ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 29 вересня 2010 | 13:44

  У Харкові видано книгу, присвячену вчительським династіям міста і області

  Книга «На вівтар покликання: нариси про педагогічні династії Харківщини» підготовлена видавництвом Народної української академії в рамках проекту «Історія харківської освіти в особистостях». На сторінках видання викладені біографії 146 вчительських і викладацьких династій Харківської області, більше 90 з яких продовжують працювати в освіті.

 • 29 вересня 2010 | 13:30

  Віталій Алексейчук відвідав сільгосппідприємство «Охоче» Нововодолазького району

  Сьогодні під час робочої поїздки до Нововодолазький район заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук ознайомився з роботою птахокомплексу з виробництва харчових яєць СЗАТ «Охоче», племптахорепродуктора I порядку з розведення качок кросу "Темп" та птахоферми з роведення гусей великої сірої породи. Також він взяв участь у презентації та введення в експлуатацію високотехнологічного обладнання компанії «Hellman». «Те, що обладнання з Німеччини - добре, але що заважає нам виробляти його в Харкові. Я буду пропонувати розглянути це питання голові ХОДА. Виробництво устаткування у нас в місті дозволить забезпечити харків'ян робочими місцями і підтримати вітчизняного виробника», - зазначив Віталій Алексейчук.

 • 29 вересня 2010 | 13:20

  В Харківській області створено 68 одномандатних мажоритарних виборчих округів

  29 вересня  Харківська обласна виборча комісія ухвалила рішення про створення 68 одномандатних мажоритарних виборчих округів по виборах депутатів Харківської обласної ради. У кожному районі області та місті обласного значення створено по 2 виборчих округи. Нумерація починається з округів, розміщених на території Харкова: №1 – близько 581 тис. виборців (Ленінський, Жовтневий, Червонозаводський, Фрунзенський, Орджонікідзевський, Комінтернівський райони) та №2 – близько 535 тис. виборців (Дзержинський, Київський, Московський райони).

 • 29 вересня 2010 | 11:38

  На Харківщині визначать найкращу сільську бібліотеку

  В області започатковано обласний огляд-конкурс „Краща сільська бібліотека Харківщини”. Захід має метою підняття соціального статусу та престижу сільської бібліотеки. Конкурс проводиться у 2 тури: 1 тур (районний): з 10 вересня по 15 жовтня 2010 року у районах області, під час якого визначаються сільські бібліотеки-переможці; 2 тур (обласний): проводиться з 15 – жовтня до 1 грудня 2010 року. Обласним журі буде визначено три кращі сільські бібліотеки-переможці та бібліотеки – переможці за номінаціями. За підсумками огляду-конкурсу відбудеться заключний захід з урочистим нагородженням переможців обласного етапу конкурсу.  

 • 29 вересня 2010 | 11:26

  Відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек

  У Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанасьєва відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Кращих бібліотечних працівників області було нагороджено почесними грамотами та подяками Харківської облдержадміністрації, обласної ради, обласного управління культури і туризму. Подарунком з нагоди професійного свята від творчого колективу академічного театру ляльок стала вистава Д. Боккаччо «Декамерон».

 • 29 вересня 2010 | 11:14

  Почався прийом документів місцевих організацій політичних партій для реєстрації кандидатів у депутати Харківської обласної ради

  29 вересня в Харкові розпочався прийом документів місцевих організацій політичних партій для реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі по виборах депутатів. Як повідомив голова Харківської обласної територіальної виборчої комісії Олександр Русанов, всього зареєструвалися на подання 17 політичних сил. Станом на 10 годину документи подали 5 партій – Партія регіонів, Народна партія України, Соціалістична партія України, Комуністична партія та партія «Батьківщина».

 • 29 вересня 2010 | 11:12

  В сільськогосподарських ярмарках зацікавлені як покупці, так і товаровиробники. Віталій Алексейчук

  «Голова ХОДА поставив завдання відійти від системи роботи сільськогосподарських підприємств через посередників, які наживаються на селянах. На сільськогосподарському ярмарку, який вчора відкрився в Харкові, товаровиробники працюють безпосередньо з харків’янами. Торгівля на ринках та на ярмарках це дві різні речі. На ярмарках все зроблено так, щоб був зацікавлений і продавець, і покупець», - зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.

 • 29 вересня 2010 | 11:07

  У 2011 році на розвиток молочнотоварних ферм буде виділено не менше 2 млрд. грн. з державного бюджету

  На розвиток молочнотоварних ферм країни у 2011 році планується виділити не менше 2 млрд. грн. з державного бюджету. Про це під час ефіру програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» посилаючись на слова Прем’єр-міністра України Миколи Азарова повідомив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. За його словами, на наступний рік заплановано будівництво великих молочних комплексів в районах області.

 • 29 вересня 2010 | 10:46

  2011 рік буде роком тваринництва. Віталій Алексейчук

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін поставив перед тваринницьким комплексом області задачу забезпечити населення Харківщини м’ясом власного виробництва. «2011 рік буде роком тваринництва. Ми плануємо набагато збільшити молочне стадо, розвивати свинарство, вирощувати птицю, і особливо – бройлерів, бо по виробництву яєць ми практично витримуємо нормативи, а м’яса не вистачає», - заявив під час ефіру програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. За його словами, у галузі свинарства сьогодні при нормативі 86 кг на людину практично виробляється 53 кг, тобто потрібно працювати над нарощенням темпів виробництва свинини в Харківській області.  

 • 29 вересня 2010 | 09:41

  Наступного року в області планується посіяти 60 тис.га цукрових буряків

  Як повідомив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, головою ХОДА поставлене завдання посіяти наступного року 60 тис. га цукрових буряків. «Вже підготовлено 58 тис.га землі, і завдання обов’язково буде виконане», - підкреслив заступник голови ХОДА.

 • 29 вересня 2010 | 09:17

  У Харківській області посіяно 80% озимих

  На сьогодні в Харківській області засіяно озимими 80% запланованих площ. Озимі культурі вже посіяні на 400 тис.га із запланованих 505 тис.га. Минулого року на таку ж дату теж було посіяно 400 тис.га., але тоді планувалось посіяти 447 тис.га, цього ж року площа посівів збільшена майже на 50 тис.га. Про це повідомив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.

 • 29 вересня 2010 | 08:52

  Події дня

  Сьогодні о 9.00 у приміщенні Харківської обласної виборчої комісії (Держпром, пл. Свободи, 5, 6 під'їзд, 1 поверх, к.512а) розпочнеться прийом документів місцевих організацій політичних партій для реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі по виборах депутатів. Об 11.00 у Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В. Афанасьєва (пл.Конституції, 24) розпочнуться урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. О 12.00 у прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 поверх, к.170) розпочнеться прес-конференція начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Романа Шаповала і першого проректора ХГУ «Народна українська академія» Катерини Астахової на теми: «Про стан шкільної освіти в області» та «Презентація книги «На вівтар покликання: нариси про педагогічні династії Харківщини» до Дня вчителя. О 15.00 в Палаці студентів Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого (вул. Пушкінська, 88) розпочнуться урочистості з нагоди Дня працівників освіти. О 17.00 в клубі «Місто» (вул.Клочківська, 190-а) розпочнеться Щорічний жіночий турнір з боулінгу, присвячений Дню Харківської області, між командами Харківської обласної ради, Харківської облдержадміністрації та Харківської міської ради.

 • 28 вересня 2010 | 17:51

  Відбулося третє засідання Харківської обласної виборчої комісії

  28 вересня відбулося третє засідання Харківської обласної виборчої комісії. В ході засідання були ухвалені рішення про утворення одномандатних мажоритарних виборчих округів по виборах депутатів Харківської обласної ради та про організацію приймання документів місцевих організацій політичних партій для реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів облради.

 • 28 вересня 2010 | 17:25

  23 жовтня у Харківському театрі музкомедії відбудеться гала-концерт "Свято танцю" за участю театру народного танцю «Заповіт»

  23 жовтня о 18.30 в Харківському академічному театрі музичної комедії відбудеться гала-концерт "Свято танцю" за участю театру народного танцю «Заповіт» та колективу балету Харківського академічного театру музичної комедії. Театр народного танцю "Заповіт" очолює художній керівник театру народний артист України, професор, академік Борис Колногузенко. В колективі працюють визнані майстри хореографії (викладачі) та їх учні (студенти Харківської державної академії культури). З дня заснування (1990 рік) виступи колективу театру народного танцю «Заповіт» мають шалений успіх у глядачів. Цей колектив - відомий своїми гастрольними турами з концертами в різних країнах Європи (Росії, Білорусії, Польщі, Болгарії, Німеччині, Бельгії, Франції, Угорщині, Австрії, Іспанії, Португалії, Словаччині, Італії, Чехії, Великому Герцогстві Люксембург, Нідерландах…)  

 • 28 вересня 2010 | 17:15

  Юрій Сапронов візьме участь у Міжрегіональному економічному форумі

  29 вересня в Єкатеринбурзі відбудеться Російсько-український Міжрегіональний економічний форум, який покликаний сприяти розвитку господарських і культурних зв'язків між регіонами Уральського федерального округу і України. У ході буде розгорнута виставка, що демонструє господарський потенціал регіонів Уралу. Одним з основних заходів форуму стане пленарне засідання, на якому з доповіддю-презентацією Харківської області виступить заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. За підсумками форуму передбачається створити уральсько-український торговельний дім або іншу постійно діючий майданчик для розвитку міжрегіональних господарських зв'язків.  

 • 28 вересня 2010 | 17:14

  1 жовтня відкривається 82-гий театральний сезон Харківського академічного театру музичної комедії

  1 жовтня 2010 року о 18.30 в Харківському академічному театрі музичної комедії відбудеться гала-концерт "Мелодії кохання", присвячений відкриттю 82-го театрального сезону. На гала-концерті глядачі зможуть побачити уривки з найбільш відомих оперет, мюзиклів, музичних комедій. Режисер-постановник гала-концерту - Олександр Драчов, балетні номери в постановці заслуженої артистки України Ірини Клепкової та Олександра Гричаного, за диригентським пультом - заслужений діяч мистецтв України Ярослав Сорочук та Юлія Шаршонь, художнє оформлення Тараса Шигимаги. Також 1 жовтня  о 18.00 в фойє театру відбудеться виставка за підсумками міжнародного художнього пленеру «Шляхами козацької слави».

 • 28 вересня 2010 | 14:04

  Михайло Добкін візьме участь у засіданні Комітету з економічних реформ

  Сьогодні о 15:00 в Адміністрації Президента України розпочнеться розширене засідання Комітету з економічних реформ під головуванням Президента України Віктора Януковича. Участь у засіданні візьме голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 28 вересня 2010 | 12:44

  Республіка Вірменія відзначила 19-річчя незалежності

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін взяв участь в урочистостях, присвячених 19-й річниці незалежності Республіки Вірменія, які відбулися у великій залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка.  

 • 28 вересня 2010 | 12:43

  На площі Свободи відкрився сільськогосподарський ярмарок

  З 28 вересня по 31 жовтня на площі Свободи діє перший сільськогосподарський ярмарок, на якому харків'яни можуть купити всю аграрну продукцію, яка виробляється в Харківській області. Ціни на всі види товарів значно нижчі ринкових завдяки тому, що з ланцюжка виробник - покупець виключений посередник. У перший день роботи ярмарку за найпопулярнішими товарами вишикувалися черги.

 • 28 вересня 2010 | 11:00

  Відбудеться обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості

  З 10 вересня по 1 листопада буде проводиться обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості, в якому беруть участь сільські Будинки культури різних форм власності Харківської області.

 • 28 вересня 2010 | 10:21

  Події дня

  Сьогодні о 16:00 відбудеться засідання №3 Харківської обласної виборчої комісії (пл. Свободи, 5, 6 під'їзд, 1 поверх, к.512а). О 18:00 у великій залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.Лисенко (вул. Сумська, 25) розпочнеться ювілейний вечір народної артистки України, Почесного громадянина м.Харкова Світлани Коливанової.

 • 27 вересня 2010 | 20:23

  Керівники районів нестимуть особисту відповідальність за інвентаризацію та передачу на баланс «Харківобленерго» безгоспних електромереж. Михайло Добкін

  Всі безгоспні електромережі та підстанції повинні бути передані на баланс АК «Харківобленерго», яка зможе забезпечити цим об'єктам обслуговування на належному рівні. Особисту відповідальність за своєчасне проведення передачі будуть нести керівники районів.

 • 27 вересня 2010 | 20:19

  25 жовтня в Первомайську введуть в експлуатацію нову міську підстанцію

  Як повідомив сьогодні в ході засідання колегії Харківської облдержадміністрації голова правління АК «Харьковобленерго» Сергій Кирик, в жовтні поточного року буде введена нова міська підстанція в м. Первомайськ. «Практично всі роботи вже закінчені. Зараз ми чекаємо устаткування зі Швеції, після пусконалагоджувальних робіт цей об'єкт буде введений в експлуатацію. Це значно покращить електропостачання та теплопостачання міста Первомайськ. Підстанція дасть можливість якісно змінити рівень постачання електроенергії та тепла в Первомайську», - заявив Сергій Кирик. 

 • 27 вересня 2010 | 20:05

  Деякі райони Харківської області не забезпечили свої управління праці та соцзахисту необхідною комп'ютерною технікою

  Як повідомив сьогодні в ході засідання колегії ХОДА, перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв, деякі керівники районів і міст Харківської області ще не забезпечили свої управління праці та соціального захисту населення комп'ютерною технікою, яка необхідна для організації оперативної роботи в період видачі субсидій населенню області.  

 • 27 вересня 2010 | 19:46

  У Харківській області освоюється 20 мільйонів гривень на газифікацію, отриманих за договором з НАК «Нафтогаз України»

  У ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно - господарського активу області перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв підкреслив, що необхідно більш активно продовжувати роботу з газифікації населених пунктів Харківської області.

 • 27 вересня 2010 | 19:44

  Наша позиція щодо погашення заборгованість за спожитий газ залишається незмінною. Михайло Добкін

  «Наша позиція щодо погашення боргів за спожитий газ залишається незмінною. Те, що ми винні, будемо віддавати без всяких відмовок. Різниця в тарифах і борги бюджетів різних рівнів - це не наша вина. По боргах бюджету будемо вирішувати проблему з керівниками установ. Різниця в тарифах не буде сприйматися як заборгованость. Але при цьому, прошу підприємства теплокомуненерго і в першу чергу КП «Харківські теплові мережі» забезпечити розрахунки з поточних платежів за спожитий газ на рівні 100%», - підкреслив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін під час спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області.

 • 27 вересня 2010 | 19:37

  КП «Вода» і «Харківкомуночиствод» планується об'єднати

  27 вересня на спільному засіданні колегії ХОДА та зборах адміністративно-господарського активу області голова облдержадміністрації Михайло Добкін поставив генеральному директору КП "Вода" Сергію Кадигробу завдання негайно почати переговори про об`єднання комунальних підприємств "Вода" і "Харківкомуночиствод". На його думку, це дозволить оптимізувати зайві витрати на підприємстві.  

 • 27 вересня 2010 | 19:16

  Завтра на пл. Свободи розпочне роботу осінній сільськогосподарський ярмарок

  Завтра на пл. Свободи (у сквері за пам'ятником В. І. Леніну) розпочне роботу перший осінній сільськогосподарський ярмарок. Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, на ярмарку буде представлена продукція усіх районів Харківської області: овочі, борошно, крупи, молоко, птиця, яйця тощо. Ціни на продукцію будуть на 10-15% нижчими від ринкових. Час роботи ярмарку з 8:00 до 18:00. На пл. Свободи ярмарок працюватиме до 31 жовтня.

 • 27 вересня 2010 | 19:13

  У Харківській області забезпечені умови для соціального захисту кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Вадим Ландсман

  За словами заступника голови Харківської облдержадминистрації Вадима Ландсмана, в Харківській області забезпечені умови для соціального захисту кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. «Для цього існує розгалужена система державних закладів, які задовольняють потреби дітей не лише в залежності від віку, але і від стану здоров'я, дітей, які мають особливі потребі, що перебувають у підпорядкуванні Головного управління освіти і науки, Головного управлінні охорони здоров'я, Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації. На місцевому рівні працюють 6 закладів, до яких влаштовуються діти з урахуванням місця походження - у містах Ізюмі, Лозовій, Зміївському, Золочівському, Печенізькому, Вовчанському районах. Всього у державних закладах різних форм та підпорядкування виховується 1423 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», - сказав Вадим Ландсман. 

 • 27 вересня 2010 | 19:11

  До 1 жовтня бюджетні підприємства виплатять за теплопостачання 20 мільйонів гривень

  Як повідомив в ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно - господарського активу області перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, найближчим часом організації, що фінансуються з державного бюджету, розплатяться з боргами за теплопостачання. «До 1 жовтня ми отримаємо 20 мільйонів гривень від підприємств-боржників держбюджету, які отримали пряме розпорядження на останньій селекторній нараді першого віце-прем'єр-міністра Андрія Петровича Клюєва», - сказав він.  

Вверх