ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 08 липня 2010 | 08:26

  В ефірі – «Час влади»

  У четвер, 8 липня, о 19:30 на телеканалі ОТБ в ефір вийде програма «Час влади» за участю голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна.  

 • 07 липня 2010 | 19:54

  Гуманітарна Рада при Президентові України має розглянути питання вітчизняного кінематографу

  Сьогодні необхідно звернути увагу на телебачення і фільми, які нав'язують молоді чужий спосіб життя, оскільки в Україні останнім часом не було знято нічого, що змогло б замінити імпортні зразки. «Немає сьогодні того продукту в кінематографі, який міг би перевершити старі радянські фільми, особливо з урахуванням того, що у нас вже як у незалежної держави сформувалася своя культура, з'явилися свої герої. Я думаю, що це одне з питань, які потрібно піднімати на Гуманітарній Раді при Президентові», - заявив на зустрічі з членами Спілки Героїв України голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 07 липня 2010 | 19:32

  Економічні показники всередині області дають привід для оптимізму

  Податкові збори в державний і місцевий бюджети за підсумками першого півріччя склали у Харківській області 100% від наміченого плану, а то й перевищили його. «Враховуючи, що місцеві бюджети на дві третини складаються з податку на прибуток, ми можемо говорити про дві тенденції. Перша: що почали працювати активні підприємства, які не припиняли свою діяльність у період кризи, але згортали масштаби та обсяги виробництва.  

 • 07 липня 2010 | 18:39

  При облдержадміністрації обов'язково буде створена студентська рада. Михайло Добкін

  «З кінця 90-х років при облдержадміністрації була створена величезна кількість громадських рад та інших об'єднань, які практично не діяли, а деякі давно потрібно було закрити, тому що тема, заради якої вони створювалися, вже була не актуальною. Ми почали наводити порядок і пішли шляхом реорганізації і закриття низки рад. Після завершення аудиту, ми обов'язково відкриємо низку громадських рад при облдержадміністрації, які будуть виконувати важливі функції. Одним з таких напрямків буде робота зі студентством. Обов'язково буде створено студентську раду, робота якої буде спрямована виключно на захист інтересів і прав студентства», - зазначив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 18:35

  Управління ветеринарної медицини Харківської області очолив Володимир Олійник

  Сьогодні заступником Голови Державного комітету ветеринарної медицини України - заступником Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Миколою Пацюком був представлений начальник управління ветеринарної медицини Харківської області. Ним став Володимир Олійник, який до цього часу обіймав посаду начальника районного управління ветеринарної медицини Харківського району нашої області.  

 • 07 липня 2010 | 18:33

  До кінця вересня співробітникам ХЕМЗу буде виплачена заборгованість по заробітній платі

  Найближчим часом буде визначено шлях, яким Харківський електромеханічний завод буде виведений з кризи. Заробітну плату співробітники отримають до кінця вересня. Про це голова ХОДА Михайло Добкін повідомив 7 липня в ході зустрічі з професорсько-викладацьким складом Харківського національного університету внутрішніх справ.

 • 07 липня 2010 | 18:07

  У країні буде сформований президентський кадровий резерв

  «Президент поставив завдання сформувати президентський кадровий резерв: вибрати кращих з кращих для того, щоб уже під подальшим контролем держави вони виховувалися і отримували додаткову освіту в кращих вузах світу, і після проходження необхідної практики приходили працювати в державні структури. До цього часу держструктури будуть реформовані, і люди, йдучи на держслужбу, будуть мати гідні зарплати, повагу в суспільстві і певний соціальний пакет, гарантований державою. Таким шляхом пройшло багато країн, і, впевнений, ми також готові ним пройти», - зазначив під час зустрічі з колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 17:57

  Харків в 2010 році отримає четверту європейську премію

  Протягом року Харків отримає премію Парламентської асамблеї Ради Європи і стане єдиним українським містом, яке володіє всіма чотирма європейськими преміями. Про це голова ХОДА Михайло Добкін повідомив 7 липня в ході зустрічі з професорсько-викладацьким складом Харківського національного університету внутрішніх справ. «Це говорить про те, що наші успіхи і заслуги - це успіхи всього міста, вони позитивно оцінюються європейським співтовариством. Такий високий авторитет, як Харків, мають одиниці українських міст. Ось це треба зберігати, на це потрібно працювати і це примножувати, тому що разом з цим авторитетом прийде і матеріальне благо у вигляді інвесторів та інших позитивних речей, які супроводжують те, що місто чи регіон визнаються успішними», - підкреслив Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 17:57

  Настав час наводити порядок у власному домі. Михайло Добкін

  «Зараз прийшов час наводити порядок у власному домі. За нас це ніхто не зробить, ніхто не приїде до нашої держави і не буде працювати замість нас, покращуючи життя людей. У нинішньому конкурентному середовищі на міжнародній арені ми для всіх є суперниками, і всі борються з нами і законними, і незаконними методами, а ми повинні обов'язково витримати цю конкуренцію», - заявив під час зустрічі з колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 17:49

  До кінця календарного року в Харківському регіоні планується відкрити ще 7 дитячих садочків. Михайло Добкін

  «Згідно із законом «Про загальну середню освіту» останній рік перед вступом до школи, дитина повинна бути в дитячому садочку. Харківські дошкільні установи можуть надати місця для 73% дітей міста і області. Це найвищий середній показник забезпеченості дитячими садочками по всій Україні. З одного боку - це красиві цифри, але з іншого боку, що робити решті 27% батьків, які не можуть віддати дитину в садочок?»,- зазначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. У Харківському регіоні є перелік колишніх дитячих садочків, які були віддані під офіси різним організаціям, приватним підприємцям або були просто ліквідовані. Сьогодні органи міської та обласної влади повертають у комунальну власність Харківського регіону дошкільні установи для їх подальшого ремонту і відкриття. 

 • 07 липня 2010 | 17:42

  Ми своє домашнє завдання щодо Євро-2012 виконуємо. Михайло Добкін

  Харків і Харківська область не відстають від планів підготовки регіону до Євро-2012. Експерти оцінюють роботу з підготовки інфраструктури до чемпіонату позитивно, тому Євро-2012 в Харкові обов'язково буде, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 17:32

  Борги по зарплаті на промислових підприємствах - це результат відсутності державної підтримки та контролю в останні кілька років. Михайло Добкін

  Як повідомив сьогодні в ході зустрічі з трудовим колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін, борги по зарплаті на промислових підприємствах області становлять близько 118 млн.грн., з яких 100 млн.грн. - це борги активно працюючих підприємств. «Зараз знову виникла ситуація, про яку вже давно забули. У 2004 році у активно працюючих підприємств практично не було боргів із зарплати. Борги залишалися тільки у тих підприємств, які припинили своє існування, але так і не виплатили зарплату. Сьогодні ж ряд економічно активних підприємств накопичують борги. Це результат відсутності державної підтримки та системи контролю за виконанням державних замовлень протягом останніх кількох років», - підкреслив голова ХОДА.

 • 07 липня 2010 | 17:10

  Сьогодні можна говорити про стабільну фінансову ситуацію в регіоні. Михайло Добкін

  Завдяки тому, що збережені так звані проблемні банки, і не погіршився баланс економічної системи, можна говорити про стабільну фінансову ситуацію в Харківській області, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 16:55

  Без системи контролю неможливо досягти серйозних результатів. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні під час зустрічі з трудовим колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін, перші місяці після обрання нового Президента були віддані на формування вертикалі влади за всіма напрямками: «Вперше за довгі роки тісна співпраця всіх центральних органів влади дала можливість швидко,ефективно і якісно сформувати владу в регіонах. Потім місяць знадобився на створення системи контролю виконання тих доручень, які через мене Президент передає для виконання у регіон. Без системи контролю неможливо досягти серйозних результатів, а без розуміння об'єктивної ситуації неможливо ефективно керувати».

 • 07 липня 2010 | 16:48

  В області сформована дієздатна команда

  Сто днів, що минули від дня призначення Михайла Добкіна на посаду, засвідчили: досягнень у нового голови облдержадміністрації більше, ніж прорахунків. Йому вдалося створити дієздатну команду, яка професійно підійшла до формування виваженого бюджету, підготувала та приступила до виконання програми соціально-економічного розвитку Харківщини на 2010-й рік. Попереду - нові амбітні плани, якими кореспондент "Урядового кур'єра" попросила поділитися Михайла Добкіна з читачами газети.

 • 07 липня 2010 | 16:32

  Найбільша цінність України – люди і земля. Олександр Кудревич

  «Я дуже багато та довго подорожував по всіх континентах. Скажу Вам щиро, що кращої землі, ніж Україна не має! Найбільша цінність на Україні – це наші люди і наша земля. В нас з Вами дуже гарна країна, яка має дуже великі простори, природні багатства. Якщо діяти послідовно, привести на нашу землю новітні технології, вкласти інвестиції в землю нашого регіону, залучити до праці людей, то дуже скоро Харківський регіон буде жити дуже добре», - підкреслив під час зустрічі голови ХОДА Михайла Добкіна з членами Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» генеральний директор аграрно-орендного підприємства «Зоря» Красноградського району, Герой України Олександр Кудревич. 

 • 07 липня 2010 | 16:22

  Призначення Олександра Бандурки на посаду ректора ХНУВС - яскравий приклад повернення професіоналів у всі сфери життя держави. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні під час зустрічі з колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін, після того, як була сформована вертикаль влади в країні, почався дуже важливий для держави процес повернення справжніх професіоналів в усі сфери управління державою, і університет внутрішніх справ яскравий тому приклад. «Повернення Олександра Марковича Бандурки на посаду ректора - це не просто крок вперед, це можливість динамічно розвиватися та готувати справжніх професіоналів. Впевнений, разом з Олександром Бандуркою повернуться і ті, хто своїм розумом і професіоналізмом додадуть університету ще більше авторитету і поваги», - підкреслив Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 16:16

  На нараді з Андрієм Клюєвим розглядалися проблеми Харківського авіаційного заводу

  Як повідомив 7 липня генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, Герой України Анатолій Мялиця, вирішення основних проблем підприємства було знайдено. «Вчора була нарада у Першого віце-прем'єр-міністра України Андрія Клюєва, практично всі наші питання вирішили. Я думаю, протягом 10 днів ми вийдемо на реальні позиції, коли можна буде заплатити людям зарплату, виплатити податки, щоб ми працювали стабільно. Адже я відповідаю за 25 тисяч жителів Харкова, які годуються від нашого заводу», - сказав він.

 • 07 липня 2010 | 16:11

  Від роботи наших колективів залежить благополуччя нашого суспільства. Алла Коваленко

  «Всіх членів «Спілки Героїв України» об'єднує те, що наш бізнес є соціально - відповідальним. Немає серед нас жодної людини, яка б не переживала за той колектив, з яким вона працює. Всі ми розуміємо, що від роботи наших колективів, від тих податків, які ми платимо, залежить благополуччя нашого суспільства»,- підкреслила в ході зустрічі голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна з членами Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» генеральний директор акціонерного товариства «Харківська бісквітна фабрика», Герой України Алла Коваленко. 

 • 07 липня 2010 | 16:04

  Михайло Добкін зустрівся з колективом і студентами Харківського національного університету внутрішніх справ

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зустрівся з трудовим колективом і студентами Харківського національного університету внутрішніх справ. «Сьогоднішній захід - це початок постійних зустрічей з трудовими колективами, студентами, це спроба не через ЗМІ, а особисто розповідати про те, що відбувається в області, що робить облдержадміністрація, а також мати можливість отримувати зворотну інформацію», - зазначив Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 15:58

  Наше завдання - допомогти обласному керівництву відродити Харківщину. Анатолій Мялиця

  Щоб відродити економіку Харківської області, необхідно залучити до вирішення найбільш важливих питань досвідчених людей, які раніше керували великими підприємствами та сільськогосподарськими структурами,- вважає генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, Герой України Анатолій Мялиця.

 • 07 липня 2010 | 15:15

  Мене дуже хвилює ситуація, яка сьогодні склалася в ЗМІ, і особливо її вплив на формування молодого покоління. Василь Тацій

  Засоби масової інформації повинні відчувати свою відповідальність перед суспільством за той вплив, який вони чинять на молодь, - вважає ректор Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, Герой України Василь Тацій.

 • 07 липня 2010 | 14:44

  Досвід кожного з членів «Спілки Героїв України» може зробити значний внесок у розвиток і зміцнення іміджу України на міжнародному рівні. Василь Тацій

  За словами ректора Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, доктора юридичних наук, Героя України Василя Тація, головним завданням «Спілки Героїв України» має стати формування нового покоління молоді. «Досвід кожного з членів «Спілки Героїв України» може зробити значний внесок у розвиток і зміцнення іміджу всієї нашої країни на міжнародному рівні. Ми готові взяти активну участь в обговоренні найважливіших для регіону проектів, бути консультантами і радниками в питаннях, що знаходяться в галузі нашої компетенції», - підкреслив ректор Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.  

 • 07 липня 2010 | 14:14

  Стабільність, духовність, мораль, соціальна відповідальність - це те, чого сьогодні не вистачає в Україні. Михайло Добкін

  У ході зустрічі голови ХОДА Михайла Добкіна з членами нової Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» голова області відзначив, що для процвітання економіки України не вистачає в першу чергу соціально відповідальної праці, якій молоде покоління можуть навчити харків'яни, що вже досягли в житті певних висот.

 • 07 липня 2010 | 13:43

  У Харківській області будуть організовані зустрічі Героїв України зі студентами та школярами

  В рамках навчального процесу в школах і вузах Харківської області відбудуться зустрічі з видатними харків'янами, які були удостоєні звання Героїв України.Такі зустрічі стануть частиною нового формату виховання підростаючого покоління - на прикладі видатних земляків, - вважає голова Харківської області Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 13:13

  Вся Україна повинна брати з нас приклад. Анатолій Криворучко

  Як зазначив в ході зустрічі голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна з членами Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» депутат Харківської облради, Герой України, директор сільськогосподарського СТОВ "Агрофірма" Новий шлях "Анатолій Криворучко, призначення Героїв України не тільки в тому, щоб бути героями в своїх колективах, своїх районах. «Ми - Герої України, і ми повинні відповідати за все, що відбувається в нашій державі. Ми повинні підказувати уряду шляхи вирішення проблем, для того, щоб мешканцям Харківського регіону краще жилося.  

 • 07 липня 2010 | 13:01

  24 серпня в Харківській області буде організовано урочистий прийом для членів Спілки Героїв України

  У рамках святкувань Дня незалежності в Харківській області буде проведено прийом для харків'ян-Героїв України. Про це 7 липня під час зустрічі з членами нової Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» повідомив голова Харківської області Михайло Добкін. «Ми обов'язково продумаємо спеціальний формат для Спілки Героїв України, який буде кореспондуватися з тими урочистостями, які проходять у нашій країні 24 серпня. Це повинен бути святковий урочистий прийом. Ми це обов'язково зробимо, і хоча я не знаю, чи була така традиція до нинішнього періоду, але я впевнений, що 24 серпня для кожного з вас - це не просто День незалежності, це ще й ваші другі іменини», - зазначив Михайло Добкін.  

 • 07 липня 2010 | 12:38

  На Харківському обласному державному телебаченні та радіо буде організований цикл передач про харків'ян - Героїв України

  Найближчим часом На Харківському обласному державному телебаченні та радіо, а також у деяких інших ЗМІ буде організований цикл передач про жителів області, які удостоєні звання Героя України. Такі передачі дадуть можливість шанованим в усій країні харків'янам поділитися з земляками своїм багатим життєвим досвідом, щоб молоде покоління знало, на кого можна і треба рівнятися, - вважає голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 12:02

  Михайло Добкін запропонував членам Спілки Героїв України ввійти в регіональний комітет з економічних реформ і гуманітарну раду

  У ході зустрічі голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна з членами нової Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» голова області запропонував учасникам Спілки ділитися своїм управлінським і державним досвідом у рамках офіційних регіональних організацій.

 • 07 липня 2010 | 11:56

  Молоде покоління має брати приклад з кращих представників нашої країни. Михайло Добкін

  Як відзначив в ході зустрічі з членами "Спілки Героїв України" голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, сьогоднішня зустріч давно планувалася і вона повинна послужити добрим початком для тісної співпраці людей, які своїм життєвим прикладом, трудовими подвигами гідні наслідування та поваги в нашій країні. 

Вверх