Новини
![У 2012 році рівень соціальних стандартів в Україні продовжить зростати У 2012 році рівень соціальних стандартів в Україні продовжить зростати](/content/documents/596/59594/thumb-newsSpisok-190x120-0230.jpg)
Про цілеспрямовану роботи державної влади та керівництва області в цьому напрямку йшла розмова під час зустрічі заступника голови ХОДА Євгена Савіна з мешканцями та активістами ветеранського руху селищ Капітолівка та Червоний Оскіл Ізюмського району. «Стратегія розвитку Харківської області на 2012 рік в розрізі загальнодержавних реформ передбачає зростання економічного потенціалу Харківщини, що в свою чергу створює умови для покращення рівня життя людей. Президент країни Віктор Янукович зазначає, що розмір мінімальних пенсій цього року має бути підвищений до рівня прожиткового мінімуму. А також влада докладатиме зусиль для підвищення зарплат – адже без цього неможливо досягти збільшення пенсій», - підкреслив Євген Євгенович.
![Події дня Події дня](/content/documents/596/59591/thumb-newsSpisok-190x120-2c33.jpg)
Сьогодні, 21 лютого, о 14:00 у прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов., к.170) відбудеться прес-конференція начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Дмитра Кузнєцова та голови Зміївської райдержадміністрації Євгена Мураєва на тему: "Обласне культурно-мистецьке свято "Масляна на Коропових Хуторах".
![Інформація про те, що за висновками фахівців Науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України продукція ТОВ «НОВА ТЕМА» є неякісною, не підтверджена жодними фактами Інформація про те, що за висновками фахівців Науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України продукція ТОВ «НОВА ТЕМА» є неякісною, не підтверджена жодними фактами](/content/documents/596/59592/thumb-newsSpisok-190x120-390d.jpg)
16 лютого 2012 року на офіційному веб-порталі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України вийшов матеріал, в якому зазначалися критичні зауваження на адресу підприємства ТОВ «Нова тема» (http://www.mon.gov.ua/index.php/ua/8290-oberezhno-falsifikt): «Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України застерігає учнів 9 та 11 класів, які в травні 2012 року здаватимуть державну підсумкову атестацію з іноземних мов, їхніх батьків та вчителів від користування під час підготовки до екзаменів неякісними, а іноді відверто шкідливими джерелами.
![Звернення Президента України з нагоди Дня соціальної справедливості Звернення Президента України з нагоди Дня соціальної справедливості](/content/documents/596/59593/thumb-newsSpisok-190x120-a136.jpg)
Шановні співвітчизники! 20 лютого Україна разом з усією світовою спільнотою відзначає Всесвітній день соціальної справедливості, визначений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Ґрунтуючись на принципах неупередженості, рівності, поваги до гідності особи, доступності соціального захисту, гарантування прав людини в усіх сферах життя, соціальна справедливість є основою національної стабільності та благополуччя громадян.
![Виставка ефективного педагогічного досвіду Виставка ефективного педагогічного досвіду](/content/documents/596/59590/thumb-newsSpisok-190x120-68ec.jpg)
22 – 24 лютого 2012 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбудеться 26-та обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Шляхи підвищення якості навчання учнів історії та правознавства в умовах допрофільної і профільної підготовки». У межах виставки заплановано: презентації за номінаціями; проведення «круглих столів»; дискусія щодо реалізації обласних моделей профільного навчання; ознайомлення з досвідом роботи загальноосвітніх навчальних закладів із питань профільного навчання у старшій школі; вручення дипломів учасникам виставки. Закриття виставки-конкурсу та нагородження переможців відбудеться 24 лютого 2012 року о 14.00.
![Харківський спорт розвивається комплексно та гармонійно Харківський спорт розвивається комплексно та гармонійно](/content/documents/596/59589/thumb-newsSpisok-190x120-5770.jpg)
«Участь жіночої збірної України у відбірковому турнірі Кубка світу серед спортсменів-візочників це хвилююча подія для нас. Історія команди або розвиток виду спорту в країні завжди з чогось починається. Він може бути в подальшому як успішним, так і не дуже. Але в будь-якому випадку перша команда назавжди залишиться першою. Саме тому це дуже важлива подія», - зазначив сьогодні на прес-конференції віце-президент Федерації тенісу України Всеволод Кевліч.
![У 2012 році книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці - районам області» почне свою роботу в квітні У 2012 році книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці - районам області» почне свою роботу в квітні](/content/documents/596/59588/thumb-newsSpisok-190x120-2310.jpg)
Книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці - районам області» у 2012 році значно змінить свій формат. Як повідомила сьогодні в ході прес-конференції начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич, замість поїздок по кожному району Харківської області буде проведено 6 виїзних заходів, які стануть не просто виставкою-продажем книг, але й цікавим і пізнавальним культурно-масовим святом. Перший такий ярмарок відбудеться в квітні в Золочівському районі, закриє сезон ярмарок в Мерефі, який заплановано на вересень.
![З моменту дії Закону «Про безоплатну правову допомогу» до ХОДА за допомогою звернулося більше 200 осіб З моменту дії Закону «Про безоплатну правову допомогу» до ХОДА за допомогою звернулося більше 200 осіб](/content/documents/596/59587/thumb-newsSpisok-190x120-feb3.jpg)
Як сказав під час проведення безкоштовної юридичної консультації начальник Головного юридичного управління ХОДА Костянтин Прокоп'єв, з моменту дії Закону «Про безоплатну правову допомогу» в облдержадміністрацію за наданням безкоштовної правової допомоги звернулося понад 200 осіб. «З судових питань звернулося 53 людини, із земельних питань - 30, житлово-комунальних - 29, соціальних - 29, з майнових питань -26 і з інших питань, що стосуються діяльності ХОДА», - сказав Костянтин Прокоп'єв.
![У 2011 році в Харківській області було видано понад 3,5 тисяч найменувань книг У 2011 році в Харківській області було видано понад 3,5 тисяч найменувань книг](/content/documents/596/59586/thumb-newsSpisok-190x120-3eed.jpg)
Як повідомила сьогодні в ході прес-конференції начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич, Харківщина, як і раніше, посідає лідируючі позиції серед інших регіонів за кількістю виданих книг. «У 2010 році було видано понад 45 мільйонів книг в Україні, з них по Харківській області загальний тираж надрукованих книг склав близько 19 мільйонів екземплярів. У 2011 році в нашій області було надруковано близько 13 мільйонів екземплярів. Це якщо говорити про загальну кількість, якщо ж подивитися по друкованим одиницям, тобто, за переліком найменувань, то в 2011 році всього в Україні було надруковано трохи більше 20 тисяч книг, з них у Харківській області - понад 3,5 тисячі. Тобто, можна підрахувати, що кожна 6-7 книга друкується в Харкові», - повідомила Вікторія Маренич.
![Вперше жіноча збірна України візьме участь у Кубку світу серед спортсменів-візочників Вперше жіноча збірна України візьме участь у Кубку світу серед спортсменів-візочників](/content/documents/596/59585/thumb-newsSpisok-190x120-73e7.jpg)
Вперше жіноча збірна України візьме участь у відбірковому турнірі Кубка світу серед спортсменів- візочників. Він відбудеться з 28 лютого по 4 березня в турецькій Анталії. До складу української команди увійшли харків'янки Олена Шингарьова, Олена Грабовська та Ольга Подпружнікова. Капітан - команди Іван Тимофєєв. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив віце-президент Федерації тенісу України Всеволод Кевліч. «Усі члени команди - харків'яни, вихованці секції, яка була відкрита в серпні 2008 року і патронується головою ХОДА Михайлом Добкіним та заступником голови ХОДА, першим віце-президентом Федерації тенісу України Юрієм Сапроновим. За такий короткий термін вдалося підготувати кілька талановитих гравців. Найсильнішою тенісисткою команди є переможниця трьох турнірів серії ITF Futures, 73-я ракетка світу Олена Шингарьова», - підкреслив Всеволод Кевліч.
![Українська література має бути відома не тільки в Україні, а й в усьому світі Українська література має бути відома не тільки в Україні, а й в усьому світі](/content/documents/596/59584/thumb-newsSpisok-190x120-d58e.jpg)
Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему «Харківські видавці - лауреати урядової Премії імені Лесі Українки» сказав директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов. «На жаль, українська література і книга практично не відомі в світі. Це і доросла проза, і дитяча література. Ми сподіваємося, що за допомогою книги «Легенди про короля Артура» ми зможемо знайти зарубіжних партнерів-видавців, будемо укладати договори на переклад цієї книги. Тоді вона буде видаватися і продаватися не тільки в Україні, а й англійською мовою у Великобританії. Сподіваюся, що й англійські читачі теж полюблять це видання. Тому що Україна повинна і може бути представлена не тільки продукцією машинобудування або турбінами для атомної станції, але ще культурою і літературою», - сказав Віктор Круглов.
![Книзі «Легенди про короля Артура» видавництва «Ранок» присуджено урядову Премію імені Лесі Українки Книзі «Легенди про короля Артура» видавництва «Ранок» присуджено урядову Премію імені Лесі Українки](/content/documents/596/59583/thumb-newsSpisok-190x120-b550.jpg)
Харківське видавництво «Ранок» стало лауреатом урядової премії імені Лесі Українки за ілюстрації до книги «Легенди про короля Артура». Вручення премії відбудеться 25 лютого в день народження Лесі Українки. Як повідомив сьогодні в ході прес-конференції директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов, робота над книгою тривала 2 роки. Її тираж становить 6 тисяч примірників українською та російською мовами.
![У конкурсі КВН на Кубок мера серед підприємств Харкова перемогла команда заводу «Південкабель» У конкурсі КВН на Кубок мера серед підприємств Харкова перемогла команда заводу «Південкабель»](/content/documents/596/59582/thumb-newsSpisok-190x120-904b.jpg)
Конкурс команд КВН харківських машинобудівних підприємств на Кубок мера відбувся 17 лютого в Харківському національному театрі опери та балету ім. Н. В. Лисенко. Гра пройшла під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна і Харківського міського голови Геннадія Кернеса. У конкурсі взяли участь команди заводів «Турбоатом», «Південкабель», «Електроважмаш», «Комунар», Харківського машинобудівного заводу «ФЕД», Харківського державного авіаційно-виробничого підприємства та індустріальної групи «УПЕК».
![Ти зможеш, якщо зміг я! Ти зможеш, якщо зміг я!](/content/documents/596/59581/thumb-newsSpisok-190x120-3eed.jpg)
Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» продовжує проводити традиційний щорічний спортивно-масовий захід серед дітей вихованців дитячих будинків під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я!». 19 лютого 2012 року спортивний захід було проведено у школі – інтернаті міста Лозова. Юні учасники заходу показали свою спритність в різноманітних спортивних естафетах. За своє палке бажання до перемоги всі вихованці Лозівської школи – інтернату були нагороджені призами від Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
![До ювілею Леся Курбаса відновили пам’ятник на його могилі в м.Харкові До ювілею Леся Курбаса відновили пам’ятник на його могилі в м.Харкові](/content/documents/596/59580/thumb-newsSpisok-190x120-aebf.jpg)
До 125-річчя із дня народження засновника театру «Березіль» Леся Курбаса, на його могилі був відновлений горельєф, що був вкрадений невідомими в січні цього року. Ювілей видатного українського режисера відзначатимуть 25 лютого 2012 року, тому всі роботи по відновлюванню пам’ятника були завершені вже до 15 лютого. Цього разу горельєф відлитий з фібробетона за формою автора пам'ятника, скульптора Семена Якубовича, і покритий фарбою, що імітує бронзу. Літери виконані з особливо міцного пластику. Вшанування пам’яті та покладання квітів до могили Л.Курбаса театральною громадськістю відбудеться 24 лютого.
![Стан доріг у Харківській області Стан доріг у Харківській області](/content/documents/596/59579/thumb-newsSpisok-190x120-929e.jpg)
За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, за минулу добу розчищено від снігу 405 км автодоріг. Використано для забезпечення безпечного проїзду 139,6 куб. м піщано-сольових сумішей. Протягом доби на автошляхах області працювала 71 одиниця техніки і 109 дорожніх робітників. Станом на 20 лютого проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області забезпечений.
![Події дня (доповнено) Події дня (доповнено)](/content/documents/596/59570/thumb-newsSpisok-190x120-9090.jpg)
Сьогодні, 20 лютого, о 13:00 у прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов., к.170) відбудеться прес-конференція: "Харківські видавці - лауреати урядової Премії імені Лесі Українки". Учасники: - начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич; - директор видавництва "Ранок" Віктор Круглов; - харківські художниці Людмила Кириленко та Олена Зеркалій; О 14:00 у прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов., к.170) відбудеться прес-конференція: «Дебют збірної України з тенісу в «BNP PARIBAS Кубку Світу» серед тенісистів-візочників». 28.02-04.03.2012 (м. Анталія, Туреччина). Учасники: - заступник начальника Головного управління у справах сім'ї молоді та спорту ХОДА - начальник управління у справах фізичної культури та спорту Сергій Христоєв; - віце-президент Федерації тенісу України Всеволод Кевліч; - члени збірної України з тенісу серед колясочників - Олена Шингарьова, Олена Грабовська, Ольга Подпружнікова; О 15:00 у Залі засідань вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (пл.Свободи,4, 4 поверх) відбудеться круглий стіл "Громадська думка харків'ян щодо міжетнічної ситуації в м.Харкові напередодні проведення ЄВРО - 2012". О 15:00 в Харківській академії неперервної освіти (вул. Пушкінська, 24) розпочнеться урочиста церемонія нагородження переможців обласного етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
![Учні Школи юного журналіста взяли участь у майстер-класі з пісочної анімації Учні Школи юного журналіста взяли участь у майстер-класі з пісочної анімації](/content/documents/596/59578/thumb-newsSpisok-190x120-f77a.jpg)
Сьогодні в рамках чергового заняття в Школі юного журналіста учні Школи отримали можливість взяти участь у майстер-класі з пісочної анімації, що відбувався на базі Харківського організаційно-методичного центру культури і мистецтв. У захоплюючу подорож у світ музики, мультиплікації і живопису запросила учнів Школи керівник студії «Art-you» Світлана Тельбах. Процес пісочної анімації відрізняється свободою для уяви, можливістю винаходити нові форми, короткочасністю існування створюваних образів, легкістю зміни картини.
![Більшість учнів Школи юного журналіста - активні кореспонденти районних видань Більшість учнів Школи юного журналіста - активні кореспонденти районних видань](/content/documents/596/59577/thumb-newsSpisok-190x120-337a.jpg)
Як наголосила сьогодні під час чергового заняття Школи юного журналіста начальник управління у справах преси та інформації, заслужений журналіст України Вікторія Маренич, більшість учнів Школи - це не просто талановиті діти, а й практикуючі журналісти. «Це не просто школярі, які добре пишуть і мріють бути журналістами. Ми цей проект реалізуємо разом з редакторами районних комунальних газет, і головна наша умова - щоб ці діти публікувалися у районній пресі. Ми їм лише допомагаємо отримати розуміння загальних законів журналістики, даємо певні знання, які вони потім змогли б реалізовувати в районних газетах», - підкреслила Вікторія Маренич.
![Заняття в Школі юного журналіста будуть проводитися за двома спеціалізаціями Заняття в Школі юного журналіста будуть проводитися за двома спеціалізаціями](/content/documents/596/59576/thumb-newsSpisok-190x120-1fd7.jpg)
Сьогодні в рамках Школи юного журналіста серед учнів відбувся кастинг в групу телевізійної журналістики. Кожен учень Школи отримав можливість попрацювати в кадрі телекамери, спробувати себе в якості телеведучого. В результаті кастингу до групи телевізійної спеціалізації були відібрані 7 учнів Школи, інші будуть вивчати питання газетної журналістики. Як зазначила начальник управління у справах преси та інформації, заслужений журналіст України Вікторія Маренич, такий поділ на спеціалізації допоможе дітям отримати більш глибокі знання зі свого предмета.
![На наступному занятті учням Школи юного журналіста проведуть майстер-клас з фотожурналістики та операторської роботи На наступному занятті учням Школи юного журналіста проведуть майстер-клас з фотожурналістики та операторської роботи](/content/documents/596/59575/thumb-newsSpisok-190x120-5386.jpg)
Як повідомила сьогодні в ході заняття Школи юного журналіста начальник управління у справах преси та інформації, заслужений журналіст України Вікторія Маренич, наступне заняття планується провести у другій декаді березня. Для учнів Школи вже заплановано ряд цікавих заходів. «Тим, кого буде сьогодні в ході кастингу обрано в телевізійну групу, ми розповімо про операторське мистецтво, також буде курс з фотожурналістики. Сьогодні ми визначилися по побажанням дітей, що буде також оглядова екскурсія по місту. Ми побуваємо в тих місцях, які пов'язані з історією розвитку нашого міста, з історією журналістки, з деякими відомими іменами в літературі. Це те, що діти повинні знати, адже чим більше вони знають, тим більше зможуть ретранслювати через свої видання», - підкреслила Вікторія Маренич.
![Школа юного журналіста допомагає дітям зорієнтуватися у виборі професії та спеціалізації Школа юного журналіста допомагає дітям зорієнтуватися у виборі професії та спеціалізації](/content/documents/596/59574/thumb-newsSpisok-190x120-5eab.jpg)
Як наголосила сьогодні начальник управління у справах преси та інформації, заслужений журналіст України Вікторія Маренич, Школа юного журналіста не претендує на академічність. За її словами, головне завдання Школи - допомогти дітям, зацікавленим в журналістиці, дізнатися більше про цю професію і зорієнтуватися у виборі спеціалізації. «Наша Школа юного журналіста не претендує на звання навчального закладу, ми просто допомагаємо молодим людям зорієнтуватися. Адже це діти 10-11-х класів. Можливо, вони до нас походять два роки і вирішать, що журналістика їм не цікава, а хтось, можливо, завдяки заняттям визначиться зі спеціалізацією в журналістиці. Ми не претендуємо на академічність, ми просто хочемо ділитися з дітьми своїми знаннями, хочемо зробити цей світ трішки цікавішим для тих дітей, які хочуть досягти чогось більшого», - підкреслила Вікторія Маренич.
![Учні Школи юного журналіста прослухали лекцію з історії української журналістики Учні Школи юного журналіста прослухали лекцію з історії української журналістики](/content/documents/596/59573/thumb-newsSpisok-190x120-a008.jpg)
Сьогодні в рамках чергового заняття в Школі юного журналіста начальник управління у справах преси та інформації, заслужений журналіст України Вікторія Маренич прочитала для учнів Школи лекцію з історії української журналістики. В ході лекції юні кореспонденти дізналися про перші періодичні видання, які видавалися в Україні, про розвиток галузевих і тематичних газет і журналів, про становлення телебачення і радіомовлення. Особлива увага в ході лекції приділялася історії харківської журналістики, яка зіграла особливу роль у розвитку української журналістики в цілому. Також учні Школи змогли ознайомитися зі змістом та стилістичними особливостями перших харківських газет.
![Відбулося чергове заняття в Школі юного журналіста Відбулося чергове заняття в Школі юного журналіста](/content/documents/596/59572/thumb-newsSpisok-190x120-62dd.jpg)
Сьогодні 35 старшокласників із 18 районів Харківської області беруть участь у черговому занятті Школи юного журналіста. Як наголосила сьогодні начальник управління у справах преси та інформації, заслужений журналіст України Вікторія Маренич, все більше дітей з районів Харківської області проявляють інтерес до Школи. «Школа працює вже другий рік. У нас заняття відбуваються в навчальному році, тобто, ми починаємо заняття у вересні, але проблема в тому, що на кожне заняття хочуть записатися нові люди. Ми пояснюємо, що ми у вересні проводимо набір, після чого йде навчальний процес за певним планом, розрахованим на вже отримані дітьми в процесі навчання знання та навички. Тому ми просимо і батьків, і дітей потурбуватися про запис до нас у вересні, щоб потім кожен місяць приїжджати і отримувати нові знання, нову інформацію, які ми можемо їм дати», - сказала Вікторія Маренич.
![В цілому по тваринництву область цього року працює набагато краще, ніж минулого В цілому по тваринництву область цього року працює набагато краще, ніж минулого](/content/documents/596/59571/thumb-newsSpisok-190x120-e860.jpg)
«В цілому по тваринництву ми цього року працюємо набагато краще, ніж минулого. Збільшилися прирости, надої. У січні підприємства області надоїли приблизно на 2 тис. т більше, ніж у минулому січні. Надої збільшилися на 24,8%, і це один з найкращих показників в Україні», - зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.
![Споживачі області розрахувалися за електричну енергію на 77,3% Споживачі області розрахувалися за електричну енергію на 77,3%](/content/documents/596/59569/thumb-newsSpisok-190x120-c956.jpg)
За інформацією першого заступника голови Харківської ОДА Валентина Дулуба, станом на 16 лютого 2012 року споживачі області розрахувалися за електричну енергію на 77,3%, у т.ч. підприємства промисловості - 92,0%, сільгоспспоживачі – 85,3%, підприємства житлово-комунального господарства – 53,8%, з них підприємства водопостачання та водовідведення – 3,8%, населення – 79%, установи, які фінансуються з державного бюджету – 123,6%, з місцевих бюджетів – 95,6%, інші споживачі – 72,9%.
![До кінця року в Харківській області буде значно збільшено поголів'я птиці До кінця року в Харківській області буде значно збільшено поголів'я птиці](/content/documents/596/59568/thumb-newsSpisok-190x120-ed50.jpg)
У Харківській області ведеться робота по збільшенню поголів'я птиці. Як повідомив сьогодні в ході селекторної наради заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, найближчим часом планується запуск трьох птахофабрик, що дозволить значно збільшити кількість птиці в області. «На підприємстві «Курганський бройлер» після санітарної санації в квітні ми відновимо поголів'я, в Просянах Харківського району ми плануємо пускати до 50 тисяч голів бройлерів. Люботинську і Просянську птахофабрики викупив директор Безлюдівського м'ясокомбінату і планує зробити там закритий цикл, щоб мати куряче м'ясо для ковбас. По птиці, я думаю, ми до кінця року повністю відновимо поголів'я і навіть набагато збільшимо його», - підкреслив Віталій Алексейчук.
![Районам області необхідно створювати спеціалізовані підприємства по вирощуванню овочів і картоплі Районам області необхідно створювати спеціалізовані підприємства по вирощуванню овочів і картоплі](/content/documents/596/59567/thumb-newsSpisok-190x120-83ab.jpg)
Про це у ході обласної селекторної наради сказав заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. «Сьогодні фактично в кожному районі області треба створювати спеціалізовані господарства по вирощуванню овочів і картоплі. Адже людей треба забезпечити овочами і картоплею в достатній мірі. Це ж не діло з Харкова возити до районів овочі і картоплю. Я хотів би, щоб ви не тільки попрацювали по створенню спеціалізованих господарств, а ще й попрацювали з населенням, з головами сільських і селищних рад, в тому плані, щоб разом з облспоживспілкою створювати кооперативи по заготівлі картоплі і овочів у населення», - зазначив він.
![У всіх районах Харківщини будуть розроблені Програми виробництва картоплі та овочів відкритого та закритого ґрунту У всіх районах Харківщини будуть розроблені Програми виробництва картоплі та овочів відкритого та закритого ґрунту](/content/documents/596/59566/thumb-newsSpisok-190x120-f465.jpg)
Для збільшення виробництва в Харківській області овочів і картоплі Головним Управлінням агропромислового розвитку ХОДА розроблено Програму виробництва овочів і картоплі на період до 2020 року. На цей час триває її погодження в постійних комісіях Харківської обласної ради. Розгляд та затвердження програми заплановано на найближчу сесію облради. Згідно доручення голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна від 08.07.2011 р. в Лозівському, Красноградському, Первомайському та Нововодолазькому районах в грудні 2011 року на сесіях районних рад були затверджені власні програми виробництва картоплі та овочів відкритого та закритого ґрунту сільськогосподарськими підприємствами з урахуванням потреби населення районів до 2015 року. Такі ж програми мають бути прийняті у всіх районах області.
![В цілому, господарства області виконали в минулому році завдання з вирощення картоплі та овочів В цілому, господарства області виконали в минулому році завдання з вирощення картоплі та овочів](/content/documents/596/59565/thumb-newsSpisok-190x120-268a.jpg)
По всім категоріям господарств Харківщини вирощено 971,2 тис.тон картоплі (116%) і 652,5 тис.тон овочів (196 %). Забезпечили прогнозоване виробництво 18 районів області. При рівних погодно-кліматичних умовах не забезпечено виробництво картоплі в Близнюківському, Коломацькому, Краснокутському, Лозівському, Чугуївському, Ізюмському районах. Виробництво овочів забезпечили всі райони, окрім Ізюмського (49%). Про це сьогодні в ході селекторної наради повідомив заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку ХОДА Василь Ярошенко.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 1257
- 1258
- 1259
- 1260
- 1261
- ...
- 1630
- Наступна сторінка