ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 08 вересня 2010 | 16:20

  554 людини, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, вже допомагають працівникам управлінь праці та соціального захисту

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма, з метою зменшення навантаження на працівників управлінь праці та соціального захисту населення до некваліфікованої роботи під час процесу оформлення субсидій залучаються люди, які перебувають на обліку в центрах зайнятості. «Для цього вже відпрацьована схема організації громадських робіт та укладено 347 договорів для залучення 1112 особи. Фактично вже працює 554 безробітних», - зазначив Ігор Шурма.

 • 08 вересня 2010 | 16:10

  На Харківському державному міжобласному спецкомбінаті «Радон» у серпні поточного року не було перевищень радіаційних параметрів

  Як повідомляє Східна державна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання, за даними радіаційного моніторингу, на проммайданчику, у санітарно-захисній зоні, в зоні спостереження Харківського державного міжобласного спецкомбінату УкрДО ГК «Радон» протягом серпня 2010 року перевищень нормативних значень радіаційних параметрів не зафіксовано. Радіаційна обстановка на підприємстві стабільна.

 • 08 вересня 2010 | 16:09

  1 жовтня відбудеться засідання Харківського регіонального Антикорупційного комітету

  1 жовтня відбудеться засідання Харківського регіонального Антикорупційного комітету, присвячене питанням земельних відносин. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації - керівник апарату Василь Хома. «Буде дана оцінка ситуації, що склалася в сфері земельних відносин в Харківській області, та вироблені заходи врегулювання відповідно до чинного законодавства на місцевому рівні порядку надання земельних ділянок», - зазначив він.  Василь Хома повідомив, що присвячене земельним питанням засідання Всеукраїнського антикорупційного комітету призначено на 16 вересня.

 • 08 вересня 2010 | 16:02

  До 1 жовтня має бути завершений процес оснащення комп’ютерами управлінь праці та соціального захисту населення

  «Комунікація між підприємствами, які надають послуги, та управліннями праці та соціального захисту населення – це основне, що допоможе позбавитись черг та пришвидшить роботу по оформленню субсидій. Тому нам необхідно було придбати понад 300 комп’ютерів та 200 принтерів. Станом на сьогодні повністю забезпечені управління праці та соціального захисту населення м.Харкова. Всього по області придбано 197 комп’ютерів та 76 принтерів», - зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 08 вересня 2010 | 15:59

  До допомоги потерпілим у ДТП на території області необхідно залучити Харківську лікарню швидкої і невідкладної допомоги. Ігор Шурма

  «Нам в таких умовах потрібно залучати лікарню швидкої медичної невідкладної допомоги, якщо ДТП сталося в межах 50 – 60 кілометрів від Харкова, тому що і автопарк швидкої допомоги Харкова, і професійний рівень на порядок вищий, ніж в районах», - зазначив заступник голови ХОДА Ігор Шурма в ході брифінгу за підсумками спільних навчань співробітників МВС, МНС, ДАІ та лікарів.

 • 08 вересня 2010 | 15:55

  Рейтинг районів області буде презентований на початку жовтня

  На даний момент вже проведено аналіз роботи апаратів райдержадміністрацій 23 районів Харківської області і є приблизна оцінка їх діяльності. По завершенні аналізу буде складений рейтинг районів, презентація якого відбудеться на початку жовтня. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації - керівник апарату Василь Хома.  

 • 08 вересня 2010 | 15:38

  Люди мають усвідомити, що необхідно надати допомогу тому, хто потрапив у біду. Ігор Шурма

  Через байдужість оточуючих медикам інколи не вдається врятувати життя людини, що постраждала в ДТП. Побачивши дорожньо-транспортну пригоду, зупиніться і запропонуйте свою допомогу, - закликає заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 08 вересня 2010 | 15:37

  Губернатор і його заступники не отримують надбавок до зарплати

  Ні голова Харківської облдержадміністрації, ані жоден його заступник не отримують надбавок. Весь цей грошовий фонд - приблизно 100 тис. грн. на місяць - спрямований на підвищення заробітної плати роботи співробітників апарату ХОДА. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації - керівник апарату Василь Хома.  «Нам дістався складний бюджет. У цьому році на утримання апарату ХОДА було заплановано в 2,5 рази менше коштів, ніж необхідно. Незважаючи на брак коштів, заробітна плата співробітників була збільшена. Якщо раніше в апараті виплачувалося тільки 25% надбавки і 10% премії, і то не завжди, то тепер - 50% надбавки і 25% премії», - зазначив Хома.

 • 08 вересня 2010 | 15:31

  Інформаційно-роз’яснювальній роботі з питання оформлення субсидій приділяється особлива увага. Ігор Шурма

  «Цього року процес оформлення субсидій буде відрізнятися від попередніх років тим, що кількість бажаючих отримати субсидій буде значно більше. Сподіватися лише на те, що працівники управлінь праці та соціального захисту населення самотужки візьмуть на себе весь тягар и справляться з цією ситуацією було би неправильно. Багато залежить від взаємодії надавачів послуг і управлінь праці. Тому виняткова увага приділена інформаційно-роз’яснювальній роботі», - зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 08 вересня 2010 | 15:21

  У Харківській області буде перевірена матеріально-технічна база притрасових лікарень

  «Їдучи по дорозі, кожен в будь-яку хвилину може мати необхідність звернутися до лікаря, і лікарня має бути готовою надати допомогу, тому нам дуже важливо побачити, в якому стані знаходиться матеріально-технічна база притрасових лікарень в Харківській області. Питання режиму роботи цих установ, своєчасності реагування на звернення – це все теж треба відпрацювати», - зазначив 8 вересня заступник голови ХОДА Ігор Шурма. Крім цього, за його словами, в Харківській області планується відновити роботу зі встановлення знаків на дорогах про місцезнаходження медичних закладів.  

 • 08 вересня 2010 | 14:31

  Нам необхідно вибудувати цілісну структуру стоматологічної служби в Харківській області. Ігор Шурма

  В Харківській області проводиться робота з удосконалення системи стоматологічної медицини. З метою привнесення в цю сферу нових методів роботи 7 вересня було призначено нового головного лікаря Харківської обласної стоматологічної поліклініки. Ним став Євген Волосов, працівник цієї установи.

 • 08 вересня 2010 | 13:56

  Володимир Бабаєв привітав працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості Харківської області з професійним святом

  Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв та перший заступник голови Харківської обласної ради Микола Тітов привітали працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості Харківської області з професійним святом. 

 • 08 вересня 2010 | 13:44

  Ми повинні максимально вдосконалювати швидку невідкладну медичну допомогу та медицину катастроф. Ігор Шурма

  Сьогодні в Харківській області відбулися спільні навчання медичних служб, працівників МНС, МВС та ДАІ, які разом відпрацьовували ситуацію аварії на трасі за участю автобуса та маршрутного таксі з великою кількістю постраждалих. У ході навчань всі служби оперативно відреагували на сигнал про аварію, після чого співробітники МНС провели евакуацію "постраждалих", медики надали їм першу допомогу, співробітники ДАІ провели необхідні роботи на місці події, а працівники міліції - слідчі дії.

 • 08 вересня 2010 | 13:37

  У Харківській області буде відкрито 11 інформаційних центрів та екскурсійних пунктів

  У рамках програми розвитку туризму в Харківській області до кінця 2010 р. планується відкриття першого обласного інформаційно-туристичного центру, який буде проводити комплексні заходи щодо розв'язання проблем туризму в Харківській області. «Всього в регіоні буде створено 11 інформаційних центрів та екскурсійних пунктів», - зазначив начальник Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов.  

 • 08 вересня 2010 | 13:33

  Вперше в Харкові відбудеться ІІ чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді

  9-12 вересня 2010 року в Харкові відбудеться ІІ чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді. Україна вперше отримала право на проведення чемпіонату Європи у цьому виді спорту. Офіційну церемонію відкриття змагань, яка відбудеться 9 вересня о 18:00 годині, планують відвідати олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту, депутат Верховної ради України Ельбрус Тедеєв та олімпійська чемпіонка з фігурного катання Оксана Баюл. Серед почесних гостей також призери І Юнацьких Олімпійських ігор в Сингапурі з тхеквондо – Ірина Ромолданова та Максим Домінішин.  

 • 08 вересня 2010 | 13:31

  Ми очікуємо на нові проекти з розвитку туристичних напрямків у Харківській області. Дмитро Кузнєцов

  У рамках підготовки Харкова і Харківської області до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, Управлінням культури і туризму Харківської облдержадміністрації були розроблені п'ять туристичних напрямків: "Від шедеврів природи - до шедеврів живопису", "Старовинні садиби Харківщини", "Місцями бойової слави Харківщини", "Чугуїв - місто І.Рєпіна "," Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди ".  

 • 08 вересня 2010 | 12:22

  Михайло Добкін відвідав Державний архів Харківської області

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав будівлю Державного архіву Харківської області, ознайомився зі станом приміщень, роботою архіву, деякими матеріалами, що зберігаються в ньому. Як зазначив Михайло Добкін, існує ряд проблем з розміщенням архівних фондів у цій будівлі. «Будівля знаходиться в складному стані. Кілька років тому вона була визнана аварійним. На перший погляд, потрібні серйозні капіталовкладення для того, щоб привести будівлю в безпечний стан. Сьогодні ми перебуваємо тут, щоб своїми очима подивитися на існуючі проблеми. Ми вивчимо всі проблеми та варіанти їх вирішення, з'ясуємо думку керівництва архіву і спільними зусиллями розробимо низку заходів, які дозволять нам або відремонтувати цю будівлю, або знайти нове, куди ми зведемо ряд архівів міста і області, або знайти якийсь третій шлях вирішення».

 • 08 вересня 2010 | 12:20

  Інвестора відлякує в першу чергу корупція. Юрій Сапронов

  Заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов прокоментував заяву віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка про проблеми, які заважають приходу інвесторів в українську економіку. «Сергій Тігіпко озвучив чотири проблеми, через які інвестор боїться входити в Україну зі своїм капіталом: податкове законодавство, митна проблема, забюрократизованість умов для будівництва і судова влада. Я б додав сюди п'яту, найголовнішу на мій погляд - корупцію.  

 • 08 вересня 2010 | 12:18

  Пеня стимулює всіх платників розраховуватися вчасно. Валентин Дулуб

  В ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб відзначив, що зараз питання пені нагальне, тому що вона виступає важелем і стимулює всіх платників, незалежно від статусу, бути дисциплінованими і платити за все вчасно. «Якщо ти не платиш, то маєш розуміти – це спричинить серйозні наслідки», - підкреслив Дулуб.  

 • 08 вересня 2010 | 12:08

  Поліпшення рівня життя людей буде не формальним, а реальним. Юрій Сапронов

  «Як заявив Президент України Віктор Янукович, сьогодні головне завдання для Уряду та влади на місцях - боротьба з економічною кризою і її наслідками. За перше півріччя поточного року зростання ВВП склало більше 6%, виробництво зросло більше, ніж на 11%. Президент назвав це першими ознаками відновлення економіки.    

 • 08 вересня 2010 | 12:05

  Я рекомендував би харків’янам звертатися за консультаціями щодо субсидій вже зараз. Валентин Дулуб

  «Я рекомендував би нашим харків’янам звертатися вже зараз за консультаціями як в комунальні підприємства, так і в органи соціального захисту населення», - заявив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб.  Заступник голови ХОДА також радить людям, які мають право на субсидію, але з причини різних негараздів не можуть її оформити, звертатися до конфліктних комісій. «У нас є комісії, які розглядають конфліктні питання, що виникають у людей, і тому будь-яка ситуація може бути вирішена. Я вважаю, що при будь-якому розкладі кожна людина отримає субсидію, якщо має на це право», - повідомив Валентин Дулуб.

 • 08 вересня 2010 | 11:58

  На сьогодні теплопостачаючі підприємства області вийшли на рівень розрахунків за спожитий газ 82%

  На сьогодні теплопостачаючі підприємства області вийшли на рівень розрахунків за спожитий газ 82%. Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб. «Це при тому, що на початок роботи нової команди голови ХОДА Михайла Добкіна ця цифра становила лише 14%, - підкреслив Валентин Григорович. - Населення ж Харківської області повністю розраховується за послуги теплопостачання».  

 • 08 вересня 2010 | 11:27

  В 3 районах Харківської області розпочато будівництво очисних споруд

  Як повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб, була розроблена програма з вирішення питань водовідведення в районах області. «Ми внесли у перелік цілий ряд об’єктів, які будуть відновлюватися за рахунок Фонду охорони навколишнього середовища, що також являється фондом нашого обласного бюджету», - підкреслив він. За словами Валентина Дулуба, на сьогодні розпочато роботи з будівництва очисних споруд в 3 районах Харківської області.

 • 08 вересня 2010 | 11:17

  Відсоток готовності житлових будинків до зими цього року вищий, ніж за аналогічний період минулого року

  Як відзначив під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, на сьогодні в області до зими вже комплексно підготовлено житлових будинків з видачею паспортів готовності на 92,4%. До речі, в минулому році на цей час були готові всього 81% житлових будинків. Будинків комунальної власності, тобто тих, що належать органам місцевого самоврядування, готово 93%. В минулому році це було 82%. І також ОСББ, ЖК та інші – 86%, у минулому році на цей час було – 74%.  

 • 08 вересня 2010 | 10:59

  Питання підготовки ЖКГ області до зими – на постійному контролі облдержадміністрації

  На сьогоднішній день в цілому Харківська обласна державна адміністрація проводить всю необхідну роботу з органами місцевого самоврядування, з районним державними адміністраціями щодо своєчасної підготовки до осінньо-зимового періоду 2010-2011 років. Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.  

 • 08 вересня 2010 | 08:06

  Міністр АПК привітав хліборобів Харківщини з намолотом першого мільйону тонн зерна нового врожаю

  Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк привітав працівників агропромислового комплексу Харківської області з намолотом першого мільйону тонн зерна нового врожаю. «Цей успіх, якого ви досягли, не дивлячись на складні погодні умови цього року, став можливим завдяки чіткій організаційній роботі керівних органів всіх рівнів в поєднанні з самовідданою працею трудівників ланів. Хай і далі колосяться щедрим врожаєм ниви Харківщини, втілюються в життя всі плани та задуми на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу», - мовиться в телеграмі.

 • 08 вересня 2010 | 08:05

  Події дня

  Сьогодні, 8 вересня 2010 року, о 13:30 розпочнеться брифінг заступника голови ХОДА Ігоря Шурми "Про соціальний захист населення під час оптимізації тарифів на газ та послуги ЖКГ". Прес-центр ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов.) О 14:00 відбудеться прес-конференція заступника голови - керівника апарату ХОДА Василя Хоми "Рейтингове оцінювання апаратної роботи РДА". Прес-центр ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов.) О 19:00 на Українсько-польському меморіалі жертв тоталітарного режиму, П'ятихатки, відбудеться урочиста церемонія покладання квітів.  

 • 07 вересня 2010 | 18:47

  Етнофестиваль «Печенізьке поле-2010» пройде без алкогольних напоїв, але з вишиванками

  На території містечка етнофестивалю «Печенізьке поле» буде заборонено розпивання алкогольних напоїв, - повідомив 7 вересня голова ХОДА Михайло Добкін. «Ми ухвалили рішення заборонити розпивання всіх алкогольних і слабоалкогольних напоїв, щоб люди тут дихали повітрям, набиралися здоров'я. Ми за тверезий спосіб життя», - зазначив він.

 • 07 вересня 2010 | 18:42

  Валентин Дулуб взяв участь у селекторній нараді Міністерства ЖКГ України

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб взяв участь в селекторній нараді Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. Під час наради обговорювалися питання стану виконання заходів, передбачених Загальнодержавною програмою реформування та розвитку житлово-комунального господарства, підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, міського електротранспорту та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років, стану розрахунків підприємств ЖКГ за спожиті енергоносії.

 • 07 вересня 2010 | 18:35

  Для зручності глядачів етнофестивалю «Печенізьке поле» курсуватимуть комфортабельні автобуси

  За словами начальника Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитра Кузнєцова, для зручності глядачів етнофестивалю «Печенізьке поле» 12 вересня курсувтимуть комфортабельні автобуси, які доставлять харків'ян на Печенізьке водосховище.  

Вверх