ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 23 липня 2010 | 10:32

  Збирання врожаю ранніх зернових планується завершити до 1 серпня

  Як повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Зубрич, збирання врожаю ранніх зернових планується завершити до 1 серпня. «Збирання врожаю йде хорошими темпами. За добу в області намолочують приблизно 50 тис. т зерна», - зазначив він.

 • 23 липня 2010 | 08:26

  Події дня

  Сьогодні, 23 липня, о 10:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться урочисте нагородження переможців і лауреатів обласного конкурсу якості “Краща продукція Харківщини – 2010”, який проведено в рамках регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». О 12:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться урочистий прийом кращих працівників торгівлі та ресторанного господарства області з нагоди Дня працівників торгівлі . О 15:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: "Про хід виконання робіт по збиранню ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах Харківської області у поточному році". 

 • 22 липня 2010 | 19:47

  Барвінківщина завершує жнива

  Станом на сьогоднішній день в Барвінківському районі із 26 тис га ранніх зернових зібрано 80%. «Темпи збирання ранніх зернових нормальні, - зазначив голова Барвінківської РДА Іван Бовдуй. – Ми вже завершили збирання деяких культур – жито, горох, залишилося трохи озимого ячменю».  З урахуванням того, що Барвінківщина є зоною ризикованого землеробства, тут завжди ретельно застосовується необхідний комплекс агротехнічних заходів, щоб мати стабільно високі врожаї. Так, цього року, незважаючи на значну втрату посівів озимини через складні погодні зимові умови, в агрофірмі «Подолівська» отримали прекрасний врожай.  

 • 22 липня 2010 | 19:19

  На Барвінківщину прийдуть данські інвестиції

  Як повідомив під час відвідання Барвінковського району заступником голови ХОДА Віталієм Алексейчуком голова РДА Іван Бовдуй, в районі вже здійснюється інвестиційний контракт з Данією. Агрофірма «Лан», яка займається відгодівлею свиней і має 2 000 голів, за рахунок коштів інвесторів в жовтні-листопаді завезе нове обладнання та 230 голів свиноматок данської селекції, щоб мати своє маточне поголів’я. «У нас є план і перспектива розширення площі відгодівлі свиней, а також будується забійний цех, що дасть можливість поставляти м’ясо в охолодженому вигляді на переробні підприємства обласного центру», - підкреслив Іван Петрович.  

 • 22 липня 2010 | 19:07

  Для реконструкції будинків культури потрібна регіональна програма. Євген Савін

  Під час робочої поїздки до Харківського району заступник губернатора ХОДА Євген Савін ознайомився зі станом Будинків культури в селищах Хорошеве і Бабаї.Якщо перший вимагає капітального ремонту в цілому, то другого потрібні кошти, в першу чергу, на ремонт покрівлі.

 • 22 липня 2010 | 18:43

  У важкоатлетів з Безлюдівки буде новий клуб

  Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін відвідав з робочим візитом Харківський район. Основну увагу він приділив об'єктів спортивної та культурної сфери.

 • 22 липня 2010 | 18:24

  Харків’яни будуть з хлібом!

  Сьогодні заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук відвідав з робочою поїздкою Барвінківщину. Разом з головою райдержадміністрації Іваном Бовдуєм та першим заступником голови РДА Віталієм Яковенко Віталій Володимирович оглянув хід жнив в агрофірмі «Подолівська», ознайомився з роботою тваринницького комплексу агрофірми «Шахтар», з будівництвом нової молочно-товарної ферми на 400 голів та з роботою державного хлібоприймального підприємства «Хлібна база № 85», яке належить держкомрезерву.

 • 22 липня 2010 | 17:11

  Глави ряду райдержадміністрацій будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежну підготовку пляжів

  За результатами засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки ХОДА робота ряду райгоадміністрацій з організації безпечного відпочинку мешканців області на воді визнана незадовільною. Про це заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. Також він має намір звернутися до голови ХОДА Михайла Добкіна з пропозицією притягнути до адміністративної відповідальності тих голів райдержадміністрацій, які не виконали розпорядження голови облдержадміністрації від 18.03.10 № 166 "Про запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об'єктах" та доручення від 01.07.10 року № 01-25/4192.

 • 22 липня 2010 | 16:51

  В 20 районах Харківської області немає жодного обладнаного пляжу

  З початку року на водних об’єктах області загинуло на 22% більше людей, ніж у 2009 році - 86 осіб, з яких 9 дітей . Всі випадки загибелі сталися поза межами визначених та обладнаних місць масового відпочинку на воді. Про це повідомив начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха. Він повідомив, що в 20 районах Харківської області немає жодного обладнаного пляжу.

 • 22 липня 2010 | 15:50

  Прем’єра у Харківському академічному російському драматичному театрі ім. О.С. Пушкіна

  23 липня 2010 року о 19.00 у Харківському академічному російському драматичному театрі ім. О.С. Пушкіна відбудеться прем’єра комедії “Халам-бунду, или заложники любви”. Автор п’єси – сучасний російський драматург Ю. Поляков, відомий своєю повістю “ЧП районного масштаба”. Сюжет прем’єрної вистави пов’язаний з любовною інтригою молодого бізнесмена і онуки відомого професора.  

 • 22 липня 2010 | 14:54

  Будуть визначені балансоутримувачі всіх шляхопроводів Харківської області

  Шляхопровід на автомагістралі державного значення Харків-Сімферополь зараз не має власника і перебуває в критичному стані. Про це повідомив на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки ХОДА перший заступник начальника статутного територіально-галузевого об'єднання "Південна залізниця" Віктор Кузьменко. «Автодорожній шляхопровід розташований на Мереф'янському шосе на 252 км залізничної ділянки Основа - Красний Лиман. За інформацією Харківського міськвиконкому, шляхопровід був збудований у 1947-1950 р.р. у складі автомагістралі Москва-Харків-Сімферополь і після введення в експлуатацію на баланс нікому не передавався. Через руйнування бетонних конструкцій опор та інтенсивну корозію металевих пролітних будов, технічний стан шляхопроводу близький до критичного», - зазначив він. 

 • 22 липня 2010 | 14:15

  На ремонт шляхопроводу в Лозовій буде витрачено 45 млн. грн.

  У 2010-2011 роках на реконструкцію шляхопроводу через залізничні колії ст. Лозова буде витрачено 45 млн. грн.,  з них 15 млн. грн. в 2010 році і 30 млн. грн. в 2011році. Про це повідомив на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки ХОДА перший заступник начальника статутного територіально-галузевого об'єднання "Південна залізниця" Віктор Кузьменко.

 • 22 липня 2010 | 14:03

  На реконструкцію автомобільних мостів в Харківській області необхідно 2,1 млрд. грн.

  У Харківській області на мережі доріг загального користування знаходиться 800 автомобільних мостів, 564 з яких не відповідають діючим нормативним вимогам по вантажопідйомності і габариту. На капітальний ремонт і приведення технічного рівня мостів у відповідність до діючих нормативів необхідно 2,1 млрд. грн. Про це повідомив сьогодні на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки ХОДА заступник начальника служби автомобільних доріг Харківської області Михайло Богатир. В даний час на цих мостах введений режим обмеження руху.   

 • 22 липня 2010 | 12:56

  Цукрові заводи області розпочнуть роботу в кінці серпня

  Як повідомив сьогодні під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ХОДА повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Зубрич, цукрові заводи області розпочнуть роботу орієнтовно в період з 25 серпня до 10 вересня.

 • 22 липня 2010 | 12:32

  Для приймання та зберігання зерна в Харківській області планується використовувати 49 хлібоприймальних підприємств

  Для приймання та зберігання зерна цього року в Харківській області планується використовувати 49 хлібоприймальних підприємств, які мають 56 сертифікованих складів. Їх загальна потужність складає 2 млн. 079,8 тис. тонн зерна, в тому числі елеваторну - 1006,1 тис. тонн та складську - 1073,7 тис. тонн. Про це сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ХОДА повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Зубрич.

 • 22 липня 2010 | 12:08

  В області зібрано 45% посівів ранніх зернових культур

  Станом на 21 липня в області зібрано 45% посівів ранніх зернових культур. Намолочено 472 тис.т зерна. Середня урожайність складає 18,3 ц з га. Про це сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ХОДА повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Зубрич.

 • 22 липня 2010 | 09:50

  Позиції України в міжнародних рейтингах стануть реальним суддею нашої роботи на шляху економічних перетворень. Юрій Сапронов

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов озвучив на прес-конференції рейтинг нашої країни за чотирма основними показниками, які є найбільш вагомими та значимими в оцінці потенціалу держави на світовому просторі. За підсумками 2009 р. Президенту Віктору Януковичу та українському Уряду залишився наступний спадок від попередньої влади:

 • 22 липня 2010 | 09:11

  В ефірі - інтерв'ю Михайла Добкіна

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в інтерв"ю харківським телеканалам розповів про перші напрацювання його команди в питаннях реформування соціально-економічної сфери області, про своє бачення проблем розвитку регіону та шляхи подолання глибоких застійних і кризових явищ. Трансляція інтерв'ю голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна відбудеться на 7 телеканалі:    у п'ятницю, 23.07 - о 19.30 у неділю, 25.07 - об 11.00; на телеканалі Р1 у четвер, 22.07 - о 20.30  у неділю, 25.07 - о 23.00.

 • 22 липня 2010 | 09:07

  Події дня

  Сьогодні, 22 липня, о 10:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС з порядком денним: 1.Стан готовності об’єктів сільськогосподарської, переробної та харчової промисловості до переробки та зберігання продуктів урожаю 2010 року; 2. Робота з виконання комплексного плану заходів щодо профілактики інфекційних, паразитарних захворювань серед населення Харківської області; 3. Про протипожежний захист сільської місцевості. Створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних формувань.  

 • 21 липня 2010 | 18:18

  Інвестор прийде в регіон тоді, коли в ньому буде надійність і стабільність. Юрій Сапронов

  «Для того, щоб інвестор прийшов в регіон, він повинен бути впевнений у його стабільності і надійності. Інвестор завжди діє дуже обережно. Він повинен переконатися, що в країні немає і не буде ніяких революцій, переворотів та інших подібних явищ, які не сприяють розвитку держави. Крім того, в країні або окремо взятому регіоні має зростати внутрішнє споживання. Це дуже важливий макроекономічний показник, зростання якого - найголовніший елемент довіри до влади», - зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 21 липня 2010 | 17:52

  Підвищення внутрішнього споживання мешканцями області і збільшення товарообігу наочно підтверджує повернення довіри громадян до регіональної влади. Юрій Сапронов

  Під час прес-конференції «Рейтинги Харківщини: вчора, сьогодні, завтра» заступник голови ХОДА Юрій Сапронов навів статистичні дані по Харківській області.  У 2009 році валовий регіональний продукт в Харківській області становив 83,4%. По Україні відповідно - 84,9%. Інфляція в 2009 р. склала 12,9%. По Україні інфляція склала 12,3%. За перше півріччя 2010 р. інфляція в Харківській області склала 3,7%.  

 • 21 липня 2010 | 17:42

  Надання Міжнародним Валютним Фондом кредиту Україні є позитивним сигналом для майбутніх інвесторів. Юрій Сапронов

  Віце-губернатор Юрій Сапронов назвав надання Міжнародним Валютним Фондом кредиту Україні позитивним сигналом для майбутніх інвесторів. Це свідчить про стабілізацію політичної та економічної ситуації в країні, адже МФВ - це найбільша організація, у якої можна позичити гроші.  «Одна з жорстких вимог МВФ - приведення тарифів, у тому числі на енергоносії, в економічно обгрунтований стан. Тому що навіть у нас в Харківській області в деяких районах існують тарифи на енергоносії, які знаходяться на рівні 85-87% від рівня рентабельності. Також існує досить жорстка позиції МВФ щодо скорочення соціальних виплат. Але Уряду і Президенту вдалося відстояти інтереси громадян - ні одна соціальна програма не буде згорнута.   

 • 21 липня 2010 | 17:42

  Всі заяви про позбавлення Харкова нагород Ради Європи припиняться практично відразу після виборів. Юрій Сапронов

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання про те, що лідери деяких громадських організацій постійно клопочуть про позбавлення Харкова Призу Європи, заявив: «Я не можу змусити людей «бачити» і «чути» замість «слухати» і «дивитися». Всі ці громадські організації пов'язані з колишнім губернатором Харківської області Арсеном Аваковим. Він повинен зрозуміти головне - програвати - це мистецтво. Інакше його чекає кар'єра політичного лузера. Колишньому губернаторові доведеться цьому навчитися, якщо він на це здатний».

 • 21 липня 2010 | 17:26

  Харків - найкраще місто для життя

  За версією журналу «Фокус», який четвертий рік поспіль проводить власне дослідження серед міст України, найкращим містом для життя в 2010 році виявився Харків.Таку інформацію озвучив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.    «Перша столиця стала першим містом Східної України, якому вдалося очолити рейтинг кращих міст для життя. До цього три роки поспіль верхні рядки в списку посідали Івано-Франківськ, Чернівці та Львів», - зазначив Юрій Анатолійович.  

 • 21 липня 2010 | 17:19

  Досвід Харківської області у розробці рейтингу міст і районів області може бути поширений по всій Україні

  «Буквально тиждень тому Президент України Віктор Янукович дав доручення всім головам облдержадміністрацій розробити методику складання рейтингу міст і районів області та до 1 вересня представити її до Адміністрації Президента. Ми створили такий рейтинг приблизно 2 міс. тому, і тепер сподіваємося, що наш досвід буде поширено на всю країну», - зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

 • 21 липня 2010 | 15:36

  Наша перспектива - це інноваційні проекти. Михайло Добкін

  «Новітня вимога сучасного світу - бути готовим до будь-яких викликів, тому розвивати один якийсь сегмент економіки було б неправильно. Україна повинна бути готова до будь-якого розвитку подій. Необхідно вчасно орієнтуватися і ефективно використовувати той сегмент свого ринку, який буде максимально затребуваний. Я вважаю, що наша перспектива - це інноваційні проекти.У нас для цього є все, а найголовніше - кваліфіковані кадри, здатні їх здійснювати », - про це голова ХОДА Михайло Добкін заявив в інтерв'ю УНІАН. 

 • 21 липня 2010 | 14:20

  Вперше з 2008 року Україна і Харків поліпшили свої рейтингові показники

  Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов: «9 липня 2010 року Міжнародне рейтингове агентство Fitch підвищило рейтинг України за національною шкалою з рівня AA-(ukr) до AA (ukr). Прогноз рейтингу - стабільний».  

 • 21 липня 2010 | 13:07

  Головне завдання - повернути Харківській області лідируючі позиції. Михайло Добкін

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін назвав своїм головним завданням на посаді губернатора повернути Харківській області незаслужено втрачені лідируючі позиції. Про це він заявив під час інтерв'ю харківським телеканалам.  

 • 21 липня 2010 | 12:12

  В області буде наведений порядок в системі закупівель інсулінів. Михайло Добкін

  «У 2006 році потреба харків'ян в інсулінах імпортного виробництва покривалися приблизно на 30%, але при цьому була закуплена така кількість інсуліну вітчизняного виробництва, що його вистачило б на довгі роки, хоча він не задовольняв за медичними показниками потреби величезної кількості людей, хворих на цукровий діабет. Цю систему закупівлі інсулінів ми викорінили за місяць, позбавивши деяких недобросовісних чиновників можливості наживатися на ній. Нова система зараз працює вже без конкретного втручання мера, тому що вона чітко вибудувана і жорстко контролюється, що не допускає жодних порушень. Те ж саме потрібно зробити в області. Система повинна працювати так, щоб всі люди, які потребують імпортних інсулінів, були повністю ними забезпечені», - зазначив в інтерв'ю харківським телеканалам голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 21 липня 2010 | 11:42

  Особливості вступної кампанії - 2010

  До особливостей вступної кампанії до вищих навчальних закладів цього року заступник голови ХОДА Вадим Ландсман відніс врахування і балів сертифікату про зовнішнє незалежне оцінювання, і середнього балу атестату про середню освіту. «До цього року почався процес знецінення шкільної освіти, оскільки, знаючи, куди хоче випускник поступати і які іспити йому належить складати, він міг інші предмети не вивчати. Сьогодні середній бал атестата повертає цінність шкільної освіти », - підкреслив Вадим Аркадійович.  

Вверх