ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 22 вересня 2010 | 12:11

  23 вересня відбудуться збори кредиторів Ізюмського тепловозоремонтного заводу

  23 вересня на зборах кредиторів ІТРЗ будуть вирішуватися питання подальшого розвитку підприємства, в першу чергу мова йде про вирішення проблеми боргів заводу перед співробітниками і кредиторами. Про це в ході огляду підприємства повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 22 вересня 2010 | 10:54

  Розпочалася робоча поїздка голови ХОДА Михайла Добкіна в Ізюмський район Харківської області

  На даний момент глава області оглядає виробничі цехи Ізюмського тепловозоремонтного заводу. З 2009 року на підприємстві спостерігаються негативні тенденції - завод зазнає значних збитків, заборгованість з виплати заробітної плати складає 6 млн. 251,4 тис грн. Сьогодні в програмі робочої поїздки голови Харківської облдержадміністрації запланований візит до ДП «Ізюмське Лісове Господарство», племінне сільськогосподарське підприємство ТОВ «Ізюмські кролики» та ДП ДАК «Хліб України» Ізюмський державний комбінат хлібних продуктів.  

 • 22 вересня 2010 | 10:33

  Діяльність кожного органу влади повинна аналізуватись та оцінюватись. Василь Хома

  «Діяльність кожного органу повинна аналізуватись та оцінюватись. Якщо такий аналіз проводиться регулярно, якщо підбиваються підсумки та даються оцінки, то кожен замислюється, що він зробив не так, що потрібно зробити, щоб показники були кращими. Саме для цього в області створений рейтинг районів, і РДА повинні постійно працювати, щоб покращувати свої позиції», - зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома.

 • 22 вересня 2010 | 10:15

  Робота райдержадміністрацій постійно моніториться та контролюється

  «Одразу після формування складу РДА ми почали вивчати існуючу в районах ситуацію, те, як відрегульована робота в РДА. Ми побачили багато як позитивних, так і негативних моментів», - повідомив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома.

 • 22 вересня 2010 | 09:57

  Переважна більшість керівників РДА та їх заступників – досвідчені професіонали. Василь Хома

  «Кожен керівник, який приходить на ту чи іншу посаду, підбирає під себе людей і створює команду однодумців, яка здатна вирішувати нагальні проблеми. Коли підбирались кандидати на посаду голів РДА, в першу чергу розглядався такий критерій як професіоналізм. Переважна більшість людей, які зараз працюють головами РДА та їх заступниками, це люди, які мають досвід роботи на державній службі. Це досвідчені люди, які за своїми професійними характеристиками можуть виконувати ті завдання, які покладанні на РДА», - зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома.

 • 22 вересня 2010 | 09:07

  В Харкові стартував Українсько-Польський футбольний турнір університетських команд 2010-2012

  21 вересня на базі дитячої футбольної академії ФК «Металіст» стартував етап Українсько-Польський футбольний турнір університетських команд 2010-2012. В урочистій церемонії відкриття взяли участь перший заступник голови ХОДА, голова Харківської обласної федерації футболу Володимир Бабаєв, консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат, голова Ради ректорів Харківського регіону Віль Бакіров і генеральний директор ФК «Металіст» Сергій Волик.

 • 22 вересня 2010 | 08:59

  Події дня

  Сьогодні о 9:30 в малому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ХОДА. Об 11:00 на Меморіалі Слави в Лісопарку відбудеться урочисте покладання квітів ветеранами підпільно-партизанського руху Харківщини.

 • 21 вересня 2010 | 20:33

  Результатом економічного форуму стануть до 95% нових компаній, які будуть зареєстровані у Харківській області найближчим часом. Юрій Сапронов

  За підсумками Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ряд іноземних бізнесменів зацікавилися питанням вкладення інвестицій в Харківську область. Зокрема, підписано кілька попередніх договорів.

 • 21 вересня 2010 | 20:31

  Необхідний принципово новий підхід до регіонального розвитку України. Юрій Сапронов

  Як повідомив сьогодні під час прес - конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, науково - практичний доповідь «Основи сталого розвитку Харківської області до 2020 року» не стільки теоретична робота, скільки наукове обгрунтування вектора шляхів вирішення практичних проблем Харківського регіону, спроба визначити пріоритетні напрямки розвитку, що враховують процеси, що протікають не тільки в економіці України, але й у світі в цілому. «Доповідь не є проектом офіційного документа «Стратегія сталого розвитку Харківської області до 2020 року», але він є тією науково-практичної основою, яка дозволить його створити в короткі терміни», - зазначив Юрій Сапронов.

 • 21 вересня 2010 | 20:17

  Металобрухт складає до 15% сировини для українських металургійних комбінатів. Юрій Сапронов

  Сьогодні металобрухт складає до 15% сировини для більшості українських металургійних комбінатів. Про це повідомив на прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. За його словами, збирання металобрухту - це сьогодні найбільш криміналізований бізнес в Україні і Харківській області. В даний час обласна державна адміністрація наводить у цій сфері порядок. «Є список тих виробів, які категорично не можна приймати всім металотрейдерам від самого великого, до самого малого. У цьому списку огорожі з кладовищ, рейки, милиці шпал, трансформатори, кабелі, ливневка, люки та інше», - повідомив Юрій Сапронов.  

 • 21 вересня 2010 | 20:10

  Для відродження українського авіабудування необхідна державна програма і кооперація з Російською Федерацією. Юрій Сапронов

  «Єдиний варіант для нашого ХАЗу - це рівноправна кооперація з Росією, адже потреба тільки російського Зауралля в літаках, які виробляються в Харкові, більше 200 машин. Це 8 - 10 років беззбиткової роботи Харківського авіазаводу. На сьогоднішній день це підприємство розбирається з тими наслідками, які залишилися за підсумками останніх 5 років, коли заводом керували люди, які користувалися відвертим лобі попереднього керівництва Харківської обласної адміністрації. Потрібен час, потрібна державна програма і кооперація з Російською Федерацією. Тільки таким чином може бути відроджено українське авіабудування», - підкреслив у ході прес-конференції 21 вересня заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.  

 • 21 вересня 2010 | 20:07

  Тільки Харківська область повністю відшкодувала підприємствам ПДВ. Юрій Сапронов

  «Тільки Харківська область повністю відшкодувала підприємствам податок на додану вартість. Підприємства області отримали у вигляді облігацій більше 475 млн.грн.», - Повідомив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 21 вересня 2010 | 19:59

  Реалізація програми економічних реформ на 2010-2014 роки приведе Україну на вершину світових рейтингів. Юрій Сапронов

  «Головні положення передвиборчої програми «Україна - для людей» Віктора Януковича стали основою проекту програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможні суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Реформи спрямовані на побудову сучасної, стійкої, відкритої і конкурентоспроможної в світовому масштабі економіки, формування професійної та ефективної системи державного управління, і нарешті - на підвищення добробуту українських громадян. Для того щоб Україна і її регіони могли почати сходження по сходинках світових рейтингів до групи розвинутих країн, а населення відчуло істотне підвищення рівня життя, потрібно прискорити прийняття та здійснити практичну реалізацію програми економічних реформ на 2010-2014 роки»,- заявив сьогодні на прес - конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. 

 • 21 вересня 2010 | 19:46

  Заборона ввезення продукції second hand буде сприяти розвитку легкої промисловості

  «Я не заперечую проти будь-якого виду бізнесу. Для багатьох людей second hand - це бізнес, але жодного відношення до розвитку легкої промисловості регіону він не має, і тільки заважає її розвитку. Крім того, second hand - це найчастіше неякісний одяг, який протягли сюди через митні бар'єри, за корупційними схемами, які на сьогодні є одним із бичів, що заважають проводити економічні реформи», - зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 21 вересня 2010 | 19:43

  З початку року в Харківську область надійшло понад 42 мільйони іноземних інвестицій

  «З 1 січня і за станом на 1 вересня в Харківську область надійшло 42,3 мільйона доларів іноземних інвестицій, які пішли в різні галузі економіки: і в харчову промисловість, і в машинобудування. Це кілька десятків верстатів на "ФЕД", це інвестиції в газовий видобуток в Харківській області. Усього в Харківській області сьогодні працює 2 мільярди 11 мільйонів доларів іноземних інвестицій», - повідомив в ході прес-конференції 21 вересня заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 21 вересня 2010 | 19:14

  Ми повинні реалізувати шанс перетворити нашу країну в одну з розвинених держав світу. Юрій Сапронов

  За словами заступника голови Харківської облдержадміністрації Юрія Сапронова, співставлення України з іншими країнами світу, за загальновизнаними рейтинговими показниками,свідчить про суттєве її відставання в різних аспектах соціально-економічного і політичного життя: за індексом розвитку людського потенціалу Україна займає 85-е місце серед 182 країн;по глобальному індексом конкурентоспроможності - 82-е місце серед 133 країн; індекс свободи підприємництва - 141-е місце серед 183 країн; індекс рівня складності податків - 181 - е місце серед 183 країн; рейтинг кредитоспроможності країн - 36-е місце серед 41-й країни; індекс політичної нестабільності - 16-е місце серед 165 країн; індекс урядової ефективності - 143-е місце серед 212 країн; індекс сприяння корупції - 146-е місце серед 180 країн.  

 • 21 вересня 2010 | 19:08

  У Харківській області планується побудувати сучасний завод з виробництва промислового скла

  Німецька компанія з виробництва промислового скла «EuroGlass» планує побудувати в Харківській області завод вартістю 185 мільйонів євро. На даний момент ведуться переговори з потенційним інвестором, а також підбирається майданчик під майбутнє будівництво.

 • 21 вересня 2010 | 19:07

  Відбулося друге засідання Харківської обласної виборчої комісії

  21 вересня відбулося друге засідання обласної виборчої комісії. В ході засідання був затверджений розподіл обов’язків між головою, заступником голови, секретарем та членами комісії з доповненнями; графік чергувань членів виборчої комісії у приміщені розташування комісії. Крім того, був затверджений єдиний кошторис видатків на підготовку і проведення виборів депутатів Харківської обласної ради 31 жовтня 2010 року, а також закріплені члени обласної виборчої комісії за містами обласного значення та районами Харківської області.

 • 21 вересня 2010 | 18:57

  Для реалізації пілотного проекту розвитку сільського господарства в одному з районів області знадобиться 400-500 млн. грн. Юрій Сапронов

  «Держава за останні роки фактично вбила і вітчизняного виробника, і сільського жителя. Приблизно 400-500 млн. грн. знадобиться для того, щоб повернути якомусь із районів Харківської області статус повноцінного», - заявив на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов. За його словами, пілотний проект розвитку сільського господарства на базі «Основ стабільного розвитку Харківської області до 2020 року» буде реалізовуватися в одному з районів Харківської області.

 • 21 вересня 2010 | 18:55

  Тільки інноваційні кластери економіки дозволять досягти стійкого розвитку регіону. Юрій Сапронов

  Як повідомив сьогодні під час прес - конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, аналіз отриманих за допомогою моделі можливих сценаріїв розвитку Харківської області даних показав, що перевага повинна бути віддана групі інноваційних кластерів економіки.  

 • 21 вересня 2010 | 18:34

  Екологія - одна з найважливіших складових розроблених в Харківській області основ стійкого розвитку. Юрій Сапронов

  У документі, на базі якого буде найближчим часом розроблена стратегія сталого розвитку Харківської області, враховується екологічний чинник. Зокрема, мова йде про безпечну для навколишнього середовища утилізацію сміття.

 • 21 вересня 2010 | 16:47

  Потреба жителів Харківської області в продукції тваринництва може бути повністю задоволена до 2020 року

  Документом «Основи стабільного розвитку Харківської області до 2020 року» передбачено два напрямки розвитку тваринництва: перше - виробництво товарного м'яса, друге - виробництво молочних товарів. Про це заявив на прес-конференції директор науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України Микола Кизим. 

 • 21 вересня 2010 | 16:43

  Стратегія сталого розвитку регіону до 2020 року буде розроблена у тримісячний термін. Юрій Сапронов

  Харківська облдержадміністрація зобов'язується у тримісячний термін розробити стратегію сталого розвитку регіону до 2020 року. Про це в ході прес - конференції заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.  

 • 21 вересня 2010 | 16:41

  У період з 2005 по 2009 рік низка інвесторів відмовилася розміщувати свої підприємства в Харківській області

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов прокоментував повідомлення деяких харківських ЗМІ про відтік інвестицій з Харківської області. За його словами, все це є передвиборчим піаром певних політиків.

 • 21 вересня 2010 | 15:02

  Мер Москви Юрій Лужков привітав харків'ян з 245-річчям заснування Харківської області

  «Від імені москвичів, Уряду Москви і від себе особисто сердечно вітаю Вас і всіх харків'ян з 245-річчям заснування Харківської області. У всі часи Харківський регіон був символом працьовитості та цілеспрямованості. Сьогодні, незважаючи на наслідки глобальної економічної кризи, жителі області продовжують демонструвати невтомну енергію і готовність протистояти будь-яким труднощам і негараздів. Упевнений, що міцні дружні відносини, економічні, гуманітарні та культурні зв'язки між Москвою і Харківською областю будуть і надалі динамічно розвиватися на благо москвичів і харків'ян», - йдеться у вітальній телеграмі. 

 • 21 вересня 2010 | 14:18

  Без внутрішньої кооперації промислові підприємства не врятувати. Михайло Добкін

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в рамках традиційного спілкування з представниками місцевих та регіональних ЗМІ «Ранковий чай з губернатором» відповів на низку запитань журналістів.  Голова ХОДА поділився враженнями від етнофестивалю «Печенізьке поле», Слобожанського ярмарку та інших святкових заходів, присвячених до 245-річчя Харківської області.

 • 21 вересня 2010 | 11:19

  Визначені переможці Міжнародної виставки інноваційних технологій і експортоорієнтованої продукції «Енергія зростання»

  В рамках роботи Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» були визначені переможці Міжнародної виставки інноваційних технологій і експортоорієнтованої продукції «Енергія зростання»: 1. За вагомий внесок в розвиток співпраці держави, бізнесу і науки  - Харківський технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 2. За кращу презентацію експортоорієнтовної продукції   - ТОВ «Салтівський м'ясокомбінат» 3. За кращу презентацію інноваційних технологій - АТ «УПЕК» 4. За кращу презентацію партнерства бізнесу і науки - Харківський державний університет харчування та торгівлі 5. Делегація Белгородської області - за активну участь у прикордонному співробітництві 6. Делегація Курської області за активну участь в розвитку міжрегіонального співробітництва.  

 • 21 вересня 2010 | 10:41

  Податковий кодекс спрямований на посилення тиску на заможних. Юрій Сапронов

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов висловив впевненість, що новий Податковий кодекс буде сприяти пом'якшенню соціальної нерівності в українському суспільстві, оскільки спрямований на посилення податкового тиску на заможних. 

 • 21 вересня 2010 | 10:37

  Перші півроку порушників Податкового кодексу карати не будуть. Юрій Сапронов

  Як повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов, перші півроку після набуття чинності новим Податковим кодексом порушників чекатиме штраф символічний в 1 гривню. «Такий мізерний штраф не спричинить підприємцям фінансових складнощів і разом з тим стимулює їх вивчати новий податковий документ, щоб по закінченні 6 місяців більше не порушувати і не платити більш істотних штрафів», - заявив заступник голови ХОДА.   

 • 21 вересня 2010 | 10:30

  Пільги необхідно монетизувати. Юрій Сапронов

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов виступив за монетизацію пільг в Україні.  «Така практика вже давно існує в усьому світі, коли людей не «косять під одну гребінку», а видають пільги в грошовому вираженні згідно з потребами. Україна займає перше місце в Європі за кількістю пільг, при чому половиною з них деякі пільговики не можуть скористатися. Саме тому необхідний індивідуальний підхід, що допоможе заощадити бюджетні гроші», - відзначив віце-губернатор. 

Вверх