ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 23 серпня 2010 | 14:15

  Харківщина підпише угоду про співпрацю в інформаційній сфері з Нижегородською областю

  Заступник голови ХОДА Євген Савін виступив з пропозицією підписати угоду про співпрацю в інформаційній сфері між Харківщиною і Нижегородщиною. Про це він заявив в ході підписання Протоколу про співпрацю між управлінням у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації та управлінням інформації та масових комунікацій Адміністрації Губернатора Бєлгородської області.

 • 23 серпня 2010 | 14:03

  Виступ голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна на урочистій сесії міської ради та церемонії вручення місту Харкову Призу Ради Європи

  Уважаемый господин Президент Парламентской ассамблеи Совета Европы, господин мэр города Анкара, уважаемые представители дипломатического корпуса, народные депутаты, члены Парламентской ассамблеи Совета Европы, депутаты Харьковского городского совета, дорогие земляки! Прежде всего, позвольте мне выразить слова благодарности за Ваши теплые отзывы о нашем родном городе. Для нас это не обычные поздравления, которые звучат накануне Дня рождения города и Дня Независимости Украины. Для нас эти слова – признание и высокая оценка всех тех трудов многих поколений харьковчан, которые сделали Харьков таким, каким он есть сегодня.  

 • 23 серпня 2010 | 13:59

  Підписання Протоколу про співробітництво - це великий крок вперед. Геннадій Альохін

  «Я вважаю, що підписання цього протоколу про співпрацю - це великий крок вперед, крок до того, щоб ми дійсно, як і раніше залишалися друзями і в інформаційному плані. І харківським, і бєлгородським журналістам є чого повчитися один в одного, тому якщо з'явиться більше взаєморозуміння і розширяться творчі зв'язки між нашими областями, то це буде означати успіх нашого спільного заходу. Нам потрібно більше спілкуватися, більше зустрічатися. Адже головне, - що ми один одного розуміємо», - так прокоментував підписання Протоколу про співпрацю між управлінням у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації та управлінням інформації та масових комунікацій Адміністрації Губернатора Бєлгородської області Геннадій Альохін, керівник прес-служби губернатора і уряду Бєлгородської області управління інформації та масових комунікацій Адміністрації Губернатора області.

 • 23 серпня 2010 | 13:40

  Харківська книжкова виставка-ярмарок поїде в Бєлгород

  У ході підписання Протоколу про співпрацю в інформаційній сфері між Харківською і Бєлгородською областями начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич виступила з пропозицією організувати тур книжкової виставки-ярмарку, яка зараз проходить на Харківщині, до Бєлгородської області.

 • 23 серпня 2010 | 13:08

  Харківська та Бєлгородська області підписали Протокол про співробітництво в інформаційній сфері

  Сьогодні в Харкові відбулося підписання Протоколу про співпрацю між управлінням у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації та управлінням інформації та масових комунікацій Адміністрації Губернатора Бєлгородської області.

 • 23 серпня 2010 | 12:38

  Харків отримав Приз Ради Європи

  Відтепер наше місто стало єдиним містом в Україні, яке нагороджено чотирма нагородами Ради Європи. Сьогодні на позачерговій сесії Харківської міськради нашому місту був урочисто вручений Приз Європи, а також медаль, диплом і чек на 10 тисяч євро.  

 • 23 серпня 2010 | 12:33

  Юрію Сапронову вручена Почесна грамота від Консульства Російської Федерації

  Сьогодні під час Урочистої сесії Харківської міськради Генеральний  консул Російської Федерації в Харкові Всеволод Філіпп від імені Надзвичайного і Повноважного посла Російської Федерації в Україні Михайла Зурабова вручив Почесну грамоту заступнику голови Харківської облдержадміністрації Юрію Сапронову Почесну грамоту за допомогу в пошуку та увічнення пам'яті близько 1000 військовослужбовців Радянської армії, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.

 • 23 серпня 2010 | 12:27

  Пряма телевізійна трансляція церемонії вручення місту Харкову Призу Ради Європи

  Дивитись тут

 • 23 серпня 2010 | 11:58

  Юрій Сапронов зустрівся з делегацією Вологодської області

  Сьогодні відбулась зустріч заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Юрія Сапронова з першим заступником Губернатора Вологодської області РФ Віктор Рябішиним і заступником Голови міста Вологда Іллею Самаріним. В рамках зустрічі були обговорені питання стосовно перспектив двостороннього співробітництва між Харківською та Вологодською областями.

 • 23 серпня 2010 | 11:12

  У Харкові відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України

  Сьогодні голова Харківської облагосадміністрації Михайло Добкін взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України.  

 • 23 серпня 2010 | 11:11

  Учасники тенісного турніру «Кубок губернатора» серед інвалідів-візочників відвідали «Superior Golf Club»

  Учасники тенісного турніру «Кубок губернатора» серед інвалідів-візочників відвідали «Superior Golf Club». Спортсмени оглянули територію гольф-клубу, ознайомилися з правилами та ігровим обладнанням, а також були присутні на відкритті чемпіонату Харкова з гольфу.

 • 23 серпня 2010 | 11:03

  У Харкові відкрилася меморіальна дошка Двічі Герою Радянського Союзу, Маршалові Радянського Союзу І. С. Конєву

  Сьогодні, в День визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників, у місті відкрилася меморіальна дошка, покликана увічнити пам'ять великого полководця, який зіграв вирішальну роль у визволенні міста від окупантів - маршала І.С.Конєва. Пам'ятний знак встановлено на будівлі другого корпусу Харківського національного університету імені Каразіна (площа Свободи, 6).

 • 23 серпня 2010 | 10:57

  У «Superior Golf Club» стартував відкритий чемпіонат Харкова з гольфу

  Сьогодні в «Superior Golf Club» стартував основний турнір відкритого чемпіонату Харкова з гольфу. У чемпіонаті беруть участь професіонали і аматори з України (серед них - хокеїст Дмитро Христич і тенісист Андрій Медведєв) і з дружніх клубів Старого Оскола, Ростова, Москви (Росія).

 • 23 серпня 2010 | 10:11

  Харків відзначає 67-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників

  Сьогодні, в день визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників, відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Слави в Лісопарку. Вшанувати пам'ять загиблих захисників міста прийшли голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, секретар Харківської міської ради, в.о.міського голови Геннадій Кернес, голова обласної ради Сергій Чернов, представники духовенства, громадських організацій, партій, ветерани, харків'яни і гості міста.

 • 23 серпня 2010 | 08:38

  Делегація із Бєлгорода прибула з візитом до Харкова

  Сьогодні в рамках співпраці між Харківською і Бєлгородською областями в інформаційній сфері до Харкова на святкування Дня міста прибула делегація Бєлгородської області у складі фахівців управління інформації та масових комунікацій адміністрації губернатора Бєлгородщини та журналістів провідних бєлгородських ЗМІ. Це вже другий обмін делегаціями. 5 серпня делегація Харківської області брала участь у святкових заходах на День міста у Бєлгороді.  

 • 23 серпня 2010 | 08:19

  З Днем Незалежності!

  Дорогі земляки! 19 років тому український народ почав будувати власну державу - сучасну країну з потужним економічним потенціалом та справжніми демократичними цінностями. Роки незалежності були напруженими, сповненими випробувань і труднощів. Та віра в світлу долю, самовіддана праця допомагають долати перешкоди на шляху до процвітання України. Вітаю вас з днем народження Батьківщини. Нехай це свято завжди буде символом єдності нашого народу і добрих справ в ім’я розквіту рідної землі. Нехай наступні роки будуть щасливими для рідної України і особисто для Вас. Голова Харківської обласної  державної адміністрації                     Михайло Добкін

 • 22 серпня 2010 | 13:05

  На Свято-Олександрівській площі відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятника покровителю Харкова

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін взяв участь в урочистій літургії, відкритті та освяченні пам'ятника священноммученику Олександру на Свято-Олександрівської площі. «Архієпископ Харківський, священномученик Олександр прожив не просте життя, але своїм прикладом він показав усім нам, як треба служити Господу і як необхідно прожити на землі ту коротку мить, яка відпущена кожній людині. Я хочу висловити слова глибокої вдячності всім, хто втілив цю ідею в життя », - звернувся до присутніх голова Харківської облдержадміністрації.

 • 22 серпня 2010 | 13:03

  Тенісисти Андрій Медведєв та Євген Кафельников зустрілися з учасниками турніру «Кубок губернатора» серед інвалідів-візочників

  Сьогодні відомі тенісисти Андрій Медведєв (Україна) та Євген Кафельников (Росія) зустрілися з учасниками турніру «Кубок губернатора» серед інвалідів- візочників, який відбувається на кортах клубу «Парк» (Харків). Учасники турніру з України, Литви, Молдови змогли поспілкуватися з іменитими тенісистами, взяти у них автографи, а також помірятися силами на корті.

 • 22 серпня 2010 | 10:58

  «Нам судилося стати учасниками творення новітньої Української держави»

  Привітання на адресу голови ХОДА Михайла Добкіна з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України надіслали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова Верховної Ради автономної республіки Крим Володимир Константинов, голова Сумської обласної ради Володимир Токар, голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмирь, голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул, голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ, голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов:  

 • 22 серпня 2010 | 10:11

  Зі святами!

  Привітання з Днем Незалежності України, Днем Харкова та днем визволення нашого міста від фашистських загарбників надходять із різних міністерств та відомств України. «Харків славиться багатим історичним минулим та видатними винахідцями. Вписаний в історію як перша столиця України, Харків відіграв важливу роль у становленні науки та культури нашої незалежної держави.  

 • 22 серпня 2010 | 09:47

  Харківщина приймає привітання

  На адресу голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна продовжують надходити привітання з Днем визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників. «Наші народи об’єднує спільна історія, у якої не тільки славні подвиги, але і великі трагедії. Ми не лише пережили разом страждання та втрати у роки Великої Вітчизняної, але й були свідками величезної сили народного духу. У цей знаменний день дозвольте побажати Вам, всім мешканцям Харкова, а особливо ветеранам Великої Вітчизняної війни міцного здоров’я, миру, добра та благополуччя», - йдеться у телеграмі губернатора Курської області Російської Федерації Олександра Михайлова.  

 • 22 серпня 2010 | 09:44

  Стартував маршрут «Вахта пам'яті», приурочений до Дня визволення Харкова

  Сьогодні на залізничній ділянці Харків - Покотилівка (с.Филипівка) Харківської області відбувся Поминальний реквієм та церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу загиблим військовополоненим червоноармійцям. Так почався маршрут «Вахти пам'яті» - спільного походу ветеранів та молоді по місцях бойових дій двох армій - визволителів Харківщини, приурочений до Дня визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників. Цього року в ньому беруть участь 35 ветеранів Великої Вітчизняної війни, керівники Харківської обласної державної адміністрації, представники райдержадміністрацій, громадських організацій, голови районних рад депутатів та молодіжних організацій. 

 • 21 серпня 2010 | 15:11

  В Харківській обласній художній галереї відкрилася художня виставка «Нас залишалося тільки двоє ...»

  Сьогодні в Харківській обласній художній галереї відкрилася виставка робіт художників-ветеранів Великої Вітчизняної війни Олександра Вяткіна і Степана Письменного «Нас залишалося тільки двоє...».  

 • 21 серпня 2010 | 14:52

  24 серпня відбудеться покладання квітів до Монумента Незалежності і святковий концерт

  24 серпня о 10:00 на площі Рози Люксембург відбудеться покладання квітів до Монументу Незалежності України на честь 19-ї річниці Незалежності України, о 19.00 – святковий концерт на площі Свободи. 

 • 21 серпня 2010 | 14:28

  Всі діти та вагітні жінки, хворі на цукровий діабет, безоплатно отримали глюкометри і тест-смужки. Ігор Шурма

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма, всі діти та вагітні жінки, хворі на цукровий діабет, безоплатно забезпечені глюкометрами і річним запасом тест-смужок. Відповідно до сформованого в області реєстру глюкометри та тест-смужки отримали 461 дитина та вагітна жінка, які проживають в області.

 • 21 серпня 2010 | 13:55

  Модель єдиного медико-освітянського простору в проведенні медоглядів школярів отримала підтримку Міністра освіти України. Ігор Шурма

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма взяв участь у засіданні колегії Міністерства освіти та науки України, яке відбулося 20 вересня в Києві. Ігор Шурма виступив з доповіддю про проведення у Харкові профілактичних медичних оглядів школярів. Як зазначив Міністр освіти та науки Дмитро Табачник, досвід Харкова планується розповсюдити на всю Україну.

 • 21 серпня 2010 | 13:20

  Визначено об'єкти для розміщення вболівальників фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року

   Обласною державною адміністрацією разом з Харківською міською радою проведено моніторинг щодо визначення переліку об’єктів для розташування вболівальників фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, які прибудуть до Харкова.  

 • 21 серпня 2010 | 13:20

  У цьому році в Харківській області планується засіяти озимими культурами близько 480 тис.га. Віталій Алексейчук

  В цьому році в Харківській області планується засіяти озимими культурами близько 480 тис.га. «100% всієї площі під посів озимих зернових культур має буди підготовлено. Насіння має бути якісним та протруєним від зовнішньої та внутрішньої інфекції. Повинна бути витримана технологія підготовки ґрунту під посів, тоді ми будемо мати чудові результати», - підкреслив під час міжрайонної наради з питань особливостей вирощування озимих зернових культур в господарствах Харківської області під урожай 2011 року та забезпечення господарств області насінням озимих культур заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.

 • 21 серпня 2010 | 12:01

  Прес-конференція голови ХОДА

  В понеділок, 23 серпня, о 15:00 в новому прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 поверх, к. 170) відбудеться прес-конференція голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.  

 • 21 серпня 2010 | 11:50

  23 серпня відбудеться on-line трансляція церемонії підняття Державного Прапора України

  23 серпня о 10:30 на офіційному сайті Харківської обласної державної адміністрації відбудеться on-line трансляція урочистої церемонії підняття Державного Прапора України. 

Вверх