ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 19 серпня 2010 | 14:00

  Щодо надання інвалідам першої та другої груп права на позачергове обслуговування

  Інваліди першої та другої груп отримали право на позачергове обслуговування в касах міського та міжміського транспорту, а також на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності та підпорядкування, які надають будь-які послуги населенню. Відповідний зміни до 38 статті Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в України» підписав Президент України Віктор Янукович (Закон України № 2424-VI від 2 липня 2010 року).  

 • 19 серпня 2010 | 13:58

  Місцеві жителі допомагали гасити пожежу в Дворічанському районі

  Жителі села Жовтневе Дворічанського району, біля якого 18 серпня почалася пожежа, взяли активну участь у її гасінні. Щоб не допустити поширення вогню, пожежникам допомагали 171 чоловік з числа місцевого населення. Разом з підрозділами МНС, МВС, лісового господарства їм вдалося локалізувати пожежу до 20.40 години, а останні невеликі осередки вогню були ліквідовані о 5.30 19 серпня.

 • 19 серпня 2010 | 13:49

  При гасінні лісової пожежі в Дворічанському районі були задіяні 2 вертольоти

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха, при гасінні лісової пожежі в Дворічанському районі було задіяні 2 вертольоти. Для проведення розвідки був задіяний вертоліт обласного управління лісового та мисливського господарства, для ліквідації пожежі - вертоліт МНС. «Він зробив 16 заходів, під час яких скинув 32 т води. Це зіграло вирішальну роль у ліквідації цієї пожежі», - підкреслив Володимир Росоха.

 • 19 серпня 2010 | 13:39

  Внесені зміни до обласного бюджету на 2010 рік

  Сьогодні на позачерговому засіданні сесії обласної ради були внесені зміни до обласного бюджету на 2010 рік. Зокрема, за рахунок зменшення розміру оборотної касової готівки обласного бюджету збільшується обсяг резервного фонду на суму 1 млн. грн. Зміни торкнулися також фінансування медичної, освітньої, культурної сфер, програм житлово-комунальної, будівної сфери та охорони навколишнього середовища. 

 • 19 серпня 2010 | 13:20

  Пожежа в Дворічанському районі показала, що Харківська область готова до боротьби з вогнем. Володимир Росоха

  Всі служби, які брали участь у гасінні пожежі в лісі Куп'янського лісництва в Дворічанському районі, спрацювали дуже оперативно і злагоджено, - вважає начальник Головного управління з надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха. Це підтверджує, що область добре підготувалася до можливих пожеж.

 • 19 серпня 2010 | 13:12

  Основна маса випадків загибелі людей відбувається на водоймищах, власник яких не визначений

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха, в області вживаються всі необхідні заходи щодо запобігання загибелі людей на воді. Зокрема, вже переглянуті більше 50% договорів про оренду водоймищ. У документ включається пункт про відповідальність орендарів за безпеку людей на воді. «Позитивним результатом цієї роботи стало зменшення кількості загиблих на орендованих водоймищах. Але, на жаль, ще є багато водоймищ, власник яких не визначений. Саме, там і відбувається основна маса випадків загибелі людей», - підкреслив Володимир Росоха.

 • 19 серпня 2010 | 11:30

  В Україні на одне робоче місце претендує п'ять осіб

  «Хоча за статистичними даними у червні рівень безробіття в Україні знизився і в попередньому місяці стабілізувався на рівні 1,4%, на кожне робоче місце в країні претендує п'ять осіб», - повідомив заступник голови облдержадміністраціі Юрій Сапронов.

 • 19 серпня 2010 | 11:23

  Підприємства-учасники Сорочинського ярмарку формують позитивний імідж Харківщини. Юрій Сапронов

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов відвідав урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку, яке відбулося 18 серпня в селі Великі Сорочинці Полтавської області. Цього року Харківську область на ярмарку представляють 16 підприємств. За словами віце-губернатора, багато підприємств, які хотіли виставити свою експозицію у Великих Сорочинцях, не змогли цього зробити через те, що і Сорочинський ярмарок, і виставкова акція «Барвиста Україна» в Києві відбуваються в один і той же час.

 • 19 серпня 2010 | 11:13

  Харківщина стала абсолютним переможцем виставкової акції «Барвиста Україна»

  ХОДА отримала Золотий символ абсолютного переможця Всеукраїнської виставкової акції «Барвиста Україна», яка проходить у Києві під патронатом Президента України і приурочена до 19-річчя незалежності країни. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов. З 33 золотих символів у різних номінаціях 20 символів отримали підприємства та організації Харківської області. Серед них: Виробничо-комерційна фірма «Лоск», концерн «Райський уголок», ТОВ «ЛТД-Мангуст», обласний шкірно-верерологіческій диспансер, «Харківстандартметрологія», «Харківцукорзбут», «Салтівський м'ясокомбінат», «Безлюдівський м'ясокомбінат», Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка, академік УАН О.І. Тихонов, «Харківський завод шампанських вин», ВАТ «Турбоатом», УПЕК+, ДП «Електроважмаш», Національний технічний університет «ХПІ», «Харківкомуночиствод», «Стальконструкція», «Ізюмський комбінат хлібопродуктів», ТОВ« Слобожанський ярмарок», ТОВ «Фірма «Зодіак».

 • 19 серпня 2010 | 10:49

  У конкурсі «Кращий вітчизняний товар 2010 року» Харківська область отримала 71 золоту медаль

  У Києві в Національному комплексі «Експоцентр України» відбулося підбиття підсумків другого Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2010 року». Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, із 163 золотих медалей конкурсу підприємства Харківщини отримали 71 золоту медаль за кращий вітчизняний товар 2010 року. «Щиро вітаю колективи переможців, дякую керівникам підприємств. Більшої перемоги, ніж золота медаль Всеукраїнського конкурсу, важко придумати для просування харківських товарів на вітчизняному та зарубіжному ринках. Це гарна реклама харківських товарів і підприємств, а також наша відповідь «злим язикам» і недалеким «аналітикам» про роль і місце підприємств Харківщини в економіці сьогоднішньої України», - заявив заступник голови ХОДА.

 • 19 серпня 2010 | 10:37

  Міністр фінансів України висловив подяку Михайлу Добкіну

  На ім’я голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна надійшов лист за підписом Міністра фінансів України Федора Ярошенко з подякою за безпосередню участь в обговоренні проекту нового Податкового кодексу України. «На сьогоднішній день Уряду України як ніколи потрібна підтримка, довіра та розуміння з боку усіх учасників розвитку держави, що сприятиме ефективному і виваженому реформуванню суспільних та економічних процесів в Україні в бік поглиблення демократії, забезпеченню добробуту громадян та міжнародному співробітництву», - відзначається у листі.  

 • 19 серпня 2010 | 10:36

  Для посівної кампанії в Харківській області необхідно 100 тисяч тонн насіння

  На даний момент Харківська область забезпечена посівним матеріалом на 100%. З необхідних 100 тисяч тонн насіння першої та другої репродукції більше 50% вже готові до посіву, ще понад 30% перебуває в стадії перевірки.Також у регіоні вже закуплено понад 40% необхідного насіння еліти.

 • 19 серпня 2010 | 09:49

  Посівна кампанія в Харківській області розпочнеться вчасно. Ігор Зубрич

  Незважаючи на сталу посуху і невтішні прогнози синоптиків, посівна кампанія в області почнеться в призначені терміни, - вважає начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Зубрич.

 • 19 серпня 2010 | 09:01

  Події дня

  Сьгодні, 19 серпня, о 12:00 в малому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться прес-конференція начальника Головного управління з надзвичайних ситуацій ХОДА Володимира Росохи. Тема: «Про протипожежну безпеку в Харківській області». о 14:00 в малому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться прес-конференція на тему «Виставка живопису ветеранів Великої вітчизняної війни «Нас залишалося тільки двоє». Учасники: начальник управління культури і туризму ХОДА Дмитро Кузнєцов, ветеран Великої вітчизняної війни, заслужений діяч мистецтв Олександр Вяткін, директор Художньої галереї обласної Марина Лаврикова. 

 • 18 серпня 2010 | 19:33

  В Харківській області проводиться громадське обговорення проекту Закону України “Про громадські організації”

  За дорученням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова у всіх областях України проводиться громадське обговорення проекту Закону України “Про громадські організації”, розробленого Міністерством юстиції. В Харківській області до обговорення, яке триватиме до кінця серпня, запрошуються всі інститути громадянського суспільства.

 • 18 серпня 2010 | 19:10

  Лісова пожежа в Дворічанському районі повністю локалізована. Загрози навколишнім селам нема. Володимир Росоха

  Сьогодні в Дворічанському районі горів сосновий ліс. Як повідомив начальник Головного управління з надзвичайних ситуацій Володимир Росоха, сигнал про пожежу надійшов близько 14.00, після чого на місце одразу ж виїхали пожежні машини, а також вилетів вертоліт МНС. На даний момент вогонь локалізований, пожежники гасять окремі осередки вогню всередині лісу.

 • 18 серпня 2010 | 16:10

  До уваги журналістів!

  Завтра, 19 серпня, о 14:00 в малому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться прес-конференція на тему «Виставка живопису ветеранів Великої вітчизняної війни «Нас залишалося тільки двоє». Учасники: начальник управління культури і туризму ХОДА Дмитро Кузнєцов, ветеран Великої вітчизняної війни, заслужений діяч мистецтв Олександр Вяткін, директор Художньої галереї обласної Марина Лаврикова.

 • 18 серпня 2010 | 14:36

  Безпека праці знаходиться в полі жорсткого контролю влади. Ігор Шурма

  Як зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма, обласна влада багато уваги приділяє питанню дотримання правил безпеки праці та профілактики виробничого травматизму на підприємствах Харкова та області.

 • 18 серпня 2010 | 14:34

  Харківщина посідає третє місце в Україні за обсягом прямих іноземних інвестицій

  У Харківській області працюють іноземні інвестори із більш ніж 60 країн світу. За їх допомогою додатковий поштовх до розвитку отримали 843 підприємства регіону.

 • 18 серпня 2010 | 13:58

  Ми починаємо пошук забутих героїв. Євген Савін

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін віддав данину пам'яті особоуповноваженому парламентерові Червоної армії Івану Артеменко - полковнику, що пред'явив 19 серпня 1945 року командуючому Квантунською армією генералові Отодзо Ямаде ультиматум про повну і беззаперечну капітуляцію японських військ. 

 • 18 серпня 2010 | 11:56

  У Харківській області знаходиться унікальна установка з очищення води

  Як повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв, в Харківській області знаходиться єдина в Україні установка, яка призначена для забезпечення населення питною водою у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Установка може очистити річкову воду до якості питної води. Вона була розроблена в Києві на замовлення Харківської області. Установка знаходиться на балансі управління житлово-комунального господарства ХОДА. Її продуктивність - 50 куб.м води на добу. Вартість - 1 млн. 750 тис. грн.

 • 18 серпня 2010 | 11:29

  За останні роки видатки на забезпечення органів держуправління збільшилися вдвічі. Юрій Сапронов

  «З 2005 по 2009 рік витрати на забезпечення органів державного управління зросли вдвічі, або в кількісному вираженні на 6 млрд. грн. При цьому кількість таких органів збільшилася на 7 одиниць, незважаючи на декларовану реформу системи держуправління», - заявив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов.

 • 18 серпня 2010 | 11:21

  До 20 жовтня 92 дитини, що проживають у Кегичівці, почнуть відвідувати новий дитячий садок. Ігор Шурма

  Під час робочої поїздки до Кегичівського району заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма провів зустріч з головою Кегичівської селищної ради Володимиром Тимченком, який підняв питання гострої соціальної напруги в селищі, що викликана нестачею місць в дитячих садках. На даний час вкладено 460 тис.грн. з районного бюджету у ремонт приміщення, де колись знаходився дитячий садок. Для того, щоб цей дитячий садок відкрив двері для дітей необхідно ще 350 тис.грн. Досягнута домовленість про виділення цієї суми з обласного бюджету, а будівельники взяли зобов’язання ввести об’єкт в експлуатацію в жовтні.

 • 18 серпня 2010 | 11:20

  12% українців живуть на зарплату в 2 тисячі гривень

  Найпоширеніша в Україні зарплата - від 2 до 2,5 тис. грн. Такі статистичні дані озвучив віце-губернатор Юрій Сапронов. За його словами, в червні таку зарплату отримували майже 12% громадян України. Це переважно працівники сільського та рибного господарства.

 • 18 серпня 2010 | 11:08

  Харківщина гідно представлена на виставковій акції «Барвиста Україна»

  Сьогодні делегація Харківської області на чолі з заступником голови ХОДА Юрієм Сапроновим візьме участь у нагородженні переможців всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар року», яке відбудеться в рамках виставкової акції «Барвиста Україна», що триває з 17 по 20 серпня у НК «Експоцентр України».  

 • 18 серпня 2010 | 10:58

  Наприкінці жовтня в Краноградській районній лікарні відкриється новий операційний блок

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма, наприкінці жовтня в Краноградській центральній районній лікарні відкриється новий операційний блок. На нього з обласного бюджету виділено 1,1 млн.грн. Зараз ведуться ремонті роботи.

 • 18 серпня 2010 | 10:38

  Наприкінці тижня має бути вирішено питання про фінансування програми «Питна вода»

  Як повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, наприкінці тижня Міністерство житлово-комунального господарства України має ухвалити рішення про фінансування програми «Питна вода» на 2010 р.

 • 18 серпня 2010 | 10:31

  Делегація Харківської області відвідає Національний Сорочинський ярмарок

  Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов, сьогодні делегація Харківської області візьме участь в урочистому відкритті Національного Сорочинського ярмарку. Харківщину на ярмарку представляють 16 підприємств, серед яких - ГП „Завод шампанських вин”, ТОВ Приколотнянський ОЕЗ, ЗАТ «Зміївська овочева фабрика», УААН «Інститут рослинництва ім.В.Я.Юр’єва» тощо.  

 • 18 серпня 2010 | 10:12

  У разі виникнення лісових пожеж до їх гасіння будуть залучатися додаткові сили з районів

  У Харківській області узгоджені мобілізаційні плани гасіння лісових пожеж з усіма районними адміністраціями та військовими частинами.

 • 18 серпня 2010 | 09:54

  Ігор Шурма провів прийом громадян в Кегичівському районі

  17 серпня заступник голови Харківської облдержадміністрації с соціальних питань Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Кегичівському районі. На прийомі були присутні 12 людей. Вирішені питання: направлення на лікування до обласної психіатричної лікарні; переведення фельдшерсько-акушерського пункту села Мажарка у нове приміщення; виділення житла для інваліда Великої Вітчизняної війни; забезпечення будівельними матеріалами для облаштування приміщення для інваліда дитинства. Також піднімалися питання про присвоєння звання матері-героїні; сприяння у наданні молодіжного кредиту на житло та ін. Всі питання взяті на контроль заступника голови ХОДА.

Вверх