ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 05 липня 2010 | 14:36

  З хлібопекарями Харківської області буде підписаний меморандум про непідвищення цін на хліб

  Протягом тижня заступники голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук і Юрій Сапронов зустрінуться з керівниками хлібозаводів Харківської області, щоб обговорити з ними питання забезпечення хлібопекарських підприємств борошном,а також цінової політики на хліб.

 • 05 липня 2010 | 13:50

  Харківській області необхідно мати 88,8 тис. тонн репродукційного насіння для осіннього посіву озимих зернових культур 2010 року. Віталій Алексейчук

  Як повідомив сьогодні в ході прес-конференції заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук, для виконання прогнозованих площ посіву озимих культур восени поточного року, сільськогосподарським підприємствам Харківської області необхідно мати 88,8 тис. тонн репродукційного насіння.  

 • 05 липня 2010 | 13:27

  За три роки ми приведемо до ладу всю сільську медицину. Михайло Добкін

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін ознайомився з роботою Борщівської медичної амбулаторії, яка розташована на території Жовтневої сільської ради Харківського району. Нове приміщення Борщівської медамбулаторії введено в експлуатацію в червні 2010 року. «На сьогоднішній день це одна з кращих сільських амбулаторій області, - відзначив Михайло Добкін. – І наша задача – за три роки привести всі амбулаторії області до такого стану». Єдине прохання, з яким до голови ХОДА звернувся сімейний лікар амбулаторії, - придбати для закладу комп’ютер. Протягом тижня необхідна оргтехніка буде доправлена до медичного закладу.

 • 05 липня 2010 | 13:17

  У Харківській області намолочено перші 200 тонн зерна

  У кількох районах Харківської області почалося збирання ранніх зернових. На даний момент намолочено вже близько 200 тонн зерна, - повідомив в ході прес-конференції 5 липня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук. «Нам потрібно збирати ранні зернові на площі 574 тисячі гектарів. З них 194 тисячі гектарів - озима пшениця. На сьогоднішній день ми приступили до збирання ранніх зернових у кількох районах: Зачепилівському, Сахновщинському, Красноградському. Також у Куп'янському та Лозівському районах частково техніка виходить на поля. Тобто, південні райони починають збирати зернові», - розповів він. При цьому Віталій Алексейчук відзначив, що врожайність ранніх зернових цього року невисока - близько 30 центнерів з гектара.  

 • 05 липня 2010 | 12:20

  Обласна клінічна лікарня має бути медичним закладом № 1 в області. Ігор Шурма

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін оглянув Харківську обласну клінічну лікарню. Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма заявив, що роботи з оновлення лікарні займуть декілька років. «Обласна клінічна лікарня повинна бути медичним закладом № 1 в області», - зазначив Шурма.

 • 05 липня 2010 | 08:45

  Події дня

  Сьогодні, у понеділок, 5 липня, о 12:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться прес-конференція заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука про початок збирання ранніх зернових врожаю 2010 року на Харківщині.

 • 02 липня 2010 | 20:03

  2 липня - день народження податкової служби України

  У великому залі ХНАТОБа відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника державної податкової служби України та 20-ї річниці з дня створення цієї служби. Привітати представників професії-іменинниці прийшли голова ХОДА Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, секретар міської ради, в.о.міського голови Геннадій Кернес, голови РДА, голови районних у місті Харкові рад, представники громадських організацій.

 • 02 липня 2010 | 17:51

  Міністр ЖКГ задоволений ходом підготовки Харківської області до зими

  Підготовка Харківської області до початку наступного опалювального сезону йде за планом і не вибивається з графіка, - стверджує заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Валентин Дулуб. За його словами, роботою регіону в цьому напрямку задоволений і Міністр ЖКГ Юрій Хіврич.

 • 02 липня 2010 | 17:10

  У Харківській області заборгованість підприємств ЖКГ по заробітній платі складає 19 мільйонів гривень

  Підприємства, що працюють у Харківській області у сфері житлово-комунального господарства, мають чималі борги по заробітній платі перед своїми працівниками. Найбільшу заборгованість накопичило КП «Міськелектротранс».

 • 02 липня 2010 | 17:02

  До 1 серпня організації, що фінансуються з державного бюджету, розрахуються за послуги теплопостачання

  Як повідомив сьогодні в ході наради з головами райдержадміністрацій заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, за інформацією Міністерства ЖКГ, до 1 серпня всі організації, що фінансуються з державного бюджету, розрахуються за послуги теплопостачання. Зокрема, в Харківській області борг цих організацій становить 31 млн.грн.

 • 02 липня 2010 | 16:49

  3 липня закриття сезону в Харківській обласній філармонії

  3 липня 2010 року у концертному залі Харківської обласної філармонії відбудеться концерт провідних колективів закладу – академічного симфонічного оркестру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Юрія Янка та академічного камерного хору ім. В. Палкіна під керуванням головного хормейстера Андрія Сиротенка на честь закриття ювілейного сезону 2009-2010 років. У концерті пролунають шедеври класичної інструментальної та хорової музики: Святкова увертюра (Симфонія № 9) Д. Шостаковича та “Carmina Burana” Карла Орфа. 

 • 02 липня 2010 | 16:30

  Підготовка житлового фонду області до зими виконана на 45,2%

  Станом на 1 липня комплексно підготовлено до зими 7224 із 15993 житлових будинків або 45,2% (станом на 15 червня– 32,5%), у т.ч. 45,6% житлових будинків комунальної власності. Про це сьогодні на нараді повідомив заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Черняк.

 • 02 липня 2010 | 16:28

  Рівень розрахунків підприємств ТКЕ області за спожитий природній газ складає 75%

  Протягом червня рівень розрахунків за спожитий природній газ в опалювальний сезон 2009-2010 рр. збільшився з 72% до 75%. Заборгованість за газ зменшена на 37,2 млн.грн. (на 8%) та становить 322,83 млн.грн. Про це сьогодні на нараді повідомив заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Черняк.

 • 02 липня 2010 | 16:25

  Рівень розрахунків споживачів за послуги теплопостачання зріс до 92%

  За червень рівень розрахунків споживачів за послуги теплопостачання зріс з 87,9% до 92%, в т.ч. населення з 87% до 95,8%. Загальна заборгованість споживачів за послуги теплопостачання станом на 1 липня склала 812,8 млн.грн., в т.ч. населення – 624,5 млн.грн. Про це сьогодні на нараді повідомив заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Черняк.

 • 02 липня 2010 | 13:27

  У Харкові привітали молодіжних лідерів року та переможців Харківського регіонального мультифестивалю «Молодіжна республіка-2010»

  Молодих лідерів та активістів привітали начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Дмитро Перепелиця, радник голови Харківської обласної державної адміністрації Габріель Михайлов, начальник управління у справах сім'ї та молоді Лариса Козлова, голова комісії з питань молоді,фізичної культури та спорту Харківської обласної ради Наталія Левченко.

 • 02 липня 2010 | 13:12

  В Харкові засідає Рада ректорів вищих навчальних закладів (доповнено)

  В Харкові розпочалося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації нашого регіону, яке традиційно відбувається наприкінці навчального року. В роботі Ради беруть участь голова ХОДА Михайло Добкін, заступник голови ХОДА Вадим Ландсман та секретар міської ради, в.о. міського голови Геннадій Кернес. «Харків був, є і залишається найбільшим вузівським центром нашої країни. Неоціненні активна життєва позиція та внесок керівників вищих навчальних закладів у розвиток держави, а рівень інтелекту, мудрості і життєвий досвід готові протистояти будь-яким проблемам і викликам нашого часу», - сказав, звертаючись до присутніх, Михайло Добкін.

 • 02 липня 2010 | 11:20

  Харків чекає бєлгородських спортсменів у вересні

  Як повідомив Євген Савін, тиждень дружби - це стара традиція між Бєлгородською та Харківською областю, але в останні 4 роки вона була забута. «На жаль, в останні 4 роки спортивні змагання були забуті. Але сьогодні після тривалої перерви ми відновлюємо цю традицію - як мінімум два рази на рік у рамках тижня дружби ми будемо проводити їх. Орієнтовно у вересні з візитом ми чекаємо команди Бєлгородської області.  

 • 02 липня 2010 | 11:01

  Харків'яни і бєлгородці в рамках тижня дружби змагалися в основних видах спорту

  30 червня харківська делегація на чолі з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеном Савіним відвідала Бєлгородську область. У рамках тижня дружби, організованого двома регіонами-побратимами, російські та українські спортсмени змагалися у шести видах спорту - у футболі, волейболі, стрільбі, шахах, кікбоксингу та боксі.

 • 02 липня 2010 | 08:30

  Події дня

  Сьогодні, 2 липня, о 12.00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу "Молодіжний лідер року". О 15:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться нарада з головами райдержадміністрацій: "Стан розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиті енергоносії та підготовка об'єктів господарювання області до нового опалювального сезону 2010-2011 років" О 17:30 у великій залі ХНАТОБу відбудуться урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівника державної податкової служби України та 20-ї річниці від дня створення служби О 18:00 в Національному літературно-меморіальному музеї Г.С. Сковороди (с. Сковородинівка) відкриється регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору „Сьогодні Купала, а завтра Івана”.

 • 01 липня 2010 | 16:14

  Управління з питань надзвичайних ситуацій застерігає

  У зв’язку з настанням спекотної погоди Головне управління з питань надзвичайних ситуацій Харківської облдержадміністрації застерігає про небезпеку тривалого відпочинку під впливом прямих сонячних променів. За рекомендаціями управління, найкраще загоряти до 11-ї години та після 15-ї. Загоряти можна не довше 45 хвилин за один вихід. Якщо ви проходите медикаментозне лікування, відкладіть похід на пляж. Може виникнути алергічна реакція, а в деяких випадках – навіть опіки. Дітей у віці до одного року взагалі не рекомендується підставляти під сонячні промені. 

 • 01 липня 2010 | 15:52

  Харківська аварійно-рятувальна служба цього року підготувала 126 матросів рятувальників

  Як розповів сьогодні заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Володимир Щитов, Харківська обласна комунальна аварійно-рятувальної водолазна служба має ліцензію на підготовку матросів-рятувальників. Цього року було підготовлено 126 матросів-рятувальників, у т.ч. 40 для Харківської міської водно-рятувальної служби.

 • 01 липня 2010 | 15:36

  У Харкові нагородили кращих архітекторів, які взяли участь у конкурсі проектів бібліотеки імені Євгена Кушнарьова

  1 липня на площі Архітекторів відбулося нагородження авторів кращих проектів бібліотеки імені Євгена Кушнарьова, яку планується побудувати на площі Свободи. Ця ідея дуже цікава для харків'ян, а будівля прекрасно впишеться в існуючий архітектурний ансамбль, - вважає голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 01 липня 2010 | 15:21

  У 2010 році співробітники Харківської обласної аварійно-рятувальної служби врятували 7 людей

  У 2010 році співробітники Харківської обласної аварійно-рятувальної служби врятували 7 людей, підняли 2 тіла загиблих, обстежили 28 акваторій пляжів загального користування. Про це сьогодні повідомив Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Харківської облдержадміністрації Володимир Щітов.

 • 01 липня 2010 | 15:05

  У цьому році обмін і взаємне постачання насіння будуть вкрай необхідні сільгосптоваровиробникам наших країн. Микола Безуглий

  «Харківська селекція сільськогосподарських культур і насінництво традиційно були однією з найсильніших сторін української аграрної науки, - зазначив під час україно-російської зустрічі селекціонерів-рослинників віце-президент НААН України, академік НААН України Микола Безуглий. - Але за останні п'ять років зв'язки українських і російських селектор були значно втрачені, і ми можемо констатувати, що співпраця українських вчених з Туреччиною чи Азербайджаном, як не дивно, була більш продуктивною у цей час, ніж співпраця з Російською Федерацією. Хоча використання сортів і гібридів української селекції було завжди характерно для ряду районів Росії».  

 • 01 липня 2010 | 14:57

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін привітав випускників Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна

  Сьогодні в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім.М.В.Лисенка відбулася Урочиста церемонія випуску студентів Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна. Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін привітав випускників ХНУ ім. В. Н. Каразіна з завершенням навчання.   

 • 01 липня 2010 | 14:43

  З початку року на водних об'єктах Харківської області загинуло 53 людини

  Як повідомив сьогодні заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Щітов, з початку року на водних об'єктах Харківської області загинуло 53 людини, у т.ч. 6 дітей. За аналогічний період 2010 року загинула 21 людина.

 • 01 липня 2010 | 14:10

  Українські та російські селекціонери-рослинники шукають спільні шляхи розвитку галузі

  Сьогодні в інституті рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН України відбувається україно-російська зустріч селекціонерів рослинників. Представники Національної академії аграрних наук України та Російської академії сільськогосподарських наук і науковці провідних закладів двох країн вперше за останні роки зібралися разом, щоб наочно обмінятися досвідом та своїми останніми доробками у селекційній роботі. Звертаючись до присутніх з вітальним словом від імені голови облдержадміністрації Михайла Добкіна, заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук зазначив: «Дуже радісно, що наші багаторічні стосунки, перервані на останні п’ять років, відновлюються. Нам є над чим працювати. У нас одна кліматична зона, і нам треба об'єднати зусилля і українських і російських вчених з вирощування сільськогосподарських культур.

 • 01 липня 2010 | 13:37

  2 липня відбудеться нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодіжний лідер року - 2009»

  2 липня о 12.00 в малому залі Будинку Рад відбудеться нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодіжний лідер року - 2009». За результатами розгляду конкурсної комісії почесне звання «Молодіжний лідер року 2009» отримають 23 номінанти (11 переможців і 12 лауреатів). У церемонії нагородження також візьмуть участь 11 найактивніших учасників молодіжного фестивалю «Студентська республіка», які візьмуть участь у Всеукраїнському фестивалі. Усі учасники заходу будуть нагороджені грамотами Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та сувенірами. 

 • 01 липня 2010 | 11:45

  2 липня відбудеться регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору „Сьогодні Купала, а завтра Івана”

  2 липня  на базі Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди у с. Сковородинівка відбудеться регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору „Сьогодні Купала, а завтра Івана”. У фестивалі візьмуть участь 29 аматорських колективів із Харківської області та 8 з Харкова, які представлятимуть купальські традиції Харківщини.

 • 01 липня 2010 | 11:06

  Конкурс «Харківські ініціативи» визначить кращі інноваційні проекти

  Продовжується збір заявок для участі у Міжнародному конкурсі інноваційних проектів «Харківські ініціативи», який проводиться за рішенням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

Вверх