Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 25 вересня 2010 | 16:35

  Меморіал жертв тоталітаризму - символ того, що ми перемогли в боротьбі за правду. Броніслав Коморовський

  Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський звернувся до присутніх на церемонії з нагоди десятиріччя Меморіалу жертв тоталітаризму зі словами: «Я вдячний всім тим, хто був причетний до створення цього меморіалу, до цієї дієвої боротьби за пам'ять про Катинські злочин. У цій трагедії ми знаходимося з вами по один бік. На боці противників тоталітарного режиму, на боці тих, хто став його жертвою. Ми приїхали сюди, щоб відзначити десяту річницю перемоги правди над брехнею. Правди, яка має для нас величезне значення. Запалюючи цю поминальну свічку, думаю і молюся про всі жертви цього злочину і про тих, хто переміг Катинську брехню». 

 • 25 вересня 2010 | 16:23

  Першочергова задача для уряду - відновити тваринництво. Микола Азаров

  В ході брифінгу в Харкові прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що відновленню тваринницького комплексу України відводить одну з перших позицій у списку першочергових завдань для уряду.

 • 25 вересня 2010 | 16:08

  Продовольчій безпеці країни нічого не загрожує. Микола Азаров

  Незважаючи на складні погодні умови, які зашкодили в цьому році аграріям зібрати гарний урожай, в Україні не буде проблем з продовольством, - підкреслює прем'єр-міністр України Микола Азаров. За його словами, на даний момент ведеться робота з формування запасів, які дозволять забезпечити всю країну до наступного врожаю і утримати зростання цін.

 • 25 вересня 2010 | 15:50

  У Харківській області є порядок і прогрес. Микола Азаров

  Прем'єр-міністр України Микола Азаров схвалив роботу голови ХОДА Михайла Добкіна і відзначив, що в Харкові міські і обласні власті працюють набагато краще, ніж в Одесі, губернатором якої він незадоволений. «Всі ті враження, які у мене склалися про Одесу, коли я там був, прямо протилежні моїм враженням про Харків. Ці два міста - небо і земля, і мені це прикро як прем'єр-міністру, адже Одеса повинна бути не гірше Харкова. Мені подобається, що у вас є порядок, є прогрес, місто на очах поліпшується», - сказав Микола Азаров. Також голова уряду позитивно відзначив роботу керівництва Харківської області відносно підтримки цінової політики. «Керівництво Харківської області багато робить для підтримки цінової політики. Взагалі можна відзначити, що ситуація там, де керівники працюють, досить стабільна», - підкреслив Микола Азаров.  

 • 25 вересня 2010 | 15:26

  Двоє мешканців області відзначені державними нагородами Російської Федерації

  Сьогодні у приміщенні Генерального консульства Росії в Харкові відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород Російської Федерації чотирьом українським воїнам-інтернаціоналістам, у тому числі двом мешканцям Харківської області. Нагороди вручив консул Росії в Харкові Віталій Богданов Житель м.Куп 'янськ Володимир Федоров отримав медаль «За відвагу», медаль «За бойові заслуги» отримав житель пос.Ковшаровка (Куп'янський район) Геннадій Шкарін.

 • 25 вересня 2010 | 15:08

  Найголовніша цінність - це людське життя. Микола Азаров

  На Меморіалі жертв тоталітарного режиму відбулася Римсько - католицька меса, після якої загиблим польським громадянам були віддано військові почесті. Як зазначив сьогодні прем'єр - міністр України Микола Азаров, найголовніша цінність - це людське життя. «Ніхто не має права безкарно вбивати людей, це не виправдовує ніякі цілі. Влада зобов'язана зробити все, щоб країна розвивалася демократично, щоб таке ніколи не повторилося », - підкреслив Микола Азаров.  

 • 25 вересня 2010 | 13:38

  Броніслав Коморовський, Микола Азаров та Михайло Добкін вшанували пам'ять жертв тоталітаризму

  На Меморіалі жертв тоталітаризму в Лісопарку Президент Польщі Броніслав Коморовський, прем'єр-міністр України Микола Азаров, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, а також громадяни Польщі та харків'яни вшанували пам'ять польських та українських громадян, які стали жертвами тоталітаризму. У ході заходів Броніслав Коморовський, Микола Азаров та Михайло Добкін поклали квіти до меморіалу. Архієпископ Харківський та Ізюмський Онуфрій провів заупокійне богослужіння.

 • 25 вересня 2010 | 13:14

  Наше основне завдання - створити відчуття свята та наведення порядку у своєму домі. Євген Савін

  Сьогодні заступник голови ХОДА з питань внутрішньої політики та комунікацій Євген Савін взяв участь у суботнику в мікрорайоні «Північний-3» Салтівського житлового масиву. Цей мікрорайон закріплений за ним як за депутатом Харківської міської ради. Суботник проводився на майданчику біля школи № 165 (вул. Наталії Ужвій, 64). Сьогодні цей майданчик перетворилася. За ініціативою Євген Савіна вона була розчищена від сміття, на майданчику встановлені лавки для відпочинку, дитячі гойдалки, гірки, каруселі.

 • 25 вересня 2010 | 12:07

  Броніслав Коморовський та Микола Азаров поклали квіти до меморіальної дошки присвяченої польським офіцерам, розстріляним у Харкові в 1940 році

  Сьогодні Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський та прем'єр міністр України Микола Азаров поклали вінки до меморіальної дошки присвяченої польським офіцерам, розстріляним у Харкові навесні 1940 року органами НКВС. Після церемонії покладання вінків Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський та прем'єр - міністр України Микола Азаров вшанували пам'ять загиблих польських офіцерів хвилиною мовчання. Також в церемонії взяли участь: посол Республіки Польща в Україні Яцек Ключковський, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, секретар міської ради Геннадій Кернес, Генеральний консул РП у Харкові Ян Едвард Гранат, заступники голови ХОДА, представники міської влади та члени катинських сімей.

 • 24 вересня 2010 | 19:59

  Системна профорієнтаційна робота сприятиме популяризації робітничих професій. Ігор Шурма

  Сьогодні на базі Зміївського районного центру зайнятості вперше в області відбувся масовий профорієнтаційно-інтелектуальний захід для учнівської молоді Брейн-ринг «Розумники та розумниці». Як зазначив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, системна профорієнтаційна робота сприятиме популяризації робітничих професій, представників яких зараз не вистачає на ринку праці.

 • 24 вересня 2010 | 19:05

  Поліграфічні комбінати України будуть переоснащувати та укрупняти

  Систему поліграфічних комбінатів в Україні планується реформувати. В ході реформ буде створено Видавничий Дім, а всі життєздатні поліграфічні комбінати буде переоснащено та об’єднано в невеликі групи.

 • 24 вересня 2010 | 19:01

  В області підготовлено 94% приміщень для утримання поголів'я великої рогатої худоби в зимовий період

  Як повідомив сьогодні в ході селекторної наради заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Володимир Звеков, за оперативною інформацією районних управлінь станом на 24 вересня поточного року для утримання поголів'я великої рогатої худоби підготовлено 603 приміщення, або 94% від наявної кількості.  

 • 24 вересня 2010 | 18:55

  Цифрове мовлення необхідно в першу чергу сільським жителям. Юрій Плаксюк

  Цифрове телебачення - це соціальний проект, воно потрібно перш за все периферії, жителі мегаполісів мають можливість дивитися супутникове, кабельне, аналогове або IP-телебачення, а у жителів області такої можливості немає. Про це повідомив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Юрій Плаксюк. 

 • 24 вересня 2010 | 18:54

  Підготовка найважливіших об’єктів інфраструктури регіону до проведення фінальної части «Євро-2012» відбувається згідно з графіком

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини «Євро-2012» Головного управління економіки ХОДА, підготовка найважливіших об’єктів інфраструктури регіону до проведення фінальної части «Євро-2012» відбувається згідно з графіком. Зокрема, роботи на спортивному комплексі КП ОСК «Металіст» профінансовані на 170,19 млн.грн., у т.ч з державного бюджету 106,60 млн.грн., обласного бюджету 10,59 млн.грн., коштів інвестора 53,00 млн.грн. На реконструкцію аеродрому «Харків» цього року з державного бюджету надійшло 260,0 млн.грн. На дорогах області виконано робіт на загальну суму 118,80 млн.грн.

 • 24 вересня 2010 | 18:51

  Триває перевірка районів області з питання підготовки галузі тваринництва та забезпеченості кормами на зиму 2010-2011 років

  За інформацією Головного управління агропромислового розвитку ХОДА ведеться вибіркова перевірка районів з питання підготовки галузі тваринництва та забезпеченості кормами на зиму 2010-2011 років. «При проведенні цих перевірок виявлено цілий ряд недоліків. Це стосується Куп'янського, Первомайського, Зміївського, Шевченківського та Балаклійського районів, які звітували про 100 % готовність приміщень, а фактично відремонтовано значно менше», - заявив заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Володимир Звєков. Як зазначив Володимир Звєков, за результатами перевірок на сьогоднішній день сільськогосподарськими підприємствами області заготовлено усіх видів кормів 227,3 тис. тонн кормових одиниць, в тому числі 52,7 тис. тонн сіна (70 % до зоотехнічної потреби), або 1,3 тонни на корову, 59,0 тис. тонн сінажу (60%), закладено силосу 454,4 тис. тонн (95%) та заскиртовано соломи 65,8 тис. тонн (74%), засипано власного зернофуражу 78,8 тис. тонн (47%).

 • 24 вересня 2010 | 18:46

  В поліграфічному комплексі Харківщини є як збиткові, так і зразкові підприємства. Юрій Плаксюк

  «У Харківській області є проблеми в сфері поліграфії: у вас є фабрика імені Фрунзе, труднощі якої ми зараз намагаємося вирішити. Але у вас є і зразкові видавничі поліграфічні об’єднання. Ясно, що вони мали пріоритет, їх підтримувала держава, а з іншого боку, вони мали фінансові інвестиції, тому вони сьогодні є показовими. Хоча уже є деякі небезпечні симптоми щодо ваших піонерів-передовиків: їх теж може зачепити криза, і зачепити серйозно, тому треба їм на марші перебудовуватись. Але я впевнений, що там менеджери розберуться і зможуть зберегти своє господарство», - відзначив у ході прес-конференції 24 вересня голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Юрій Плаксюк.  

 • 24 вересня 2010 | 18:40

  В Україні повинні бути надані рівні права і можливості для вільного функціонування та розвитку мов національних меншин. Юрій Плаксюк

  Сьогодні під час прес - конференції голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Юрій Плаксюк зазначив, що в Україні мають бути надані рівні права і можливості для вільного функціонування та розвитку мов національних меншин, що проживають на території нашої держави. 

 • 24 вересня 2010 | 18:37

  Відповідальність за достовірність реєстрів хворих будуть нести голови райдержадміністрацій. Ігор Шурма

  Як зазначив сьогодні під час обласної селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, згідно з рішенням сесій обласної ради та доручень голови ХОДА у районах мають бути створені реєстри хворих людей, що мешкають у Харківській області і потребують окремих видів медичної допомоги. «На жаль, в окремих районах ці доручення не були виконані. Тому для посилення контролю за виконанням цих завдань відповідальність буде покладено на голів райдержадміністрацій. Саме вони відповідатимуть перед людьми», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 24 вересня 2010 | 18:30

  З 2011 року почнеться процес реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ

  Протягом найближчих 7 років планується повністю реформувати систему державних та комунальних друкованих ЗМІ. Перший етап цієї роботи почнеться вже з 2011 року.

 • 24 вересня 2010 | 18:07

  Частка держави в управлінні громадським каналом повинна становити 51%

  Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Юрій Плаксюк заявив в ході прес-конференції, що обговорення концепції громадського телебачення закінчено, і її вже пора втілювати в життя. Він зазначив, держава повинна відігравати дуже важливу роль в управлінні суспільним телебаченням. Суспільне телебачення розраховане на державні дотації мінімум на 3 роки і держава повинна виступати гарантом, що канал буде працювати, інакше такий величезний майновий комплекс може в один день зникнути. Плаксюк вважає, що частка держави в управлінні громадським каналом повинна становити 51%. «На мою думку, 51% у засновницьких документах повинна займати роль держави. Принаймні, на 10 років», - підкреслив він. 

 • 24 вересня 2010 | 18:05

  В 2011 році планується закупити комп’ютерну техніку для ЦРЛ та об’єднати їх в єдину електронну мережу

  У проекті бюджету області на 2011 рік будуть заплановані кошти на придбання комп’ютерної техніку для центральних районних лікарень та лікарень міст обласного значення і об’єднати їх в єдину мережу з Головним управлінням охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації. Таке доручення сьогодні під час обласної селекторної наради дав заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 24 вересня 2010 | 17:52

  Михайло Добкін нагороджений орденом Святого Великомученика Георгія Побєдоносця

  Сьогодні під час візиту до м.Ізюм Митрополит Київський і всієї України Володимир вручив голові Харківської облдержадміністрації Михайлу Добкіну орден Святого Великомученика Георгія Побєдоносця. Орден вручений за особливі заслуги перед Українською Православною Церквою.

 • 24 вересня 2010 | 17:45

  До уваги журналістів!

  Завтра, 25 вересня, о 10:00 в с. Малинівка відбудеться урочисте відкриття фестивалю-конкурсу весільних обрядів «Весілля в Малинівці». О 12:00 у Генеральному консульстві Росії в Харкові (вул. Ольмінського, 22) розпочнеться Урочиста церемонія вручення державних нагород Російської Федерації громадянам, які проживають в консульському окрузі.

 • 24 вересня 2010 | 17:28

  На випуск нової книжкової продукції за програмою «Українська книга» у цьому році залишається тільки 21 млн.грн. Юрій Плаксюк

  Як повідомив сьогодні під час прес - конференції голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Юрій Плаксюк, на випуск книжкової продукції за програмою «Українська книга» Кабінет Міністрів України в нинішньому році виділив 30 млн. грн. «Прийняття переліку видань програми« Українська книга» - наступний крок до її втілення в життя», - зазначив Юрій Плаксюк. Згадуваний перелік книжкових видань, які будуть закуплені або профінансовані з держбюджету, складається Держкомітетом телебачення і радіомовлення на підставі висновків експертної ради даного комітету. За словами голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України, на випуск нових видань в цьому році залишається лише 21 млн. грн., Тому що існує кредиторська заборгованість перед видавцями як раз у розмірі близько 9 млн. грн. 

 • 24 вересня 2010 | 16:59

  Україна потребує адміністративно-територіальної реформи. Сергій Чернов

  Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в ході Річних загальних зборів дійсних членів (академіків) та член-кореспондентів академії правових наук України відзначив ряд питань, які найбільше хвилюють органи місцевого самоврядування.

 • 24 вересня 2010 | 16:19

  Харків по праву називається столицею юриспруденції України. Геннадій Кернес

  У ході Щорічних загальних зборів дійсних членів (академіків) та член-кореспондентів академії правових наук України в.о. Харківського міського голови, секретар міської ради Геннадій Кернес привітав учасників зборів та відзначив, що подібні заходи дають можливість розширити коло юридичної спільноти.

 • 24 вересня 2010 | 16:12

  Нам належить перетворити історичні цінності регіону в туристичний продукт. Євген Савін

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін взяв участь в урочистому відкритті виставки «Харківська туристична бієнале». «Радий вітати Вас на першій «Харківської туристичної бієнале». Головне завдання цієї виставки - зробити інвентаризацію всіх наявних в Харківській області можливих туристичних маршрутів. Для участі в цьому процесі ми запросили не тільки представників районів, а й туристичні агентства, які дадуть професійну оцінку представленим напрямками. Сьогодні нам необхідно розробити програму, яка дозволить перетворити історичні цінності регіону в туристичний продукт. Робота повинна бути побудована таким чином, щоб у нас була можливість не тільки показати Харківщину, а й заробити гроші для районів Харківської області », - підкреслив Євген Савін. 

 • 24 вересня 2010 | 16:11

  Програми обласного телебачення мають досягти рівня комерційних передач

  Перед новим генеральним директором Харківської обласної державної телерадіокомпанії Сергієм Гулевським поставлені традиційні завдання: розпочати серйозну роботу щодо створення програм, які б були на рівні передач тих комерційних каналів, що працюють в області і місті Харкові. Про це заявив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Юрій Плаксюк.

 • 24 вересня 2010 | 15:53

  Наша політико-правова думка має пройти шлях від визнання верховенства закону до утвердження верховенства права. Володимир Литвин

  Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у ході Щорічних загальних зборів дійсних членів (академіків) та член-кореспондентів академії правових наук України зазначив необхідність удосконалювати механізми захисту прав людини, а також окреслив нагальні завдання правової науки України в галузі прав людини.

 • 24 вересня 2010 | 15:29

  Віталій Алексейчук привітав колектив Харківської бісквітної фабрики з 75-річчям підприємства

  Заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук взяв участь у святкових заходах до Дня 75-річчя Харківської бісквітної фабрики. Підчас урочистостей він привітав колектив зі святом, а також вручив нагороди від Харківської обласної державної адміністрації та від Міністерства агрополітики.