ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 19 липня 2010 | 15:46

  У тенісному клубі «Парк» відбудеться перший в Україні турнір серед тенісистів-колясочників Sapronov-tennis Kharkiv Wheelchair Cup

  22-24 липня в тенісному клубі «Парк» відбудеться перший в Україні турнір серед тенісистів-колясочників Sapronov-tennis Kharkiv Wheelchair Cup, в якому візьмуть участь гравці не тільки з нашої країни, але й з Росії та Молдови. Спонсором турніру виступає Харківський міський благодійний фонд Юрія Сапронова. Тенісисти-колясочники змагатимуться у рамках командного турніру, представляючи свої міста. Кожна команда складається з двох спортсменів. Формат матчу - дві одиночні зустрічі і парна вирішальна. Харківська секція буде представлена трьома командами.

 • 19 липня 2010 | 08:52

  Події дня

  В понеділок, 19 липня, о 14:00 в Укртелекомі відбудеться селекторна нарада з питання соціального захисту населення під час оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги і природний газ. Також о 14:00 в малій залі ХОДА (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться прес-конференція начальника управління у справах сім'ї та молоді ХОДА Лариси Козлової «Про порядок надання одноразової допомоги матерям-героїням та соціальних пільг багатодітним сім'ям».

 • 16 липня 2010 | 19:47

  У Харківській області зібрано 14% площ посівів

  За інформацією заступника голови ХОДА Віталія Алексейчук, на сьогоднішній день в області зібрано 14% або 76,1 тис га з 574,2. А такі райони як: Барвінківський зібрав 40%, Чугуївський - 30,5%, Блізнюківський - 23%, Ізюмський - 21%. Врожайність коливається від 23-25 ц з га до 9-10 ц по різних районах залежно від кліматичних умов. Середня врожайність становить 18,5 ц з га, що поки нижче за показник минулого року (29,1 ц), але якість зерна набагато краще. Зовсім не приступив до збиральних робіт Печенізький район через рясні опади, що випали там в останні два дні. Вже намолочено тільки озимої пшениці 74,9 тис тонн. За сприятливих погодних умовах збиральна кампанія завершиться за 10 днів.

 • 16 липня 2010 | 19:23

  Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2011 рік

  Як повідомив сьогодні під час обласної селекторної наради начальник Головного управління економіки ХОДА Сергій Авершин, станом на 15 липня 2010 року за інформацією райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення в 23 районах та 7 містах затверджено рішеннями сесій відповідних рад програми економічного і соціального розвитку районів (міст). У 4 районах: Богодухівському, Зміївському, Кегичівському і Лозівському – програми будуть ухвалені на найближчих сесіях райрад. Однак головуючий на нараді заступник голови ХОДА Юрій Сапронов відзначив не досить якісну підготовку цих програм: «Не треба втішати себе ілюзіями, надані програми не відображають реальні ресурси, можливості та потреби районів, вони нагадують космічні проекти». А саме програми розвитку районів мають скласти основу програми соціально-економічного розвитку Харківщини на 2011 рік.

 • 16 липня 2010 | 18:34

  Райони області вживають заходи з налагодження якісного харчування в шкільних їдальнях

  Сьогодні під час селекторної наради начальник Головного управління науки та освіти ХОДА Роман Шаповал повідомив, що про виконання доручень селекторної наради від 09.07.2010 року про усунення недоліків в організації харчування у дошкільних навчальних закладах своєчасно проінформували Головне управління освіти і науки 15 районів. За інформацією цих районів, вони взяли до відома всі доручення, які були дані на попередній селекторній нараді, та вживають заходи з налагодження якісного харчування в шкільних їдальнях.

 • 16 липня 2010 | 18:28

  Триває будівництво та реконструкція об'єктів енергозабезпечення в Харківській області

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини «Євро-2012» Головного управління економіки ХОДА, будівництво та реконструкція підстанцій та повітряних ліній в Харківській області здійснюється за рахунок коштів акціонерної компанії "Харківобленерго".У 2010 році вже освоєно 24,39 млн.грн., На підстанціях «Каштанова» («Сталінградська») - 9,99 млн.грн., «Дергачі» - 12,59 млн.грн., "Перемога" - 1, 79 млн.грн., "Павловська" - 0,02 млн.грн. (Кількість робітників на об'єктах енергозабезпечення 136 чол., Кількість одиниць техніки задіяної на об'єкті - 42 од.)  

 • 16 липня 2010 | 18:27

  В ході перевірок м’ясопереробних підприємств та оптових баз були виявлені численні порушення чинного законодавства

  В період з 6 по 16 липня 2010 року обласною комісією з питань координації діяльності органів державного контролю і нагляду за якістю та безпечністю продовольчої сировини та продуктів харчування тваринного походження перевірено діяльність 5-ти м’ясопереробних підприємств, 4-х оптових баз та 3 ринків міста Харків. Про це йшлося сьогодні на засіданні комісії під головуванням заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука.  

 • 16 липня 2010 | 18:14

  На будівництво і капітальний ремонт Харківської окружної дороги з державного бюджету з початку року надійшло 5,9 млн. грн

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини «Євро-2012» Головного управління економіки ХОДА, з початку року на будівництво та капітальний ремонт окружної дороги навколо Харкова з державного бюджету надійшло 5,9 млн. грн., Виконано робіт на 17,7 млн. грн. Кількість робітників на об'єкті 24 чол., Кількість одиниць техніки задіяної на об'єкті -8 од.  

 • 16 липня 2010 | 18:07

  Харківський аеропорт готується до зустрічі гостей і учасників Євро-2012

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини «Євро-2012» Головного управління економіки ХОДА, будівництво терміналу Харківського аеропорту ведеться з випередженням графіка, в поточному році освоєно 128,4 млн.грн. (Кошти інвестора компанії ТОВ «DCH»). За останній тиждень профінансовано 15,0 млн.грн. Термін здачі об'єкту - серпень 2010. Кількість робітників на об'єкті 231 чол., Кількість одиниць техніки задіяної на об'єкті -21 од.   

 • 16 липня 2010 | 18:04

  В області створено комісію з контролю якості продуктів харчування тваринного походження

  Зважаючи на те, що останнім часом збільшились надходження на територію області низькосортного імпортного м’яса, зростання захворюваності населення на кишкові інфекції в наслідок харчових отруєнь, численні скарги населення області на неякісні продукти харчування, розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації утворена обласна комісія з питань координації діяльності органів державного контролю і нагляду за якістю та безпечністю продовольчої сировини та продуктів харчування тваринного походження.  

 • 16 липня 2010 | 17:20

  Ми маємо зберегти державний архів Харківської області для майбутніх поколінь. Василь Хома

  Сьогодні заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома ознайомився з роботою державного архіву Харківської області.  

 • 16 липня 2010 | 17:16

  КП ОСК «Металіст» готується до зустрічі матчів Євро-2012

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини «Євро-2012» Головного управління економіки ХОДА, роботи на спортивному комплексі КП ОСК «Металіст» ведуться згідно затвердженого графіку, термін закінчення згідно титулу - грудень 2010 року. Роботи ведуться у 2 зміни, кількість робітників на об'єкті 400 осіб (I зміна - 240 ос., II зміна - 160 ос.). Кількість одиниць техніки задіяної на об'єкті - 32 од.    

 • 16 липня 2010 | 16:47

  Харківські спортсменки взяли участь у Чемпіонаті Європи з синхронного плавання серед юніорів

  7-11 липня 2010 р. в г.Тампері (Фінляндія) відбувся Чемпіонат Європи з синхронного плавання серед юніорів. У змаганнях у складі збірної команди України взяли участь 7 спортсменок від Харківської області.    

 • 16 липня 2010 | 16:42

  Від того, як буде побудована робота обласної та районних державних адміністрацій, буде залежати ефективність нашої роботи. Василь Хома

  Як повідомив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома, Харківська облдержадміністрація буде складати рейтинг райдержадміністрацій Харківського регіону з апаратної роботи.  

 • 16 липня 2010 | 16:29

  Планується відновити цикл телепередач на участю харківських авторів на ОТБ

  Як зазначила під час круглого столу з харківськими книговидавцями і книгорозповсюджувачами начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Вікторія Маренич, найближчим часом планується відновити на обласному телебаченні цикл телепередач за участю харківських авторів, письменників і поетів,  що існував раніше. 

 • 16 липня 2010 | 16:01

  В Харківській області планується створити 10 міжрайонних медичних центрів

  В Харківській області планується створити 10 міжрайонних медичних центрів. Вони будуть розташовані на базі найпотужніших районних лікарень області, які зможуть на міжрайонному рівні забезпечити неонатологічну допомогу, мамо графічне обстеження жіночого населення, надання невідкладної медичної допомоги під час проведення ЄВРО-2012. Про це сьогодні під час колегії Головного управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації повідомив начальник ГУ Олександр Галацан.

 • 16 липня 2010 | 15:54

  Звернення голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна з нагоди 20-річчя Декларації про державний суверенітет України

  Шановні земляки! Прийнята 20 років тому Декларація про державний суверенітет України стала основою для нової Конституції та Законів України. Декларацією було визначені найбільш принципові позиції, які орієнтували народ на створення самостійної, правової держави, всебічне забезпечення прав і свобод людини. Вона стала цією цінністю, що об’єднала суспільство у непростий час для визначення свого майбутнього в серпневі дні 1991 року.  

 • 16 липня 2010 | 15:37

  На реалізацію обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» в 2010 році планується освоїти більше 33 млн.грн.

  Як повідомив сьогодні під час колегії Головного управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації начальник ГУ Олександр Галацан, на реалізацію обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» в 2010 році планується освоїти 33,7 млн.грн. з обласного бюджету.

 • 16 липня 2010 | 14:57

  Держнагляд ДП "Харківстандартметрологія" перевірив 6 хлібопереробних підприємств

  Державний метрологічний нагляд ДП "Харківстандартметрологія" з початку 2010 р. перевірив підготовку 6 хлібопереробних підприємств області до прийому зернових культур на переробку та зберігання. На чотирьох перевірених підприємствах встановлено недотримання вимог Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність". 

 • 16 липня 2010 | 14:53

  Дозвіл на використання ліків, призначених для запобігання поширенню грипу, в т.ч. типу А/H1N1, суттєво підвищив рівень забезпеченості області медикаментами

  Як повідомив сьогодні під час колегії Головного управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації начальник ГУ Олександр Галацан, Кабінет міністрів України своїм розпорядженням дозволив використання лікарських засобів та виробів медичного призначення, які були закуплені за кошти державного бюджету 2009 року з метою запобігання поширенню грипу, в тому числі типу А/H1N1, та гострих респіраторних захворювань, а фактично надходили до регіонів вже в першому кварталі 2010 року, коли епідемічний поріг вже не перевищував норму. «Ми не мали права використовувати ці запаси лікарських засобів для проведення загального лікування та надання медичної допомоги при інших захворюваннях. Це рішення дозволяє використовувати дуже великі обсяги лікарських засобів на суму майже 10 млн.грн., що в цілому суттєво підвищує рівень забезпечення медикаментами закладів охорони здоров’я Харківської області», - зазначив Олександр Галацан.

 • 16 липня 2010 | 14:37

  Закривається сезон у Харківському академічному українському драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка

  18 липня 2010 року о 19.00 Харківський академічний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка закриє свій театральний сезон прем’єрною виставою “Маленькі подружні злочини” сучасного французького драматурга Е.-Е. Шмітта. 

 • 16 липня 2010 | 14:18

  Створення єдиного медико-соціального простору – одне з головних завдань реформування галузі охорони здоров’я України

  Як повідомив сьогодні під час колегії Головного управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації начальник ГУ Олександр Галацан, 16 червня в Кабінеті міністрів України відбулася нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, під час якої обговорювалися основні засади реформування медичної галузі в Україні. «Серед всіх протокольних завдань, які були дані за підсумками наради, на першому місці стоїть завдання про опрацювання механізму створення єдиного медико-соціального простору, яке вже не перший рік реалізується в Харківській області», - зазначив Олександр Галацан.

 • 16 липня 2010 | 13:59

  Книги харківських видавців будуть передані в бібліотеки районних шкіл та дитячих будинків

  Управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації виступило з ініціативою передати в шкільні бібліотеки та дитячі будинки районів області сигнальні екземпляри книг харківських видавництв, що надходили в розпорядження управління протягом останніх кількох років, - повідомила начальник управління Вікторія Маренич.

 • 16 липня 2010 | 13:06

  Михайло Добкін привітав делегатів з’їзду Української Асоціації місцевих та регіональних влад

  В Харкові відбувається з’їзд Української Асоціації місцевих та регіональних влад, у якому бере участь віце-прем'єр-міністр України, президент Асоціації Віктор Тихонов. З вітальним словом до делегатів з’їзду на пленарній частині звернувся голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 16 липня 2010 | 12:58

  У ХПІ розроблена унікальна апаратура для центрів з боротьби з тероризмом. Михайло Добкін

  Сьогодні фахівці Національного технічного університету «ХПІ» готові запропонувати українській армії сучасну зброю, яка за певних випробуваннь і апробацій може надійти в серійне виробництво, - заявив в ефірі програми «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Ми можемо говорити про те, що сьогодні вже готова унікальна апаратура для центрів з боротьби з тероризмом, яка не має аналогів у світі. Є досить багато цікавих, важливих ідей, які вже перейшли від паперу до дослідних зразків», - повідомив голова облдержадміністрації. 

 • 16 липня 2010 | 11:32

  Харківська область закупить насіння елітних сортів для посівної кампанії 2011

  На сьогоднішній день всі райони Харківської області організовано приступили до збору урожаю ранніх зернових. «Справи зі збором урожаю в різних господарствах обстоять по різному. Передові господарства сьогодні збирають по 30 центнерів з га. Це говорить про те, що при одних і тих самих погодних умовах господарство може зібрати добрий врожай озимих культур. Я вважаю, що ми вчасно зберемо врожай та обов’язково заготовимо необхідну кількість продовольчого зерна і насіння. Також є домовленість з міністром аграрної політики України про закупівлю у насіннєвому фонді насіння елітних сортів для посівної кампанії 2011 року», - повідомив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук.

 • 16 липня 2010 | 11:06

  Відбулася урочиста церемонія покладання квітів до Монументу Незалежності з нагоди 20-ї річниці Декларації про державний суверенітет України

  Сьогодні на пл. Рози Люксембург відбулася урочиста церемонія покладання квітів до Монументу Незалежності з нагоди 20-ї річниці Декларації про державний суверенітет України. У ній взяли участь заступники голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін та Вадим Ландсман, заступник голови Харківської облради Вікторія Казакова, заступник міського голови Михайло Фатєєв, в.о. заступника міського голови Світлана Горбунова-Рубан, представники політичних партій, громадських організацій та духовенства. 

 • 16 липня 2010 | 10:51

  Підготовка Харківського регіону до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року ведеться за наміченим планом

  Про це в ефірі програми обласного державного телебачення «Час влади» заявив голова ХОДА Михайла Добкін: «Сьогодні ми розуміємо, що провести чемпіонат можна буде лише тоді, коли буде повністю підготовлена інфраструктура і на відмінно виконано домашнє завдання з підготовки всього регіону, в першу чергу, міста». Всі роботи ведуться згідно графіка, закладеного в державній, регіональній та міській програмах підготовки.  

 • 16 липня 2010 | 10:40

  У Харківській області буде створена асоціація виробників молока

  Згідно з дорученням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна, у ході загального установчих зборів керівників сільгосппідприємств області, що займаються виробництвом молока, було прийнято рішення про створення асоціації молоковиробники.  

 • 16 липня 2010 | 10:23

  Досвід Харківської області з побудови єдиного медичного простору може бути розповсюджений на всю країну

  «Наше головне завдання - зробити максимально доступною безоплатну медичну допомогу для всіх мешканців Харкова та області незалежно від місця їх проживання. Не повинно бути різниці у сфері медичних послуг між мешканцем села та городянином, і всі послуги повинні бути однаково доступними для всіх. Ми докладаємо максимум зусиль для побудови єдиного медичного простору в Харківській області і обов’язково досягнемо своєї мети», - зазначив в ефірі програми «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма. Він також повідомив, що цього тижня зустрічався з Міністром охорони здоров’я України Зіновієм Митником, за словами якого, не виключено, що досвід Харківської області з побудови єдиного медичного простору буде запропонований для всієї Україні.

Вверх