Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 07 липня 2010 | 08:54

  Ми зараз маємо реальну можливість вплинути на позитивну зміну нашого життя. Сергій Авершин

  Вперше за багато років Уряд визнав необхідність здійснення економічних реформ в нашій країні, що саме по собі вже стало позитивним моментом. Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» заявив начальник Головного управління економіки ХОДА Сергій Авершин. «Створений для цих цілей Комітет економічних реформ - це національний проект, в якому будь-яка законодавча ініціатива йде з регіонів, значить, ми зараз маємо реальну можливість вплинути на позитивну зміну нашого життя. Протягом 2010 року мають з'явитися реальні програми економічних реформ - і регіональна, і державна », - підкреслив Сергій Володимирович.

 • 07 липня 2010 | 07:58

  Події дня

  Сьогодні, 7 липня, о 12:30 в будівлі райдержадміністрації Харківського району (м. Харків, Комсомольське шосе, б.52) відбудеться представлення начальника управління ветеринарної медицини  Харківської області Володимира Олейника. Представлятиме Володимира Олександровича заступник Голови Державного комітету ветеринарної медицини України - заступник Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Микола Пацюк.  

 • 06 липня 2010 | 15:53

  За систематичне невиконання трудових обов’язків звільнено директора територіального центру соціального обслуговування Чугуївського району

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, за систематичне невиконання трудових обов’язків звільнено директора територіального центру соціального обслуговування Чугуївського району Вікторію Токар.

 • 06 липня 2010 | 14:57

  Красноград стане одним з міжрайонних центрів із надання медико-соціальної допомоги. Ігор Шурма

  Сьогодні під час робочої поїздки до Красноградського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів зустріч-нараду з керівниками районних підрозділів охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту населення, центру зайнятості, відділення Пенсійного фонду, під час якої довів до відома керівників позицію та завдання ХОДА в цих питаннях.

 • 06 липня 2010 | 14:33

  Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Красноградському районі

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у м.Красноград. Питання, з якими мешканці Красноградского району звернулися до заступника голови ХОДА, стосувалися виплати допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, матеріальної допомоги на проведення операції, цін на медикаменти та ін. За всіма питаннями надані відповідні консультації.

 • 06 липня 2010 | 09:51

  Урочистості з нагоди Дня Харкова в цьому році планується провести 24 серпня

  «За попередньою домовленістю з керівництвом міста ухвалено рішення провести цього року святкування Дня Харкова 24 серпня, об'єднавши нього з Днем Незалежності, тому що День міста цього року випадає на понеділок, і це не самий зручний день для проведення урочистостей. Крім того, урочистості з нагоди Дня Незалежності відбудуться не тільки в обласному центрі, але і в містах обласного значення та районах Харківської області», - повідомив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 06 липня 2010 | 09:35

  Ми маємо все необхідне, щоб робити якісний вітчизняний продукт. Михайло Добкін

  «Ми маємо політичну волю, талановитих людей і всі можливості для того, щоб робити якісний вітчизняний продукт. Тому дуже неприємно чути слова подиву людей, що приїжджають до нашого міста, які говорять, що чули і читали багато поганого про нас, але приїхавши сюди, переконуються, що Харків - стильне та сучасне місто. На жаль, ми живемо в епоху постійного виборчого процесу, коли недалекоглядні політики кладуть на вівтар перемоги авторитет регіону і долі людей, що живуть у ньому, і, врешті-решт, зменшують повагу до нашої країни. Хотілося б, щоб ми, нарешті, перестали жити в епоху виборів. Думаю, пройдуть вибори до місцевих рад, і з листопада вся бурхлива негативна політична активність зійде нанівець», - зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 06 липня 2010 | 08:37

  Події дня

  Сьогодні, 6 липня, о 12:00 в приміщенні Українського державного науково-дослідного вуглехімічного інституту (вул. Весніна, 7) розпочнуться урочистості з нагоди 80-річного ювілею інституту.

 • 05 липня 2010 | 19:56

  Спроби розікрасти гроші, призначені на будівництво якого-небудь об'єкта в селі, підривають авторитет влади і віру людей у справедливість. Михайло Добкін

  До будівництва кожного об'єкта в селі потрібно підходити особливо уважно, тому що на сільську місцевість виділяється мало грошей, а їх розкрадання призводить до особливо згубних наслідків, - вважає голова Харківської області Михайло Добкін. «До кожного об'єкту, що будується в селі, потрібно підходити з особливою увагою, тому що туди і так гроші виділяються недостатні. А якщо їх намагаються «розмазати по землі», і вирішити не тільки питання будівництва амбулаторії, а й собі побудувати що-небудь на дачі, то тоді звичайно ж, немає результату. Як наслідок - люди незадоволені, і цим підривається їх віра у справедливість, авторитет влади, підривається повага до самої держави», - сказав він під час програми «Зворотний зв'язок» на обласному радіо.  

 • 05 липня 2010 | 19:55

  Конкурс проектів Бібліотеки імені Євгена Кушнарьова став найбільшим в Україні

  «Конкурс проектів Бібліотеки імені Євгена Кушнарьова став найбільшим архітектурним конкурсом в Україні. У ньому взяли участь представники 25 міст з 3 держав, які представили 92 роботи. Думаю, навіть ті, хто не став переможцем, отримали справжнє естетичне задоволення від участі. Хочу висловити подяку фонду Бориса Колеснікова, який фінансував цей захід і приніс до Харкова можливість проведення цього конкурсу», - зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 19:54

  Підстав для зростання ціни на хлібобулочні вироби немає

  Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Зворотний зв'язок» заявив голова ХОДА Михайло Добкін: «Незважаючи на те, що в цьому році в Харківській області неврожай і ми зберемо значно менше зерна, ніж збирали в минулі роки, в цілому по Україні ніяких проблем не буде, і ми в сусідніх областях поповнимо свої запаси зерна, якого бракуватиме для виробництва необхідної кількості хлібопекарського борошна .Я хочу, щоб мої слова почули всі мешканці Харківської області, - я не вірю в серйозне зростання ціни на зерно і на борошно. Для цього немає передумов.

 • 05 липня 2010 | 19:47

  Великий Слобожанський ярмарок цього року відбудеться в Красноградському районі

  У цьому році Слобожанський ярмарок відбудеться 19 вересня в День визволення Красноградського району від німецько - фашистських загарбників та в День Харківської області, що буде святкуватися в цьому році вперше.   

 • 05 липня 2010 | 19:44

  Харківщина привітала з Днем флоту України підшефні командні пункти і корабель «Костянтин Ольшанський»

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в ефірі програми «Зворотній зв'язок» на обласному радіо повідомив, що до Дня флоту України нашим підшефним об'єктам Військово-морського флоту - центральний командний пункт Чорноморського флоту,запасного командного пункту та великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський» - було передано допомоги більш ніж на 100 тис.грн. «Це гроші не бюджетні. Ми зверталися до організацій та районів, щоб зібрати все необхідне для командних пунктів та десантного корабля», - зазначив Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 19:35

  Практично вирішене питання про виділення з держбюджету 370 млн.грн. на капітальний ремонт Окружної дороги

  Як повідомив сьогодні в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, вже практично вирішене питання про виділення 370 млн.грн. з державного бюджету на капітальний ремонт Окружної дороги, який буде включати розширення проїжджої частини до 3 смуг в місцях підйому, обладнання системи освітлення та інші заходи.

 • 05 липня 2010 | 19:30

  Кількість учасників конкурсу інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» збільшується з кожним днем. Михайло Добкін

  Триває прийом проектів на інноваційний конкурс «Харківські ініціативи». Впровадження кращих ідей, представлених на конкурсі, не тільки саме по собі дасть поштовх розвитку економіки області, але і дозволить отримати більш істотну допомогу від держави, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 19:21

  З 2011 року планується виділяти кошти на придбання сучасної техніки для «Харківоблавтодору»

  «З 2011 року ми почнемо виділяти гроші на придбання сучасної техніки для Служби автомобільних доріг у Харківській області («Харківоблавтодор»)»,- повідомив сьогодні в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 19:03

  Конезавод в Лозовій отримає більш дешеву воду за новою схемою

  На даний момент конезавод № 124 у Лозовій користується дуже дорогою водою. Найближчим часом схема водопостачання підприємства буде модернізована в цілях економії, - повідомив під час програми на обласному радіо голова Харківської області Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 18:56

  Ремонт у Краснопавлівському багатопрофільному ліцеї буде профінансовано з позабюджетних фондів. Михайло Добкін

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час ефіру програми "Зворотний зв'язок" на Харківському обласному радіо заявив, що Краснопавлівському багатопрофільному ліцею, який він відвідав під час робочої поїздки в Лозівський район, буде профінансований з позабюджетних фондів ремонт класів, які постраждали через протікання покрівлі.   

 • 05 липня 2010 | 18:50

  На земельних ділянках при конезаводі в Лозовій будуть вирощувати зернові

  На балансі конезаводу № 124 у Лозовій знаходиться майже 4 тисячі гектарів родючої землі, яка на даний момент здається в оренду. Найближчим часом земельні схеми на підприємстві будуть упорядковані таким чином, щоб земля приносила додатковий прибуток підприємству, - повідомив під час програми на обласному радіо голова Харківської області Михайло Добкін. «Там потрібен такий керівник, який зможе максимально ефективно використовувати землю. Потрібно зберегти всі ті землі, які служать для вирощування корму для тварин, а на вільних сіяти ще зернові та інші культури, які дозволять підприємству отримувати додаткові гроші», - підкреслив він.

 • 05 липня 2010 | 18:46

  Ми приберемо з ринку м'яса і м'ясопродуктів області всю несертифіковану продукцію. Михайло Добкін

  «Найближчим часом розпочне роботу комісія з перевірки ринку м'яса і м'ясних продуктів в Харківській області. Ми перевіримо все, починаючи від виробництва м'ясних продуктів і закінчуючи торгівлею на ринках, і будемо намагатися виявити і прибрати з ринку всю продукцію низької якості, несертифіковану продукцію, яка була завезена в нашу країну за «сірими схемами», - заявив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 18:20

  Ми повинні сьогодні створити систему, при якій чітко і зрозуміло будуть відпрацьовуватися всі інвестиційні проекти. Василь Цушко

  Сьогодні відбулася селекторна нарада Міністра економіки України Василя Цушка з питань підготовки та реалізації інвестиційних проектів за підтримки держави. Від Харківської облдержадміністрації у нараді взяли участь заступник голови ХОДА Юрій Сапронов та начальник Головного управління економіки Сергій Авершин.

 • 05 липня 2010 | 17:47

  Ми повинні підтримати вітчизняного сільгоспвиробника. Віталій Алексейчук

  «Нам необхідно підтримати наших сільгоспвиробників. Сьогодні їм дуже важко і вони розраховують на допомогу держави. Україна повинна захищати свого сільгоспвиробника і створювати державні гарантії та підтримку. Необхідна державна політика підтримки вітчизняного виробника», - підкреслив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук.  

 • 05 липня 2010 | 17:46

  Визначений зведений рейтинг районів та міст області за 1 квартал 2010 року

  Головне управління економіки ХОДА визначило зведений рейтинг районів і міст Харківської області за рівнем соціально-економічного розвитку за I квартал 2010 року. Згідно цього рейтингу серед міст області лідирує м. Куп’янськ, а шосту, останню сходинку посідає м. Ізюм. При цьому м.Харків іде поза рейтингом. Серед районів області три перші місця посіли: 1 – Красноградський, 2 – Чугуївський, 3 – Вовчанський район. Останні місця: - 24 розділили Борівський та Золочівський райони, 26 місце посів Близнюківський, 27 – Нововодолазький район.

 • 05 липня 2010 | 17:21

  Усі діючі цукрові заводи будуть працювати і практично готові до початку сезону. Віталій Алексейчук

  Цукрова галузь в Харківській області не вибивається з графіка підготовки до нового сезону з переробки цукрових буряків. Не включаться в роботу цієї осені тільки два заводи - Куп'янський і Савінський.

 • 05 липня 2010 | 16:37

  У цьому році урожаєм нас порадує кукурудза, соняшник, гречка, соя та цукровий буряк. Віталій Алексейчук

  Як повідомив під час прес - конференції заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук, в цьому році врожаю ранніх зернових культур не буде в Чугуївському, Валківському, Великобурлуцькому, Коломацькому районах Харківської області. «На відміну від ранніх зернових культур, що постраждали в цьому році від несприятливих погодних умов, нас дуже радує стан кукурудзи, соняшнику, гречки, сої та цукрового буряку. У нинішньому році ми очікуємо гарний урожай даних сільськогосподарських культур у Харківській області », - зазначив Віталій Алексейчук.  

 • 05 липня 2010 | 16:35

  На підтримку українських сільгоспвиробників в 2010 році піде 2,9 мільярда гривень

  Згідно з Постановою Кабінету Міністрів, в поточному році на різні програми підтримки сільгоспвиробників передбачено витратити майже 3 мільярди гривень. Частина цих грошей піде на компенсацію кредитних ставок аграріям.

 • 05 липня 2010 | 15:54

  Харківська область буде докуповувати зерно в інших регіонах, якщо місцеві сільгоспвиробники захочуть продати свій товар дорожче

  Як відзначив в ході прес-конференції 5 липня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук, керівництво області не буде перешкоджати аграріям продавати зерно за більш високою ціною.У цьому випадку, щоб забезпечити Харківщину достатньою кількістю якісного, але недорогого зерна, його будуть закуповувати в інших регіонах. «Сьогодні губернатором поставлено завдання в першу чергу забезпечити Харківську область зерном. Але може бути так, що в іншій області зерно можна буде купити дешевше, ніж у Харкові. Звичайно, хотілося б, щоб своє зерно залишилося в нас, але якщо ціна в Полтавській, Миколаївській або Херсонській області буде нижче, то ми, звичайно, докупим зерно там. Нехай наші сільгоспвиробники продають своє зерно дорожче», - сказав Віталій Алексейчук.  

 • 05 липня 2010 | 15:41

  Зараз немає необхідності підвищувати ціну на зерно. Віталій Алексейчук

  Тонну свіжозібраного зерна в Харківській області продають по 1100 гривень. Підвищувати ціну зараз немає необхідності, хоча аграріям цього дуже хотілося б, - відзначив в ході прес-конференції 5 липня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук.

 • 05 липня 2010 | 15:36

  Проблему якості медичного обслуговування в сільській місцевості необхідно вирішувати разом з цілим комплексом інших питань. Михайло Добкін

  «Проблеми якості медичного обслуговування в сільській місцевості, залучення молодих фахівців та фахівців високого рівня для роботи в сільських амбулаторіях неможливо розглядати окремо. Ці проблеми необхідно вирішувати з цілим комплексом інших питань, починаючи від системи вищої освіти і закінчуючи стимулами з боку держави для тих людей, які будуть працювати в сільській місцевості», - зазначив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 05 липня 2010 | 15:34

  У Харківській області достатньо техніки, щоб зібрати урожай ранніх зернових за 10 робочих днів. Віталій Алексейчук

  Як повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук, Харківська область отримала від Кабінету Міністрів листа, в якому повідомлялося про надання сільським господарствам області пільгового палива, у розмірі 6 700 грн. за тонну. Це пальне найближчим часом надійде в сільські господарства Харківської області для збору ранніх зернових культур.