ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 16 липня 2010 | 10:14

  На наступному тижні буде підписаний меморандум з хлібопекарями Харківської області про непідвищення цін на хліб

  Як повідомив в ефірі програми «Час влади» заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, з хлібопекарями Харківської області на наступному тижні буде укладено меморандум про непідвищення цін на хліб. «Меморандум вже підготовлений і ми плануємо запросити всіх хлібопекарів і сільхозтоваровиробників Харківського регіону для того, щоб його підписати», - підкреслив Віталій Алексейчук. Для того, щоб досягти взаєморозуміння, з керівництвом кожного підприємства будуть зустрічатися окремо. Всім пекарням по можливості буде надана максимальна підтримка з боку керівництва області.

 • 16 липня 2010 | 10:10

  Медичні послуги в обласній клінічній лікарні повинні надаватись безоплатно. Ігор Шурма

  Як повідомив в ефірі програми «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, за останні 5 років на капітальний ремонт обласної клінічної лікарні було витрачено 12 млн.грн., на закупівлю обладнання – 20 млн.грн. «Під час відвідування лікарні разом з головою облдержадміністрації Михайлом Добкіним у нас виникло багато запитань з приводу того, як саме витрачалися кошти на ремонт, оскільки стан приміщень лікарні залишає бажати кращого. Крім того, левова частка медичних послуг була платною. Парадокс полягає в тому, що за бюджетні кошти закуповувалась апаратура, а потім вона передавалася або в оренду приватним структурам, або сама лікарня надавала платні послуги», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 16 липня 2010 | 10:01

  Звернення Президента України Віктора Януковича до Українського народу з нагоди 20-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

  Як Президент держави, Гарант Конституції я сповнений рішучості забезпечити Україні такі внутрішньополітичні і зовнішні чинники, які дозволять нашому народу відчути, що безвідповідальність влади назавжди відійшла в минуле.

 • 16 липня 2010 | 09:52

  Перехід між стаціонарним та діагностичним корпусами обласної лікарні буде збудований до осені

  Як повідомив в ефірі програми «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, на будівництво переходу між основним стаціонарним корпусом та діагностичним корпусом обласної клінічної лікарні виділено 3 млн.грн. «Ми жорстко поставили завдання завершити будівництво переходу до осені. Це надасть можливість використовувати діагностичне обладнання в лікуванні важко хворих пацієнтів, тому що раніше через відсутність переходу їх неможливо було доставити до діагностичного корпусу. Перехід будувався 6 років, і якби ми зараз не поставили жорстко завдання завершити його будівництво, він би спороджувався б ще багато років», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 16 липня 2010 | 08:42

  Події дня

  Сьогодні, 16 липня, о 10:00  на пл. Рози Люксембург відбудеться Урочиста церемонія покладання квітів до Монументу Незалежності з нагоди 20 річниці Декларації про державний суверенітет України.  Об 11.00 в обласній клінічній лікарні (пр. Правди, 13) відбудеться засідання колегії Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації: «Підсумки діяльності галузі охорони здоров'я Харківської області у I півріччі 2010 року і подальші перспективи». О 13:00 у Державному архіві Харківської області (пр. Московський, 7) розпочнеться ознайомлення з роботою Державного архіву Харківської області. О 15:00 в Будинку рад, малому залі (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться обласна селекторна нарада з порядком денним: "Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2011 рік" О 17:00 в СК "Локомотив" (вул. Котлова, 90 / 1) відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня бухгалтера. О 18:00 закриття сезону в Харківському академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанасьєва - спектакль для дорослих «Король Лір» В. Шекспіра.

 • 15 липня 2010 | 19:27

  Харків - центр видавничої та книжково-поліграфічної галузі України

  Тут зосереджено 70% всіх українських потужностей книжкової поліграфії. Більше 50% всіх українських книг видається в Харкові. Тому для харківських книговидавців принципова ситуація в галузі на рівні держави. Про це на круглому столі в ХОДА повідомив генеральний директор ВАТ «Видавництво «Фоліо» Олександр Красовицький.

 • 15 липня 2010 | 17:38

  Головне управління праці та соціального захисту населення роз’яснює

  Головне управління праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації надало роз’яснення щодо призначення допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

 • 15 липня 2010 | 17:22

  Ми будемо підтримувати молодих авторів, у яких немає можливостей друкуватися самостійно. Євген Савін

  У Харківській області необхідно розробити комплексну програму з підтримки молодих авторів, вважає заступник голови ХОДА Євген Савін. «При формуванні бюджету на наступний рік необхідно врахувати виділення коштів для видання молодих українських авторів, в першу чергу - харківських, - сказав він на круглому столі з книговидавцями і розповсюджувачами друкованої продукції. - Ми будемо шукати можливості для такого фінансування ».

 • 15 липня 2010 | 17:18

  Держава повинна створити умови для стабільної роботи видавництв. Євген Савін

  80-90% книжок на українському ринку повинні бути вітчизняного виробництва, переконаний заступник голови ХОДА Євген Савін. Щоб цього досягти, держава має створити умови для планової та безперебійної роботи видавництв, замовляючі великі обсяги навчальної, наукової літератури і таке інше, зазначив він під час зустрічі з книговидавцями і книгорозповсюджувачами.

 • 15 липня 2010 | 16:20

  Про проблеми та перспективи друкарства - за круглим столом

  У Харківській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл для книговидавців та книгорозповсюджувачів, організований управлінням у справах преси та інформації ХОДА. Він був присвячений аспектам подальшого розвитку книговидання та книгорозповсюдження на Харківщині.  

 • 15 липня 2010 | 16:10

  З 17 серпня в області розпочне роботу пересувна постійно діюча виставка-ярмарок продукції харківських книжкових видавництв

  За ініціативи управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації з 17 серпня в області розпочне роботу пересувна постійно діюча виставка-ярмарок продукції харківських книжкових видавництв. На ярмарку жителі області зможуть придбати літературу за цінами виробників, а навчальна література буде продаватися на 20% дешевше. Стартує ярмарок у Чугуївському районі. Про це сьогодні в ході круглого столу для книговидавців і книгорозповсюджувачів повідомила начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.

 • 15 липня 2010 | 15:27

  Цього року в області працюватимуть 6 цукрозаводів

  Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, цього року в області працюватимуть 6 цукрозаводів. «Всього в Харківській області налічується 9 цукрозаводів. Минулого року працювало 5 заводів, а цього року до них додасться Мурафський завод, роботу якого вдалося відновити. Крім того, очікується поява нового власника на Савинському цукрозаводі, і якщо протягом 2 тижнів це питання буде вирішено, то завод відновить свою роботу вже цього року», - зазначив заступник голови ХОДА.

 • 15 липня 2010 | 15:06

  Я не бачу причин для звільнення директора "Харківцукорзбут". Віталій Алексейчук

  На адресу Харківської облдержадміністрації надійшов лист від Господарської асоціації «Харківцукор» з проханням посприяти в перегляді наказу про звільнення директора державного підприємства "Харківцукорзбут" Олександра Лагутіна.  

 • 15 липня 2010 | 14:56

  Ряд проблем в роботі цукрозаводів необхідно вирішувати на державному рівні. Віталій Алексейчук

  Сьогодні під час наради заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука з керівниками цукрозаводів області обговорювалися питання ціни на газ, електроенергію, пільгових сезонних тарифів на перевезення залізничним транспортом, а також питання забезпечення цукрозаводів кадрами. Як зазначив Віталій Алексейчук, це ті питання, які необхідно вирішувати на державному рівні. «Зокрема, віце-прем"єр-міністр агарної політики Віктор Слаута говорив про те, що буде вирішено питання про продаж газу і електроенергії для цукрозаводів за пільговими цінами. Питання кадрового забезпечення потрібно вирішувати за допомогою Міністерства науки і освіти, оскільки останнім часом професійно-технічні навчальні заклади перестали готувати фахівців для цукрозаводів», - розповів заступник голови ХОДА.

 • 15 липня 2010 | 14:41

  Наступного року обсяг посівів цукрового буряку планується довести до 60 тис.га

  Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, найголовніше завдання на наступний рік, яке поставив голова ХОДА, збільшити обсяг посівів цукрового буряку і довести їх до 60 тис.га.

 • 15 липня 2010 | 14:35

  Конфлікт навколо дороги - це просто задоволення чиїхось політичних амбіцій

  На адресу голови облдержадміністрації Михайла Добкіна надійшов лист від директора «Авторської школи Бойка» Олександра Макогона, в якому автор висловлює своє ставлення до ситуації, що склалася навколо будівництва дороги в лісопарку:  "В прошлом году, когда харьковчане боролись за право проведения ЕВРО-2012 в своем родном городе, наши ученики написали письма Мишелю Платини, президенту УЕФА. Дети говорили о том, что хорошего для Харькова они видят в проведении у нас матчей ЕВРО-2012. И господин Платини прислал нам ответ, в котором написал, что ему очень приятно, что в Харькове есть такие неравнодушные дети. 

 • 15 липня 2010 | 14:22

  У Харківській області планується створити стабілізаційний фонд цукру

  З ініціативою про створення стабілізаційного фонду в Харківській області виступило державне підприємство "Харківцукорзбут". «Для того щоб не підвищувалася ціна на цукор в Харківській області, у нас повинен бути стабілізаційний фонд. Для цього нам необхідно зустрітися з власниками цукрозаводів і відпрацювати це питання. Сьогодні я не бачу ніяких передумов для підвищення ціни на цукор. Цукру в області буде набагато більше і його вартість буде падати. До того ж у нас є можливість завезення цукру за низькою ціною», - підкреслив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. 

 • 15 липня 2010 | 14:17

  Рейтингове агентство Fitch підвищило довгострокові рейтинги Харкова в іноземній і національній валюті з В- до В. Це реальний результат роботи регіональної влади за останні 3 місяці. Юрій Сапронов

  «Система рейтингов становится ключевым элементом мировой экономики. Государства на президентских и правительственных уровнях ведут борьбу за присвоение себе высоких СУВЕРЕННЫХ рейтингов. В Украине в целом, и в Харьковской области в частности, в последние годы любой человек, даже не обязательно имеющий специальное образование, в одночасье называет себя правозащитником, политологом, лесопатологом, экологом. 90% - «от лукавого», ибо при минимальном анализе из-за новоявленных социологов - «торчат чьи-то уши», из-за правозащитников опять «торчат чьи-то уши», из-за экологов – вновь «торчат чьи-то уши». В Харькове, к сожалению, почти всегда одни и те же уши - бизнесмена, продюсера, телеведущего, фантаста. Кто-то должен быть третейским судьей в споре рейтингов. В среду, 21 июля, подискутирую на эту тему с журналистами, а пока констатирую факт - одно из четырех всемирно признанных, уважаемых рейтинговых агентств Fitch повысило долгосрочные рейтинги Харькова в иностранной и национальной валюте с В- до В. Краткосрочный рейтинг Харькова в иностранной валюте подтвержден на уровне В и национальный долгосрочный рейтинг Харькова на уровне АА-. Прогноз - стабильный. Это и есть реальный результат работы региональной власти за последние 3 месяца. В тоже время агентство Fitch понизило национальный долгосрочный рейтинг города Киева и города Одессы до В-. Прогноз – негативный», - заявив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 15 липня 2010 | 14:15

  Цього року в області планується виробити 155 тис. т цукру

  У малому залі облдержадміністрації відбулася нарада заступника голови ХОДА Віталія Алексейчук з керівниками цукрозаводів області з питань підготовки цих підприємств до прийому і переробки врожаю цукрових буряків 2010 року. Як зазначалося під час наради, в основному всі заводи готові до роботи, і Харківська область виробить 155 тис. т цукру при потребі 115 тис т.

 • 15 липня 2010 | 13:21

  Закривається театральний сезон у Харківському театрі ляльок

    Харківський академічний театр ляльок ім. В.А. Афанасьєва закриває свій театральний сезон. 16 липня 2010 року о 18.00 відбудеться показ вистави для дорослих «Король Лір» В.Шекспіра у постановці режисера театру, заслуженої артистки АР Крим Оксани Дмітрієвої. 17 липня об 11.00 - музична вистава “Кицин дім” С. Маршака у постановці заслуженого діяча мистецтв України, режисера Євгена Гімельфарба та художника-постановника Наталії Денисової.

 • 15 липня 2010 | 12:59

  ДП “Харківстандартметрологія” провело серію семінарів з питань запровадження та функціонування систем управління якістю в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування

  На виконання рішення розширеного засідання Обласної комісії з питань якості ДП «Харківстандартметрологія» в липні поточного року була проведена серія семінарів з питань запровадження та функціонування систем управління якістю в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування для керівного складу райдержадміністрацій Харківської області, управлінь Харківської обласної державної адміністрації, виконавчих комітетів міських рад Харківської області.  

 • 15 липня 2010 | 12:45

  Держнагляд за якістю продукції ДП "Харківстандартметрологія" протягом першого півріччя 2010 р. виявив порушення у 17,7% перевіреної продукції

  Протягом першого півріччя 2010 року інспекторами державного нагляду за якістю продукції ДП "Харківстандартметрологія” проведено 250 перевірок, при цьому під час 240 перевірок виявлені порушення. Перевірено продукції на суму 21 млн. 317 тис. грн. Вартість продукції, яка не відповідала вимогам нормативної документації та не потрапила до споживача, становила 3 млн. 775 тис. грн., тобто 17,7% від перевіреної.  Загальна сума перерахованих до бюджету штрафних санкцій у першому півріччі 2010 року склала понад 261 тис. грн.

 • 15 липня 2010 | 08:44

  Події дня

  Сьогодні, 15 липня, о 14:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться круглий стіл для книговидавців та книгорозповсюджувачів, присвячений аспектам подальшого розвитку книговидання та книгорозповсюдження на Харківщині.  

 • 14 липня 2010 | 16:47

  У центрі уваги обласного семінару питання організаційної та кадрової роботи

  Сьогодні в облдержадміністрації відбувся обласний семінар з керівниками апаратів та начальниками відділів організаційно–кадрової роботи районних державних адміністрацій, керуючих справами, начальників організаційних відділів міськвиконкомів міст обласного значення за участю заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Василя Хоми. 

 • 14 липня 2010 | 16:46

  Чернівецька область подякувала Харківщині за допомогу

  На адресу голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна надійшов лист від голови Чернівецької ОДА Михайла Папієва зі словами подяки за допомогу мешканцям Чернівецької області: «Щиро дякую за допомогу потерпілому населенню Чернівецької області. Вкотре переконуюся, що, незважаючи на скрутне становище, людські чесноти завжди перевершують випробування, які готує нам доля. Ваша допомога буде з вдячністю згадана в кожному потерпілому селі та містечку, у кожній потерпілій родині. Запевняю Вас, що усі надіслані кошти підуть виключно на допомогу постраждалим громадянам. Щиро дякую за Вашу небайдужість. Нехай береже Вас Господь!»

 • 14 липня 2010 | 16:26

  Найкраща допомога з боку влади - завантаження державними замовленнями всіх, хто може приносити користь країні. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, керівництво Національного технічного університету «ХПІ» досить активно і змогло налагодити ділові стосунки з багатьма підприємства Харківської області, України та світу, тому допомагати їм у налагодженні кооперації не потрібно. «Вони самі, не чекаючи допомоги, налагодили мережу кооперації всередині нашого регіону. Сьогодні цей вищий навчальний заклад високо котирується не тільки тому, що готує висококласних фахівців, а й тому, що має одну з найпотужніших наукових баз в Україні. Допомагати налагоджувати кооперацію потрібно тим, хто її втратив. А тим, хто її зберіг і розвинув, краще не заважати», - підкреслив Михайло Добкін.

 • 14 липня 2010 | 13:56

  Перехід до інвестиційно - інноваційної моделі економіки дозволить завантажити замовленнями наукомісткі підприємства України. Михайло Добкін

  Як повідомив в ході візиту на експериментальну базу Науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту "Молнія" НТУ «ХПІ» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Харківська область має унікальну наукову базу, деякі об'єкти інституту "Молнія" не мають аналогів у світі. «Все це дозволяє нам з оптимізмом дивитися у майбутнє. Перехід на інвестиційно - інноваційну модель економіки, дасть змогу завантажити замовленнями наукомісткі підприємства і фінансувати як прикладну, так і фундаментальну науку. Ми не тільки доб'ємося успіхів у сфері технологій, але й реально заробимо на цьому гроші для економіки регіону і держави.  Найголовніше, що нам вдалося зберегти Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут "Молнія" НТУ «ХПІ» у робочому стані, і він здатний вирішувати самі сучасні завдання, які ставить перед нами життя. Гроші рано чи пізно в країні будуть, з'являться державні замовлення, і скористатися ними зможуть ті, хто має серйозну технічну і наукову базу », - підкреслив Михайло Добкін.  

 • 14 липня 2010 | 13:54

  20 млн. грн. необхідно на утилізацію меланжу, що зберігається в Харківській області. Михайло Добкін

  На території Харківської області зберігається найбільша кількість меланжу в Україні - 16 тис. тонн. З метою екологічної безпеки та раціонального використання всіх природних ресурсів його необхідно утилізувати, на що потрібно 20 млн. грн., - повідомив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 14 липня 2010 | 13:42

  На Харківщині створюється асоціація виробників молока

  Такого висновку дійшли сьогодні під час загальних зборів керівники сільгосппідприємств області, які безпосередньо займаються виробництвом молока. Мета створення асоціації – захист та відстоювання інтересів сільгосптоваровиробників на основі ринкових принципів господарювання. Як відзначив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, створення такого об’єднання назріло вже давно, бо саме спільне відстоювання інтересів дозволить захистити права виробників молока: «Наше найперше завдання – підвищення ефективності виробництва молока та його доходності за рахунок підвищення якості та врегулювання питань ціноутворення».

 • 14 липня 2010 | 13:07

  Михайло Добкін відвідав унікальну експериментальну базу Науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту "Молнія" НТУ «ХПІ»

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав унікальну експериментальну базу Науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту "Молнія" НТУ «ХПІ» та ознайомився з роботою установки, що імітує розряд блискавки силою струму до 200-250 кА.Розряд такої сили є максимально можливим в природі, це явище зустрічається раз на 10-15 років.

Вверх