Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 08 жовтня 2010 | 11:38

  Юрій Сапронов представив нового керівника обласної інспекції з контролю за цінами

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов представив колективу обласної інспекції з контролю за цінами нового керівника - Володимира Нетудихату. Віце-губернатор побажав йому успіхів у роботі і висловив упевненість, що Володимир Нетудихата за короткий час здатний навести порядок в довіреній йому сфері.  «Велика відповідальність лежить і на колективі, оскільки без вашої підтримки новому керівникові успіху досягти буде дуже важко», - зазначив Юрій Сапронов.

 • 08 жовтня 2010 | 11:20

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін привітав художників з професійним святом

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін привітав художників з їх професійним святом. У своєму привітанні він сказав: «Шановні митці! Від імені обласної державної адміністрації щиро вітаю вас, художників Харківщини та всіх шанувальників вашої творчості з професійним святом! Українську культуру неможливо уявити без художнього мистецтва, яке завжди було її невід’ємною частиною. Ваша творча праця є джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб людей. Немає сумнівів, що у вас попереду багато нових здобутків, яскравих неповторних робіт. Бажаю творцям художнього мистецтва щастя, здоров’я, невичерпної наснаги, нових цікавих ідей, вдячних шанувальників, а також здійснення всіх творчих планів». 

 • 08 жовтня 2010 | 10:59

  Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна до Дворічанського району

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін перебуває з робочою поїздкою у Дворічанському районі. Голова ХОДА вручив ключі від квартир громадянам, які отримують житло в реконструйованому 17-квартирному будинку по вул.. Підгірній, 6 в сел. Дворічна. Також Михайло Добкін відвідає Дворічанський професійний аграрний ліцей та ознайомиться з роботою ПСП «Родіна».

 • 08 жовтня 2010 | 10:42

  В Харкові відбудеться фінал Кубку України з таїландського боксу Муей Тай

  З 15 по 17 жовтня вперше у Харкові відбудеться фінал Кубку України з таїландського боксу Муей Тай. Змагання відбудуться під патронатом голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна та секретаря Харківської міської ради, виконуючого обов’язки міського голови Геннадія Кернеса. У фіналі візьмуть участь кращі тайбоксери України. Серед них будуть відібрані найкращі, які візьмуть участь у чемпіонаті світу, що відбудеться з 27 листопада по 5 грудня у Таїланді та буде присвячений дню народження короля Таїланду.  

 • 08 жовтня 2010 | 10:40

  Відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед викладачів та співробітників вищих навчальних закладів області

  6 жовтня на лижній базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбулись змагання з легкоатлетичного кросу за програмою Спартакіади «Здоров’я», в яких взяли участь 217 викладачів і співробітників з 13-ти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області. Учасники змагалися у трьох вікових групах: до 35 років, 36-50 років та 51 рік і старші.

 • 08 жовтня 2010 | 10:04

  Кількість контролюючих органів зменшиться

  «Президент України Віктор Янукович підписав Закон, згідно з яким вдвічі зменшується кількість контролюючих органів. Це стало можливим завдяки скороченню кількості контролерів у міністерствах і відомствах - там залишиться лише по одному контролюючому органу. Закон вступить в силу 27 жовтня 2010 року», - повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. 

 • 08 жовтня 2010 | 09:59

  У м.Валки розпочала роботу пересувна книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці – районам області»

  На центральній площі міста Валки розпочала роботу пересувна книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці – районам області», започаткована обласною державною адміністрацією. Виставку-ярмарок відкрили заступник начальника управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Василь Жигалко та голова Валківської районної ради Олександр Холодний.

 • 08 жовтня 2010 | 09:55

  Дозвільна система буде скорочена більш ніж у 10 разів

  «Президент України Віктор Янукович повідомив, що до кінця поточного року дозвільна система в України буде скорочена на 92%, тобто залишаться тільки ті процедури, без яких неможливо обійтися. Зараз за ступенем легкості реєстрації підприємств України займає 134 місце з 183, а за ступенем легкості отримання дозволів на будівництво - і зовсім 181. Все це відлякує інвестора, який відчуває себе незахищеним в нашій країні», - розповів віце-губернатор Юрій Сапронов.

 • 08 жовтня 2010 | 08:08

  Події дня

  Сьогодні о 09:30 в Академії правових наук України (вул. Пушкінська, 70) відбудеться урочисте відкриття II Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні проблеми реалізації прав людини у сфері праці та соціального забезпечення». О 10:00 в малому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться урочистий прийом з нагоди Дня юриста. О 10:00 у Харківському національному університеті радіоелектроніки (пр. Леніна, 14) відбудуться урочистості з нагоди 80-річчя вузу. О 15:00 в малому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться Обласна селекторна нарада з порядком денним: 1. Про початок в області опалювального сезону 2010-2011 років 2. Про профілактичні заходи щодо попередження отруєнь грибами, ягодами, декоративними та дикоростучими рослинами.

 • 08 жовтня 2010 | 07:56

  Безгоспні водонапірні башти будуть прийняті на баланс області

  «У нас величезна кількість проблем, пов'язаних з тим, що так звані вежі Рожновського раніше були на балансі сільгосппідприємств, які сьогодні вже не існують. Фактично вежа є, балансоутримувача немає, а люди, які беруть звідти воду, стають заручниками ситуації, коли держава не може направити гроші на ремонт не узаконеного об'єкта, тому що жодного дозвільного документа на будівництво ніхто ніколи не отримував», - заявив в ефірі програми ОТБ «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 08 жовтня 2010 | 07:52

  Найближчим часом буде проведена перевірка цін на продукти харчування на ринках і в торгових мережах області

  «Найближчим часом ми проведемо тотальну перевірку ринків та торговельних мереж. Я вже готую відповідне доручення проінспектувати стан цін на ринках і в магазинах на продукти харчування», - повідомив в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 08 жовтня 2010 | 07:50

  Харківська область сьогодні посідає друге місце по посіву озимих в країні. Віталій Алексейчук

  Сьогодні Харківська область знаходиться на другому місці по посіву озимих культур. Про це в ефірі програми ОТБ "Час влади" повідомив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. «Ми на сьогоднішній день працюємо набагато краще, ніж у минулому році на цю дату. На площі 39% ми зібрали 182 тис. тонн цукрових буряків, завдяки чому маємо 18,5 тис. тонн цукру. Тому, маю надію, що нам вдасться виконати доручення голови області і зібрати 82 – 85 тисяч тонн цукру в цьому році. По посіву озимих ми сьогодні посідаємо друге місце по Україні. На сьогоднішній день ми вже на 21 тис. га більше посіяли ніж у минулому році», - відзначив Віталій Алексейчук. 

 • 08 жовтня 2010 | 07:46

  Ярмарки у місті та області стабілізують ціни на сільськогосподарську продукцію. Віталій Алексейчук

  Ярмарки, що проводяться у Харкові та області стабілізують ціни на сільськогосподарську продукцію. Про це сьогодні в ефірі телепрограми «Час влади» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук. 

 • 08 жовтня 2010 | 07:35

  За договором з НАК «Нафтогаз Україна» Харківська область отримає 50 млн. грн. на газифікацію

  За договором з НАК «Нафтогаз Україна» Харківська область отримає 50 млн. грн. на газифікацію. На даний момент з цієї суми вже профінансовано 17 млн. 700 тис. грн. Про це повідомив в ефірі програми ОТБ «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. За його словами, минулого року ця сума дорівнювала 4 млн. грн., Але так і не була отримана, в позаминулому - 2,5 млн. грн. 

 • 08 жовтня 2010 | 07:29

  У грудні Стратегію економічного розвитку області планується винести на розгляд депутатів облради

  «У грудні Стратегію економічного розвитку області планується представити на розгляд депутатського корпусу. Сподіваюся, вона буде затверджена сесією обласної ради цього року, що дозволить на початку 2011 року укласти договір з Кабінетом міністрів України, в якому буде передбачено фінансування в тому числі державних цільових і галузевих програм», - повідомив сьогодні в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 08 жовтня 2010 | 07:23

  Харківщина підпише договори про торговельно-економічне співробітництво з республікою Татарстан і Ростовською областю

  У кінці листопада або початку грудня голова Харківської облдержадміністрації Міхалі Добкін очолить делегацію області в Татарстані, і в місті Казань буде підписаний великий розгорнутий договір про торговельно-економічне співробітництво з республікою Татарстан. Про це повідомив з ефірі програми обласного телебачення «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов. 

 • 08 жовтня 2010 | 07:15

  Стратегія економічного розвитку області буде дуже чіткою, конкретною і реальною для виконання. Михайло Добкін

  «Стратегія економічного розвитку Харківської області буде дуже чіткою, конкретною і буде торкатися всіх сфер життєдіяльності нашого регіону. Найголовніше - вона буде абсолютно реальною для виконання. Це буде основний документ, який стане базою для програм соціально-економічного розвитку області на кожен новий бюджетний рік», - зазначив в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 08 жовтня 2010 | 07:12

  Делегація Харківської області взяла участь у Російсько-українському економічному інвестиційному форумі в Єкатеринбурзі

  28-29 вересня в місті Єкатеринбург відбувся Перший Російсько-український економічний інвестиційний форум. Про це повідомив з ефірі програми обласного телебачення «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов. За його словами, форум пройшов у дружній атмосфері підвищеного практичного інтересу до налагодження коопераційних зв'язків між регіонами Російської Федерації і Україні. З української сторони були присутні 9 губернаторів і 3 віце-губернатора.

 • 08 жовтня 2010 | 07:07

  Харків знайшов рішення деяких проблем, пов'язаних з подальшою експлуатацією об'єктів Євро-2012. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, разом з позитивними моментами, пов'язаними з будівництвом нових об'єктів інфраструктури при підготовці до Євро-2012, з'являються ризики їх подальшої експлуатації, але в Харкові вже знайшли шляхи вирішення деяких з подібних проблем.

 • 08 жовтня 2010 | 07:05

  Завод імені Шевченка вступає у фазу санації

  Розпорядження про санацію Харківського заводу імені Шевченка підписано, і найближчим часом буде призначена дата судового засідання, - повідомив 7 жовтня в ході зустрічі з профспілковим активом області голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 08 жовтня 2010 | 07:00

  Харківська область цього року перевиконала план з оздоровлення дітей

  Харківська область цього року перевиконала план з оздоровлення дітей в нашому регіоні. Про це сьогодні повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  «Сьогодні Харківська область знаходиться на другому місці в Україні за кількістю оздоровлених дітей. Скажу більше, ми перевиконали план більш ніж на 50%, в результаті чого успішно завершили літнє оздоровлення дітей Харківського регіону», - підкреслив глава області. 

 • 07 жовтня 2010 | 19:47

  Боротьба із заборгованістю по заробітній платі на підприємствах Харківського регіону буде продовжуватися. Михайло Добкін

  Боротьба із заборгованістю по заробітній платі на підприємствах Харківського регіону буде продовжуватися. Про це сьогодні заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Головний критерій для оцінки керівника сьогодні - це те, як він виплачує заробітну плату. Все залежить від першої особи, якщо він працює - то підприємство живе, а якщо ні - то борги із зарплати зростають.  Сьогодні ми вивчили ситуацію із середньою заробітною платою на активних, з економічної точки зору, підприємствах в 35% районів Харківської області, поговорили з керівниками районів, з деякими прийшли до згоди, а з деякими ні", - заявив глава області. .  Також він зазначив, що тільки останнім часом були розірвані 7 контрактів з керівниками підприємств виключно через те, що вони не виплачували заробітну плату. І така ситуація спостерігається, як в місті, так і в області.

 • 07 жовтня 2010 | 19:41

  Новим начальником Харківської обласної інспекції з контролю за цінами став депутат облради Володимир Нетудихата

  Сьогодні з займаної посади було звільнено начальника Харківської обласної інспекції з контролю за цінами Анатолія Шалигіна. Новим начальником став депутат Харківської облради Володимир Нетудихата, кандидатуру якого рекомендувала ХОДА. Про це в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 07 жовтня 2010 | 19:20

  Сьогодні наше завдання полягає в тому, щоб наші колись промислові гіганти почали заробляти. Михайло Добкін

  Сьогодні на зустрічі з активом харківських профспілок голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, говорячи про ситуацію в промисловості регіону заявив: «Ми не зможемо зберегти в колишньому вигляді, деякі. Тому що вони будуть тільки нарощувати борги. Ми всі пишаємося, називаючи Харків столицею машинобудування, але цей факт належить швидше до минулого. Сьогодні наше завдання полягає в тому, щоб максимально зберегти трудові колективи, згрупувати всі активи і можливості підприємств, щоб вони почали заробляти. Зарплату - для людей, для нас - прибутковий податок, а для держави - інші податки. І при цьому будемо зберігати перспективу на те, щоб коли ми станемо багатшими і сильніше, ми не прийшли на голе місце, а мали хорошу базу. Треба виходити на реальні можливості, інакше в гонитві за великим ми втратимо те, що маємо сьогодні », - підкреслив глава області. 

 • 07 жовтня 2010 | 19:17

  В останні роки тяжким становищем багатьох підприємств Харківської області ніхто не переймався. Михайло Добкін

  У Харківській області порушена система кооперації між великими промисловими підприємствами, що не дозволяє активним заводам підтримувати за допомогою замовлень менш успішні підприємства регіону. На даному етапі коопераційні зв'язки між промисловими гігантами Харківщини поновлюються.

 • 07 жовтня 2010 | 18:49

  Укладено 19 км другого шару асфальтобетону з 82,7 км окружної дороги

  На поточний момент укладено 19 км другого шару асфальтобетону з 82,7 км окружної дороги. Про це повідомив на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. «Ми поклали другого, завершального шару асфальтобетону - він називається щебенево-мастиковий асфальт - 19 км. Це становить 22% до плану. Укладено 24 тис. тонн асфальтобетону», - зазначив він. 

 • 07 жовтня 2010 | 18:42

  Ми будемо наводити порядок у ціноутворенні. Михайло Добкін

  У Харківській області будуть вжиті певні заходи щодо впорядкування схеми ціноутворення на основні види продуктів харчування. Тим не менш, деякі продукти подорожчали цілком обгрунтовано, - підкреслює голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 жовтня 2010 | 18:10

  Відносини влади з профспілками області стали більш плідними. Сергій Чернов

  Як зазначив сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в ході зустрічі з представниками профспілкового активу Харківської області, відносини обласної влади з профспілками Харківської області за останній рік стали більш плідними. 

 • 07 жовтня 2010 | 18:07

  ХОДА не визнає боргів за газ, які виникли через різницю в тарифах

  «Наша позиція незмінна: ми різницю у тарифах не визнаємо і визнавати не будемо, що б там не робив «Нафтогаз України». Різницю в тарифах утворили ті, хто працювали до нас, вигадали цю схему, пообіцяли, що різниця в тарифах буде погашена, але її не погасили. Котрі купували газ по 300 доларів за тисячу кубів, але при цьому не дозволяли комунальним підприємствам підвищувати тарифи, і в результаті підприємства працювали у збиток собі і напрацювали величезні борги», - заявив сьогодні на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.    

 • 07 жовтня 2010 | 17:58

  На ремонт Окружної дороги вже освоєно 178 млн.грн.

  Харківський облавтодор станом на 7 жовтня виконав робіт з ремонту Окружної дороги на 178 млн.грн., з них з державного бюджету надійшло 54 млн.грн. Решту коштів було взято підрядниками в кредит. Повна вартість робіт з ремонту Окружної дороги становить близько 500 млн.грн. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.