ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 29 жовтня 2010 | 14:15

  Апарат автоматичного цітофереза «AMICUS» дозволить робити роботу більш професійно. Михайло Добкін

  Апарат автоматичного цітофереза «AMICUS» дозволить робити роботу більш професійно, використовувати менше донорів і економити бюджетні гроші. Про це сказав у «Харківському обласному центрі служби крові» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Це дозволяє нам, як завжди, по цьому напрямку бути попереду інших областей України. Для нас це головне, ми звикли бути у всьому першими і не хочемо здавати позицій»,- зазначив він.  

 • 29 жовтня 2010 | 14:10

  У наступному році заплановано ремонт всіх операційних блоків, які є сьогодні на Харківській обласній станції переливання крові. Ігор Шурма

  Як повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма, у наступному році заплановано ремонт всіх операційних блоків, які є сьогодні на Харківській обласній станції переливання крові. «Ми надіємося, що збільшення виплат компенсації до 35 грн., дасть можливість нам збільшити кількість донорів. А це значить, що ми будемо мати більше можливостей для забезпечення цими препаратами наших лікувально – профілактичних закладів, не залежно від того, якого вони підпорядкування», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 29 жовтня 2010 | 14:06

  У Харківську область надійде медичне обладнання на 600 тисяч євро. Ігор Шурма

  Протягом найближчих двох тижнів до Харківської області надійде чергова партія медичного обладнання для зміцнення матеріально-технічної бази операційних блоків і пологових будинків.

 • 29 жовтня 2010 | 12:24

  Сьогодні до 15-ї години будуть завершені всі роботи на харківській окружній дорозі

  «Як обіцяли наші шляховики, до свого професійного свята - Дня працівника автомобільного транспорту та дорожнього господарства, всі роботи на харківській окружній дорозі будуть повністю завершені. Роботи ведуться цілодобово, і до 15-ї години буде виконано все, що заплановано», - повідомив в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.

 • 29 жовтня 2010 | 12:17

  У Харківській області працює програма по придбанню жителями доступного житла

  На сьогоднішній день в Харківській області розроблена і вже діє програма з придбання жителями доступного житла. Про це в ефірі програми «Час влади» розповів заступник голови ХОДА Валентин Дулуб. З черговиків, які перебувають на квартирному обліку у відділах розподілу житла, 500 осіб підтвердили своє бажання брати участь у програмі, 27 з них - готові оформляти документи. Причому,зараз 11семей вже уклали відповідні договори придбання доступного житла.  

 • 29 жовтня 2010 | 12:00

  День автомобіліста і дорожника

  Сьогодні, 29 жовтня, о 15:00 у великому залі ХАТОБу розпочнуться урочистості до Дня автомобіліста і дорожника. Професійне свято працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня. З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Автотранспортом в Україні перевозиться 22% вантажів і 88% пасажирів. Дорога - це символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, з'єднують з рідними і близькими людьми, об'єднують народи і країни.  

 • 29 жовтня 2010 | 11:51

  Максимум через 5 років у медиків будуть зовсім інші можливості. Михайло Добкін

  «Я думаю, через 3, максимум 5 років ми з вами побачимо абсолютно інші можливості у медиків в плані забезпеченості медичними препаратами, сучасною технікою і новими технологіями, які дозволяють рятувати життя багатьом людям»,- заявив в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він зазначив, що операційний блок, відкритий в Красноградської центральної районної лікарні, яка буде міжрайонною лікарнею - це крок до того стандарту, який буде прищеплятися скрізь. 

 • 29 жовтня 2010 | 11:42

  Жителі села повинні отримувати не менш якісне медичне обслуговування, ніж городяни. Михайло Добкін

  У міжрайонних лікувальних центрах буде зосереджена найбільш сучасна медична техніка і будуть приймати провідні фахівці Харкова і області. Про це повідомив в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він зазначив, що як і раніше, у всіх районах будуть працювати центральні районні лікарні, але вузькоспеціалізована допомога, складні планові операції і специфічне лікування буде відбуватися саме в міжрайонних центрах.

 • 29 жовтня 2010 | 11:37

  Збоїв в теплопостачанні Харкова та Харківської області немає. Валентин Дулуб

  «Починаючи з першого жовтня і по сьогоднішній день у нас опалювальний сезон йде в плановому режимі, ніяких збоїв системі теплопостачання ні в місті Харкові, ні в Харківській області немає. Практично всі підприємства, які постачають тепло, уклали договори на поставку газу, ніяких проблем ні в кого немає. Що стосується заборгованості, то складені графіки її погашення. За поточне споживання газу йде своєчасна оплата - на 84% погашені всі платежі, а рівень розрахунку населення Харківської області складає 102%», - повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб під час програми «Час влади» на обласному телебаченні.  

 • 29 жовтня 2010 | 11:37

  В наступному році в Харкові та області планується заключити три нові договори соціального партнерства

  В наступному році в Харкові та області планується заключити три нові договори соціального партнерства. Про це в програмі «Час влади»  на областному телебаченні повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

 • 29 жовтня 2010 | 11:21

  Лікарня в Липцях буде відкрита до початку літа 2011 року

  Голова ХОДА Михайло Добкін під час програми «Час влади» на обласному телебаченні підкреслив, що лікарня в Липцях буде відкрита в 2011 році. «Лікарня має бути відкрита в наступному році, і немає причин, по яких ми цього не зробимо», - заявив він.

 • 29 жовтня 2010 | 10:59

  Харківський театр опери і балету відкриває двері для людей з особливими потребами

  29 жовтня Харківський національний академічний театр опери і балету стає доступним для людей, які пересуваються на інвалідних візках. Про це в ході програми «Час влади» на обласному телебаченні повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма. «У результаті договору соціального партнерства між обласною та міською владою та бізнес-структурами щодо подолання бар'єрності Харківський академічний театр опери та балету відкриє двері для людей, які пересуваються за допомогою інвалідних візків. Встановлено систему пандусів, закуплено дорогий підйомник, який дозволить цим людям нарівні з усіма відвідувати театр, де вони зможуть насолоджуватися досягненнями мистецтва», - сказав він.  

 • 29 жовтня 2010 | 10:58

  В Харківському обласному центрі служби крові введений в дію апарат автоматичного цитоферезу

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та його заступник Ігор Шурма відвідали комунальний заклад охорони здоров’я (КЗОЗ) «Харківський обласний центр служби крові», куди за рахунок коштів обласного бюджету закуплено найсучасніше обладнання для сепарації (виділення) клітин крові. Новий сепаратор клітин крові (апарат автоматичного цитоферезу «AMICUS», виробництво Fenwal Inc. (США), вартістю 1 млн. 600 тис.грн.) дозволяє отримувати від донора будь-яку комбінацію якісних компонентів крові: в першу чергу тромбоцитів, а також еритроцитів, мононуклеарів, плазми - повністю в автоматичному режимі, швидко та з високим рівнем безпеки.  

 • 29 жовтня 2010 | 10:38

  Харків стає містом, де можна отримати "золотий стандарт" онкологічної допомоги. Ігор Шурма

  Завдяки спільним зусиллям обласної та міської влади у Харкові онкологічні хворі можуть отримати практично всі необхідні медичні послуги, - наголошує заступник голови ХОДА Ігор Шурма. «Сьогодні Харків стає містом, де можна отримати "золотий стандарт" онкологічної допомоги, як це кваліфікується в Європі. Нам не вистачає на сьогоднішній день тільки гамма-ножа. Це дороге задоволення, але таке оперативне лікування завершить стовідсоткові можливості на сьогоднішній день в медицині. Сьогодні за дорученням Михайла Добкіна ми ведемо переговори з усіма благодійними фондами та бізнесменами. Можливо, через рік - два акумуляція коштів дозволить і в Харкові встановити таке обладнання», - повідомив він під час програми «Час влади» 28 жовтня.  

 • 29 жовтня 2010 | 10:36

  Сьогодні Харків і область є лідером по Україні в наданні необхідної кількості місць в дошкільних навчальних закладах. Михайло Добкін

  Сьогодні Харків і Харківська область є лідером по всій Україні в наданні необхідної кількості місць в дошкільних навчальних закладах на певну кількість населення. Про це в ході програми «Час влади» на обласному телебаченні заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 29 жовтня 2010 | 10:29

  Чемпіонат області серед ДЮСШ та спортивних клубів з художньої гімнастики

  З 1 по 2 листопада 2010 року на базі МК ДЮСШ «Восток», за адресою: вул. 12 Квітня, 5/а відбудеться чемпіонат області серед ДЮСШ та спортивних клубів з художньої гімнастики. У змаганнях візьмуть участь близько 140 вихованців ДЮСШ та спортивних клубів. Організаторами змагань є Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадмістрації, Харківська обласна федерація художньої гімнастики.  

 • 29 жовтня 2010 | 10:18

  За 10 років ми повинні кількість місць в установах паліативної медицини довести до європейського рівня. Михайло Добкін

  У Харківській області буде продовжуватися робота з відкриття закладів паліативної медицини. Зокрема, у Харкові планується відкрити другу чергу хоспісу, також міжрайонний хоспіс буде відкритий в Краснограді.

 • 29 жовтня 2010 | 09:11

  Євген Савін відвідав Героя Радянського Союзу Дмитра Ушакова та повного кавалера ордена Слави Федіра Мелещенка

  В день відзначення 66-річчя визволення України від фашистських загарбників заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін відвідав уславлених мешканців нашого міста - Героя Радянського Союзу Дмитра Ушакова та повного кавалера ордена Слави Федора Мелещенка. Від імені голови ХОДА Михайла Добкіна Євген Євгенович привітав ветеранів зі святом, побажав здоров’я і довголіття та подякував за здобуту багато років тому свободу для всіх нинішніх і прийдешніх поколінь. Він також зазначив, що ті невеликі подарунки, які отримали ветерани (електробритва і продуктовий набір) - це лише маленькі знаки уваги до них. Наша турбота і подяка мають бути постійними.  

 • 29 жовтня 2010 | 08:45

  Події дня

  29 жовтня о 09:00 в Харківському обласному центрі народної творчості розпочнеться Міжнародна науково-практична конференція “Традиційна культура в умовах глобалізації: сучасні соціокультурні практики”. О 10:00 в Харківському обласному центрі переливання крові (вул. Клочківська, 366) відбудеться передача обласному центру служби крові апарату тромбоцитоферезу. о 15:00 у Малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: 1. Про підбиття підсумків щодо завершення комплексу осінньо-польових робіт (планове питання) 2. Про підсумки комплексних перевірок щодо стану роботи апаратів райдержадміністрацій (у порядку контролю).

 • 28 жовтня 2010 | 20:14

  Обласний дитячий туберкульозний санаторій та Центр реабілітації інвалідів дитинства «Промінь» отримали благодійну допомогу

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма разом з представниками релігійної організації 27 жовтня відвідали Обласний дитячий туберкульозний клінічний санаторій та Центр реабілітації інвалідів дитинства «Промінь». Обом закладам була передана благодійна допомога від релігійної організації.

 • 28 жовтня 2010 | 19:17

  Відбулося засідання обласної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

  27 жовтня відбулося засідання обласної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми. Під час засідання були розглянуті особисті справи 10 осіб. По 5 особистим справам були ухвалені позитивні рішення.

 • 28 жовтня 2010 | 19:09

  В області буде створений реєстр людей, які потребують інвалідних візків та засобів індивідуальної реабілітації. Ігор Шурма

  За словами заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурма, після аналізу ситуації з кількістю людей, які потребують інвалідних візків та засобів індивідуальної реабілітації, було виявлено, що в області фактично немає досконалого реєстру таких людей.

 • 28 жовтня 2010 | 18:57

  Люди, які обрали для себе професію, пов'язану з вищою освітою, формують громадянина нашого суспільства. Михайло Добкін

  28 жовтня в Харкові відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХІІ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена». У заході взяли участь голова ХОДА Михайло Добкін, в.о.Харківського міського голови, секретар міської ради Геннадій Кернес, перший заступник голови Харківської обласної ради Микола Тітов, заступники голови ХОДА Юрій Сапронов та Вадим Ландсман, а також ректори вузів Харківщини, провідні вчені, викладачі, переможці, дипломанти та учасники конкурсу і студенти вузів.

 • 28 жовтня 2010 | 18:27

  Розпочалося забезпечення людей з особливими потребами інвалідними візками та засобами індивідуальної реабілітації. Ігор Шурма

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, сьогодні розпочалося забезпечення людей з особливими потребами, що мешкають в Харківській області, інвалідними візками та засобами індивідуальної реабілітації. У райони області будуть передані понад 200 інвалідних візків та понад 3800 індивідуальних технічних засобів реабілітації.

 • 28 жовтня 2010 | 18:17

  29 жовтня відбудеться «гаряча» телефонна лінія Кабінету Міністрів України з питань проходження державної служби

  29 жовтня заступник начальника Головного управління державної служби України Андрій Вишневський візьме участь у «гарячої» телефонної лінії Кабінету Міністрів України з питань проходження державної служби.Мета телефонної лінії - надати держслужбовцям можливість оперативного отримання інформації щодо проходження державної служби, а також встановлення ефективної двостороннього зв'язку Головдержслужби України з громадянами. Запитання можна поставити за телефоном: (044) 254-05-65  з 14.00 до 16.00.

 • 28 жовтня 2010 | 18:03

  У Харківській області будуть проводитися малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини»

  З 2010-2011 навчального року в Харківській області щорічно будуть проводитися малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини». У змаганнях будуть приймати участь учні середніх шкіл усіх районів області. Також для формування здорового способу життя та зміцнення здоров'я школярів, а також для створення умов для систематичних занять спортом будуть організовані щорічні профілактичні медогляди в школах. Відповідне розпорядження підписав голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 28 жовтня 2010 | 17:59

  В Харкові відбудеться Міжнародний конкурс виконавців на українських народних інструментах ім. Г.М. Хоткевича

  З 4 по 13 листопада у Харкові відбудеться V Міжнародний конкурс виконавців на українських народних інструментах ім. Г.М. Хоткевича. Конкурс засновано 1997 року Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською міською радою, Харківським державним університетом мистецтв ім. І.Котляревського, Фондом національно-культурних ініціатив ім. Гната Хоткевича при підтримці Міністерства культури і туризму України й присвячено пам’яті видатного діяча української культури, композитора, виконавця-бандуриста, педагога, письменника, драматурга, актора, режисера, фольклориста і громадського діяча Гната Мартиновича Хоткевича.

 • 28 жовтня 2010 | 17:34

  Міністерство оборони планує замовити заводу імені Малишева 10 танків «Оплот»

  Танк «Оплот», який розроблений в Харкові на замовлення Міністерства оборони, планується ввести на озброєння військових частин. Вже в наступному році до Дня Незалежності України Міноборони планує закупити на заводі імені Малишева 10 таких танків.

 • 28 жовтня 2010 | 17:13

  Співробітники заводу імені Малишева забезпечують високу якість і надійність танка «Булат». Володимир Омельянчук

  Міністерство оборони планує і надалі замовляти заводу імені Малишева модернізацію танків Т-64. За словами заступника міністра військового відомства Володимира Омельянчука, танк «Булат», який у Харкові виробляють зі старих Т-64, відповідає всім сучасним вимогам.

 • 28 жовтня 2010 | 16:51

  Фахівців для хоспісної служби будуть готувати в Куп’янську. Ігор Шурма

  В медичному училищі у Куп’янську відкривається факультет по підготовці фахівців для роботи у хоспісній службі. Про це повідомив під час відкриття відділення паліативної опіки «Хоспіс» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма. «В Куп’янську у нас є медичне училище, де відкривається факультет по випуску фахівців середнього медперсоналу, які будуть працювати у хоспісній службі, і ми плануємо там же зробити базу навчання середнього медичного персоналу», - зазначив він.  

Вверх