ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 16 вересня 2010 | 19:30

  У Харкові відбудеться Кубок України зі стрітболу серед чоловічих команд

  18-19 вересня в Харкові на території стадіону «Металіст» (вул. Плеханівська, 65) відбудеться розіграш Кубка України зі стрітболу серед чоловічих команд. Організатори змагань: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Федерація вуличного баскетболу України, Національна федерація баскетболу України, Головне управління з питань сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації. У змаганнях візьмуть участь команди з усіх регіонів України.

 • 16 вересня 2010 | 19:17

  Фінансування Програми підготовки до Євро-2012 з держбюджету суттєво збільшене

  На черговій сесії Харківської обласної ради, що відбулася 15 вересня було розглянуто та затверджено нову редакцію обласної цільової Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу. Нова редакція Програми передбачає реалізацію 21-го завдання та 400 заходів, на які спрямовуються фінансові ресурси у розмірі більш ніж 12 млрд.грн. Суттєво збільшено фінансування з державного бюджету (з 1,2 млрд.грн. до 5,6 млрд.грн.), а також бюджету міста (на 1454,7 млн.грн.). Скорочено фінансування за рахунок коштів інвесторів, що обумовлено коригуванням переліку об’єктів розміщення гостей та учасників чемпіонату.

 • 16 вересня 2010 | 19:12

  Сахновщинський район забезпечений сучасною бурякозбиральною технікою

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук в ході робочого візиту до Сахновщинського району Харківської оласті оглянув сільськогосподарську техніку ТОВ «Аграрного будинку ім.Горького», яка задіяна в роботах по збору врожаю цукрового буряка.  

 • 16 вересня 2010 | 18:34

  Харківська область буде забезпечена цукром. Віталій Алексейчук

  Харківська область обов’язково буде забезпечена цукром. Про це сьогодні заявив заступник голови Харківської ОДА Віталій Алексейчук під час робочої поїздки до Сахновщинського району.  

 • 16 вересня 2010 | 17:59

  Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян. Питання, з якими звернулися до нього відвідувачі, відносились переважно до сфери ЖКГ і стосувалися ремонту покрівлі, облаштування індивідуальної системи опалення в квартирі, а також ліквідації перешкод в оформленні спадщини. Всі питання вирішені позитивно.

 • 16 вересня 2010 | 17:54

  Савінський цукровий завод відновить роботу в 2011 році. Віталій Алексейчук

  Сьогодні під час засідання з питань збору врожаю цукрового буряка і забезпечення цукропереробних підприємств Харківської області сировиною заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук повідомив, що в 2011 році відновить роботу Савінський цукропереробний завод.  

 • 16 вересня 2010 | 17:46

  Жодна область України не отримала фінансування програми «Питна вода»

  За інформацією заступника голови Харківської облдержадміністрації Валентина Дулуба, жодна область України не одержала фінансування програми «Питна вода». За його словами, виключення було зроблено тільки для АР Крим. «Це дуже прикро для нас, тому що в неї був включений цілий ряд дуже важливих для Харківської області об'єктів, що перебувають у вкрай важкому аварійному стані. Це об'єкти та населені пункти, де просто немає води. Треба було вкласти серйозні кошти для того, щоб цю проблему вирішити», - зазначив заступник голови ХОДА.

 • 16 вересня 2010 | 17:37

  У Харкові відбулося перше засідання Харківської обласної виборчої комісії

  16 вересня в Харкові відбулося перше засідання обласної виборчої комісії, склад якої був затверджений Центрвиборчкомом 15 вересня. У ході засідання було затверджено порядок подальших засідань, визначено режим праці та матеріально-технічну базу обласної виборчої комісії, а також були розподілені обов'язки між членами комісії. Головою обласного виборчкому обраний Олександр Русанов, який представляє Партію регіонів. Всього в комісії присутні представники 11 політичних сил, яким належить організувати роботу виборчих дільниць під час виборів, а також вирішити ряд інших організаційних питань.  

 • 16 вересня 2010 | 17:25

  Круглий стіл «Ми Слобожани - нам є чим пишатися: Харківщина від минулого до майбутнього» - в ефірі телеканалу «ОТБ»

  В п'ятницю, 17 вересня, о 19:00 на телеканалі «ОТБ» в ефір вийде запис заключного засідання круглого столу присвяченого Дню Харківської області на тему: «Ми Слобожани - нам є чим пишатися: Харківщина від минулого до майбутнього».

 • 16 вересня 2010 | 17:04

  Кабмін затвердив список об'єктів Харківської області, які будуть фінансуватися за рахунок екологічного фонду

  15 вересня Кабінет міністрів затвердив список об'єктів у Харківській області, які будуть фінансуватися за рахунок Фонду охорони навколишнього середовища. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. За його словами, процедура узгодження була складною, списки дуже довго розглядалися різними міністерствами, і лише 9 регіонів України змогли зібрати всі необхідні документи і потрапити на затвердження Кабінету міністрів. Серед них Харківська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Одеська, Львівська області.

 • 16 вересня 2010 | 17:00

  В ефірі – «Час влади»

  Сьогодні о 19:30 на телеканалі «ОТБ» в ефір вийде програма «Час влади» за участю голови ХОДА Михайла Добкіна. Також у програмі візьмуть участь заступники голови облдержадміністрації Євген Савін, Юрій Сапронов та Ігор Шурма. Повтор програми харків’яни та мешканці нашої області зможуть подивитися сьогодні о 21:50 на «7 каналі», а також на телеканалі «ОТБ»: 10 вересня - о 12:30, 11 вересня - о 17:40 та 12 вересня - о 10:30.

 • 16 вересня 2010 | 16:24

  До 20 вересня всі будинки в Харківській області отримають паспорти готовності до зими

  На сьогоднішній день найважливіше, щоб максимальна кількість будинків в Харківській області була комплексно підготовлена до зими, і були отримані паспорти їх готовності. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.  

 • 16 вересня 2010 | 16:14

  Харківська область в цілому готова до опалювального сезону. Валентин Дулуб

  Об'єкти ЖХГ усіх районів Харківської області в цілому готові до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.  Заступник керівника області зазначив, що за даними на сьогодні, є проблеми у м. Куп'янськ та Куп'янському районі, де існує ряд питань, пов'язаних з комплексним прийомом будинків для експлуатації в зимовий період та з прийомом котелень.

 • 16 вересня 2010 | 15:30

  У сел. Пісочин розпочала роботу пересувна книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці – районам області»

  В житловому мікрорайоні «Мобіль» селища Пісочин Харківського району розпочала роботу пересувна книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці – районам області», започаткована управлінням у справах преси та інформації обласної державної адміністрації. Виставку-ярмарок відкрили заступник начальника управління Василь Жигалко та Пісочинський селищний голова Олександр Чорнобай, який зазначив: «Це справедливо, що Пісочин став першим з селищ Харківського району, тому що він найбільш читаючий». Саме Олександр Чорнобай став першим покупцем на книжковій ярмарці в Пісочині – придбав книжку для маленької онучки.

 • 16 вересня 2010 | 14:22

  Михайло Добкін представлений у блозі «Twitter»

  З сьогоднішнього дня голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін представлений у блозі «Twitter». Адреса веб-сторінки - twitter.com/mdobkin

 • 16 вересня 2010 | 13:55

  У Харкові відбувся VII Національний з'їзд фармацевтів України

  VII Національний з'їзд фармацевтів України відбувся в Харкові 15-16 вересня. У ньому взяли участь близько 800 делегатів. На урочистому відкритті з'їзду були присутні віце-прем'єр-міністр України Віктор Тихонов, міністр охорони здоров'я України Зиновій Митник, народний депутат України Віктор Корж, заступник голови ХОДА Ігор Шурма, заступник голови облради Вікторія Казакова, в.о. Харківського міського голови Геннадій Кернес.

 • 16 вересня 2010 | 13:20

  Василь Хома нагороджений Почесним знаком Харківської обласної ради «Слобожанська слава»

  Заступник голови ХОДА Василь Хома удостоєний Почесної Харківської обласної ради «Слобожанська слава». Нагороду йому вручили перший заступник керівника області Володимир Бабаєв і голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в ході урочистого прийому до Дня Харківської області.

 • 16 вересня 2010 | 13:01

  Володимир Бабаєв до Дня області вручив найвидатнішим жителям регіону державні та обласні нагороди

  Перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв і голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручили нагороди Верховної Ради, Кабінету Міністрів, а також почесні знаки і грамоти обласної ради найбільш видатним жителям Харківської області.

 • 16 вересня 2010 | 11:45

  Європейський тиждень місцевої демократії відбудеться в Україні 11-17 жовтня

  «Європейський тиждень місцевої демократії» - нова політична ініціатива Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету місцевої та регіональної демократії. Цей захід має щорічно організовуватися місцевими органами влади усіх держав - членів Ради Європи з метою просування принципів місцевої демократії та сприяння демократичній участі на місцевому рівні. З метою підведення підсумків реалізації «Європейського тижня місцевої демократії» в Україні у 2010 році та вироблення рекомендацій щодо проведення цього заходу у 2011 році планується 15 жовтня провести національну науково-практичну конференцію у м. Борисполі Київської області за участю представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій.

 • 16 вересня 2010 | 11:37

  Сьогодні відбудеться перше засідання обласної територіальної комісії по виборах до місцевих рад

  Сьогодні в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться перше засідання обласної територіальної комісії по виборах до місцевих рад. Початок о 16:00.

 • 16 вересня 2010 | 11:10

  Право вибору місця роботи повинен мати кожен мешканець Харківської області. Ігор Шурма

  Як повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, 10 вересня у Балаклійському районному центрі зайнятості відбувся «Ярмарок вакансій рівних можливостей» для осіб з обмеженими фізичними можливостями, під час якого роботодавці презентували свої вакансії, умови праці та соціально-побутової сфери. Організатори заходу – Харківська облдержадміністрація та Харківський обласний центр зайнятості.

 • 16 вересня 2010 | 10:40

  Харківщина готується до збирання цукрових буряків

  У будинку культури смт. Сахновщина Сахновщинського району під головуванням заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука розпочалася нарада з питань збирання цукрових буряків та забезпечення переробних підприємств цукросировиною у 2010 році. 

 • 16 вересня 2010 | 10:37

  Новий Податковий кодекс допоможе боротися з фіктивним ПДВ

  У проекті Податкового кодексу відсутня норма відшкодування ПДВ фірмам, які займаються операціями із зерном і лісом, консалтингом, аудитом і юридичними послугами. Про це повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.   

 • 16 вересня 2010 | 10:35

  Євро-2012 допоможе розвитку малого бізнесу. Юрій Сапронов.

  Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов, проведення Євро-2012 в Харкові буде стимулювати розвиток малого бізнесу.  «Від проведення чемпіонату виграють не лише великі готельні та ресторанні мережі, але й ті підприємці, які займаються малим бізнесом, наприклад, торговлею українськими сувенірами, які будуть дуже популярні у туристів. Гарний старт зможуть отримати також ті кафе і ресторани, які спеціалізуються на національній українській кухні», - висловив впевненість віце-губернатор.

 • 16 вересня 2010 | 10:30

  У новому Податковому кодексі закладені три моделі розвитку бізнесу

  «Новий Податковий кодекс дає підприємцям можливість вибрати ту модель розвитку бізнесу, яка є найбільш прийнятною для них, оскільки дозволяє диференціювати оподаткування залежно від розміру бізнесу. Саме на цьому акцентував нещодавно в своєму інтерв'ю віце-прем'єр-міністр України Борис Колесников», - повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.   

 • 16 вересня 2010 | 10:24

  Податковий кодекс - реалізація передвиборчих обіцянок Президента

  «Як акцентував на Днями віце-прем'єр Борис Колесников, проект Податкового кодексу є реалізацією передвиборчих обіцянок Президента України Віктора Януковича. Новий податковий документ, який відповідає всім викликам сьогодення, вкрай необхідний для проведення в країні оголошених Президентом економічних реформ», - заявив віце-губернатор Юрій Сапронов.

 • 16 вересня 2010 | 08:24

  Події дня

  Сьогодні о 09:00 в Палаці спорту «Локомотив» ім. Г. Кирпи (вул. Котлова 90/1) розпочнеться Міжнародний турнір з бадмінтону Kharkov International 2010. Ігри триватимуть з 9.00 до 19.00 години з 16 по 19 вересня. О 12:00 в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться урочистий прийом з нагоди 245-річчя з дня заснування Харківської області. О 17:00 в м. Валки розпочнеться обласний фестиваль самодіяльних хорів "Згадаймо ті роки!" в рамках святкування Дня міста Валки, з нагоди 364-ої річниці з Дня заснування міста та 67-ої річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.  

 • 15 вересня 2010 | 19:15

  У Харкові відкрився семінар з методики викладання гри в гольф для вчителів загальноосвітніх шкіл

  Сьогодні в Superior Golf Club відкрився семінар для вчителів загальноосвітніх шкіл з методики викладання гольфу в школі.  Семінар, який триватиме два дні, проводить Райан Парфетт інструктор по грі гольф, тренер - професіонал, що спеціалізується на роботі з гольфістам різних рівнів, від любителів до досвідчених гравців Райан Парфетт. Нагадаємо, що з цього навчального року уроки з гри в гольф будуть введені в десяти загальноосвітніх школах міста Харкова.

 • 15 вересня 2010 | 19:12

  Затверджене рішення про проведення профілактичних медоглядів у всіх школах області

  Депутати Харківської обласної ради сьогодні на сесії ухвалили рішення про проведення профілактичних медоглядів у всіх школах області. Як повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, цього року на першому етапі (до Нового року) профілактичні медичні огляди будуть проводитися у школах в районних центрах та містах обласного значення. У другому навчальному півріччі медогляди будуть проведені у школах сільської місцевості.

 • 15 вересня 2010 | 18:42

  В Харкові було обрано 10 шкіл для реалізації програми по введенню уроків гольфу

  За ініціативи голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна було прийнято рішення ввести в ряді харківських загальноосвітніх шкіл уроки гольфу.  «Для реалізації цієї програми, міським управлінням освіти було вибрано десять зацікавлених у цьому проекті шкіл, в яких експериментальним методом будуть вводитися уроки гри в гольф. 

Вверх