ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 23 вересня 2010 | 10:44

  Сьогодні відбудеться громадський форум «Будуємо Європейську Україну – готуємо Харків до Євро-2012»

  23 вересня 2010 року з 14.00 до 18.00 в приміщенні Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури (вул. Сумська, 40) відбудеться громадський форум «Будуємо Європейську Україну – готуємо Харків до Євро-2012» в рамках Днів Європейської спадщини. Організаторами форуму виступили Харківський фонд місцевої демократії, Європейський клуб, Харківський державний університет будівництва та архітектури за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради.

 • 23 вересня 2010 | 10:18

  В Обласній художній галереї відбудеться виставка дитячого малюнка «Найбільш за все я люблю…»

  З 23 вересня до 15 жовтня 2010 р. в залах Харківської Обласної художньої галереї відбудеться виставка-конкурс дитячого малюнка «Найбільш за все я люблю…». Час роботи виставки: з 9:00 до 18:00. В експозиції представлені роботи учасників з різних районів Харківської області. Конкурс дитячого малюнка проходить у рамках ІІ-го Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко».

 • 23 вересня 2010 | 09:00

  Події дня

  Сьогодні о 9:30 в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна (пл. Свободи, 4) відбудеться офіційне відкриття Днів іспанської мови та культури в Харкові «Слідами Мігеля Ернандеса». О 10:15 буде відкрито меморіальну дошку іспанському поету Мігелю Ернандесу на будівлі за адресою вул. Сумська, 44/2, де в 30-х роках ХХ ст. розміщувалася Харківська філія Міжнародної організації допомоги борцям революції. О 14:00 в прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 поверх, к.170) розпочнеться прес-конференція начальника управління культури і туризму обласної державної адміністрації Дмитра Кузнєцова. Тема: «Відкриття виставки «Харківське туристичне бієнале». О 16:00 на футбольному полі Дитячої академії ФК «Металіст» (вул. Плеханівська, 65) відбудеться урочисте закриття Українського-Польського футбольного турніру університетських команд.

 • 22 вересня 2010 | 20:10

  Ізюмський комбінат хлібопродуктів один з кращих в своїй галузі по всій Україні. Михайло Добкін

  «Цей комбікормовий завод один з кращих в нашій області і в Україні, і в цьому велика заслуга керівництва і всього трудового колективу. Дане підприємство, на мій погляд, і утримується зразково, і виробляє відмінну лінійку різноманітної продукції, що дуже важливо, адже розвиток тваринництва неможливий без серйозної кормової бази»,- зазначив голова ХОДА Михайло Добкін 22 вересня в ході брифінгу за підсумками огляду виробничих потужностей Ізюмського державного комбінату хлібопродуктів.

 • 22 вересня 2010 | 20:00

  Нам ніщо не заважає вчасно вступити в опалювальний сезон. Михайло Добкін

  Підготовка Харківської області до опалювального сезону йде згідно з графіком. У той же час продовжується робота з підприємствами щодо виплати боргів за спожите тепло та електроенергію.

 • 22 вересня 2010 | 19:33

  Виробництво м'яса в Харківській області буде збільшено в кілька разів

  У ході брифінгу за підсумками робочої поїздки в Ізюмський район заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук повідомив, що кроликів вирощують в 5 районах Харківської області. Усього популяція кроликів в Харківській області складає 209 тисяч, з них 4,5 тисяч вирощують в Ізюмському районі. Заступник голови ХОДА відзначив, що в Харківській області крім кроликів також вирощують овець і нутрій.

 • 22 вересня 2010 | 19:27

  Приватний сектор економіки надасть необхідні вакансії для працевлаштування людей. Михайло Добкін

  З безробіттям в Харківській області можна впоратися, розвиваючи великі перспективні підприємства і заохочуючи приватний бізнес, - підкреслює голова ХОДА Михайло Добкін. У той же час деякі збиткові промислові підприємства доведеться ліквідувати.

 • 22 вересня 2010 | 19:21

  Наші дії спрямовані на зміну ставлення до інвестора. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Іспанії в Україні Хосе Родрігесом Мояно голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, дії харківської влади сьогодні спрямовані на зміну ставлення до інвестора в регіоні. «Ми хочемо досягти того, щоб компанії або фізичні особи, які приїжджають до нас і шукають поле діяльності, в яке вони могли б інвестувати свої капітали, не стикалися з існуючими зараз проблемами. Ми створюємо «зелений коридор» для будь-яких інвестицій, і через певний час він повинен працювати автоматично для всіх, незалежно від розміру інвестицій та країни походження капіталу. Головне, щоб це були чесні і законні гроші», - підкреслив Михайло Добкін.

 • 22 вересня 2010 | 19:14

  Необхідно в 2 - 3 рази збільшити виробництво молока у Харківській області. Віталій Алексейчук

  Як зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, в Харківській області подорожчання твердого сиру пов'язано з дефіцитом сировини, необхідного для його виробництва. «Дефіцит молока пов'язаний із сезонними змінами. Восени падає продуктивність корів. Якщо в літній час по області збирали 570 т молока на добу, то восени ця цифра впала до 486 т на добу. Нам необхідно, як мінімум у 2-3 рази збільшити виробництво молока в регіоні », - підкреслив Віталій Алексейчук.

 • 22 вересня 2010 | 19:11

  У Харківській області посіяно 58% озимих

  На сьогоднішній день в Харківській області засіяно озимими 58% запланованих площ, що становить 300 тис. га. Всього планується посіяти 505 тис.га озимих. Про повідомив у ході робочої поїздки в Ізюмський район заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.  «Ми почали сівбу 10 вересня. У зв'язку з кліматичними умовами ми почали в цьому році трохи пізніше сіяти. Я думаю, це правильне рішення », - зазначив Алексейчук.   

 • 22 вересня 2010 | 19:04

  Містам Ізюм та Первомайський буде присвоєно статус депресивних територій

  «Підготовлені і вже направлені в Кабінет Міністрів листи про присвоєння статусу депресивних територій двом нашим містам - Ізюму і Первомайському. Це дасть можливість у першу чергу враховувати такі території при інвестуванні державою певних коштів у різні підприємства або соціальну сферу», - повідомив 22 вересня голова ХОДА Михайло Добкін під час брифінгу за підсумками робочої поїздки в Ізюмський район.

 • 22 вересня 2010 | 18:48

  Ізюмський тепловозоремонтний завод - найкращий серед усіх подібних підприємств в Україні. Михайло Добкін

  «Треба говорити про ефективне використання існуючої на ІТРЗ ремонтної бази, а вона тут краща у порівнянні з іншими заводами.Тому потрібно не розпорошувати свої зусилля, а направити їх сюди, щоб запустити це підприємство. Це буде корисно всім - і «Укрзалізниці», і територіальній громаді, і державі в цілому», - підкреслив голова ХОДА Михайло Добкін під час брифінгу за підсумками робочої поїздки в Ізюмський район.

 • 22 вересня 2010 | 18:31

  Підприємство «Ізюмський тепловозоремонтний завод» не буде ліквідовано

  Незважаючи на те, що Ізюмський тепловозоремонтний завод є проблемним підприємством, його не буде ліквідовано, - заявив голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, в Харківській області буде зроблено все необхідне, щоб завод повернувся до колишніх робочих показників, а співробітникам була виплачена вся заробітна плата.

 • 22 вересня 2010 | 18:12

  Михайло Добкін зустрівся з послом Іспанії в Україні Хосе Родрігесом Мояно

  Сьогодні відбулася зустріч голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна і заступника голови ХОДА Юрія Сапронова з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Іспанії в Україні Хосе Родрігесом Мояно. У ході зустрічі обговорювалися перспективи розвитку двостороннього співробітництва Харківської області з Королівством Іспанія в економічній, науково-технічній, культурній сферах, а також у сільскому господарстві.

 • 22 вересня 2010 | 17:59

  До 2011 року Ізюмський тепловозоремонтний завод має повністю розрахуватися з усіма боргами. Михайло Добкін

  На Ізюмському тепловозоремонтному заводі погано виконується доручення першого віце-прем'єр-міністра України Андрія Клюєва з виплати боргів перед працівниками підприємства, - підкреслює голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, завод має достатню завантаженість замовленнями, але борги тим часом продовжують наростати.

 • 22 вересня 2010 | 17:37

  Необхідно налагодити співпрацю між аграріями та підприємствами, які забезпечують харчування в школах і дитячих садках. Михайло Добкін

  «Підприємства, які виробляють якісні продукти, обов'язково потрапляють у сферу нашої уваги. Ми намагаємося налагодити тісний зв'язок між аграріями та підприємствами області та міста, які забезпечують харчування школярів, дошкільних установ, лікарень та інших спеціальних установ, де за бюджетні гроші купується продукція харчування.Таким чином ми підтримуємо нашого товаровиробника, і в той же час отримуємо можливість за ті ж бюджетні гроші одержати більше продуктів більш високої якості», - сказав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час брифінгу за підсумками робочої поїздки в Ізюмський район.

 • 22 вересня 2010 | 17:24

  Відомчі ліси є джерелом підвищеної пожежонебезпеки. Михайло Добкін

  Найближчим часом всі лісові масиви України будуть переведені на баланс одного державного підприємства, що значно підвищить ефективність робіт з підтримання лісів в порядку, вважає голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. 

 • 22 вересня 2010 | 17:06

  В Ізюмському лісгоспі в рамках заходів з підвищення пожежної безпеки буде побудована дорога

  На території державного підприємства «Ізюмське лісове господарство» буде побудована дорога, яка дозволить пожежним машинам в разі потреби оперативно реагувати на спалах. Вартість будівництва дороги становить 2,5 млн. грн. Ці гроші будуть виділені з державного чи обласного бюджету. Про це в ході брифінгу за підсумками робочої поїздки в Ізюмський район повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 22 вересня 2010 | 17:02

  За всіма питаннями з приводу оформлення субсидій потрібно звертатися тільки до управлінь праці та соцзахисту. Ігор Шурма

  «За всіма питаннями з приводу оформлення субсидій потрібно звертатися тільки до управлінь праці та соціального захисту населення. Тільки там можливо отримати правильну і чітку відповідь», - зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

 • 22 вересня 2010 | 16:40

  Кабмін підтримав ініціативу Харківщини щодо розроблення методики розрахунку доходів підприємців-фізичних осіб. Ігор Шурма

  Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, Кабінет міністрів України доручив Державній податковій адміністрації, Міністерствам фінансів; економіки; праці та соціального захисту населення; юстиції; Державному комітету з питань регуляторної політики та підприємництва; Пенсійному фонду розробити методику розрахунку доходів фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок) для врахування зазначених доходів у сукупному доході родини під час призначення соціальної допомоги. «Таким чином, Кабмін підтримав ініціативу Харківщини щодо розроблення методики розрахунку підприємців-фізичних осіб», - зазначив Ігор Шурма.

 • 22 вересня 2010 | 16:16

  Ми будемо підтримувати невеликі приватні сільськогосподарські підприємства. Михайло Добкін

  Один з основних напрямів, в якому варто розвивати сільське господарство - це невеликі приватні підприємства, які дадуть можливість використовувати занедбані приміщення великих сільськогосподарських комплексів, вважає голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами такі аграрні підприємства будуть користуватися підтримкою, як державної влади, так і органів влади на місцях. Про це глава області повідомив 22 вересня під час брифінгу за підсумками робочої поїздки в Ізюмський район.

 • 22 вересня 2010 | 15:26

  Сьогодні - День партизанської слави

  Сьогодні у Харкові та у районах області відбулися заходи, присвячені Дню партизанської слави та 69-ї річниці початку підпільно-партизанського руху в Україні. Зокрема, у Харкові відбулася урочиста церемонія покладання квітів ветеранами підпільно-партизанського руху Харківщини на Меморіалі Слави в Лісопарку, до меморіальної дошки Івану Бакуліну та на Алеї комсомольців-підпільників.

 • 22 вересня 2010 | 15:02

  У Харкові відбудуться Дні іспанської мови та культури

  Посольство Іспанії в Україні проводить в місті Харкові 23-24 вересня Дні іспанської мови та культури, присвячені сторіччю з дня народження видатного іспанського поета Мігеля Ернандеса. Поет перебував у Харкові в 1937 році, що надихнуло його на написання поеми «Місто-фабрика». Офіційне відкриття Днів відбудеться 23 вересня о 09:30 в актовому залі Університету ім. В.Н. Каразіна.

 • 22 вересня 2010 | 14:44

  24 вересня розпочинається Міжнародний музичний фестиваль класичної музики «Харківські асамблеї»

  24 вересня розпочинається Міжнародний музичний фестиваль класичної музики «Харківські асамблеї». Захід відбувається під патронатом губернатора Михайла Добкіна та в. о. міського голови Геннадія Кернеса за підтримки Міністерства культури і туризму України. Урочисте відкриття фестивалю – о 18.00 у малій залі ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка. 

 • 22 вересня 2010 | 13:44

  Щоб стабілізувати роботу Ізюмського тепловозоремонтного заводу, необхідно розширити портфель замовлень підприємства. Михайло Добкін

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в ході ознайомлення з робочими потужностями Ізюмського тепловозоремонтного заводу назвав основні складові виведення цього підприємства з кризи. За його словами, однією з них є розширення портфеля замовлень підприємства. «Необхідно підвищити реальну завантаження даного підприємства. Це можна зробити за допомогою Південної залізниці. Шляхом переговорів з Державною адміністрацією "Укрзалізниця" можна підключити до цього процесу й інші залізні дороги, які могли б передававать сюди частину свого рухомого складу для ремонтних робіт», - повідомив голова ХОДА.

 • 22 вересня 2010 | 13:30

  Ми наведемо порядок в лісовому господарстві Харківської області. Михайло Добкін

  У ході робочої поїздки в Ізюмський район голова ХОДА Михайло Добкін оглянув роботу Ізюмського лісгоспу. Він ознайомився з основними проблемами підприємства, а також відзначив, що підготовка лісових господарств до літньої спеки та періоду підвищеної небезпеки у наступному році буде проходити більш оперативно. «Наступного року ми будемо готуватися до періоду підвищеної пожежонебезпеки до початку спеки. Президент поставив перед нами завдання - зберегти народне майно, і ми це зробимо! Ми наведемо порядок в лісовому господарстві Харківської області! Крім того, є рішення Кабінету Міністрів про закупівлю для цієї структури великої кількості нової техніки », - повідомив Михайло Добкін під час спілкування з керівництвом Ізюмського лісгоспу.

 • 22 вересня 2010 | 13:20

  Відбулось засідання Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Відбулось засідання Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ХОДА Володимира Бабаєва, де було відпрацьовано план дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, яка може скластися на території області внаслідок проходження "вибухоподібного" циклону, та перевірено готовність обласних служб цивільного захисту до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 • 22 вересня 2010 | 12:45

  Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у селищі Нова Водолага

  21 вересня заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у селищі Нова Водолага. Мешканці району, які прийшли на прийом, піднімали питання про оформлення субсидій, призначення пенсій, організації громадських робіт. Також до заступника голови ХОДА звернувся Ватутінський сільський голова, який поставив питання про капітальний ремонт сільської амбулаторії. Було ухвалено рішення про необхідність підпорядкування центральній районній лікарні всіх фельдшерсько-акушерських пунктів та лікарських амбулаторій району. Якщо це відбудуться, то на 2011 рік в обласному бюджеті будуть закладені кошти на будівництво нової амбулаторії у селі Ватутіно», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 22 вересня 2010 | 12:44

  Для вирішення проблем Ізюмського тепловозоремонтного заводу потрібна реальна допомога з державного бюджету. Михайло Добкін

  Однією зі складових, виконання якої необхідно для вирішення проблем Ізюмського тепловозоремонтного заводу є допомога з державного бюджету. Про це в ході брифінгу за підсумками огляду підприємства повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. «Потрібна реальна допомога з державного бюджету, яка вона буде, залежить від того, які будуть можливості профільного Міністерства, і що сьогодні реально необхідно заводу. Це питання буде вирішуватися фахівцями обласної адміністрації, які підготують довідку за підсумками відвідування даного заводу для подальшого обговорення в Кабінеті Міністрів», - сказав Михайло Добкін.

 • 22 вересня 2010 | 12:18

  З текстом Податкового кодексу зможуть ознайомитися всі бажаючі

  Сьогодні на сайті Верховної ради України оприлюднено проект нового Податкового кодексу. Про це повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов.  «З текстом документа зможуть ознайомитися всі бажаючі, що унеможливить спекулювання на ньому деякими політичними силами. Люди самі зможуть розібратися, чим їм вигідний новий Податковий кодекс. Хоча на вивчення документа знадобиться час - адже в ньому близько 500 сторінок», - додав заступник голови ХОДА.

Вверх