ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 25 травня 2010 | 15:22

  Створено рейтинг міст та районів Харківської області

  "Рейтинг міст та районів Харківської області допоможе інвесторам оцінити перспективу розвитку бізнесу в регіоні та дати інформацію про діяльність місцевої влади та органів місцевого самоврядування", - впевнений начальник головного управління економіки ХОДА Сергій Авершин. Про створення такого рейтингу він повідомив на нараді з адміністративно-господарським активом Харківської області. 

 • 25 травня 2010 | 14:07

  У ЗНО візьмуть участь більше 26 тис. мешканців Харківської області

  Як повідомив сьогодні на засіданні активу Харківської області заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, у зовнішньому незалежному оцінюванні візьмуть участь 26 521 мешканець (у 2009 р. – 28152) Харківської області. Тестування відбудуться з 2 по 23 червня за 8 навчальними дисциплінами.

 • 25 травня 2010 | 11:53

  У вересні в м. Харкові відбудеться Міжнародний економічний форум "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи"

  У вересні в м.Харкові відбудеться Міжнародний економічний форум "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи", а також фінал конкурсу на кращі інвестиційно-інноваційні проекти в 15 номінаціях. Результатом буде спільна участь у Форумі авторів кращих проектів та найбільших інвесторів. Таким чином, буде створена реальна можливість зустрічі великих інвестиційних фондів з представниками бізнесу та влади.

 • 25 травня 2010 | 11:52

  Облдержадміністрація розробить "дорожню карту" для інвестора

  На основі узагальненого аналізу тих дій, які поетапно повинен здійснити бізнесмен, в облдержадміністрації буде розроблена так звана "дорожня карта" для інвестора. Про це на засіданні активу області розповів заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. Це дозволить потенційному інвестору мати чітке розуміння того, які перешкоди зустрічаються на кожному з кроків організації його діяльності; дасть можливість оптимізувати процес оформлення дозвільних документів і прискорити реалізацію інвестиційних проектів.

 • 25 травня 2010 | 11:51

  Для усунення перешкод у розвитку підприємництва необхідно привести в порядок всю нормативно-правову базу

  У цьому переконаний заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. Відповідні пропозиції він озвучив на засіданні активу Харківської області з питання механізмів стимулювання залучення інвестицій в Харківську область: "Необхідно провести роботу щодо відновлення дії Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Харкова". А саме: відновлення дії статті 7 - "Спеціальний правовий режим інвестиційної діяльності та особливості оподаткування у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста Харкова" та статті 8 - "Гарантії забезпечення інтересів суб'єктів підприємницької діяльності вразі зміни спеціального режиму інвестиційноїеятельності".

 • 25 травня 2010 | 11:51

  У Харківської області з'явиться соціально-економічний атлас

  Як повідомив на засіданні активу Харківської області заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, на початку червня передбачається почати випуск Соціально-економічного атласу Харківської області для наочної презентації сильних сторін, можливостей і перспектив регіону. Даний Атлас буде розміщений в Інтернеті і оновлюватися в режимі он-лайн. До Дня області у вересні планується випустити друковану версію Атласу - збірку "Харківська область. Традиції. Бізнес. Партнерство".

 • 25 травня 2010 | 11:50

  Інвестиції практично не залучаються в реальний сектор економіки

  Показник іноземних інвестицій на душу населення в І кварталі 2010 року в Харківській області склав 751,1 дол, що на 40% більше, ніж у I кварталі 2008 року (531,3 дол). І хоча на 1 січня 2009 року область посідала за обсягом прямих іноземних інвестицій (1608 млн. дол) 3-е місце серед інших регіонів України [після Києва (13 465 млрд. дол) і Дніпропетровській області (2 670 млн. дол)], а в даний час даний показник перемістився на 4-е місце (після Київської області), наша область значно програє за рівнем інвестицій на душу населення сусіднім країнам. Так, наприклад, в Росії рівень інвестицій на душу населення в три рази більше, ніж в Україні – 1 846 дол, А в Чехії - в 13 разів більший і становить 11 366 дол.

 • 25 травня 2010 | 11:50

  Роман Шаповал призначений начальником Головного управління освіти і науки

  Роман Шаповал призначений начальником Головного управління освіти і науки обладміністрації. Про це сьогодні на засіданні активу Харківської області повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 25 травня 2010 | 11:48

  Основні труднощі для регіонального бізнесу - це обмежені можливості внутрішніх накопичень і нездатність повною мірою компенсувати нестачу капіталу. Юрій Сапронов

  В окремі групи проблем інвестування в Україну заступник голови ХОДА Юрій Сапронов виділив складності, які виникають у банківських установ, і труднощі іноземних інвесторів.

 • 25 травня 2010 | 11:46

  Інвестиційні проекти практично не фінансуються з державного бюджету

  Проблеми фінансування інвестиційних проектів з держбюджету заступник голови ХОДА Юрій Сапронов виділив у другу групу загальних проблем інвестування в Україні. Сюди він відніс: - відсутність розроблених державних цільових програм, націлених на отримання конкретного результату; - корупцію у вищих органах державної влади.

 • 25 травня 2010 | 11:45

  Вітчизняні виробники не поспішають реінвестувати свої кошти

  Виступаючи на засіданні активу області з питання механізмів стимулювання залучення інвестицій в Харківську область, заступник голови ХОДА Юрій Сапронов виділив 4 групи спільних проблем інвестування в Україні. Перша група, що представляє проблеми для вітчизняних інвесторів, на думку Юрія Анатолійовича, містить: - важкий тягар оподаткування; - велику кількість перевірок численними контролюючими органами; - корупцію при отриманні дозволів та погоджень, сертифікації, ліцензуванні та реєстрації.

 • 25 травня 2010 | 11:11

  У Харкові триває Естонський економічний форум

  Сьогодні в малій залі Харківської облдержадміністрації в рамках святкування Днів Європи розпочав роботу Естонський економічний форум за участю заступника голови місії Посольства Естонської Республіки в Україні Куйдо Мерітса, представників харківських і естонських підприємств. Мета форуму - сприяння ефективній співпраці між підприємствами Харківської області та Естонії в галузі машинобудування, металообробки, транспорту, будівництва, фінансів, IT-технологій, легкої промисловості, торгівлі, туризму і сільського господарства.

 • 24 травня 2010 | 17:33

  Вся робота сільськогосподарської галузі Бєлгородської області зорієнтована на кінцевий результат - виробництво продукції тваринництва

  На сьогоднішній день тваринницькі сільгосппідприємства Бєлгородської області повністю забезпечують високоякісною продукцією власного виробництва - м'ясом, молоком, яйцями птиці - свою область і 20-25% продукції везуть до Москви, Санкт-Петербурга і різних куточків Росії.

 • 24 травня 2010 | 16:53

  Держава повинна бути зацікавлена в розвитку сільськогосподарської галузі

  Два наріжних камені розвитку сільського господарства в Бєлгородській області Російської Федерації - фінансова підтримка з боку держави і державний контрольний пакет акцій над земельними ресурсами. Про це після відвідування сільгосппідприємств Бєлгородської області розповів заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук:

 • 24 травня 2010 | 14:09

  Міжнародний науково-практичний форум, присвячений соціально-eкономічному розвитку України та її регіонів, відбудеться в ХНЕУ

  27-28 травня 2010 року у Харківському національному економічному університеті (м. Харків, пр. Леніна, 9а, ст. метро "Наукова") відбудеться щорічна Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічний розвиток України та її регіонів: проблеми науки та практики". Початок роботи форуму у четвер, 27 травня, о 10.30 в актовій залі ХНЕУ (головний корпус, 2-й поверх).

 • 23 травня 2010 | 18:02

  На всіх ринках міста треба створити торгові точки з продукцією харківських сільгоспвиробників

  Розміщення на всіх ринках міста торгових павільйонів, в яких без посередників буде реалізовуватися продукція сільгосптоваровиробників, дозволить підтримати село і наповнити продуктовий ринок Харкова якісною продукцією - м'ясом, молоком, яйцями.

 • 23 травня 2010 | 15:59

  У Харківській області необхідно створити асоціацію молоковиробників

  На думку заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука, саме ця асоціація зуміє найкраще захистити інтереси сільгосппідприємств, що займаються виробництвом молока: "Асоціація буде виставляти продукцію на біржу у вигляді лотів, щоб молокозаводи купували молоко через біржу за ціною, яка влаштовуватиме саме виробників".

 • 23 травня 2010 | 11:46

  З Днем Святої Трійці!

  Сьогодні весь православний світ святкує День Святої Трійці. У всіх храмах і церквах Харкова та області відбулися урочисті богослужіння. У Благовіщенському кафедральному соборі на честь великого православного свята службу здійснив Високопреосвященніший митрополит Харківський і Богодухівський Никодим у співслужінні вікарія Харківської єпархії архієпископа Ізюмського Онуфрія і священнослужителів. Трансляцію цієї служби телеглядачі могли спостерігати в прямому ефірі на "7 каналі".

 • 22 травня 2010 | 15:52

  Ми побачили якісно інший підхід до сільськогосподарської галузі з боку держави. Віталій Алексейчук

  Делегація Харківської області на чолі із заступником голови ХОДА Віталієм Алексейчуком відвідала з робочою поїздкою сільськогосподарські підприємства Бєлгородської області, де ознайомилася з впровадженням на цих підприємствах новітніх технологій виробництва.

 • 22 травня 2010 | 15:34

  Правила благоустрою повинні стати малою конституцією кожного населеного пункту. Валентин Дулуб

  В ході селекторної наради з питання наведення порядку на території населених пунктів Харківської області заступник голови ОДА Валентина Дулуб рекомендував усім керівникам райдержадміністрацій і міським та селищим головам взяти за зразок Правила благоустрою міста Харкова, розробити та ухвалити рішенням сесії місцевої ради аналогічні в кожному населеному пункті області.

 • 22 травня 2010 | 15:15

  Стан доріг області викликає тривогу

  Як зазначив під час селекторної наради заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства та РІ ХОДА Сергій Дорошенко, в області викликає тривогу стан доріг, як комунальних, так і доріг загального користування, який після складної зими значно погіршився.

 • 22 травня 2010 | 15:01

  В області впорядковані всі місця військових поховань

  До Дня Перемоги у Харківській області були виконані всі заплановані роботи з благоустрою та санітарної очистки, в тому числі кладовищ, на території яких знаходиться 298 братських могил, 11 меморіалів, 148 пам'ятників.

 • 22 травня 2010 | 14:55

  Всеукраїнська акція "За чисте довкілля" стала безстроковою

  Згідно з дорученням Першого віце-прем'єр-міністра України В.Тихонова всеукраїнська акція "За чисте довкілля" стає безстроковою, і питання наведення порядку і підтримання чистоти у всіх населених пунктах країни не втрачає своєї актуальності у будь-який час року. Про це в ході селекторної наради сказав заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.

 • 22 травня 2010 | 13:39

  Триває ХIII Харківський обласний фестиваль юних виконавців "Весняні Дзвіночки"

  Цими вихідними у Міському парку культури та відпочинку ім. М. Горького (за адресою: вул. Сумська, 81) з 11.00 до 18.00 години відбувається ХIII Харківський обласний фестиваль юних виконавців "Весняні дзвіночки".

 • 22 травня 2010 | 13:14

  Сьогодні в Харкові Володимир Литвин

  Сьогодні до Харкова з візитом прибув голова Верховної Ради Володимир Литвин. В аеропорту його зустрічали перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, голова обласної ради Сергій Чернов.

 • 22 травня 2010 | 12:48

  Україна вклонилася пам'яті Великого Кобзаря

  Сьогодні на всій території нашої країни відбулося Всеукраїнське літературно-музичне свято "В сім'ї вольній, новій ...", присвячене пам'яті Великого Кобзаря. У Харкові до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку на вул. Сумській квіти поклали заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, заступник голови обласної ради Вікторія Казакова, заступник міського голови - директор Департаменту соціальних питань Світлана Горбунова-Рубан, керівники управлінь ХОДА та міськвиконкому,представники громадських і політичних організацій, жителі нашого міста.

 • 21 травня 2010 | 23:32

  Робота НТК "Інститут "Монокристал" для харківського регіону є безцінною. Михайло Добкін

  "Ваш колектив за 55 років плідної наукової діяльності неодноразово примножував славу нашого регіону, і сьогодні став провідним центром наукових розробок. Багато ваших досягнення є надбанням світової науки. Для харківського регіону з його потужним науково-виробничим потенціалом робота вашого колективу фактично є безцінною. Дякую вам всім за той внесок, який ви робите в розвиток Харківщини. Вітаю всіх співробітників інституту з ювілеєм і бажаю успіхів у вашій роботі", - заявив голова ХОДА Михайло Добкін під час урочистих зборів, присвячених 55-річчю НТК "Інститут "Монокристал".

 • 21 травня 2010 | 22:40

  Володимир Семиноженко привітав колектив НТК "Інститут "Монокристал" з ювілеєм

  "За більш ніж півстолітню історію НТК "Інститут "Монокристал" з маленької організації перетворився в одну з найбільших і найважливіших організацій на території України та інших країн колишнього СРСР, а також Європи. У нас за плечима успішна участь у найпрестижніших світових наукових проектах. Але жити тільки минулим, навіть таким славетним, не можна, необхідно думати про майбутнє. Наше головне завдання - зробити так, щоб нова економіка країни була наукомісткою, щоб Україна була наукової країною і щоб до 2020 року Україна увійшла до 20-ки провідних країн світу. Я впевнений, що ми зможемо досягти цієї мети. Вітаю трудовий колектив зі святом і бажаю досягнення нових вершин", - заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко під час урочистих зборів, присвячених 55-річчю НТК "Інститут "Монокристал".

 • 21 травня 2010 | 21:45

  Громадська гуманітарна рада вивчить стан регіональної гуманітарної сфери

  21 травня відбулося засідання Громадської гуманітарної ради Харківської обласної державної адміністрації, в якому взяв участь Віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко. Звертаючись до присутніх, голова ХОДА Михайло Добкін наголосив на визначальному значенні гуманітарної сфери в розвитку можливостей людини, у створенні максимальних умов для задоволення її потреб у знаннях та компетентності.

 • 21 травня 2010 | 21:25

  В Харківській області утворено Громадську гуманітарну раду

  Голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін підписав розпорядження про утворення Харківської обласної Громадської гуманітарної ради як консультативно-дорадчого органу при обласній державній адміністрації.

Вверх