-27 травня у Харківській області відбувається розширене засідання колегії Державної пенітеціарної служби України, а також практичні заняття з начальниками територіальних органів управління системи виконання покарань. Колегія відбувається на базі організацій і установ виконання покарань регіону. Сьогодні у роботі колегії взяв голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Зокрема він оглянув виставку продукції, виготовленої на підприємствах установ виконання покарань Харківської області.

Події дня

Сьогодні, 26 травня, о 10:00 у малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться обласна нарада з питання стану пожежної безпеки в роздрібних торговельних мережах області; о 13:00 у великому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, IV поверх) розпочнеться спільне засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області. Порядок денний: 1. Про роботу районних державних адміністрацій щодо стабілізації і розвитку галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах і господарствах населення. 2. Про порядок використання коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва. 3. Про стан виконання доручень голови обласної державної адміністрації. 4. Про заходи щодо оптимізації мережі закладів культури області.

Закінчився III Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Харьковская сирень»

25 травня у  приміщенні ХНАТОБу урочисто завершився III Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Харьковская сирень». На урочистій церемонії закриття були присутні відома французька актриса, почесний президент кінофестивалю Мілен Демонжо, Харківський міський голова Геннадій Кернес, член Правління Союзу кінематографістів РФ, голова журі Володимир Фокін, народна артистка Росії, член журі фестивалю Алла Сурікова, відомий композитор,член журі Володимир Дашкевич.

У рамках кінофестивалю «Харьковская сирень» студентський театр «На Лермонтівській, 27» продемонстрував виставу «Love story»

Сьогодні в рамках III міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» на малій сцені Харківського національного театру опери та балету ім. М. Лисенка відбулася демонстрація вистави «Love story» (за повістю Еріка Стигла) студентського театру «На Лермонтівській, 27» ХГУ «Народна українська академія». У глядачів, які повністю заповнили зал, спектакль викликав бурю емоцій, і акторам аплодували стоячи.

Розіграні останні комплекти медалей перших Дельфійських ігор Слобожанщини

21-22 травня розіграні останні комплекти медалей перших Дельфійських ігор Слобожанщини. Високій рівень підготовки учнів і професійну роботу викладачів оцінювали члени журі – викладачі – методисти вищої кваліфікаційної категорії Харківського музичного училища ім. Б. Лятошинського, Харківського художнього училища, Харківського училища культури.

Архів документів