ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 02 серпня 2010 | 12:17

  Голова Куп’янської райдержадміністрації взяв участь у «Прямому ефірі» на місцевому телеканалі

  Як повідомляє відділ організаційно-кадрової роботи апарату Куп’янської райдержадміністрації , 28 липня на каналі Куп'янського телебачення відбувся “Прямий ефір” голови райдержадміністрації Геннадія Ківшаря, в ході якого працював зворотний зв’язок з населенням району. Геннадій Володимирович проінформував населення про стан справ в сільському господарстві району, про виконання бюджету району, про призначення в райдержадміністрації та про результати 100 днів роботи на посту голови райдержадміністрації.  

 • 02 серпня 2010 | 10:21

  До уваги журналістів!

  Сьогодні, 2 серпня, об 11:00 до пам’ятника загиблим афганцям (ст. м. Наукова) відбудеться урочисте покладання квітів на честь Дня аеромобільних військ України.  

 • 02 серпня 2010 | 10:13

  Буде хліб і до хліба!

  «Зараз центральна і регіональна влада роблять усе можливе, аби відродити галузь тваринництва, яка в останні роки була майже загублена. Завдання в нас таке, щоб забезпечити населення якісною продукцією. Відтак, робимо для цього все можливе, і приємно те, що в нас є чимало керівників, які розвивають тваринництво. Буквально днями був у господарстві «Промінь» у Красноградському районі, яке очолює Герой України Іван Михайлович Гулий. Він без посередників реалізує м’ясо, молоко та іншу продукцію. Зокрема, кілограм сала високої якості в нього коштує 10 гривень. Де за такою ціною його знайдеш у столиці Слобожанщини?», - зазначив під час «прямої телефонної лінії» у редакції газети «Слобідський край» заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.

 • 02 серпня 2010 | 09:32

  Харківська область візьме участь у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна»

  17-20 серпня 2010 року у НК «Експоцентр України» в Києві відбудеться загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна». Від Харківської області в одному з найпрестижніших виставкових заходів України братиме участь ряд успішних підприємств різного профілю.

 • 31 липня 2010 | 20:00

  З чого починається Батьківщина? ...

  У далекі сорокові для маленького хлопчика Віті - жителя села Краснопавлівка Лозівського району Харківської області - батьківщина втілилася у скромному будинку сільської середньої школи. Перша парта в кабінеті української мови на другому поверсі, шкільні друзі, і звичайно - талановитий педагог, який роздивився у підростаючого хлопчини неабиякі математичні здібності. Саме рідній школі і своєму викладачеві математики в старших класах Івану Григоровичу Лілітко все життя вдячний нинішній ректор Московського державного університету Віктор Антонович Садовничий. Саме сюди - в рідне село Краснопавлівка і в стіни рідної школи при кожній можливості приїжджає відомий російський математик, вченим зі світовим ім'ям.  

 • 31 липня 2010 | 18:35

  До початку процесу надання субсидій - готові

  30 липня перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, а також міські голови міст обласного підпорядкування, керівники підприємств житлово-комунального господарства, представники Державної житлово-комунальної інспекції Харківської області взяли участь у всеукраїнській селекторній нараді з питань: стану виконання заходів, передбачених Загальнодержавною програмою реформування та розвитку ЖКГ, стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, міського електротранспорту та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010/11 років, стану розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиті енергоносії. Провів селекторну нараду міністр з питань житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич.

 • 30 липня 2010 | 20:13

  Установи культури не будуть фінансуватися за рахунок системи охорони здоров'я. Ігор Шурма

  На утримання маєтків у Володимирівка та Шарівці, де раніше розташовувалися тубдиспансери, йде близько 2 млн. грн. на рік за рахунок системи охорони здоров'я.Про це повідомив сьогодні на селекторній нараді Ігор Шурма. За його словами, маєтки будуть зняті з балансу обласного відділу охорони здоров'я та передані Фонду Держмайна або управлінню культури.«Тоді, коли медицина фінансується на 50% забирати близько 2 мільйонів на утримання культурної спадщини - ми не можемо такого собі дозволити», - зазначив Шурма.   

 • 30 липня 2010 | 19:47

  Медичні заклади Харківщини вживають заходи щодо економії паливно-енергетичних ресурсів

  У кожному лікувально-профілактичному закладі розроблені питомі норми споживання паливно-енергетичних ресурсів та енергетичні паспорти. За І півріччя поточного року по області об'єктивна економія електроенергії склала 21719,7 кВт/год; теплової енергії -114206,3 Гкал; газу – 2411,0 тис.м3. Про це повідомив сьогодні під час селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.  

 • 30 липня 2010 | 19:41

  Навколо Харкова створюються перехоплюючі паркінги

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини Євро-2012 Головного управління економіки ХОДА, згідно вимог УЄФА та плану мобільності при в’їзді до м. Харкова треба створити перехоплюючі паркінги для тимчасового розташування автомобілів та автобусів. Відповідна робота була проведена Дергачівською та Харківською райдержадміністраціями, які підписали угоди з володарями або орендарями земельних ділянок, розташованих при в’їзді до Харкова зі сторони Києва, Бєлгорода, Донецька та Дніпропетровська.  

 • 30 липня 2010 | 19:41

  Капітальний ремонт та реконструкція будівель низки медичних закладів області планується провести під час підготовки до зими

  Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, планом підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років передбачається провести капітальний ремонт та реконструкцію будівель низки медичних закладів області.

 • 30 липня 2010 | 19:33

  В районах області працюватимуть координаційні центри з управління процесом оформлення житлових субсидій

  Заступник голови ХОДА Ігор Шурма очолить оперативний штаб з управління процесом оформлення житлових субсидій в Харківській області, в який будуть входити голова Пенсійного фонду, начальник управління соціального захисту і керівник центру зайнятості. Про це він повідомив сьогодні під час селекторної наради. Також заступник губернатора дав доручення створити в кожному районі області координаційні центри за участю представників відповідних структур. «Я переконаний, що координація зусиль адміністрацій, Пенсійного фонду, управління праці та районних центрів зайнятості дасть можливість нам опанувати ситуацію і не дати жодних підстав для виникнення турбот у людей», - зазначив Ігор Шурма. 

 • 30 липня 2010 | 19:17

  Заборгованості з виплатою заробітної плати медичним працівникам області немає, але виплати трохи затримуються. Ігор Шурма

  Як зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, заборгованості з виплатою заробітної плати медичним працівникам області немає, але виплати трохи затримуються. «Станом на 29 липня у 5 районах (Дворічанський, Ізюмський, Куп’янський, Краснокутський та Лозівський) сума невиплаченої зарплати становила близько 5 млн.грн., але враховуючи, що були вжиті необхідні заходи, сьогодні сума становить близько 1,5-1,8 млн.грн. у 3 районах. Це не є система і тенденція. Затримка з виплатою заробітної плати – це проблема в управлінні районним господарством. 22 райони не мають таких проблем, а у 5 районів вони з’явилися. Це означає, що хтось неправильно управляє фінансовими потоками», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 30 липня 2010 | 18:46

  Поставки інсулінів у Харківську область розпочнуться в першій декаді серпня

  Як повідомив сьогодні в ході обласної селекторної наради заступник голови ХОДА Ігор Шурма, визначено переможця тендерних торгів на право постачання інсулінів в Харківську область. Поставки розпочнуться в першій декаді серпня. Потреба області в інсулінах буде повністю задоволена до грудня.

 • 30 липня 2010 | 18:26

  Підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період 67% закладів охорони Харківської області

  Станом на 30 липня у Харківській області до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років підготовлено та здано по актам 648 закладів охорони здоров'я різних рівнів, що становить 67%. Всього необхідно підготувати 972 заклади. Про це повідомив сьогодні під час селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма. За його словами, у цей же період торік рівень підготовки закладів охорони здоров'я до роботи в опалювальний сезон складав 54%. 

 • 30 липня 2010 | 18:20

  Ведеться підготовка медичних закладів Харківської області до роботи в осінньо-зимовий період

   З метою своєчасної підготовки закладів охорони здоров'я Харківської області до сталої роботи в осінньо-зимовий період Головним управлінням охорони здоров'я обласної державної адміністрації видано наказ від 26 квітня 2010 року № 321 «Про підготовку комунальних лікувально-профілактичних закладів та установ до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років». Про це повідомив сьогодні під час селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

 • 30 липня 2010 | 18:06

  В Харківській області зібрано 96% ранніх зернових культур

  На сьогодні в області зібрано 501,4 тис. га ранніх зернових культур, що становить 96% загальної площі посівів. Про це повідомив сьогодні під час обласної селекторної наради начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Зубрич. 

 • 30 липня 2010 | 17:45

  У м.Куп'янську відпочинок людей на воді організований на високому рівні

  Як зазначив сьогодні під час відвідування Куп'янської рятувально-водолазної станції заступник начальника відділу планування та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру ГУ з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Ігор Олійник, м.Куп'янськ завжди відрізнялося високим рівнем організації відпочинку людей на воді. Саме завдяки цьому в 2010 році в місті не зафіксовано жодного випадку загибелі людей на воді.

 • 30 липня 2010 | 16:56

  У Харківській області переглянуто близько 60% договорів про оренду водоймищ

  Як зазначив заступник начальника відділу планування та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру ГУ з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Ігор Олійник, керівництвом ХОДА вживаються всі необхідні заходи щодо запобігання загибелі людей на воді. Зокрема, за дорученням голови облдержадміністрації Михайла Добкіна в регіоні переглядаються всі договори про оренду водоймищ. У документ включається пункт про відповідальність орендарів за безпеку на воді.

 • 30 липня 2010 | 16:37

  У Харківській області дозвіл на роботу отримали 58 пляжів

  Як повідомив заступник начальника відділу планування та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру ГУ з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Ігор Олійник, в Харківській області налічується 107 місць масового відпочинку людей на воді. У 2010 році дозвіл на роботу отримали 58 пляжів.

 • 30 липня 2010 | 15:44

  З початку року у водоймах Харківської області потонуло 93 людини

  Станом на 30 липня на водних об'єктах області загинули 93 людини, у т.ч. 10 дітей. За аналогічний період минулого року потонуло близько 75 людей. Про це сьогодні повідомив заступник начальника відділу планування та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру ГУ з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Ігор Олійник.  

 • 30 липня 2010 | 13:58

  Відкрився інформаційний портал Коломацький райдержадміністрації

  Розпочав роботу інтернет-портал Коломацький районної державної адміністрації - http://kolomakrda.gov.ua. На сторінках порталу можна отримати інформацію про Коломацький район, роботу державної адміністрації, районної та місцевих рад, отримати консультації у фахівців адміністрації, дізнатися про роботу підприємств та установ.   

 • 30 липня 2010 | 08:42

  Події дня. Увага, змінився час початку заходу!

  Сьогодні, 30 липня, о 15:30 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться обласна селекторна нарада з порядком денним: "Питання підготовки закладів охорони здоров'я до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років".

 • 29 липня 2010 | 16:42

  Закінчується каденція Генерального консула Республіки Польща в Харкові

  Сьогодні в приміщенні Генерального консульства Республіки Польща в м.Харків відбуваються урочистості  з нагоди закінчення каденції Генерального консула Республіки Польща в м.Харків пана Гжегожа Серочинського. В заходах беруть участь заступники голови обласної державної адміністрації Євген Савін та Ігор Шурма, та заступник голови обласної ради Вікторія Казакова.    

 • 29 липня 2010 | 11:26

  Адреси та телефони, за якими громадяни можуть звернутися з питаннями з приводу отримання та оформлення субсидій

  Як повідомило Головне управління праці та соціального захисту населення ХОДА, отримати більш детальну інформацію щодо порядку призначення субсидій можна в управліннях праці та соціального захисту населення за телефонами або за адресами:

 • 29 липня 2010 | 11:13

  В окремих випадках субсидія може бути призначена лише за рішенням спеціальних комісій

  За інформацією Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА, в окремих випадках субсидія може бути призначена, як виняток, за рішенням комісій, утворених при виконкомах міських, районних у містах рад та районних державних адміністраціях:

 • 29 липня 2010 | 10:50

  Розмір обов’язкової плати за послуги ЖКГ за умови призначення субсидії зменшується у разі економного споживання послуг

  Як повідомило Головне управління праці та соціального захисту населення ХОДА, за умови призначення житлової субсидії розмір обов’язкової плати складає: 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу у разі якщо: - у житловому приміщенні зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни (пенсіонери, діти, інваліди); - серед зареєстрованих та таких, що проживають у житловому приміщенні, осіб є діти, інваліди І або ІІ групи і середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житловому приміщенні громадянина не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць: з 1 липня 2010 року – 421,5 грн., з 1 жовтня 2010 року – 430,5 грн.. з 1 грудня 2010 року – 437,5 грн. 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу: - для інших категорій сімей.

 • 29 липня 2010 | 10:26

  На Харківському державному міжобласному спецкомбінаті «Радон» в червні поточного року не було перевищень радіаційних параметрів

  Як повідомляє Східна державна інспекція  з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання, за даними радіаційного моніторингу, на проммайданчику, у санітарно-захисній зоні, у зоні спостереження Харківського державного міжобласного спецкомбінату ДК УкрДО «Радон» упродовж червня 2010 року перевищень нормативних значень радіаційних параметрів не зафіксовано. Радіаційна обстановка на підприємстві стабільна.  

 • 29 липня 2010 | 10:12

  За перше півріччя 2010 року в Харківській області не зафіксовано аварій та небезпечних інцидентів, пов’язаних із радіацією та джерелами іонізуючого випромінювання

  На території Харківської області знаходиться 387 підприємств, організацій та установ, які використовують джерела іонізуючого випромінювання (ДІВ), в тому числі: промислових та науково-дослідних закладів - 104, лікувально-профілактичних установ – 283. Всі вони в першому півріччі 2010 року працювали без аварій.

 • 29 липня 2010 | 09:13

  Головне управління економіки роз’яснює

  Як повідомляє Головне управління економіки ХОДА, з 30 липня 2010 року вводиться в дію Закон України «Про здійснення державних закупівель». Метою цього Закону є створення конкурентного середовища у сфері державних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів.  

 • 29 липня 2010 | 08:31

  Події дня

  Сьогодні, 29 липня, о 17:00 в обласній художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» (Держпром, 4 під'їзд, 1 поверх) урочисто відкриється персональна виставка живопису Сергія Новикова «Дух конструктивізму».  

Вверх