Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 28 травня 2010 | 18:17

  Співчуття

  Харківська обласна державна адміністрація глибоко сумує з приводу передчасної смерті Героя України, заслуженого енергетика України, заслуженого енергетика СНД, академіка Української академії наук, доктора технічних наук, доктора філософії в галузі економіки, колишнього голови правління ВАТ "Харківська ТЕЦ-5", депутата обласної ради Вороновського Геннадія Кириловича і висловлює співчуття рідним і близьким покійного.

 • 28 травня 2010 | 17:57

  Навіть у кризовий 2009 рік у Харкові збільшилася кількість видань. Євген Савін

  У Харківській обласній державній адміністрації відбувся урочистий прийом до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Заступник голови ХОДА Євген Савін вручив листи-подяки керівникам видавництв "Ранок", "Балдрук", "Майдан", "Райдер", ВАТ "Харківська книжкова фабрика "Глобус", видавництва Харківського гуманітарного університету "НУА",книгорозповсюджувачам Семену Остапенко і Олександру Васеленко. Грамоту управління у справах преси та інформації ХОДА отримав директор Богодухівської районної друкарні Володимир Ільченко.

 • 28 травня 2010 | 17:56

  На Дитячій залізниці відбудеться свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

  29 травня з 10:00 до 16:00 на Дитячій залізниці "Мала південна" (вул. Сумська, 81) відбудеться соціальна акція до Міжнародного дня захисту дітей, організована Харківським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської облдержадміністрації.

 • 28 травня 2010 | 14:22

  Тарифи підприємств ТКЕ необхідно привести у відповідність з економічно обґрунтованим рівнем

  Як зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, для збільшення рівня оплати за газ планується приводити тарифи підприємств теплокоммуненерго у відповідність з економічно обґрунтованим рівнем.

 • 28 травня 2010 | 14:10

  Рівень розрахунків Харківської області за газ складає 68%

  Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, рівень розрахунків Харківської області за газ станом на кінець травня складає 68%. За дні, що залишилися до кінця місяця, планується довести цей показник до 80%.

 • 28 травня 2010 | 13:14

  Заява голови Харківської обласної державної адміністрації

  Події навколо будівництва транзитної дороги у Харкові через Лісопарк від вулиці Сумської до вулиці Новгородської змушують мене як Голову обласної державної адміністрації зробити заяву. Упродовж кількох тижнів з центральних та місцевих телеканалів лунають заклики псевдопатріотів та псевдозахисників природи про мовби знищення вікових лісів парку Горького. Мушу зазначити, що у формулюванні таких інформаційних пасажів є чимало помилок. Можливо, вони викликані непоінформованістю людей, яких використовує у своїх політичних планах купка так званої опозиції. По-перше, ця дорога – об’єкт суспільного значення, будівництво якої внесено до Генерального плану міста Харкова. По-друге, рішення про її будівництво ухвалене членами виконкому Харківської міської ради ще у 2005 році. По-третє, на будівництво дороги отримано всі відповідні дозволи, включаючи відповідні екологічні служби, а проект її зведення схвалений у 2008 році Міністерством регіонального будівництва. Крім того, нова дорога покращить екологічну ситуацію, оскільки час руху автотранспорту буде скорочено майже вдвічі і зменшиться час простою автівок – такий висновок найстарішої екологічної організації України – Товариства захисту природи. Занепокоєння також викликають провокаційні та хуліганські дії з боку добре проплачених так званих активістів-екологів та журналістів кишенькових ЗМІ. Підбурюючи громадськість, вони вже вдалися до звинувачення правоохоронців, що, виконуючи свої прямі обов’язки у рамках діючого законодавства, намагаються навести лад на об’єкті будівництва. Ми підтримуємо правоохоронні органи у їх діях, і надалі сприятимемо у виконанні ними службових обов’язків якісно та вчасно. Використання маргінальними політичними силами простих людей задля власних політичних дивідендів є неприпустимим. Я закликаю авторів політичного шоу дослухатися до норм моралі і відповідальності, а тих, хто є його виконавцями – замислитись про відповідальність, яку вони нестимуть за скоєння правопорушень. Будівництво дороги від Сумської до Новгородської має об’єднати всіх, хто не байдужий до зовнішнього вигляду міста, яке претендує на європейськість, а його шляхи прагнуть бути якісними та безпечними для пересування. Ми готові до конструктивного діалогу та співпраці з усіма громадськими організаціями Харкова, які насправді дбають про його майбутнє. А тим, хто порушує Закон – нагадуємо, що для них маємо увесь інструментарій у рамках діючого законодавства для покарання. Михайло Добкін, голова Харківської обласної державної адміністрації

 • 28 травня 2010 | 12:29

  Харківські туроператори взяли участь у VI Буковинському туристичному ярмарку

  VI Буковинський туристичний ярмарок відбувся 22 – 23 травня 2010 року в м. Чернівці за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації. Під час ярмарку в Центрі розваг "Панорама - Чернівці" Харківщина була представлена туроператорами "Харківтурист" та "Круїз", які презентували свій туристичний продукт. В заході взяли участь делегації з 14 областей України, у тому числі представники управління культури і туризму обласної державної адміністрації.

 • 28 травня 2010 | 12:02

  Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові святкує подвійний ювілей

  Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові святкує подвійний ювілей: 85-річчя утворення довоєнного консульства та 15-річчя сучасного консульства. З нагоди ювілею 4-6 червня в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбудеться Міжнародна наукова конференція "Польська дипломатія на Сході XX – початку XXI ст.". На 5 червня в театрі ім. Шевченка заплановано ювілейний концерт за участю польського композитора зі світовою славою Кшиштофа Пендерецького.

 • 28 травня 2010 | 11:25

  Михайло Добкін взяв участь в урочистостях з нагоди 18-річчя Харківського Архієрейського Собору

  Сьогодні в Свято-Благовіщенському кафедральному соборі Харкова відбулася урочиста Божественна літургія з нагоди 18-річчя проведення Харківського Архієрейського Собору. Літургію правив Митрополит Київський та всія України Володимир. Участь в урочистому заході взяв голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 27 травня 2010 | 19:56

  Михайло Добкін візьме участь у засіданні Ради регіонів України

  Сьогодні у Львові у приміщенні Національного університету "Львівська Політехніка" відбудеться друге засідання Ради регіонів України. Від харківського регіону у ньому візьмуть участь: голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, його заступники Юрій Сапронов та Ігор Шурма, а також голова обласної ради Сергій Чернов.

 • 27 травня 2010 | 17:25

  Митрополит Київський і всія України Володимир прибув до Харкова

  Щойно в Харківському аеропорту приземлився літак, на якому до Харкова прибув Митрополит Київський і всія України Володимир, що приїхав до Харкова, щоб взяти участь в урочистостях, присвячених 18-річчю Харківського Архієрейського Собору.

 • 27 травня 2010 | 16:38

  Інвестиційна привабливість України поновлюється, потенціал зростає. Карін Рау

  Слова Президента Україна Віктора Януковича про відновлення інвестиційної привабливості нашої країни на світовому ринку підтвердила делегат німецької економіки в Україні Карін Рау, яка брала участь у засіданні Ради регіонів України.

 • 27 травня 2010 | 16:13

  До початку літнього сезону всі дитячі табори будуть готові на 100%. Євген Савін

  Сьогодні в малому залі ХОДА відбулося перше засідання обласного штабу з питань підготовки та проведення літньої дитячої оздоровчої компанії 2010 року. Доповіді про стан виконання планових завдань з підготовки до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку представили: заступник головного санітарного лікаря Харківської області Любов Махота, заступник начальника Головного управління МНС України в Харківській області Олександр Ломанов,заступник Головного управління освіти і науки ХОДА Галина Михайленко. Заступники голів районних адміністрацій та міських голів представили звіти про виконану роботу і готовність дитячих таборів до літніх канікул.

 • 27 травня 2010 | 16:11

  Інвестори бачать позитивні зміни в Україні. Віктор Янукович

  Як зазначив під час засідання Ради регіонів у Львові Президент України Віктор Янукович, у нашій країні почалося реальне зростання ВВП. "Промислове виробництво на рівні 12% - це позитивний сигнал для інвесторів. Також у нас зменшуються інфляційні процеси, гривня стабілізувалася. Зараз банки працюють над здешевленням кредитів. Тепер нам треба зробити так, щоб наша регуляторна політика почала сприяти інвестиційному клімату", - підкреслив Президент.

 • 27 травня 2010 | 15:52

  Сприятливі умови для залучення інвестицій у регіони має створити взаємодія центральних та місцевих органів влади

  Наступного тижня буде представлена концепція економічного реформування країни, яка об’єднає інтереси багатьох регіонів нашої держави. Про це заявив під час засідання Ради регіонів Президент України Віктор Янукович. "Ця програма відповідатиме вимогам часу та дивитиметься у майбутнє. Щоб активізувати роботу в регіонах, треба підняти і переглянути всі ухвалені за 5 років програми взаємодії між Кабінетом міністрів та регіонами, які не працювали взагалі або працювали в неповному обсязі. Також у кожному регіоні треба буде визначити конкретну відповідальну особу за інвестиційні процеси та розробити конкретні програми, під які будуть залучатися інвестиції", - повідомив Президент.

 • 27 травня 2010 | 15:40

  Президент України виступив з ініціативою провести зимову Олімпіаду 2022 року в Буковелі

  Сьогодні під час засідання Ради регіонів Президент України Віктор Янукович виступив з ініціативою провести зимові Олімпійські ігри 2022 року в Україні, на базі гірськолижного курорту Буковель (Івано-Франківська область). Ця ініціатива була одностайно підтримана учасниками засідання. Найближчим часом розпочнеться робота з офіційного висунення кандидатури нашої країни для участі у конкурсі на право проведення Олімпіади-2022.

 • 27 травня 2010 | 15:38

  Інвестиційно-іноваційна модель розвитку України вимагає залучення значних інвестицій. Віктор Янукович

  Як зазначив сьогодні на засіданні Ради регіонів Президент України Віктор Янукович, інвестиційно-іноваційна модель розвитку, яка зараз починає реалізовуватися в Україні, вимагає залучення значних, в тому числі і зарубіжних, інвестицій.

 • 27 травня 2010 | 15:32

  Президент України дав доручення активізувати роботу у сфері інвестиційної діяльності

  За результатами засідання Ради регіонів Президент України Віктор Янукович дав низку доручень: забезпечити супроводження в комітетах Верховної Ради законопроектів, які сприятимуть поліпшенню умов залучення інвестицій в Україну; активізувати роботу з виявлення об’єктів державної та комунальної власності, які не використовуються за призначенням та розробити пропозиції щодо передачі їх в оренду або приватизації; вжити заходи щодо розширення та підтримки діяльності мережі бізнес-інкубаторів, інноваційних центрів та інших об’єктів підтримки підприємництва.

 • 27 травня 2010 | 15:01

  Визначено переможців фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні "Жива вода – 2010"

  21-23 травня 2010 року на базі санаторію "Бермінводи" і Дергачівського районного Будинку культури було проведено Міжнародний фестиваль-конкурс естрадної пісні "Жива вода". В урочистому закритті фестивалю-конкурсу та Гала-концерті взяли участь представники управління культури і туризму обласної державної адміністрації, Дергачівської райдержадміністрації, Дергачівської райради, Харківського обласного центру народної творчості, які привітали гостей та учасників фестивалю, нагородили почесними грамотами, подяками та цінними подарунками організаторів, переможців та учасників фестивалю.

 • 27 травня 2010 | 12:10

  Розпочала роботу Рада регіонів України

  У приміщенні Національного університету "Львівська політехніка" розпочалося друге засідання Ради регіонів України на тему "Про досвід регіонів у питаннях створення сприятливих умов для залучення інвестицій" під головуванням Президента України Віктора Януковича.

 • 27 травня 2010 | 11:11

  У парку ім. Горького розпочалося Свято професійно-технічної освіти

  Сьогодні об 11:00 в Центральному парку культури і відпочинку ім. М.Горького розпочалося свято професійно-технічної освіти Харківщини "Ми – майбутнє твоє, Україно!". Мета заходу - відродження престижу робітничих професій та організація профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл та молоді м. Харкова. Свято триватиме до 18:00.

 • 27 травня 2010 | 09:47

  Харківській і Львівській областям є чим доповнити один одного. Михайло Добкін

  "Нам є чим доповнити і показати один одному, а найголовніше - нам є в чому позмагатися, при чому не в політичній площині, не в спробах показати, хто більше любить Україну, а саме у творчих процесах: обмінятися своїми досягненнями, щоб показати своє справжнє ставлення до культури та історії нашої держави", - заявив сьогодні у Львові голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін після підписання угоди про співпрацю у гуманітарно-культурній сфері між Харківською та Львівською областями.

 • 27 травня 2010 | 09:03

  Підписана Угода про співробітництво між Харківською та Львівською областями

  Сьогодні у Львові голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль підписали Угоду про встановлення гуманітарно-культурних зв'язків між облдержадміністраціями.

 • 26 травня 2010 | 17:45

  Разом з працевлаштуванням соціально-незахищеної молоді потрібно вирішувати питання забезпечення їх житлом. Ігор Шурма

  "Скільки б ми не пропонували вакансій для соціально-незахищених верств населення, до того часу, поки не буде вирішено питання забезпечення їх житлом, жодне робоче місце не вирішить проблему повністю", - заявив сьогодні під час засідання круглого столу на тему "Ринок праці рівних можливостей" заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

 • 26 травня 2010 | 16:49

  Вадим Ландсман – в "прямій" телефонній лінії газети "Слобідській край"

  Завтра, 27 травня з 13:00 до 14:00, заступник голови ХОДА Вадим Ладсман візьме участь у "прямій" телефонній лінії газети "Слобідській край". За телефоном (057) 392-09-68 Вадим Аркадійович розповість про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання цього року, про заходи, які впроваджує облдержадміністрація щодо покращення освітнього процесу в районах області, та відповість на запитання читачів.

 • 26 травня 2010 | 16:39

  Завдання рейтингу оцінювання - допомогти районам рівномірно розвиватися і розуміти динаміку власного розвитку. Сергій Авершин

  Повний рейтинг оцінювання соціально-економічного розвитку районів Харківської області за 2009 рік з аналізом по кожному показнику буде оприлюднений на сайті "Соціально-економічний атлас Харківської області" у червні. Про це на прес-конференції розповів начальник Головного управління економіки ХОДА Сергій Авершин.

 • 26 травня 2010 | 15:14

  Сьогоднішній ярмарок – лише початок системної роботи з працевлаштування соціально-незахищеної молоді. Ігор Шурма

  Як зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, "Перший харківський ярмарок вакансій рівних можливостей" - це лише початок системної роботи з працевлаштування соціально-незахищеної молоді: "На цьому заході представлені робочі місця для людей, які потребують додаткової допомоги з боку держави. Тільки координація зусиль влади, служб зайнятості, роботодавців дасть можливість досягти результату та вирішити проблеми цих людей".

 • 26 травня 2010 | 14:06

  Дитячі табори Харківської області готуються прийняти дітей

  Напередодні шкільних канікул йде планова перевірка готовності дитячих таборів до прийому дітей. Сьогодні начальник управління у справах сім'ї та молоді ХОДА Лариса Козлова відвідала кілька дитячих оздоровчих таборів, які належать різним підприємствам міста та області. У ході планової перевірки дитячих оздоровчих таборів вона заслухала звіт директорів таборів про готовність установ до літнього сезону.

 • 26 травня 2010 | 14:02

  Відбувся круглий стіл "Ринок праці рівних можливостей"

  Сьогодні в рамках "Першого харківського ярмарку вакансій рівних можливостей" відбувся круглий стіл на тему "Ринок праці рівних можливостей" під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми. Під час засідання розглядалися питання соціального захисту молоді: осіб з обмеженими фізичними можливостями, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 • 26 травня 2010 | 11:26

  Розпочався "Перший харківський ярмарок вакансій рівних можливостей"

  Сьогодні в Харківському національному університеті радіоелектроніки розпочався "Перший харківський ярмарок вакансій рівних можливостей". Захід проводять Харківський обласний центр зайнятості спільно з ХНУРЕ під егідою Харківської облдержадміністрації. В урочистій церемонії відкриття взяв участь заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

Вверх