ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 22 липня 2010 | 17:11

  Глави ряду райдержадміністрацій будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежну підготовку пляжів

  За результатами засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки ХОДА робота ряду райгоадміністрацій з організації безпечного відпочинку мешканців області на воді визнана незадовільною. Про це заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. Також він має намір звернутися до голови ХОДА Михайла Добкіна з пропозицією притягнути до адміністративної відповідальності тих голів райдержадміністрацій, які не виконали розпорядження голови облдержадміністрації від 18.03.10 № 166 "Про запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об'єктах" та доручення від 01.07.10 року № 01-25/4192.

 • 22 липня 2010 | 16:51

  В 20 районах Харківської області немає жодного обладнаного пляжу

  З початку року на водних об’єктах області загинуло на 22% більше людей, ніж у 2009 році - 86 осіб, з яких 9 дітей . Всі випадки загибелі сталися поза межами визначених та обладнаних місць масового відпочинку на воді. Про це повідомив начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха. Він повідомив, що в 20 районах Харківської області немає жодного обладнаного пляжу.

 • 22 липня 2010 | 15:50

  Прем’єра у Харківському академічному російському драматичному театрі ім. О.С. Пушкіна

  23 липня 2010 року о 19.00 у Харківському академічному російському драматичному театрі ім. О.С. Пушкіна відбудеться прем’єра комедії “Халам-бунду, или заложники любви”. Автор п’єси – сучасний російський драматург Ю. Поляков, відомий своєю повістю “ЧП районного масштаба”. Сюжет прем’єрної вистави пов’язаний з любовною інтригою молодого бізнесмена і онуки відомого професора.  

 • 22 липня 2010 | 14:54

  Будуть визначені балансоутримувачі всіх шляхопроводів Харківської області

  Шляхопровід на автомагістралі державного значення Харків-Сімферополь зараз не має власника і перебуває в критичному стані. Про це повідомив на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки ХОДА перший заступник начальника статутного територіально-галузевого об'єднання "Південна залізниця" Віктор Кузьменко. «Автодорожній шляхопровід розташований на Мереф'янському шосе на 252 км залізничної ділянки Основа - Красний Лиман. За інформацією Харківського міськвиконкому, шляхопровід був збудований у 1947-1950 р.р. у складі автомагістралі Москва-Харків-Сімферополь і після введення в експлуатацію на баланс нікому не передавався. Через руйнування бетонних конструкцій опор та інтенсивну корозію металевих пролітних будов, технічний стан шляхопроводу близький до критичного», - зазначив він. 

 • 22 липня 2010 | 14:15

  На ремонт шляхопроводу в Лозовій буде витрачено 45 млн. грн.

  У 2010-2011 роках на реконструкцію шляхопроводу через залізничні колії ст. Лозова буде витрачено 45 млн. грн.,  з них 15 млн. грн. в 2010 році і 30 млн. грн. в 2011році. Про це повідомив на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки ХОДА перший заступник начальника статутного територіально-галузевого об'єднання "Південна залізниця" Віктор Кузьменко.

 • 22 липня 2010 | 14:03

  На реконструкцію автомобільних мостів в Харківській області необхідно 2,1 млрд. грн.

  У Харківській області на мережі доріг загального користування знаходиться 800 автомобільних мостів, 564 з яких не відповідають діючим нормативним вимогам по вантажопідйомності і габариту. На капітальний ремонт і приведення технічного рівня мостів у відповідність до діючих нормативів необхідно 2,1 млрд. грн. Про це повідомив сьогодні на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки ХОДА заступник начальника служби автомобільних доріг Харківської області Михайло Богатир. В даний час на цих мостах введений режим обмеження руху.   

 • 22 липня 2010 | 12:56

  Цукрові заводи області розпочнуть роботу в кінці серпня

  Як повідомив сьогодні під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ХОДА повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Зубрич, цукрові заводи області розпочнуть роботу орієнтовно в період з 25 серпня до 10 вересня.

 • 22 липня 2010 | 12:32

  Для приймання та зберігання зерна в Харківській області планується використовувати 49 хлібоприймальних підприємств

  Для приймання та зберігання зерна цього року в Харківській області планується використовувати 49 хлібоприймальних підприємств, які мають 56 сертифікованих складів. Їх загальна потужність складає 2 млн. 079,8 тис. тонн зерна, в тому числі елеваторну - 1006,1 тис. тонн та складську - 1073,7 тис. тонн. Про це сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ХОДА повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Зубрич.

 • 22 липня 2010 | 12:08

  В області зібрано 45% посівів ранніх зернових культур

  Станом на 21 липня в області зібрано 45% посівів ранніх зернових культур. Намолочено 472 тис.т зерна. Середня урожайність складає 18,3 ц з га. Про це сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ХОДА повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Зубрич.

 • 22 липня 2010 | 09:50

  Позиції України в міжнародних рейтингах стануть реальним суддею нашої роботи на шляху економічних перетворень. Юрій Сапронов

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов озвучив на прес-конференції рейтинг нашої країни за чотирма основними показниками, які є найбільш вагомими та значимими в оцінці потенціалу держави на світовому просторі. За підсумками 2009 р. Президенту Віктору Януковичу та українському Уряду залишився наступний спадок від попередньої влади:

 • 22 липня 2010 | 09:11

  В ефірі - інтерв'ю Михайла Добкіна

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в інтерв"ю харківським телеканалам розповів про перші напрацювання його команди в питаннях реформування соціально-економічної сфери області, про своє бачення проблем розвитку регіону та шляхи подолання глибоких застійних і кризових явищ. Трансляція інтерв'ю голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна відбудеться на 7 телеканалі:    у п'ятницю, 23.07 - о 19.30 у неділю, 25.07 - об 11.00; на телеканалі Р1 у четвер, 22.07 - о 20.30  у неділю, 25.07 - о 23.00.

 • 22 липня 2010 | 09:07

  Події дня

  Сьогодні, 22 липня, о 10:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС з порядком денним: 1.Стан готовності об’єктів сільськогосподарської, переробної та харчової промисловості до переробки та зберігання продуктів урожаю 2010 року; 2. Робота з виконання комплексного плану заходів щодо профілактики інфекційних, паразитарних захворювань серед населення Харківської області; 3. Про протипожежний захист сільської місцевості. Створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних формувань.  

 • 21 липня 2010 | 18:18

  Інвестор прийде в регіон тоді, коли в ньому буде надійність і стабільність. Юрій Сапронов

  «Для того, щоб інвестор прийшов в регіон, він повинен бути впевнений у його стабільності і надійності. Інвестор завжди діє дуже обережно. Він повинен переконатися, що в країні немає і не буде ніяких революцій, переворотів та інших подібних явищ, які не сприяють розвитку держави. Крім того, в країні або окремо взятому регіоні має зростати внутрішнє споживання. Це дуже важливий макроекономічний показник, зростання якого - найголовніший елемент довіри до влади», - зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 21 липня 2010 | 17:52

  Підвищення внутрішнього споживання мешканцями області і збільшення товарообігу наочно підтверджує повернення довіри громадян до регіональної влади. Юрій Сапронов

  Під час прес-конференції «Рейтинги Харківщини: вчора, сьогодні, завтра» заступник голови ХОДА Юрій Сапронов навів статистичні дані по Харківській області.  У 2009 році валовий регіональний продукт в Харківській області становив 83,4%. По Україні відповідно - 84,9%. Інфляція в 2009 р. склала 12,9%. По Україні інфляція склала 12,3%. За перше півріччя 2010 р. інфляція в Харківській області склала 3,7%.  

 • 21 липня 2010 | 17:42

  Надання Міжнародним Валютним Фондом кредиту Україні є позитивним сигналом для майбутніх інвесторів. Юрій Сапронов

  Віце-губернатор Юрій Сапронов назвав надання Міжнародним Валютним Фондом кредиту Україні позитивним сигналом для майбутніх інвесторів. Це свідчить про стабілізацію політичної та економічної ситуації в країні, адже МФВ - це найбільша організація, у якої можна позичити гроші.  «Одна з жорстких вимог МВФ - приведення тарифів, у тому числі на енергоносії, в економічно обгрунтований стан. Тому що навіть у нас в Харківській області в деяких районах існують тарифи на енергоносії, які знаходяться на рівні 85-87% від рівня рентабельності. Також існує досить жорстка позиції МВФ щодо скорочення соціальних виплат. Але Уряду і Президенту вдалося відстояти інтереси громадян - ні одна соціальна програма не буде згорнута.   

 • 21 липня 2010 | 17:42

  Всі заяви про позбавлення Харкова нагород Ради Європи припиняться практично відразу після виборів. Юрій Сапронов

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання про те, що лідери деяких громадських організацій постійно клопочуть про позбавлення Харкова Призу Європи, заявив: «Я не можу змусити людей «бачити» і «чути» замість «слухати» і «дивитися». Всі ці громадські організації пов'язані з колишнім губернатором Харківської області Арсеном Аваковим. Він повинен зрозуміти головне - програвати - це мистецтво. Інакше його чекає кар'єра політичного лузера. Колишньому губернаторові доведеться цьому навчитися, якщо він на це здатний».

 • 21 липня 2010 | 17:26

  Харків - найкраще місто для життя

  За версією журналу «Фокус», який четвертий рік поспіль проводить власне дослідження серед міст України, найкращим містом для життя в 2010 році виявився Харків.Таку інформацію озвучив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.    «Перша столиця стала першим містом Східної України, якому вдалося очолити рейтинг кращих міст для життя. До цього три роки поспіль верхні рядки в списку посідали Івано-Франківськ, Чернівці та Львів», - зазначив Юрій Анатолійович.  

 • 21 липня 2010 | 17:19

  Досвід Харківської області у розробці рейтингу міст і районів області може бути поширений по всій Україні

  «Буквально тиждень тому Президент України Віктор Янукович дав доручення всім головам облдержадміністрацій розробити методику складання рейтингу міст і районів області та до 1 вересня представити її до Адміністрації Президента. Ми створили такий рейтинг приблизно 2 міс. тому, і тепер сподіваємося, що наш досвід буде поширено на всю країну», - зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

 • 21 липня 2010 | 15:36

  Наша перспектива - це інноваційні проекти. Михайло Добкін

  «Новітня вимога сучасного світу - бути готовим до будь-яких викликів, тому розвивати один якийсь сегмент економіки було б неправильно. Україна повинна бути готова до будь-якого розвитку подій. Необхідно вчасно орієнтуватися і ефективно використовувати той сегмент свого ринку, який буде максимально затребуваний. Я вважаю, що наша перспектива - це інноваційні проекти.У нас для цього є все, а найголовніше - кваліфіковані кадри, здатні їх здійснювати », - про це голова ХОДА Михайло Добкін заявив в інтерв'ю УНІАН. 

 • 21 липня 2010 | 14:20

  Вперше з 2008 року Україна і Харків поліпшили свої рейтингові показники

  Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов: «9 липня 2010 року Міжнародне рейтингове агентство Fitch підвищило рейтинг України за національною шкалою з рівня AA-(ukr) до AA (ukr). Прогноз рейтингу - стабільний».  

 • 21 липня 2010 | 13:07

  Головне завдання - повернути Харківській області лідируючі позиції. Михайло Добкін

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін назвав своїм головним завданням на посаді губернатора повернути Харківській області незаслужено втрачені лідируючі позиції. Про це він заявив під час інтерв'ю харківським телеканалам.  

 • 21 липня 2010 | 12:12

  В області буде наведений порядок в системі закупівель інсулінів. Михайло Добкін

  «У 2006 році потреба харків'ян в інсулінах імпортного виробництва покривалися приблизно на 30%, але при цьому була закуплена така кількість інсуліну вітчизняного виробництва, що його вистачило б на довгі роки, хоча він не задовольняв за медичними показниками потреби величезної кількості людей, хворих на цукровий діабет. Цю систему закупівлі інсулінів ми викорінили за місяць, позбавивши деяких недобросовісних чиновників можливості наживатися на ній. Нова система зараз працює вже без конкретного втручання мера, тому що вона чітко вибудувана і жорстко контролюється, що не допускає жодних порушень. Те ж саме потрібно зробити в області. Система повинна працювати так, щоб всі люди, які потребують імпортних інсулінів, були повністю ними забезпечені», - зазначив в інтерв'ю харківським телеканалам голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 21 липня 2010 | 11:42

  Особливості вступної кампанії - 2010

  До особливостей вступної кампанії до вищих навчальних закладів цього року заступник голови ХОДА Вадим Ландсман відніс врахування і балів сертифікату про зовнішнє незалежне оцінювання, і середнього балу атестату про середню освіту. «До цього року почався процес знецінення шкільної освіти, оскільки, знаючи, куди хоче випускник поступати і які іспити йому належить складати, він міг інші предмети не вивчати. Сьогодні середній бал атестата повертає цінність шкільної освіти », - підкреслив Вадим Аркадійович.  

 • 21 липня 2010 | 11:27

  Мер або губернатор має бути і господарником, і політиком. Михайло Добкін

  Людина, що займає пост мера або губернатора, має бути і господарником, і політиком. Про це сказав у своєму інтерв'ю голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Є питання, які потрібно вирішувати суто господарським способом, але є ситуації, коли мер чи губернатор має показати свою політичну волю, щоб навести порядок. Політичну волю протиставити себе спробам - раніше вони були дуже частими, а тепер стали періодичними - прищепити чужий для нас менталітет, розповідаючи нам про чужі цінності і примушуючи насильно вважати їх нашими. Тут потрібна політична воля сказати: "Ні, не треба. Ви зі своїм статутом йдіть до свого монастиря, а тут ми розберемося самі", - заявив він. 

 • 21 липня 2010 | 11:04

  Вступ до вищих навчальних закладів через систему зовнішнього незалежного оцінювання робить Україну цілком цивілізованою країною. Вадим Ландсман

  Як сказав під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, кожен абітурієнт цього року має право подавати свої документи в п'ять ВНЗ на три спеціальності в кожному з цих ВНЗ. Таким чином, абітурієнт має 15 варіантів вибору.  До всіх ВНЗ, крім ВНЗ творчих професій, документи приймаються до 31 липня. До 5 серпня ВНЗ формують списки абітурієнтів, рекомендованих до вступу. Абітурієнт визначається зі своїм вибором, і здає в ВНЗ оригінали своїх документів. І тоді вже ВНЗ вивісить списки зарахованих на місця держзамовлення.  

 • 21 липня 2010 | 10:56

  Багато нелегкого вантажу дісталося нам через безконтрольну політику попереднього керівництва країни. Михайло Добкін

  «Дуже багато нелегкого вантажу дісталося нам через абсолютно безконтрольну, непродуману політику попереднього керівництва країни. Наприклад, проблеми в сільському господарстві. Україна має в своєму розпорядженні родючу землю, прекрасні погодні умови, талановитих людей, нові технології техніку. Але сьогодні ми маємо величезні втрати врожаю, які хочуть списати на погодні умови. Але там, де люди працювали, де правильно оцінюючи ситуацію, вкладали гроші в землю, врожай не постраждав», - заявив в інтерв'ю харківським телеканалам голова ХОДА Михайло Добкін. 

 • 21 липня 2010 | 10:12

  Деякі ВНЗ Харкова продовжили час роботи приймальних комісій упродовж дня

  Зроблено це, щоб всі бажаючі абітурієнти встигли подати документи, оскільки в цьому році скорочено загальний період здачі документів претендуючих на навчання у ВНЗ. Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» сказав заступник голови ХОДА Вадим Ландсман.  

 • 21 липня 2010 | 09:34

  Організація процедури зовнішнього незалежного оцінювання в Харкові була бездоганна. Вадим Ландсман

  Україна за лічені роки пройшла цивілізований шлях до того, щоб більш об'єктивно, ніж у попередні роки, оцінювати знання абітурієнтів, щоб посилити фактор рівного доступу до якісної освіти. Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» заявив заступник голови ХОДА Вадим Ландсман.  «Цього року, як і в попередні роки, організація зовнішнього оцінювання в Харкові була практично бездоганна. У нас не було ні єдиної апеляції на процедури оцінювання. А головне - це саме витримати всі необхідні процедури», - підкреслив Вадим Аркадійович.  

 • 21 липня 2010 | 08:09

  Події дня

  Сьогодні, 21 липня, о 08:10 в ефір вийде програма обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» за участю заступника голови облдержадміністрації Вадима Ландсмана. О 13:00 в редакції газети «Слобідський край» розпочнеться «пряма» телефонна лінія з першим заступником голови облдержадміністрації Володимиром Бабаєвим. Тел. (057) 392-14-09 О 14:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться прес-конференція заступника голови ХОДА Юрія Сапронова "Рейтинги Харківщини: вчора, сьогодні, завтра".

 • 20 липня 2010 | 16:55

  Владі потрібно повернути довіру людей, розтрачену за останні роки. Михайло Добкін

  «Сьогодні владі, перш за все, потрібно повернути довіру людей, розтрачену за останні роки. Тільки це дозволить досягти реалізації економічних реформ. Треба бути готовими перетерпіти якісь складнощі, щоб на виході отримати кращі стандарти життя. Але якщо затівати реформи без поваги до людей і бажання дізнатися їх думку з тієї чи іншої новації, такі спроби приречені. Настав час наводити порядок у власному домі. За нас цього ніхто не зробить. У нинішньому конкурентному середовищі на міжнародній арені ми для всіх - суперники, з якими борються як законними, так і незаконними методами, а ми повинні обов'язково цю конкуренцію витримати», - зазначив в інтерв'ю українському тижневику «Профіль» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Вверх