ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 04 листопада 2010 | 13:49

  Харків може стати провідним центром інноваційних розробок в Україні. Юрій Сапронов

  Заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов заявив, що Харків може стати українською «силіконовою долиною». Передумовою цього є наявність у місті великої кількості ВНЗ та високий науково-технічний потенціал.

 • 04 листопада 2010 | 13:17

  Сергій Бандурка призначений першим заступником начальника Державної податкової адміністрації в Харківській області

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін взяв участь у представленні колективу Державної податкової адміністрації в Харківській області першого заступника начальника ДПА у Харківській області, начальника управління податкової міліції Харківської області Сергія Бандурки.

 • 04 листопада 2010 | 12:53

  До уваги представників ЗМІ!

  Запланована на сьогодні прес-конференція головного санітарного лікаря області Тетяни Колпакової переноситься. Дата та час будуть повідомлені додатково.  

 • 04 листопада 2010 | 12:43

  Голова облдержадміністрації проводить особистий прийом громадян

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін проводить особистий прийом громадян, в ході якого будуть розглянуті питання побутового характеру, а також стосовно житлово-комунальної та побутової сфери.  

 • 04 листопада 2010 | 11:42

  У Вовчанську розіграли кубок району з футболу серед учнівської та студентської молоді

  28 жовтня у Вовчанську відбулась футбольна гра на кубок району з футболу 2010 р. серед учнівської та студентської молоді. Організаторами турніру виступили Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділ з питань фізичної культури та спорту Вовчанської райдержадміністрації.

 • 04 листопада 2010 | 08:43

  Події дня

  Сьогодні, 4 листопада, о 14:00  у великій залі Харківського університету мистецтв ім. І.П. Котляревського урочисто відкриється V Міжнародний конкурс виконавців на українських народних інструментах ім. Г.М. Хоткевича.  

 • 03 листопада 2010 | 16:49

  Олександр Кривцов закликав Арсена Авакова визнати результати виборів і працювати на благо міста

  Вперше в Харкові відбувся публічний незалежний підрахунок голосів, який довів переконливу перемогу кандидата на посаду Харківського міського голови від Партії регіонів Геннадія Кернеса. Так, за підсумками підрахунку, в якому брали участь представники різних політичних сил, в тому числі й інші кандидати на пост голови міста, а також почесні громадяни міста Харків і представники ЗМІ, Геннадій Кернес випереджає Арсена Авакова на 2726 голосів. Зокрема, за Геннадія Кернеса  свій голос віддали 130331 харків'ян, а за  - Арсена Авакова 127605 жителів міста.

 • 03 листопада 2010 | 13:02

  У Харкові буде проведено публічний підрахунок голосів у режимі он-лайн

  Вперше в Україні буде проведено публічний підрахунок голосів у режимі он-лайн, з використанням протоколів з «мокрими» печатками з усіх виборчих дільниць Харкова.  Представники всіх політичних сил та регіональних ЗМІ запрошуються до участі в процедурі, яка відбудеться 3 листопада 2010 року в 15.00 у головному корпусі ХНУРЕ (вхід з боку пр. Леніна. Головний корпус, 1 поверх).  Публічний підрахунок голосів буде транслюватися в прямому ефірі ХОД ТРК.

 • 03 листопада 2010 | 10:44

  На першому етапі наше завдання – скерувати молодих медиків на роботу в районні центри. Ігор Шурма

  Як зазначив у ході програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови ХОДА Ігор Шурма, наразі не йдеться про направлення молодих спеціалістів на роботу в сільські медичні заклади, оскільки обласна влада поки не має можливості забезпечити прийнятні умови для молодих медиків у сільській місцевості.

 • 03 листопада 2010 | 10:28

  В Харківській області планується відкриття двох міжрайонних хоспісів

  «Я безмежно радий, що нам вдалося відкрити в Харкові першу чергу хоспісу, яка розрахована на 50 місць. Ця медико – соціальна установа призначена для безнадійно хворих пацієнтів, які отримують тут гідний догляд, опіку та допомогу», - сказав сьогодні під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.  

 • 03 листопада 2010 | 10:25

  За допомогою спеціального замовлення в Харківській області буде вирішена проблема дефіциту медичних кадрів

  У Харківській області буде реалізовуватися програма муніципального замовлення, яка успішно працює в місті Харкові. За допомогою таких заходів можна буде повністю зняти проблему дефіциту медичних працівників у районних лікарнях, - підкреслює заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 03 листопада 2010 | 10:21

  Михайло Добкін і Сергій Чернов висловили співчуття у зв'язку зі смертю Віктора Черномирдіна

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов направили Генеральному консулу Російської Федерації у м.Харкові Всеволоду Філіппу телеграму-співчуття у зв'язку зі смертю колишнього Посла Російської Федерації в Україні Віктора Черномирдіна.  У телеграмі йдеться: «Примите наши искренние соболезнования по случаю смерти бывшего Посла Российской Федерации в Украине Черномырдина Виктора Степановича. Возглавляя на протяжении восьми лет дипломатическую миссию в нашей стране, Виктор Степанович много сделал для укрепления и развития дружеских и деловых отношений между двумя государствами. Он любил Украину, всегда желал ей добра и этим запомнится украинскому народу».

 • 03 листопада 2010 | 09:49

  Харківська область додатково отримала медичного обладнання на 7 млн. грн. Ігор Шурма

  Харківська область отримала медичного обладнання на 7 млн. грн. на розвиток міжрайонних медичних центрів. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма. «Цей рік у нас був унікальним: ми на першому етапі поставили медичне обладнання на 2 млн. грн. і розподілили його між 10 міжрайонними медичними центрами і 59 клініками, які знаходяться в місті Харкові і області, а тепер 29 жовтня прийшов новий наказ Міністра охорони здоров’я – ми на розвиток наших міжрайонних центрів  отримали ще на 7 млн. грн. обладнання. Робота ведеться, вона буде продовжена», - зазначив він.  

 • 03 листопада 2010 | 09:45

  Національні проекти стануть прикладом приватно-державного партнерства. Юрій Сапронов

  «Президент України Віктор Янукович під час засідання робочої групи Комітету з економічних реформ заявив, що найближчим часом повинні бути підготовлені національні проекти в АПК, авіакосмічній галузі, інноваційній інфраструктурі та гуманітарній політиці. За окремими проектами вже завершилися переговори з інвесторами, і вони перейшли в стадію реалізації. Це означає, що незабаром у виробництво будуть вкладені інвестиції і створені нові робочі місця», - повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов.  

 • 03 листопада 2010 | 09:39

  Стимулювати інновації потрібно в першу чергу законодавчо. Юрій Сапронов

  Як заявив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, Україні потрібен стимул для розвитку наукомістких інноваційних виробництв. Таким стимулом може бути створення умов для функціонування технопарків. З 2000 по 2005 рік обсяг продукції вітчизняних технопарків зріс у 10,2 рази, а за наступні п'ять років він знизився в 1,2 рази у зв'язку зі скасуванням закону «Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків».

 • 03 листопада 2010 | 09:29

  Реорганізація протитуберкульозної служби в Харківській області стане прикладом для всієї України. Ігор Шурма

  «Цього року, коли ми протитуберкульозну службу об’єднали на міському та обласному рівні, ми вийшли на інший стандарт забезпечення хворих і медикаментами, і харчуванням, - зазначив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо заступник голови ХОДА Ігор Шурма. - Так, позаминулого року на харчування в області витрачалося близько 10-11 грн, а в міських протитуберкульозних закладах – 2-6 грн. Сьогодні, утримуючи все в одних руках, ми зробили в усіх закладах єдиний стандарт харчування – 17 грн 50 коп. А те, що ми зробимо в корпусі на вул. Ньютона, то не одна клініка позаздрить тим умовам і для хірургів, і для фтизіатрів, і для самих пацієнтів. Реорганізація протитуберкульозної служби в Харківській області стане прикладом для всієї України».

 • 03 листопада 2010 | 09:14

  Ми не працювали виключно під вибори, ми працювали на виконання тих зобов’язань, які взяли на 2010 рік. Ігор Шурма

  Як відзначив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо заступник голови ХОДА Ігор Шурма, саме зараз почали вимальовуватися перші результати кропіткої піврічної роботи нової влади: «Багато завершальних акцентів співпало з виборчою кампанією, але робота наша продовжується. Ми не працювали виключно під вибори, ми працювали на виконання тих зобов’язань, які взяли на 2010 рік».  

 • 03 листопада 2010 | 08:32

  Плановий виїзд у Зміївський район заступника голови ХОДА

  2 листопада заступник голови ХОДА Ігор Шурма з робочою поїздкою відвідав Зміївський район. У ході візиту він провів особистий прийом громадян, а також відвідав комунальне підприємство «Стоматолог», яке надає допомогу в безоплатному зубопротезуванні відповідно до державної програми, і зустрівся з персоналом Центральної районної лікарні. Під час особистого прийому до Ігоря Шурми звернулося кілька людей, яким було надано допомогу в різних питаннях. Зокрема, одна людина була скерована на лікування в обласну клінічну лікарню для лікування глаукоми, друга – направлена на проходження лікування в обласній клінічній лікарні з наступною реабілітацією з приводу серцево-судинних захворювань в санаторії «Роща». Також було проконсультовано трьох людей, які мають статус чорнобильців.

 • 02 листопада 2010 | 19:19

  Виборча кампанія пройшла в дусі закону. Михайло Добкін

  У ході прес-конференції 2 листопада голова ХОДА Михайло Добкін підкреслив, що виборча кампанія в Харківській області відповідала нормам закону. «Ми з вами багато чули про «ліві» бюлетені, про численні фальсифікації. Але й міжнародні спостерігачі, і народні депутати різних політичних сил, в тому числі і опозиційних, - все сказали, що виборча кампанія пройшла в дусі закону. Я дуже педантично ставився до проведення даної виборчої кампанії, оскільки хотів, щоб всі люди мали стійке внутрішнє розуміння, що обрали тих, за кого проголосували», - підкреслив Михайло Добкін.  

 • 02 листопада 2010 | 18:44

  Необхідно вносити корективи у виборчу систему України

  Про це на прес-конференції сказав голова ХОДА Михайло Добкін. «60 днів для роботи територіальних виборчих комісій недостатньо. Люди, які працюють в територіальній виборчій комісії, втомилися. Вони виконували складну роботу до моменту голосування, провели непросту ніч під час виборів, тепер підраховують протоколи. Їм треба давати більше часу на підготовку», - сказав Михайло Добкін. На думку голови ХОДА, офіційні результати виборів у Харкові та області можна чекати наступного дня.  

 • 02 листопада 2010 | 18:37

  Кандидатуру Сергія Чернова буде запропоновано на посаду голови обласної ради VI скликання

  Відповідаючи під час сьогоднішньої прес-конференції на питання журналістів «Чи залишиться Сергій Чернов головою обласної ради після виборів?» Голова ХОДА Михайло Добкін зазначив: «У нас є рішення ради обласної партійної організації, я його повністю підтримую і пропоную депутатам кандидатуру Сергія Івановича Чернова для того, щоб обрати його головою вже нової обласної ради».

 • 02 листопада 2010 | 18:34

  Повернення до виборів за змішаною системою себе виправдало. Михайло Добкін

  Сьогодні на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив, що повернення до виборів за змішаною системою себе виправдовує. «Повернення до виборів за змішаною системою себе виправдало. Виборці більш охоче голосували за конкретних людей, яких можна було побачити, поговорити з ними, і далі вимагати виконання взятих на себе обіцянок вже індивідуально, не з партії, а з конкретної людини», - заявив він.

 • 02 листопада 2010 | 18:17

  Ці вибори показали, що ми застосовуємо європейські стандарти в нашому регіоні. Михайло Добкін

  Підбиваючи підсумок проведених напередодні виборів до місцевих рад, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, звертаючись до мешканців Харківщини та журналістів, зазначив: «Я хочу привітати всіх нас з тим, що ми зробили ще один крок на шляху до створення абсолютно вільного сучасного громадянського суспільства . Ці вибори показали, що ми вже реально застосовуємо багато серйозних європейські стандарти в нашому регіоні - у Харківській області та в місті Харкові».

 • 02 листопада 2010 | 18:03

  Практично в усіх місцевих радах Харкова та області Партія регіонів буде мати самостійну більшість

  Обробка протоколів з «мокрими» печатками дає можливість стверджувати, що практично в усіх місцевих радах Харкова та області Партія регіонів отримає самостійну більшість. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 02 листопада 2010 | 17:56

  Вибори виявили великий відсоток протестного електорату. Михайло Добкін

  Нинішні вибори виявили великий відсоток протестного електорату в цілому по Україні. Про це сказав сьогодні на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  «У Харківській області до обласної ради пробували свої сили 35 політичних партій, 5 з них зуміли отримати підтримку більше 3% виборців, що дає їм можливість відправити туди своїх депутатів. Але досить високим був рівень голосування «проти всіх». Маючи вибір з 35 політичних сил, які представляли весь спектр від крайніх правих до крайніх лівих, люди все ж таки не знаходили ту партію, яку хотіли б підтримати і віддали свій голос «проти всіх», - зазначив він. 

 • 02 листопада 2010 | 17:38

  У виборах на посаду Харківського міського голови перемагає Геннадій Кернес з перевагою в 2726 голосів

  За підсумками підрахунку протоколів з «мокрими» печатками у виборах міського голови в Харкові перемогу здобув кандидат від Партії регіонів Геннадій Адольфович Кернес з результатом 130 331 голос. На другому місці - Арсен Борисович Аваков з результатом 127 605. Різниця між ними склала 2 726 голосів. Про це сьогодні на прес - конференції повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 02 листопада 2010 | 16:28

  Юрій Сапронов зустрівся з делегацією експертів МОК Євро-2012 та УЄФА

  Сьогодні заступник голови ХОДА Юрій Сапронов зустрівся з делегацією експертів місцевого організаційного комітету Євро-2012 та УЄФА. Зустріч була присвячена актуальним питанням проведення у Харкові фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012.

 • 02 листопада 2010 | 15:01

  До уваги журналістів!

  Сьогодні, 2 листопада, о 17.00 в прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 поверх, к.170) розпочнеться прес-конференція голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна на тему: "Підсумки виборів на посаду Харківського міського голови".  

 • 02 листопада 2010 | 10:50

  На Харківщині відбувся Європейський тиждень місцевої демократії

  За інформацією Головного управління зовнішньо-економічних зв’язків та міжнародних відносин ХОДА, на виконання Указу Президента України від 27.09.2007 № 922/2007 “Про Європейський тиждень місцевої демократії” та доручення Кабінету Міністрів України від 09.09.10 №51240/1/1-10 у Харківський області органами виконавчої влади спільно з районними, міськими, селищними та сільськими радами в період з 11 по 17 жовтня 2010 року були проведені заходи з відзначення Європейського тижня місцевої демократії.  

 • 02 листопада 2010 | 09:42

  У кожному великому місті виділять п'ять майданчиків для будівництва готелів

  Як повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, пільговий режим оподаткування для готельного бізнесу в новому Податковому кодексі буде підкріплений виділенням земельних ділянок підприємцям для будівництва нових готелів.

Вверх