Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 18 червня 2010 | 13:21

  В рамках програми “Бібліоміст” у Харківській обласній універсальній наукові бібліотеці буде відкрито обласний навчальний центр

   24 червня о 12:00 в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці буде відкрито обласний навчальний центр, створений в рамках програми "Бібліомост", - повідомив сьогодні на прес-конференції радник голови Харківської облдержадміністрації з питань культури Дмитро Кузнєцов. «Завдяки цій програмі ми зможемо, не використовуючи бюджетних коштів, втілити в життя проект оснащення бібліотек області сучасними комп'ютерами. Також у програмі закладено кошти на реалізацію навчальних програм для підвищення професійного рівня працівників бібліотек», - підкреслив Кузнєцов.

 • 18 червня 2010 | 13:05

  Господарства Харківської області отримають насіння для наступного посівного сезону

  Щоб у наступний посівний сезон господарства Харківської області оввійшли без проблем з посівним матеріалом, в регіон буде завезено 30 тисяч тон зерна. Про це досягнута домовленість з профільним віце-премє'р-міністром України, - повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час огляду сільськогосподарських угідь Дергачівської виправної колонії № 109. "Залежно від того, як сильно постраждали райони, ми будемо передавати господарствам матеріал для того, щоб у наступному році заповнити засіки батьківщини", - сказав він. За словами Михайла Добкіна, в Харківській області найбільш сильно з усіх регіонів України постраждали озимі посіви. Дуже багато постраждалих полів знаходиться в Дергачівському районі, на деяких полях загинуло до 100% озимих. 

 • 18 червня 2010 | 11:28

  Артезіанська свердловина глибокого залягання в м. Дергачі буде відремонтована

  У ході робочого візиту до Дергачівського району голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін відвідав артезіанську свердловину, розташовану в м. Дергачі, в житловому масиві по вул. Садовій. Ця свердловина глибокого залягання (розташована на глибині 600 м) забезпечує водою 7000 жителів районного центру, але деякий час тому вона вийшла з ладу.  

 • 18 червня 2010 | 10:54

  На сьогоднішній день Дергачівський район готовий до опалювального сезону на 35%

  Під час робочої поїздки до Дергачівського району голова ХОДА Михайло Добкін провів виїзне засідання обласного штабу з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2010-2011 років. Як зазначалося на нараді, на сьогоднішній день готовність об’єктів району до опалювального сезону становить 35%.  

 • 18 червня 2010 | 09:56

  У Харкові відбудуться V літні спортивні ігри молоді України з водного поло серед дівчат

  21-25 червня 2010 р. в басейні НТУ «ХПІ» відбудуться V літні спортивні ігри молоді України з водного поло серед дівчат. Початок змагань 21-25 червня о 10.00, урочисте відкриття - 22 червня в 11.15. У змаганнях візьмуть участь 90 осіб (6 команд) з 5 регіонів України: Донецької, Харківської (2 команди), Миколаївської, Дніпропетровської областей та міста Києва.  Організатори змагань: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту та управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації. 

 • 18 червня 2010 | 09:15

  Події дня

  Сьогодні, 18 червня о 12.00 в Малому залі Будинку рад розпочнеться прес-конференція з нагоди відкриття обласного навчального центру в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці, створеного в рамках програми «Бібліомост». Учасники прес-конференції: радник голови ХОДА з питань культури Дмитро Кузнєцов, директор Харківської наукової державної бібліотеки ім. В.Г. Короленка Валентина Ракитянська, директор Харківської універсальної наукової бібліотеки Наталія Шостко. О 12.30 в Малому залі Будинку рад розпочнеться прес-конференція начальника Харківської регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» Андрія Шаповалова. Тема прес-конференції: «Про роботу Харківського регіонального філіалу ДП «Центр державного земельного кадастру». О 14.00 у Палаці студентів Харківської національної юридичної академії ім.Я.Мудрого пройдуть урочистості з нагоди Дня медичного працівника. О 15.00 у Малому залі Будинку рад розпочнеться обласна селекторна нарада. Порядок денний: «Про хід виконання постанови КМУ від 11.05.2006 р. № 623 «Про затвердження Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності». О 17.00 в Харківській обласній художній галереї (Держпром, 4 під'їзд, 1 пов.) відбудеться відкриття виставки живопису Бакуменко Ніколіни та її учнів «Серенада ельфів».

 • 17 червня 2010 | 15:00

  У санаторії «Березівські мінеральні води» проходить підсумковий гала-концерт обласного Фестивалю для дітей з вадами здоров’я «Повір у себе!»

  Фестиваль проводився з 11 червня управлінням у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації спільно з комунальною установою «Харківський обласний центр молоді» у рамках спеціалізованої дитячої оздоровчої зміни. До відпочинку в санаторій були направлені 120 дітей з вадами здоров’я з чотирьох обласних інтернатних установ та від кожного району області. Оздоровча зміна, що почалася 8 червня, триватиме до 28 червня 2010 року.

 • 17 червня 2010 | 13:54

  Підведено підсумки ХVІІ Спартакіади серед студентів за 2009-2010 навчальний рік

  Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації підвело підсумки ХVІІ Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації за 2009-2010 навчальний рік. У фінальних змаганнях Спартакіади з 37 видів спорту взяли участь 7404 студента з 26 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області, незалежно від відомчої підпорядкованості. 

 • 17 червня 2010 | 12:58

  Буде створено єдиний спеціалізований клінічний пологовий будинок для пацієнток Харківської області. Михайло Добкін

  «На базі 5-го спеціалізованого міського клінічного пологового будинку буде створений єдиний пологовий будинок, для вагітних з патологіями.Він буде переведений в обласне підпорядкування, але надання реанімаційної допомоги буде можливо також мешканцям міста », - підкреслив у ході пленарного засідання LVIІІ сесії Харківської обласної ради голова Харківської обласної адміністрації Михайло Добкін. 

 • 17 червня 2010 | 12:57

  19 червня Харківський театр для дітей та юнацтва закриє 50-й ювілейний сезон виставою Корнія Чуковського «Муха-цокотуха»

  19 червня 2010 року об 11.00 Харківський обласний театр для дітей та юнацтва закриє свій 50-й ювілейний театральний сезон виставою Корнія Чуковського “Муха-цокотуха”.  

 • 17 червня 2010 | 11:59

  Прийнята Програма економічного і соціального розвитку Харківської області на 2010 рік

  В основу Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2010 рік увійшли положення Програми президента України Віктора Януковича «Україна для людей», а також напрацьовані пропозиції Харківського регіонального комітету з економічних реформ.

 • 17 червня 2010 | 11:57

  Ухвалено комплексну програму «Здоров’я Слобожанщини»

  На пленарному засіданні LVIІІ сесії Харківської обласної ради V скликання була ухвалена комплексна програма «Здоров’я Слобожанщини», яку представив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма. Програма «Здоров’я Слобожанщини» передбачає виділення коштів через КЗОЗ Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.   

 • 17 червня 2010 | 11:33

  На Харківщині проведено навчання для співробітників правоохоронних органів та суддів з питань фінансового моніторингу

  З 26 травня по 03 червня Регіональним відділом Держфінмоніторингу у Харківській області разом з Регіональним відділом ДНЗПО «Навчально-методичний центр ДКФМУ» у Харківській області проведено навчання у групі підвищення кваліфікації працівників правоохоронних органів з курсу «Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму».  

 • 17 червня 2010 | 10:40

  Вікторії Маренич вручено почесний знак та посвідчення "Заслужений журналіст України"

  На пленарному засіданні LVIІІ сесії обласної ради V скликання голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін вручив начальнику управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації, авторові і ведучій ток-шоу "Без кольору" товариства "Телерадіокомпанія "Регіон" Вікторії Маренич почесний знак та посвідчення до звання "Заслужений журналіст України".  

 • 17 червня 2010 | 10:34

  Експозиція Харківської області на XXII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2010» визнана кращою серед регіонів України

  Експозиція Харківської області на XXII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2010» визнана кращою серед регіонів України та нагороджена золотою медаллю та дипломом "За найкраще висвітлення регіонального розвитку та виставкову експозицію серед областей України", - повідомив сьогодні в ході відкриття пленарного засідання LVIII сесії Харківської облради голова обласної ради Сергій Чернов. Телеграма  за підписом міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка з повідомленням про нагороду і вітаннями найдішла сьгодні на ім'я голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

 • 17 червня 2010 | 08:55

  Події дня

  Сьогодні, 17 червня, о 10:00 у великому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 4 пов.) розпочнеться пленарне засідання LVIII сесії Харківської обласної ради V скликання.  

 • 16 червня 2010 | 18:02

  Принцип уніфікації і монетизації соціальних пільг - це той шлях, яким нам треба йти. Ірина Акімова

  Як повідомила в ході робочого візиту до Харкова перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова, програма, яка розробляється Міністерством праці та соціальної політики України спрямована на уніфікацію та монетизацію пільг.  

 • 16 червня 2010 | 17:49

  Наведення порядку на місцях - щоденна копітка робота

  Не менш важлива складова всієї системи реформування, ніж написання законів, але більш відчутна для населення - це щоденна робота на місцях щодо реструктуризації різних систем в рамках чинної законодавчої бази. Про це сьогодні після закінчення роботи відкритого засідання Харківського регіонального комітету економічних реформ заявила перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова:  

 • 16 червня 2010 | 17:36

  Нинішні реформи дозволять прибрати все те, що протягом останніх років серйозно гальмувало розвиток економіки нашої держави. Михайло Добкін

  Головною проблемою реформ попередніх років була їх безсистемність, - упевнений голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. Нинішні економічні реформи є системними і тому повинні мати результат.

 • 16 червня 2010 | 17:02

  Харківщина представила в Києві здобутки 60-ти сільгосппідприємств

  В Києві триває робота XXIІ Міжнародної агропромислової виставки “АГРО -2010”, яка по праву визнана найбільшим і найпрестижнішим загальнодержавним заходом в агропромисловому комплексі України. В експозиції Харківської області представлена продукція та досягнення 60 підприємств та закладів сільськогосподарського спрямування нашого регіону. Павільйон Харківської області оформлений у вигляді одного із символів Харкова – Дзеркального струміню – у натуральну величину.  

 • 16 червня 2010 | 16:42

  В цьому році кожен українець буде споживати в середньому 220 літрів молока і молокопродуктів. Віктор Слаута

  В цьому році кожен українець буде споживати в середньому 220 літрів молока і молокопродуктів за рахунок імпорту і власного виробництва, - повідомив на XII Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2010 віце-прем’єр-міністр України у питаннях АПК Віктор Слаута.  За його словами, проблема комплексна: окрім розвитку аграрного сектору необхідно забезпечити купівельну спроможність громадян. «Треба щоб відновилась економіка, заводи, зарплати, пенсії, щоб люди мали змогу, мали фінансовий ресурс для споживання продукції», - підкреслив Віктор Слаута.

 • 16 червня 2010 | 15:41

  Необхідно терміново розробити програму розвитку тваринництва в регіоні. Віталій Алексейчук

  Як зазначив на виставці «Агро 2010» Президент України Віктор Янукович, за фізіологічними нормами кожен житель країни має споживати 380 літрів молока на рік. Це 17 млн. тонн в масштабах країни. Сьогодні в Україні налічується лише 2 млн. 800 тис. корів, які виробляють 12 млн. тонн молока. Крім того, кожного року поголів'я корів в Україні скорочується на 0,5 млн. голів, тому виробництво молока в Україні протягом 5 років скоротиться з 12 до 6 млн т.  

 • 16 червня 2010 | 15:25

  Харківська область отримає компенсацію з резервного фонду за загиблі посіви

  Харківська область отримає компенсацію з резервного фонду за загиблі посіви. Для цього необхідно у короткий термін зробити їх ревізію, підготувати та подати належний пакет документів, - заявив на XII Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2010 віце-прем’єр-міністр України у питаннях АПК Віктор Слаута. Він зазначив, що за законом компенсацію можуть отимати навіть ті господарства, що не застрахували посіви.

 • 16 червня 2010 | 15:01

  Реформи у сфері освіти потребують прозорого та публічного процеса обговорення

  У цьому переконана перший заступник Глави Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова. У новій Програмі економічних реформ над вирішенням проблем освіти працювали не тільки експерти, а й державні чиновники, представники академічної науки, консультанти і практики.

 • 16 червня 2010 | 14:56

  Одне із засідань Комітету з економічних реформ в Києві буде присвячено обміну досвідом між регіонами

  У ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ перший заступник голови Адміністрації Президента України і виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова повідомила, що надає великого значення міжрегіональному обміну позитивним досвідом з вирішення економічних завдань.

 • 16 червня 2010 | 14:53

  Займайте активну позицію - стукайте в усі двері. Ірина Акімова

  Бути всіх учасників процесу розробки програми економічних реформ більш ініціативними закликала під час відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова: "Щоб зрушити величезну махіну реформ з місця, не достатньо просто обговорити це усередині і послати свої пропозиції в письмовому вигляді в якийсь один орган. Треба стукати в усі двері".  

 • 16 червня 2010 | 14:31

  Протягом місяця на основі Програми економічних реформ будуть складені конкретні плани-графіки

  У Києві ведеться активна робота з конкретизації Програми економічних реформ, яку 2 червня представив президент України Віктор Янукович. Протягом місяця на основі цього документа будуть розроблені плани-графіки, які покажуть, яких витрат часу і матеріальних ресурсів потребує та чи інша реформа, і коли можна очікувати результату.

 • 16 червня 2010 | 14:04

  Президент України буде щомісяця перевіряти хід економічних реформ у кожній області

  Починаючи з осені Віктор Янукович щомісяця на засіданнях комітету з економічних реформ буде перевіряти виконання Програми реформ в усіх областях. Про це в ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента України і виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова. «Кожен місяць, починаючи з осені, Президент буде розглядати на засіданні Комітету з економічних реформ, як проходять реформи у тих чи інших областях, як іде підготовчий процес або випуск кінцевого продукту - нормативних актів, законодавчих документів. Такий же підхід буде використаний і для представників регіональних економічних комітетів», - повідомила вона.  

 • 16 червня 2010 | 13:46

  У кожному регіоні України має бути розроблена регіональна Програма економічних реформ

  У ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ перший заступник голови Адміністрації Президента України і виконавчий секретар Комітету з економічних реформ Ірина Акімова повідомила, що очікує від кожного регіону докладної програми економічного розвитку на п'ять років.

 • 16 червня 2010 | 13:42

  У Програмі економічних реформ Президента України наказаний важливий крок щодо врегулювання тарифної політики в секторі ЖКГ

  З цією метою передбачено створення на центральному рівні незалежного регулятора послуг ЖКГ. Проект такого закону вже підготовлений, зараз він проходить стадію консультацій та обговорень, у тому числі із представниками міжнародних організацій. Про це розповіла перший заступник Глави Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова під час робочої поїздки до Харкова.

Вверх