ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 29 червня 2010 | 15:02

  Підстав для підвищення ціни на хліб цього року не буде. Михайло Добкін

  «Підстав для підвищення цін на хліб і хлібобулочні вироби цього року не буде. Загальний баланс зерна в країні такий, що ми з надлишком компенсуємо втрати Харківської області через загибель посівів озимих культур», - підкреслив сьогодні під час засідання колегії облдержадміністрації голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 29 червня 2010 | 14:53

  10 років тому білгородці приїжджали до Харківської області переймати досвід з виробництва м'яса птиці. А тепер ми вчимося у них. Михайло Добкін

  За останні 10 років тваринництво в Харківській області з процвітаючої галузі сільського господарства перетворилося на відстаючу. У зв'язку з цим підприємствам регіону доводиться вчитися у тих, кого раніше вони самі вчили.

 • 29 червня 2010 | 14:41

  Облдержадміністрація ініціюватиме зміну керівництва Державної інспекції з контролю за цінами

  Сьогодні під час засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації голова ХОДА Михайло Добкін дав вказівку підготувати документи до зняття з посади начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Харківській області Анатолія Шалигіна.  

 • 29 червня 2010 | 14:41

  За результатами оцінки соціально-економічного розвитку за І квартал 2010 року Харківська область посіла 15 місце

  За результатами проведеної Міністерством економіки України оцінки соціально-економічного розвитку за І квартал 2010 року Харківська область посіла 15 місце серед регіонів України (за результатами 2009 року область посідала 24 місце). У І кварталі 2010 року покращилися показники рейтингу у таких сферах, як: реальний сектор, сфера державних фінансів та фінансових результатів діяльності підприємств, споживчий сектор та екологія; зниження показників відбулося у сфері інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності та у соціальному секторі.

 • 29 червня 2010 | 14:18

  З 2006 рік по 2009 рік в Харківській області впроваджено більше 5,6 тис. заходів з енергозбереження

  З 2006 рік по 2009 рік в Харківській області впроваджено більше 5,6 тис. заходів з енергозбереження на суму 918,75 млн.грн. Всього зекономлено 908,06 тис. т умовного палива на суму 627,19 млн.грн.

 • 29 червня 2010 | 13:50

  У Харківській області функціонує лише 19 підрозділів місцевої пожежної охорони

  Як повідомив сьогодні під час засідання колегії Харківської облдержадміністрації начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха, на теперішній час в області функціонує всього 19 підрозділів місцевої пожежної охорони з 56 запланованих.  

 • 29 червня 2010 | 13:48

  Ми припинимо необгрунтоване зростання цін в Харківській області. Михайло Добкін

  Як зазначив в ході засідання колегії голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, сьогодні Харківська область, як і вся Україна, має велику кількість людей що живуть на межі бідності. Економія на продуктах харчування є для них дуже актуальним питанням. Багато хто з них не може собі дозволити купити ті продукти харчування, які їм були доступні ще 3 - 5 років тому.  

 • 29 червня 2010 | 13:37

  30 червня закривається театральний сезон у Харківському академічному театрі музичної комедії

  30 червня 2010 року о 18.30 у Харківському академічному театрі музичної комедії відбудеться святковий гала-концерт “Мелодії кохання”, присвячений закриттю театрального сезону. Режисер-постановник концерту – О. Драчов, художнє оформлення Т. Шигимаги, балетмейстери – заслужена артистка України І. Клепікова та О. Гричаний, диригенти – заслужений діяч мистецтв України Я. Сорочук та Ю. Шаршонь.

 • 29 червня 2010 | 13:20

  30 червня ХНАТОБ закриває театральний сезон

  30 червня 2010 року о 18.00 Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В. Лисенка закриє свій театральний сезон дипломною режисерською роботою заслуженого художника України Н. Швець – оперою В.А. Моцарта “Весілля Фігаро”. 

 • 29 червня 2010 | 13:16

  Індекс споживчих цін знизився до дефляційного рівня. Юрій Сапронов

  «За результатами проведених Харківською облдержадміністрацією заходів щодо недопущення необґрунтованого зростання цін в області, індекс споживчих цін у квітні 2010 року знизився до рівня 99,8%, у травні склав 99,4%, тобто знизився до дефляційного рівня», - повідомив під час засідання колегії ХОДА заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов. 

 • 29 червня 2010 | 13:15

  На Харківщині створено обласний штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду

  З метою організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2010-2011 років створено обласний штаб, який згідно з планом роботи проводить виїзні наради до районів та міст області.

 • 29 червня 2010 | 13:12

  Харківські спортсмени візьмуть участь у змаганнях за програмою спортивного тижня дружби в Бєлгороді

  30 червня в м. Бєлгород будуть проводитись змагання за програмою спортивного тижня дружби, в яких братимусь участь збірні команди Харківської області з 6 видів спорту: боксу, волейболу, кікбоксингу, кульової стрільби, футболу та шахів.

 • 29 червня 2010 | 13:01

  Керівники КП «ДРІТ» не будуть звільнені від відповідальності, навіть якщо підприємство перестане існувати. Михайло Добкін

  Деякі підприємства Харківської області, як і раніше відстають від планів по розрахункам за енергоносії. У числі відстаючих - проблемне комунальне підприємство «ДРІТ».

 • 29 червня 2010 | 12:06

  Сьогодні людина, яка виробляє сільськогосподарську продукцію, не може самостійно реалізувати її на ринку. Михайло Добкін

  Голова Харківської обласної адміністрації Михайло Добкін під час засідання колегії ХОДА звернув увагу на проблеми виробників сільськогосподарської продукції, які втрачають прибутки через перекупників. "Сьогодні людина, яка виробляє сільськогосподарську продукцію, не може самостійно реалізувати її на ринку. Я не маю на увазі одиничні випадки і ті товари, які оптових перекупників просто не цікавлять. Якщо говорити, наприклад, про товари м'ясної групи, то реалізувати їх самому виробникові без посередників неможливо", - підкреслив Михайло Добкін.  

 • 29 червня 2010 | 11:54

  До 15 липня в Харківській області будуть переглянуті всі схеми закупівлі продовольства для соціальних об'єктів

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін дав доручення своєму заступнику Вадиму Ландсману розглянути всі схеми, за якими на даний момент проходять закупівлі продовольства для шкіл та інших соціальних об'єктів. На думку Михайла Добкіна, у ході перевірки можуть бути виявлені значні порушення.

 • 29 червня 2010 | 11:30

  У Харківській області створено реєстр сільськогосподарських підприємств, які претендують на державну компенсацію коштів, витрачених на ремонт будівель

  До реєстру занесено 23 господарства регіону, які на даний момент проводять ремонт або реконструкцію старих тваринницьких будівель чи готують нові сучасні комплекси.

 • 29 червня 2010 | 09:32

  Євген Савін обраний президентом Федерації біатлону Харківської області

  25 червня відбулася установча конференція Федерації біатлону Харківської області за участю президента Федерації біатлону України, першого заступника президента Національного олімпійського комітету України Володимира Бринзака. У ході конференції був обраний президент Федерації біатлону Харківської області, яким став заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, а також намічена програма розвитку біатлону в регіоні, що включає такі пункти, як будівництво спортивного комплексу для заняття лижними видами спорту, відкриття відділень біатлону в дитячо-юнацьких спортивних школах та ін.

 • 29 червня 2010 | 08:18

  Події дня

  Сьогодні, 29 червня, о 10:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним: В порядку контролю: 1. Про хід виконання рішення колегії облдержадміністрації від 6 травня 2010 року "Про підсумки проведення в області опалювального сезону 2009 – 2010 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2010-2011 років". 2. Про хід виконання рішення колегії облдержадміністрації від 6 травня 2010 року "Про стан справ у тваринництві та заходи щодо розвитку галузі в господарствах області". Основні питання: 3. Про стан цінової ситуації на споживчому ринку області. 4. Про стан функціонування місцевої пожежної охорони. 5. Про стан енергозбереження в Харківській області. 6. Про результати комплексної оцінки соціально-економічного розвитку області за січень - березень 2010 року.

 • 28 червня 2010 | 19:42

  Сьогодні норми Конституції абсолютно розбалансовані, і за ними не можна ефективно керувати державою. Василь Хома

  «Конституцією, яка діє сьогодні в Україні, не дає можливості ефективно керувати державою. Зміни, внесені до Конституції в 2004 році, розбалансували політичну систему, гілки влади не могли знайти між собою взаєморозуміння. Протягом 5 років ми спостерігали, наскільки влада була недосконала, коли Президент не міг знайти спільну мову з Кабінетом міністрів і Верховною Радою. Перші особи держави з'ясовували стосунки і намагалися визначити, хто головніший. Такого бути не повинн », - заявив в ефірі програми «Стоп-кадр» телеканалу «ОТБ» заступник голови ХОДА з організаційно-правових питань Василь Хома.

 • 28 червня 2010 | 19:40

  Конституція - це концептуальний документ, який визначає вектор розвитку держави

  «Є багато думок з питання, якою має бути Конституція. Перш за все, вона повинна бути документом, який закріплює основні принципи життєдіяльності держави, визначає основні права і свободи громадян, ієрархію органів управління, порядок обрання президента, Верховної Ради, представницьких органів місцевого самоврядування, розмежовує і визначає повноваження та структуру гілок влади. Конституція це концептуальний документ, в якому закладені основні принципи, за якими живе держава. У ній не потрібна дрібна конкретизація, тому що Конституція це документ не короткострокової дії, це документ, який був ухвалений на перспективу і який визначає вектор розвитку держави», - заявив в ефірі програми «Стоп-кадр» телеканалу «ОТБ» заступник голови ХОДА з організаційно-правових питань Василь Хома.

 • 28 червня 2010 | 19:37

  Україна повинна йти своїм шляхом розвитку. Василь Хома

  «Будь-яка держава, як і людина, індивідуальна. Україна, як будь-яка суверенна держава, має свій шлях розвитку. Ми не повинні нікого копіювати. Ми достатньо сильна духом держава, у якої багаторічна історія боротьби за незалежність, багатюща земля та розумний народ. Ми гідні того, щоб бути індивідуальними і не копіювати Конституції або закони Сполучених Штатів, Франції, Німеччини та інших країн. У нас є свій історичний шлях розвитку і нам необхідно його дотримуватися», - заявив в ефірі програми «Стоп-кадр» телеканалу «ОТБ» заступник голови ХОДА з організаційно-правових питань Василь Хома.

 • 28 червня 2010 | 19:34

  Процес ухвалення Конституції був дуже непростим. Василь Хома

  «Процес ухвалення Конституції був дуже непростим. Тривали жорсткі дебати з багатьох суперечливих моментів, які стосувалися державної мови, державного устрою, питань, пов'язаних з позаблоковим статусом, та інших питаннь, по яких потрібно було знайти компроміс. І цей компроміс був знайдений в ніч з 27 на 28 червня 1996 року», - зазначив в ефірі програми «Стоп-кадр» телеканалу «ОТБ» заступник голови ХОДА з організаційно-правових питань Василь Хома.

 • 26 червня 2010 | 20:47

  28 червня - День Конституції України

  Шановні друзі! Прийняття Основного Закону країни 14 років тому стало міцним підгрунтям для побудови Української держави. Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет, територіальну цілісність і стала найважливішим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина. Головний закон сигналізував міжнародній спільноті про наше прагнення жити в демократичній, правовій, соціальній державі. Крок за кроком ми наближаємося до цієї мети. Вітаю вас із державним святом. Нехай ваше особисте щастя і благополуччя гармонійно поєднуються із загальнонародними інтересами, а трудові досягнення сприяють розквіту Вітчизни.            Голова Харківської обласної            державної адміністрації                                                      Михайло Добкін

 • 26 червня 2010 | 18:47

  Перша в світі династія космонавтів зустрілася з учнями Базаліївської школи

  Сьогодні Базаліївську загальноосвітню школу Чугуївського району Харківської області відвідали  Герой СРСР Олександр Волков і Герой Російської Федерації Сергій Волков. Представники першої у світі династії космонавтів зустрілися з дітьми, учнями школи, де більше 30 років працював директором дідусь Сергія Волкова.

 • 26 червня 2010 | 14:23

  Головний критерій оцінки нашої роботи - кількість завойованих Олімпійських медалей. Михайло Добкін

  «Головним критерієм оцінки роботи Харківського обласного відділення НОК України буде кількість спортсменів з Харківської області, які будуть брати участь в Олімпійських іграх, і, звичайно ж, кількість завойованих ними медалей. Ми будемо робити все можливе, щоб забезпечити нашим спортсменам необхідні умови для підготовки до Олімпійських ігор», - заявив сьогодні голова ХОДА, голова Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Михайло Добкін.

 • 26 червня 2010 | 14:19

  Алею олімпійської слави планується створити в Харкові

  Сьогодні під час засідання позачергової асамблеї Харківського обласного відділення НОК України президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка виступив з пропозицією створити в Харкові Алею олімпійської слави. «Харківський регіон - батьківщина багатьох видатних спортсменів, і така алея обов'язково повинна бути тут», - зазначив він. Як повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Алея олімпійської слави буде розміщена в одному з центральних парків Харкова. Крім того, існує ідея створити альбом, присвячений олімпійському руху, і роздати його у всі школи Харківщини.

 • 26 червня 2010 | 14:01

  У Харківській області планується заснувати довічну премію для видатних олімпійців

  У Харківській області планується заснувати довічну премію для видатних олімпійців Харківської області, які присвятили своє життя спорту і прославили наш регіон. Про це сьогодні в ході засідання позачергової асамблеї Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 26 червня 2010 | 12:57

  Василь Хома візьме участь в програмі «Стоп-кадр»

  В понеділок, 28 червня, о 19:30 на телеканалі ОТБ в ефір вийде програма «Стоп-кадр» за участю заступника голови ХОДА Василя Хоми з нагоди Дня Конституції України.  

 • 26 червня 2010 | 12:48

  Юрій Поярков нагороджений Почесною грамотою НОК України

  Дворазовий Олімпійський чемпіон, бронзовий призер Олімпійських ігор, дворазовий чемпіон світу, володар Кубка світу, дворазовий чемпіон Європи, чемпіон СРСР, заслужений майстер спорту СРСР, Почесний громадянин м.Харкова та Харківської області Юрій Поярков нагороджений Почесною грамотою Національного олімпійського комітету України. Нагороду йому вручив президент НОК України Сергій Бубка.

 • 26 червня 2010 | 12:23

  Євген Савін обраний заступником голови Харківського обласного відділення НОК України

  У ході засідання позачергової асамблеї Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України заступником голови обраний заступника голови ХОДА, президент Харківської обласної федерації біатлону Євген Савін. Також до складу виконавчого комітету Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України введений начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця.

Вверх