Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 09 липня 2010 | 12:58

  Вічна пам'ять Герою!

  Сьогодні біля ДК Міліції попрощалися з героїчно загиблим співробітником міліції Сергієм Євлахова. Як повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, матері загиблого Сергія Євлахова буде надана матеріальна допомога. Будуть вирішені всі побутові питання, починаючи з житлових проблем та закінчуючи допомогою, яка буде надаватися протягом усього життя матері загиблого.  «Я знаю, що не існує таких слів і методів, щоб компенсувати біль втрати. Тим більше, що зовсім недавно ця жінка поховала чоловіка, а тепер і сина.  

 • 09 липня 2010 | 12:53

  Юрій Сапронов провів виїзний прийом у Чугуєві

  В рамках робочої поїздки Чугуївським районом заступник голови ХОДА Юрій Сапронов провів особистий прийом громадян. Мешканці Чугуївщини зверталися до віце-губернатора переважно щодо сприяння вирішенню соціально-побутових проблем. Зокрема, надійшли заяви про надання матеріальної допомоги на лікування та сприяння працевлаштуванню молодого спеціаліста. Юрій Сапронов взяв всі звернення громадян під свій контроль.  

 • 09 липня 2010 | 12:16

  Ім'я загиблого міліціонера Сергія Євлахова буде вписано золотими літерами в історію харківської міліції. Анатолій Могильов

  Керівництво Харківської області та міста, особовий склад УМВС України в Харківській області та жителі міста попрощалися із загиблим при виконанні службових обов'язків старшим сержантом міліції Сергієм Євлаховим. Також на панахиді був присутній Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, який з метою віддати останні почесті загиблому приїхав з Києва.

 • 09 липня 2010 | 11:39

  У всіх районів області є спільні проблеми, і ми крок за кроком будемо їх вирішувати. Михайло Добкін

  У прямому ефірі програми «Час влади»,  що вийшла вчора на обласному державному телебаченні, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін заявив, що проблеми Золочівського району, який він відвідав у той же день з робочим візитом, нічим не відрізняються від проблем будь-якого іншого району області. «У кожного району є своя специфіка, але загальні проблеми однакові», - зазначив він. 

 • 09 липня 2010 | 11:34

  Ми плануємо максимально зменшити обмеження для інвесторів. Юрій Сапронов

  Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов під час візиту на виробничий комплекс «Завод енергетичного машинобудування», що знаходиться в смт Малинівці Чугуївського району Харківської області, запевнив директора заводу Олега Алтухова, що Харківська облдержадміністрація буде сприяти спрощенню процедури отримання дозвільних документів для введення підприємства в експлуатацію.  

 • 09 липня 2010 | 11:31

  Підприємства мають бути максимально чесними з державою. Юрій Сапронов

  Вийти «з тіні» та декларувати реальну заробітну плату своїх працівників – таку вимогу озвучив керівникам підприємств, які розташовані у Малинівський промисловій зоні Чугуївського району, віце-губернатор Юрій Сапронов. «Підприємства мають бути максимально чесними з державою, адже саме від них залежить наповнення бюджету області і виконання соціальних програм», - наголосив Юрій Анатолійович.  

 • 09 липня 2010 | 11:17

  Юрій Сапронов в рамках робочої поїздки до Чугуївського району відвідав ряд потужних підприємств

  В ході робочої поїздки до Чугуївського району заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов оглянув виробничі потужності підприємств ТОВ «Малинівський склозавод» та ПрАТ «KGS&Co».

 • 09 липня 2010 | 10:50

  Харківські правоохоронці, поранені під час виконання службових обов'язків, отримали нагороди з рук Міністра внутрішніх справ (доповнено)

  Голова ХОДА Михайло Добкін, Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, начальник ГУ МВС Харківської області Михайло Мартинов і секретар Харківської міської ради Геннадій Кернес відвідали в лікарні швидкої і невідкладної допомоги двох міліціонерів, поранених при виконанні службових обов'язків 8 липня. За вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку та проявлений професіоналізм під час виконання службових обов’язків, оперуповноважені відділу карного розшуку ХМУ ГУМВС України в Харківській області старший лейтенант міліції Олександр Жданов та старший лейтенант міліції Володимир Гвоздік нагороджені відзнакою МВС «Хрест Слави».  

 • 09 липня 2010 | 10:40

  У Харківській області буде відкрито престижний дитячий оздоровчий табір

  «Мною було дано доручення про створення в Харківському регіоні так званого харківського «Артека» на базі одного з оздоровчих таборів Харківської області. Завтра в табір виїжджає робоча група, до складу якої входять співробітники Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту і Головного управління освіти Харківської облдержадміністрації. Ми вже підготували концепцію роботи дитячого оздоровчого центру, який буде працювати цілий рік і приймати дітей з усього Харківського регіону», - повідомив у прямому ефірі телепрограми «Час влади» голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.  

 • 09 липня 2010 | 10:34

  Питома вага продукції ДП «Новопокровський комбінат хлібопродуктів» складає 15,5% в загальному обсязі виробництва Чугуївського району

  Юрій Сапронов відвідав одне з найпотужніших підприємств переробної промисловості Чугуївського району – ДП «Новопокровський комбінат хлібопродуктів». Заступник голови ХОДА оглянув основні технологічні цехи: заготівельний елеватор, млин та комбікормовий завод. Директор комбінату Володимир Гусаров розповів, що підприємство має восьмивідсоткову рентабельність, питома вага його продукції складає 15,5% в загальному обсязі виробництва району.

 • 09 липня 2010 | 10:07

  Ми маємо використовувати досвід і авторитет наших вельмишановний земляків - Героїв України. Михайло Добкін

  У прямому ефірі програми «Час влади» голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін дав доручення своєму заступнику Юрію Сапронову відпрацювати питання участі в регіональному комітеті з економічних реформ усіх членів Спілки Героїв України.

 • 09 липня 2010 | 08:29

  Події дня

  Сьогодні, 9 липня, о 10:00 в аудиторії № 28 ректорського корпусу НТУ "ХПІ" (вул. Фрунзе, 21) розпочнеться "Ярмарок вакансій" для випускників курсів професійного навчання (перепідготовки та підвищення кваліфікації) військовослужбовців. Об 11:00 біля БК Міліції (вул. Раднаркомівська, 13) розпочнеться траурна панахида за загиблим співробітником міліції Сергієм Євлаховим Об 11:30 в аудиторії № 12 ректорського корпусу НТУ "ХПІ" (вул. Фрунзе, 21) відбудеться урочиста церемонія випуску з врученням державних свідоцтв та міжнародних сертифікатів четвертому випуску 60 слухачів курсів професійного навчання (перепідготовки та підвищення кваліфікації) військовослужбовців О 15:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться обласна селекторна нарада з порядком денним: "Про стан харчування в дошкільних та загальноосвітніх закладах районів області".

 • 08 липня 2010 | 21:14

  Харківська міліція сумує за загиблим товаришем…

  9 липня об 11:00 біля БК Міліції (вул. Раднаркомівська, 13) розпочнеться траурна панахида за загиблим співробітником міліції. Керівництво, колегія і весь особовий склад ГУМВС України в Харківській області висловлюють глибокі та щирі співчуття рідним і близьким інспектора 1-ї роти полку патрульної служби ХМУ ГУМВС України в Харківській області старшого сержанта міліції Сергій Михайловича Євлахова, який загинув від рук злочинця під час виконання службових обов’язків. До останньої хвилини свого життя Сергій Євлахов залишався на бойовому посту, вірний українському народові та присязі. Пам'ять про нього буде жити вічно у наших серцях. Любимо, пам’ятаємо, сумуємо…

 • 08 липня 2010 | 19:15

  Проблеми, які накопичувалися десятиліттями, неможливо вирішити протягом одного року. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін, в області існує багато проблем, пов'язаних з підготовкою шкіл до опалювального сезону: «Головна з них - відсутність належного фінансування протягом багатьох років. Ті проблеми, які накопичувалися десятиліттями, неможливо вирішити за один рік».

 • 08 липня 2010 | 18:59

  Харківська область отримає до кінця цього року 30 - 50 млн. грн. на вирішення питання газифікації

  Керівництво Харківської області завдяки своїй наполегливій позиції і тісній співпраці з Кабміном і НАК «Нафтогаз України» отримає до кінця цього року 30 - 50 млн. грн.на вирішення питання газифікації, - повідомив сьогодні під час наради з керівництвом структурних підрозділів Лозівської райдержадміністрації голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Зокрема, на заплановані об'єкти газифікації Золочівського району буде освоєно 3 млн.грн. 

 • 08 липня 2010 | 18:58

  Михайло Добкін провів прийом громадян у Золочівському районі

  Сьогодні під час робочої поїздки у Золочівський район голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян. Питання стосувалися соціально-побутових проблем. За підсумками зустрічі Михайло Добкін дав доручення виділити гроші на стаціонарне лікування та проведення операції для двох мешканців Золочівського району.

 • 08 липня 2010 | 18:50

  Аграрний сектор може вивести Україну з кризи. Михайло Добкін

  Як відзначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін на нараді з керівництвом структурних підрозділів райдержадміністрації в ході робочої поїздки у Золочівському районі, першочерговим завданням, поставленим Президентом є підйом економіки України.  

 • 08 липня 2010 | 18:49

  Наступного року планується відкрити ще 4 дитячі оздоровчі табори. Євген Савін

  «Зараз в області працюють 36 з 37 дитячих оздоровчих таборів. 37-й табір розпочне свою роботу 12 липня. Затримка з відкриттям пов'язана зі зміною власника та тривалим процесом переоформлення документів. Наступного року планується відкрити ще 4 дитячих оздоровчих табори - повідомив сьогодні заступник голови ХОДА Євген Савін.

 • 08 липня 2010 | 17:40

  Михайло Добкін взяв участь у відкритті II зміни дитячого оздоровчого табору «Берізка»

  Сьогодні під час робочої поїздки у Золочівський район голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін взяв участь в урочистому відкритті II зміни дитячого оздоровчого табору «Берізка». 

 • 08 липня 2010 | 17:04

  Харків визнано найкомфортнішим для життя містом в Україні

  Журнал «Фокус» оприлюднив свій четвертий рейтинг кращих міст України. Серед 55 великих населених пунктів, що потрапили до рейтингу, перше місце посів Харків. Міста оцінювалися за кількома критеріями. Зокрема, враховувався стан екології, розвиненість інфраструктури, зайнятість населення, рівень ділової активності. За останнім показником, який відображає кількість зареєстрованих приватних підприємств, а також забезпечення городян новими робочими місцями, Харків поступився першістю лише Києву.

 • 08 липня 2010 | 15:51

  Так тримати!

  Як повідомляє Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, команда Харківської області посіла І місце у загально-командній першості на чемпіонаті України зі стрільби з лука, який відбувся 1-6 липня 2010 року у м. Черкаси. Всього у змаганнях брали участь збірні команди 11 областей України, а також м. Києва і АР Крим. Чемпіонами України стали харків’янки Коваль Вікторія і Гольянова Світлана. У кваліфікації «змішані команди» чемпіонами стала також наша пара Коваль Вікторія – Рубан Віктор. Серед клубних команд чемпіоном України став СК «Штурм» Харківської області.  

 • 08 липня 2010 | 14:25

  У Харківській області буде налагоджена кооперація між сільгосппідприємствами та закладами охорони здоров'я та освіти

  Щоб здешевити організацію харчування в школах, дитячих садах і лікарнях, а також підтримати сільгоспвиробника, в Харківській області планується налагодити кооперацію між аграріями та установами, де організовується харчування.

 • 08 липня 2010 | 14:16

  У Золочівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 планується побудувати спортивний зал

  Під час робочої поїздки до Золочівського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 с.Золочів. Як повідомив в.о. директора школи Олег Колодько, незважаючи на майже 150-річний вік школи, в ній відсутня спортивна зала, уроки фізичної культури в осінньо-зимовий період проходять у коридорі основного корпусу школи. У 2009 році після отримання дозволу в інспекції ДАБК, було розпочато будівництво спортивної зали за рахунок районного бюджету. На будівництво було освоєно 170 тис.грн. Виконано земляні роботи та залито фундамент споруди. На звершення будівництва необхідно близько 3,5 млн.грн. Крім того, у школі потрібно побудувати внутрішній туалет, оскільки зараз туалети знаходяться на подвір’ї школи.

 • 08 липня 2010 | 14:08

  Михайло Добкін ознайомився з роботою сільськогосподарського підприємства "Довжик"

  В ході робочої поїздки у Золочівський район голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін  ознайомився із полями та роботою консервного цеху ТОВ «Довжик» (с.Довжик). Як розповів керівник підприємства Микола Борох, «Довжик» має проблему зі збутом продукції.

 • 08 липня 2010 | 14:02

  У Харкові буде відкрито оптовий ринок сільськогосподарської продукції

  В Україні планується створити 10 кущових оптових ринків сільськогосподарської продукції, і один з них буде створений в Харківській області. Планується, що він буде розміщений у районі окружної дороги, і звозити туди свою продукцію зможуть аграрії як Харківської області, так і інших регіонів.

 • 08 липня 2010 | 11:56

  Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна у Золочівський район

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідає з робочою поїздкою Золочівський район. Михайло Добкін ознайомиться із полями та роботою консервного цеху ТОВ «Довжик» (с.Довжик), відвідає загальноосвітню школу №2 с.Золочів та дитячий оздоровчий табір «Берізка», де візьме участь в урочистому відкритті II зміни табору. Також голова ХОДА проведе особистий прийом громадян та нараду з керівництвом структурних підрозділів райдержадміністрації.

 • 08 липня 2010 | 11:34

  9 липня відбудеться четвертий випуск слухачів курсів професійного навчання військовослужбовців

  9 липня 2010 року об 11.30 в аудиторії № 12 ректорського корпусу Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (вул. Фрунзе, 21) відбудеться урочиста церемонія випуску з врученням державних свідоцтв та міжнародних сертифікатів четвертому випуску 60 слухачів курсів професійного навчання (перепідготовки та підвищення кваліфікації) військовослужбовців. Перед початком церемонії о 10.00 в аудиторії № 28 ректорського корпусу відбудеться "Ярмарок вакансій" для випускників курсів.  

 • 08 липня 2010 | 09:40

  Якість дитячого харчування під жорстким контролем. Ігор Шурма

  З початку року в лабораторіях санепідслужби Харківської області досліджено 327 проб дитячого харчування, нестандартні проби не виявлені. За виявлені під час перевірок порушення накладено 8 штрафів. Вилучено з реалізації - 27,3 кг дитячого харчування. Про це повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 08 липня 2010 | 08:26

  В ефірі – «Час влади»

  У четвер, 8 липня, о 19:30 на телеканалі ОТБ в ефір вийде програма «Час влади» за участю голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна.  

 • 07 липня 2010 | 19:54

  Гуманітарна Рада при Президентові України має розглянути питання вітчизняного кінематографу

  Сьогодні необхідно звернути увагу на телебачення і фільми, які нав'язують молоді чужий спосіб життя, оскільки в Україні останнім часом не було знято нічого, що змогло б замінити імпортні зразки. «Немає сьогодні того продукту в кінематографі, який міг би перевершити старі радянські фільми, особливо з урахуванням того, що у нас вже як у незалежної держави сформувалася своя культура, з'явилися свої герої. Я думаю, що це одне з питань, які потрібно піднімати на Гуманітарній Раді при Президентові», - заявив на зустрічі з членами Спілки Героїв України голова ХОДА Михайло Добкін.