Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Харків відвідає Надзвичайний і повноважний посол Республіки Індонезія в Україні Нінінг Сунінгсіх Рохадіат

8 червня в Харків прибуває Надзвичайний і повноважний посол Республіки Індонезія в Україні Нінінг Сунінгсіх Рохадіат. У ході візиту вона зустрінеться з ректором Міжнародного Слов'янського університету Наталією Раковською, а також проведе презентацію на тему «Розвиток демократії в Індонезії» для студентів вузу.

Ми будемо працювати над зразком вірного служіння Конституції і Президенту. Вадим Ландсман

Сьогодні в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України новопризначений директор академії  Вадим Ландсман сказав: «Я впевнений,що сьогоднішнє призначення не відбулося б без довіри до мене голови ХОДА Михайла Добкіна та Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Протягом останніх 20 років я обіймав найвищі посади в сфері освіти в Харківському регіоні. Останні п'ять років моя робота стосувалася всього гуманітарного блоку. Це дуже відповідальна робота, але я вважаю, що сьогоднішнє призначення не поставить жирної крапки в моїй професійній діяльності. Це мене надихає і створює нові грандіозні плани».

Харківський національний університет радіоелектроніки висунутий на здобуття Державної премії України в галузі освіти

Харківський національний університет радіоелектроніки висунутий на здобуття Державної премії України в галузі освіти за розробку нової інформаційно-телекомунікаційної технології дистанційної освіти та створення практичної системи проведення дистанційного лабораторного практикуму.

Михайло Добкін взяв участь у представленні Вадима Ландсмана на посаді директора ХарРІДУ НАДУ при Президентові України

Сьогодні в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося представлення нового директора академії Вадима Ландсмана. У представленні взяли участь голова ХОДА Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес, перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, начальник ГУ освіти і науки ХОДА Роман Шаповал, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко.

Харків'янин виграв срібну медаль на Кубку світу з дзюдо

Харківський дзюдоїст, вихованець школи «Динамо» Артем Василенко, який виступає у ваговій категорії до 81 кг, виграв срібну медаль на Кубку світу з дзюдо у Бухаресті. Ця медаль стала єдиною для української команди. Перше місце в змаганнях посів Автанділ Цірікішвілі (Грузія), третє розділили Антуан Жаннін (Франція) і Шаболч Кріжан (Угорщина). На п'ятому місці в чемпіонаті харків'янин Віктор Савінов.

Харківські прикордонники нагадують правила перетинання кордону дітьми – громадянами України

За перший тиждень шкільних літніх канікул та з початку туристичного сезону харківськими прикордонниками було відмовлено в пропуску через державний кордон 27 особам, які слідували з дітьми. Загалом, Східним регіональним управлінням було не пропущено через кордон за той же період 80 дітей – громадян України. Про це повідомляє Прес-служба Харківського прикордонного загону. З метою створення сприятливих умов для перетинання державного кордону громадянами України - дітьми та уникнення конфліктних ситуацій в пунктах пропуску Харківський прикордонний загін інформує, що порядок перетинання кордону дітей - громадян України визначено законодавчими та нормативними актами, основними з яких є Закон України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (від 21 січня 1994 року) та Постанова Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57 "Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України".

До кінця року м.Куп’янськ стане шостим міжрайонним медичним центром з сучасним операційним блоком та приймальним відділенням. Ігор Шурма

Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, до кінця року м.Куп’янськ стане шостим міжрайонним медичним центром з сучасним операційним блоком та приймальним відділенням. За його словами, ухвалено рішення про виділення з обласного бюджету 1 млн. 370 тис.грн. на створення нового операційного блоку та приймального відділення у Куп’янській лікарні. Крім того, досягнута домовленість з мером м.Куп’янськ про виділення з міського бюджету 150 тис.грн. на ремонт покрівлі приміщення, де буде розташований операційний блок.

Сьогодні відбудеться пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції»

7 червня з 14.00 до 16.00 години за телефоном (057) 705-11-63 відбудеться чергова пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції».  На запитання громадян будуть відповідати заступник начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області Лариса Гайко, старший оперуповноважений з особливо важливих справ підполковник податкової міліції відділу внутрішньої безпеки при ДПА у Харківській області Управління внутрішньої безпеки ДПА України Олександр Скляр, оперуповноважений відділу по боротьбі з корупцією УБОЗ ГУМВСУ в Харківській області майор міліції Андрій Назаров.  

Українці повинні отримувати однаково якісні послуги, незалежно від того, в якому регіоні вони проживають. Михайло Добкін

«Харків має найменшу собівартість тарифів в Україні, за винятком тарифів на воду. Тому, якщо формувати наші тарифи виключно за собівартістю, то в Харківському регіоні вони піднятися не повинні», - заявив у програмі «Зворотний зв'язок» в ефірі Харківського обласного радіо голова ХОДА Михайло Добкін.

Перемога Харківщини на виставці «Агро-2011» - заслуга всіх людей, які трудяться для того, щоб засіки Батьківщини завжди були повними. Михайло Добкін

«Перемоги Харківської області протягом останніх кількох років на міжнародній виставці «Агро» - це величезна заслуга всіх людей, які, не шкодуючи себе, трудяться для того, щоб засіки Батьківщини завжди були повними. Не можу не сказати теплих слів на адресу мого профільного заступника Віталія Алексейчука та Головного управління агропромислового розвитку ХОДА, які традиційно дуже відповідально підійшли до виставки, і нам не соромно було запросити керівників країни, щоб вони оглянули нашу експозицію. Золота медаль, якою нагороджене профільне управління - це оцінка роботи людей, які готували експозицію», - зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  

Завдяки роботі Студентської ради діяльність молодіжних організацій буде висвітлюватися більш широко

У ході установчого засідання Харківської обласної студентської ради були висловлені справедливі докори в тому, що вкрай мало інформації про діяльність Харківського обласного центру молоді, і більшості про його роботу нічого не відомо. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо "Зворотний зв'язок" голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  Перший позитивний результат від роботи Студентської ради губернатор бачить у тому, що організації, які займаються дозвіллям молоді і отримують фінансування з обласного бюджету, повинні будуть вести більш широку освітлювальну роботу та залучати в коло своїх проектів більше людей.

Члени Студентської ради братимуть участь в роботі Колегії Харківської облдержадміністрації

У ході установчого засідання Харківської обласної студентської ради піднімалося питання про стажування в облдержадміністрації студентів, які могли б придбати досвід і надалі прийняти рішення про можливість роботи в державних структурах та отримання статусу держслужбовця. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо "Зворотний зв'язок" голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Я думаю, це ми вирішимо позитивно», - зазначив він.

Харківській області є чим пишатися в роботі з молоддю. Михайло Добкін

«За 20 років формування як незалежної держави Україна так і не спромоглася створити таку соціальну політику, яка б задовольняла більшість населення України. Так чи інакше, але люди в різні періоди з різних причин були незадоволені соціальною політикою, яку проводила держава. Ця негативна ситуація створила сприятливе середовище для всіляких вкрай радикальних виступів в нашій країні. Звідси і ті шабаші, які творилися 9 травня у Львові, і втягування молоді у всілякі акції протесту, в якісь за гроші, в якісь з ідеології, а іноді і просто шляхом обману. Тому, за визначенням Президента України, молодіжна політика не відповідає інтересам держави і повинна бути кардинально переглянута», - зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Програма соціально-економічного розвитку України на 2012 рік стане основою для складання бюджету на наступний рік. Михайло Добкін

Програма соціально-економічного розвитку України на 2012 рік стане основою для складання бюджету країни на наступний рік. Про це в програмі «Зворотний зв'язок» в ефірі Харківського обласного радіо підкреслив голова ХОДА Михайло Добкін. «У четвер відбудеться розширене засідання Кабінету Міністрів, де буде розглядатися програма соціально-економічного розвитку країни на 2012 рік. Вперше до прийняття бюджету буде прийнята програма соціально-економічного розвитку, що стане основою для складання бюджету на наступний рік. Вперше бюджет країни буде формуватися на основі побажання регіонів, - підкреслив Михайло Добкін.- Ми вже отримали остаточний варіант програми соціально-економічного розвитку, і зараз звіряємо її з нашими даними».

Нам цікаво вивчити кримський досвід роботи. Михайло Добкін

Керівництво Харківської області має намір зробити пропозицію керівництву Автономної Республіки Крим, голові Ради Міністрів Криму Василю Джарти і керівництву Верховної Ради Криму про укладення договору про співробітництво між АР Крим та Харківським регіоном. Про це в ефірі програми «Зворотний зв'язок» обласного державного радіо заявив голова ХОДА Михайло Добкін:

Харківські журналісти дуже професійно виконують свою роботу. Михайло Добкін

Як зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, харківські журналісти дуже професійно виконують свою роботу. «Сьогодні через відсутність опозиції на політичному фронті Харківської області саме журналісти виконують її роль, за що їм велика подяка, бо, мабуть, набагато важче було б налаштовувати людей на самовіддану роботу, якщо б не було жодної протидії. Без критики вже складно уявити наше сучасне суспільство, головне, щоб ця критика була конструктивною і вела до того, щоб ті, кого критикують, хотіли щось покращувати. А коли це критика без будь-яких фактів, критика заради критики, то вона так і залишається порожнім звуком», - підкреслив Михайло Добкін.

Події дня

Сьогодні, 7 червня, о 14:00 у Харківському регіональному інституті держуправління (проспект Московський, 75) відбудеться представлення нового директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Вадима Ландсмана колективу інституту. О 15:00 в архієрейському домі Харківської єпархії (вул. Університетська, 8) розпочнеться презентація документального фільму «Молитва серця», присвяченого 90-річчю з дня народження і 50-річчю архієрейської хіротонії митрополита Харківського і Богодухівського Никодима.

Інформація про індекс інфляції по Україні

За інформацією Головного управління статистики у Харківській області, індекс інфляції по Україні за травень 2011 року становив 100,8%. Інформація розміщена на автовідповідачі 050-3000-575.

У Вовчанському спеціальному будинку-інтернаті відремонтовано покрівлю та лазню. Ігор Шурма

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 3 червня відвідав Вовчанський спеціальний будинок-інтернат загального типу, за яким він закріплений шефом як депутат обласної ради. Як повідомив Ігор Шурма, за рахунок залучених позабюджетних коштів (50 тис.грн.) в інтернаті було відремонтовано приміщення лазні. Крім того, за рахунок коштів (137 тис.грн.) ПРАТ «Вовчанський масло-екстракційний завод», яке також є шефом інтернату, у цьому закладі було повністю відремонтовано покрівлю.

Відбулась XXIІ Спартакіада області з пляжного волейболу

2-5 червня 2011 року на майданчиках Олексіївського лугопарку відбулась ХХІІ Спартакіада області з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд серед районів і міст на Кубок голови обласної державної адміністрації. У змаганнях взяли участь 49 команд з різних районів області. За результатами змагань серед чоловіків перше місце у І групі команд посіло м. Первомайський, по ІІ групі - Первомайський район, серед жінок по І групі - Вовчанський район, по ІІ групі - м.Первомайський. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, та дипломами Головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Харків названий містом з найкращим інвестиційним кліматом

За версією української редакції журналу «Forbes» Харків посідає друге місце в рейтингу кращих міст для бізнесу серед 32-х українських міст. Про це повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов.  Для складання рейтингу експерти «Forbes» проаналізували 15 соціально-економічних показників великих міст, згрупувавши їх в ключові: людський капітал, купівельна спроможність, інвестиційний клімат, економічна стійкість, інфраструктура і комфорт.

Відбулося перше засідання спільної робочої групи Харківської облдержадміністрації та компанії «Шелл»

Як повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, 6 червня відбулося перше засідання спільної робочої групи Харківської облдержадміністрації та компанії «Шелл».  У ході засідання обговорювалися практичні питання можливої ​​участі компанії «Шелл» у розвідці, розробці і видобутку природного газу з твердих порід в Харківській області. Представники компанії «Шелл» акцентували увагу на таких принципах діяльності компанії, як захист навколишнього середовища і соціальне партнерство, у зв'язку з чим, крім технічних аспектів переговорів, сторони домовилися про початок формування пакету соціальних програм і вимог місцевих громад, участь у яких візьме компанія «Шелл» у разі входження до Харківського регіону у видобувному сегменті бізнесу.

Україна за п'ять років може досягти видимих результатів у поліпшенні добробуту країни та її жителів. Юрій Сапронов

Досвід Сінгапуру, Грузії, Польщі, Ірландії, Туреччини та інших країн наочно демонструє нам, що в Україні за п'ять років реально досягти видимих результатів у поліпшенні добробуту кожного її мешканця за допомогою реформування та модернізації економіки. На цьому наголосив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

Підготовка Харківщини до Євро-2012 проходить строго в рамках намічених графіків. Юрій Сапронов

Як зазначив віце-губернатор Юрій Сапронов напередодні початку всеукраїнського медіа-туру з нагоди річниці до початку турніру УЄФА «Євро-2012», підготовка Харківщини до Євро-2012 проходить строго в рамках намічених графіків. «Виходячи з державної і місцевих програм підготовки та проведення «Євро-2012», за всіма пунктами цих програм роботи проводяться планово і будуть завершені вчасно. До старту «Євро-2012» залишився один рік. Але розслаблятися нам ще рано. Цей час ми використовуємо для завершення всіх необхідних приготувань до проведення матчів фінального турніру Чемпіонату, і створення атмосфери справжнього спортивного свята для всіх мешканців та гостей Харківщини», - підкреслив Юрій Сапронов.

Харківщина робить перші кроки для комплексної реалізації інноваційного потенціалу регіону. Юрій Сапронов

Як зазначив заступник губернатора Юрій Сапронов, Україна вже визначила пріоритетні галузі розвитку, які найближчим часом допоможуть країні конкурувати на світових ринках. «Такими пріоритетними напрямками визначені відродження і розвиток сільського господарства з подальшою глибокою переробкою продукції, комерціалізація інноваційних розробок і важке машинобудування, тобто ті галузі, в яких створюється значна додана вартість. Масштабна дерегуляція, яка зараз проводиться в країні, в сукупності зі зниженням податкового тиску, здатні дати поштовх для якісного розвитку пріоритетних галузей. Харківщина зараз робить перші кроки для комплексної реалізації інноваційного потенціалу за допомогою створення україно-російського технопарку «Слобожанщина», Протокол про наміри створення якого було підписано минулого тижня», - сказав віце-губернатор.

Нова редакція Митного кодексу спростить життя бізнесу

Внесений до Верховної ради оновлений варіант Митного кодексу у разі прийняття суттєво полегшить діяльність бізнесу. Таку думку висловив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов.  «Головним очікуваним результатом від ухвалення Митного кодексу буде збільшення товарообігу між Україною та іншими країнами, зокрема з одним з основних торговельних партнерів України в цілому і Харківської області зокрема - Росією. Цього ми зможемо досягти тільки за рахунок спрощення митних правил для підприємців, щоб вони не шукали обхідних шляхів і не думали, як дати хабар митнику, а розмитнювали весь товар «в білу». 

Комісія з питань погашення заборгованості із зарплати і пенсій попередила керівників підприємств-боржників про персональну відповідальність. Ігор Шурма

3 червня у м.Вовчанськ під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми відбулося виїзне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із зарплати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Як було зазначено в ході засідання, станом на 1 червня заборгованість із виплати зарплати підприємств Вовчанського району складає 514,2 тис.грн. і зросла до початку року на 13,8 тис.грн. Борги мають 4 економічно активних підприємства у сумі 490,7 тис.грн.(КП «Старосалтівський комбінат житлово-комунальних послуг» – 20 тис.грн., КПОЗ «Центральна районна аптека № 67» – 53,9 тис.грн., ТОВ «Медтекс» – 209,8 тис.грн., ЗАТ «Маслоробний завод» – 207 тис.грн.) та підприємство–банкрут ТОВ «Олександрівське 2000» – 23,5 тис.грн.

На Харківщині реалізується проект «Розвиток молодіжних центрів зеленого туризму «Зелентур»

У Харківській області стартував проект «Розвиток молодіжних центрів зеленого туризму «Зелентур», який націлено на створення нових робочих місць на селі. Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, Молодіжного центру праці Харківського обласного центру молоді та Обласного комунального закладу «Організаційно-методичний центр туризму». Також в його реалізації беруть участь науковці кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і громадський сектор.

Роботи з відновлення Вовчанської ЦРЛ ідуть з випередженням графіку. Ігор Шурма

В ході робочої поїздки до Вовчанського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма відвідав центральну районну лікарню, де перевірив хід ремонту дитячої консультації, підготовку до ремонту операційного блоку та роботи із заміни вікон в будівлі медичного училища.

Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Вовчанському районі

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 3 червня провів особистий прийом громадян у Вовчанському районі. Всі питання, з якими мешканці району звернулися до заступника голови ХОДА, були оперативно вирішені. Зокрема, 4 мешканці Вовчанщини направлені на консультації в інститути Національної академії медичних наук України, 3 людини будуть госпіталізовані в Обласну клінічну лікарню, ще 2 мешканцям району буде надана матеріальна допомога.

Архів документів