Новини
![Фестиваль «Харьковская сирень» збагачує культуру нашого міста Фестиваль «Харьковская сирень» збагачує культуру нашого міста](/content/documents/643/64251/thumb-newsSpisok-190x120-a278.jpg)
Таку думку висловив голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач, підбиваючи підсумки презентації книги про українського винахідника кінематографа Йосипа Тимченка, яка відбулася у Києві. У 2011 році він був гостем III Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» та зберіг про наше місто найкращі спогади. «Я відкрив для себе Харків тільки 5 років тому. Я побував у ньому вперше і з’ясував, що він абсолютно не збігається із тим образом, який в мені жив. Я уявляв собі, що це індустріальне місто з архітектурою 30-х років. Виявилося, що це багатюще культурне і архітектурне місто. Я полюбив Харків, і мене не дивує, що саме тут проводиться такий фестиваль із установкою на старе, культурне, добре кіно. Завдяки конкретним людям образ Харкова щороку збагачується», – зазначив він.
![«Харьковская сирень» - єдиний в Україні кінофестиваль, який повертає забуті імена історії вітчизняного кіно «Харьковская сирень» - єдиний в Україні кінофестиваль, який повертає забуті імена історії вітчизняного кіно](/content/documents/643/64250/thumb-newsSpisok-190x120-2a97.jpg)
Одна з головних ідей Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» - це відродження незаслужено забутих імен піонерів українського кінематографа. Зокрема, завдяки фестивалю харків'янам були повернуті імена Альфреда Федецького і Йосипа Тимченка, також були проведені серйозні історичні дослідження щодо харків'ян Дмитра Харитонова та Олександра Мішона, книги про яких будуть презентовані в рамках V ювілейного кінофестивалю.
![У разі потреби в області можуть бути розгорнуті пересувні пункти обігріву У разі потреби в області можуть бути розгорнуті пересувні пункти обігріву](/content/documents/643/64249/thumb-newsSpisok-190x120-6958.jpg)
Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, на сьогодні у всіх містах, районних центрах області працює 189 цілодобових пунктів обігріву. У разі необхідності також можуть бути розгорнуті як мінімум 700 ліжок у міських та районних лікарнях.
![Протягом доби до пунктів обігріву звернулося 22 особи Протягом доби до пунктів обігріву звернулося 22 особи](/content/documents/643/64248/thumb-newsSpisok-190x120-eefc.jpg)
Як повідомляє Департамент цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації, на сьогодні у населених пунктах області відкрито 189 пунктів обігріву – усі стаціонарні. За добу по допомогу звернулось 22 особи. Всього за період холодів по допомогу звернулось 2756 осіб.
![Усі служби Харківської області готові до роботи у складних погодних умовах Усі служби Харківської області готові до роботи у складних погодних умовах](/content/documents/643/64247/thumb-newsSpisok-190x120-8664.jpg)
На Харківщині налагоджена чітка координація всіх служб, від роботи яких залежить життєдіяльність населених пунктів в складних погодних умовах, - підкреслив сьогодні в ході програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб. За його словами, завдяки добре налагодженій роботі будь-які проблеми вдається вирішувати в мінімальні терміни. «На сьогодні будь-які ситуації, пов'язані з подачею тепла, газу, електроенергії, вирішувалися у встановлені терміни - протягом кількох годин ситуація ліквідувалася, і зазвичай люди навіть не помічали, що десь була аварія. На бойовому посту знаходиться служба МНС, у нас є тісна взаємодія з «Обленерго». Ми намагаємося реагувати максимально швидко і робити все можливе, щоб людям жилося комфортно і вони не відчували жодних незручностей. На сьогодні не було жодного серйозного випадку зриву виїзду маршруток, автобусів, доставки продовольства в сільські магазини. Ми кожен день телефонуємо у всі райони, і якщо десь є якісь проблеми, мобільні бригади відразу виїжджають і усувають їх», - повідомив Валентин Дулуб.
![Розчищення доріг у всіх куточках області регламентує схема прибирання доріг Розчищення доріг у всіх куточках області регламентує схема прибирання доріг](/content/documents/643/64246/thumb-newsSpisok-190x120-8b78.jpg)
У ході підготовки до зими була створена схема прибирання доріг у всіх куточках області. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб. «Туди включений кожен населений пункт, визначено, хто прибирає дороги до школи, до лікарні, до будь-якого об'єкта життєдіяльності. Для цього укладені договори між райдержадміністраціями, райавтодорами, а також підприємствами будь-яких форм власності на залучення додаткової техніки. Жодне місто, жодне село не залишилися без уваги. У разі погіршення погодних умов ми знаємо, кого залучати, хто повинен надати техніку і які робітники повинні працювати на якій ділянці дороги», – підкреслив він.
![Проїзд дорогами Харківської області буде забезпечений за будь-яких погодних умов Проїзд дорогами Харківської області буде забезпечений за будь-яких погодних умов](/content/documents/643/64245/thumb-newsSpisok-190x120-f1a1.jpg)
«Взимку ситуації можуть складатися дуже різні, але ми готувалися до цього. У ході підготовки до зими ми намагалися передбачити всі можливі варіанти для того, щоб їм протидіяти», – повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб. За його словами, для роботи в зимовий період в районах та містах області підготовлено 688 одиниць спеціалізованої техніки та обладнання, в тому числі 10 бульдозерів, 48 автогрейдерів, навантажувачі, спеціальні автомобілі для перевезення дорожніх робочих. Також заготовлено 65 тис. тонн посипальних матеріалів, зокрема, пісок, сіль і суміш, якою поливаються дороги для швидкого усунення ожеледі.
![У Києві презентовано книгу про харків'янина Йосипа Тимченка – першого винахідника кінематографа У Києві презентовано книгу про харків'янина Йосипа Тимченка – першого винахідника кінематографа](/content/documents/643/64244/thumb-newsSpisok-190x120-6b32.jpg)
Сьогодні у Будинку кіно у Києві у рамках акції «Харьковская сирень. PS» презентовано книгу про першого українського винахідника кінематографа Йосипа Тимченка. Захід відбувся за підтримки Національної спілки кінематографістів України. Участь у презентації взяла начальник управління у справах преси та інформації ХОДА – співголова оргкомітету Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» Вікторія Маренич. Книгу «Механік-винахідник Йосип Тимченко в документах і спогадах» було видано в рамках кінофестивалю «Харьковская сирень» видавництвом «Фактор». Співавтори цієї історичної праці – кінокритик Володимир Миславський і Віктор Гергеша. На її написання пішло 9 місяців, і ще 2 – на поліграфічні роботи.
![Харків’яни отримали державні нагороди до Дня Соборності та Свободи України Харків’яни отримали державні нагороди до Дня Соборності та Свободи України](/content/documents/643/64243/thumb-newsSpisok-190x120-b5f4.jpg)
Сьогодні до Дня Соборності та Свободи України Президент України Віктор Янукович підписав Указ про відзначення видатних діячів різних галузей державними нагородами. Серед нагороджених є ряд мешканців Харківської області. Зокрема, орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено голову правління акціонерної компанії «Харківобленерго» Сергія Кирика, орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримали директор Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України Микола Кизим, начальник Головного фінансового управління ХОДА Сергій Овсянніков та проректор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Юрій Холін.
![Красноградський район - лідер з виробництва молока в 2012 році Красноградський район - лідер з виробництва молока в 2012 році](/content/documents/643/64242/thumb-newsSpisok-190x120-1056.jpg)
Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку ХОДА, у 2012 році в цілому по Харківській області виробництво молока збільшилось по всіх категоріях господарств на 8,8% і склало 514,2 тис. тонн. При цьому зростання виробництва в сільськогосподарських підприємствах області склало більше 20% (210,6 тис. тонн). Збільшення обсягів виробництва молока досягнуто в усіх районах області, за винятком Богодухівського (95% до рівня 2011 року). Лідером з виробництва молока є Красноградський район, де сільгосппідприємствами вироблено 30,6 тис. тонн молока, що становить 15% від загальнообласного показника. У Кегичівському районі молока надоєно 16,4 тис. тонн, більш ніж по 15 тис. тонн - у Дворічанському та Чугуївському районах.
![Андрій Моченков привітав колектив заводу «Турбоатом» з 79-річчям підприємства Андрій Моченков привітав колектив заводу «Турбоатом» з 79-річчям підприємства](/content/documents/643/64241/thumb-newsSpisok-200x133-bf75.jpg)
21 січня відбулися урочистості з нагоди 79-річчя ВАТ «Турбоатом». У них взяли участь заступник голови ХОДА Андрій Моченков, заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і генеральний директор підприємства Віктор Суботін. Виступаючи перед працівниками ВАТ "Турбоатом", Андрій Моченков підкреслив значення підприємства в промисловому розвитку регіону і всієї країни. Він привітав співробітників заводу від імені голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна та голови Харківської облради Сергія Чернова та вручив кращим працівникам «Турбоатому» почесні нагороди облдержадміністрації і облради.
![Хід опалювального сезону 2012/2013 років у Печенізькому районі Хід опалювального сезону 2012/2013 років у Печенізькому районі](/content/documents/643/64240/thumb-newsSpisok-190x120-e350.jpg)
Станом на 22 січня в Печенізькому районі працює 1котельна (100%), опалюються усі 20 об’єктів соціальної сфери: 5 шкіл, 6 дитячих садків та 9 лікувальних закладів. Житлові будинки обладнані індивідуальним опаленням, централізоване теплопостачання відсутнє.
![Ми маємо об'єднатися задля побудови сильної держави. Михайло Добкін Ми маємо об'єднатися задля побудови сильної держави. Михайло Добкін](/content/documents/643/64239/thumb-newsSpisok-190x120-071e.jpg)
«Сьогоднішній день є особливим для новітньої історії України. Він змушує всіх нас – зі Сходу до Заходу – ще раз звернутися до розуміння багатогранності та полісегментарності української культури, народних традицій, витоків духовності. Намагання політиків на початку ХХ століття об'єднати Україну нехай стане абеткою для радикалів-націоналістів, що з'явилися на сучасній мапі нашої держави. Ми маємо об'єднуватися, а не створювати штучні ідеологічно небезпечні перегони. Ми маємо об'єднатися задля побудови сильної держави. Держави, яка не озиратиметься назад, а впевнено рухатиметься до європейської спільноти», - сказав голова ХОДА Михайло Добкін.
![Стан доріг у Харківській області Стан доріг у Харківській області](/content/documents/643/64238/thumb-newsSpisok-190x120-e704.jpg)
За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, за добу було використано для забезпечення безпечного проїзду 218,51 куб. м піщано-сольових сумішей. Протягом доби на автошляхах області працювало 80 одиниць техніки та 117 дорожніх робітників. Станом на ранок 22 січня проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області забезпечений.
![День Соборності – одне з найзначніших свят України День Соборності – одне з найзначніших свят України](/content/documents/643/64237/thumb-newsSpisok-266x177-600b.jpg)
Сьогодні біля монумента на честь Незалежності України на пл. Конституції відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Соборності та Свободи України. У церемонії покладання квітів взяли участь перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, заступники голови ХОДА Євген Савін та Олег Анпілогов, заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, Генеральний консул Російської Федерації в Харкові Сергій Семенов, керівники управлінь та Департаментів місцевих органів влади та місцевого самоврядування, представники громадських, політичних та релігійних організацій і жителі Харкова. «Це одне з найголовніших свят в Україні – ми відзначаємо той день, коли відбулося возз'єднання Західної і Східної України. Україна стала єдиною саме 22 січня 1919 року, про це ми повинні постійно пам'ятати, знати про видатні події, які відбулися в нашій країні. У ті часи це було настільки важливо для народу, що через 20 років, в 1939 році, святкування Дня Соборності вилилося в масштабну акцію. Вже тоді цей день відзначали з величезним ентузіазмом і натхненням – адже звершилося те, про що мріяли кращі сини України», – підкреслив Валентин Дулуб.
![У Харкові на честь Дня Соборності та Свободи України відбулося покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку У Харкові на честь Дня Соборності та Свободи України відбулося покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку](/content/documents/643/64236/thumb-newsSpisok-266x177-ff6c.jpg)
Сьогодні, 22 січня, на честь Дня Соборності та Свободи України в усіх куточках нашої країни відбуваються святкові заходи. У Харкові відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника великому Кобзарю. У церемонії взяли участь перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, заступники голови ХОДА Євген Савін та Олег Анпілогов, заступник голови обласної ради Людмила Давидова, заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, Генеральний консул Російської Федерації в Харкові Сергій Семенов, керівники управлінь та Департаментів місцевих органів влади та місцевого самоврядування, представники громадських, політичних та релігійних організацій, учнівська молодь та мешканці Харкова.
![Михайло Добкін візьме участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України в Києві Михайло Добкін візьме участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України в Києві](/content/documents/643/64235/thumb-newsSpisok-190x120-3f7b.jpg)
Сьогодні в Україні відзначається День Соборності та Свободи. В Національному палаці мистецтв «Україна» з нагоди свята відбудуться урочистості за участю Президента України Віктора Януковича. Голова ХОДА Михайло Добкін очолює делегацію Харківської області, яка в Києві візьме участь в святкових заходах. Делегація Харківщини у складі 86 осіб включає в себе заступників голів районних державних адміністрацій та районних рад, голів сільських і селищних рад, працівників сфери освіти і медицини, представників громадських організацій.
![Протягом доби до пунктів обігріву звернулося 19 осіб Протягом доби до пунктів обігріву звернулося 19 осіб](/content/documents/643/64234/thumb-newsSpisok-190x120-11ac.jpg)
Як повідомляє Департамент цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації, на сьогодні у населених пунктах області відкрито 189 пунктів обігріву – усі стаціонарні. За добу по допомогу звернулось 19 осіб. Всього за період холодів по допомогу звернулось 2734 осіб.
![Події дня Події дня](/content/documents/643/64233/thumb-newsSpisok-190x120-c8d7.jpg)
Сьогодні, 22 січня, о 09:30 у саду ім. Т.Г. Шевченка біля пам’ятнику Т.Г. Шевченку відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України; О 10:00 на пл. Конституції біля монументу на честь Незалежності України відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України.
![Фонд підтримки підприємництва проведе виїзний бізнес-семінар для підприємців трьох районів області Фонд підтримки підприємництва проведе виїзний бізнес-семінар для підприємців трьох районів області](/content/documents/643/64232/thumb-newsSpisok-190x120-1e48.jpg)
24 січня 2013 року о 13:00 в актовому залі Валківської районної державної адміністрації Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації та Союзом підприємців Харківської області проведе зустріч з підприємцями Валківського, Нововодолазького та Коломацького районів області у форматі бізнес-семінару на тему: «Актуальні питання ведення підприємницької діяльності у 2013 році».
![25-26 січня відбудеться фестиваль авторської пісні «Зимовий Есхар-2013» 25-26 січня відбудеться фестиваль авторської пісні «Зимовий Есхар-2013»](/content/documents/643/64231/thumb-newsSpisok-190x120-c2c3.jpg)
25-26 січня на Чугуївщині у 19-й раз відбудеться фестиваль авторської пісні «Зимовий Есхар-2013». Його мета – популяризація авторської пісні, виявлення та заохочення кращих творчих колективів, талановитих авторів і співаків цього жанру, залучення молоді до поезії й пісні під гітару. За 2 дні барди дадуть 4 концерти. Розпочнеться свято авторської пісні о 18:00 в Чугуївському районному будинку культури концертом учасників проекту «Пісні нашого століття»: Вадима та Валерія Міщуків, Галини Хомчик, Сергія Хутаса та Олександра Мірзаяна, які виконають пісні Володимира Висоцького, Булата Окуджави, Юрія Візбора, Олександра Городницького, Юлія Кіма та інших.
![Хід опалювального сезону 2012/2013 років у Первомайському районі Хід опалювального сезону 2012/2013 років у Первомайському районі](/content/documents/643/64230/thumb-newsSpisok-190x120-9dc7.jpg)
Станом на 21 січня в Первомайському районі автономно опалюються усі 57 об’єктів соціальної сфери: 16 шкіл, 14 дитячих садків та 27 лікувальних закладів. Житлові будинки обладнані індивідуальним опаленням, централізоване теплопостачання відсутнє.
![Збірна України виборола по три золоті та бронзові медалі в рамках Харківського етапу Східноєвропейського Кубку з лижних гонок Збірна України виборола по три золоті та бронзові медалі в рамках Харківського етапу Східноєвропейського Кубку з лижних гонок](/content/documents/643/64229/thumb-newsSpisok-190x120-bbfd.jpg)
18-20 січня у Харкові на лижній базі ОСК «Темп» проводився Харківський етап Східноєвропейського Кубку з лижних гонок. В рамках змагань збірна команда України виборола три золоті та три бронзові медалі. Зокрема, двічі на змаганнях перемогла Марина Анцибор з Сумщини, а також завоювала бронзу у гонках класичним стилем. Ще одну золоту нагороду здобула також представниця Сумської області Тетяна Антіпенко. Крім цього бронзу у спринті приніс харківський спортсмен Руслан Перехода, а ще одне трете місце у класичній гонці було на рахунку Мирослава Білосюка.
![На Харківщині працює 189 пунктів обігріву На Харківщині працює 189 пунктів обігріву](/content/documents/643/64228/thumb-newsSpisok-190x120-f48a.jpg)
Як повідомляє Департамент цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації, на сьогодні у населених пунктах області відкрито 189 пунктів обігріву – усі стаціонарні. За добу по допомогу звернулось 1 особа. Всього за період холодів по допомогу звернулось 2715 осіб.
![Стан доріг у Харківській області Стан доріг у Харківській області](/content/documents/643/64227/thumb-newsSpisok-190x120-4658.jpg)
За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, за добу було використано для забезпечення безпечного проїзду 148 куб. м піщано-сольових сумішей. Протягом доби на автошляхах області працювала 81 одиниця техніки та 118 дорожніх робітників. Станом на ранок 21 січня проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області забезпечений.
![Михайло Добкін взяв участь в урочистостях з нагоди Хрещення Господнього Михайло Добкін взяв участь в урочистостях з нагоди Хрещення Господнього](/content/documents/643/64226/thumb-newsSpisok-266x177-175b.jpg)
Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін взяв участь у святкових заходах з нагоди Хрещення Господнього в Саржиному Яру. Глава області був присутній при урочистому богослужінні, а після освячення Купелі занурився у холодну воду. «Сьогодні погода не зимова, але в цьому є свої принади – зараз зануритися у воду зовсім не складно. Я відстояв службу, був на літургії освячення води, і звичайно, я опускався в воду з найкращими почуттями. Купання в освяченій воді – це певний ритуал, який необхідно виконувати в цей день. Це те очищення, з яким людина потім живе весь рік, до наступного Водохреща», – зазначив губернатор. Михайло Добкін додав, що в майбутньому планує долучити до традицій святкування Водохреща своїх дітей, а сьогодні до нього приєднався його брат – народний депутат Дмитро Добкін.
![Юрій Павленко ознайомився з роботою Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості Юрій Павленко ознайомився з роботою Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості](/content/documents/643/64225/thumb-newsSpisok-190x120-c0a6.jpg)
Сьогодні в рамках візиту до Харківської області Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко відвідав Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості. Там він ознайомився з роботою різних гуртків і секцій, поспілкувався з вихованцями позашкільного закладу і запропонував їм подумати над тим, як можна дати поштовх розвитку дитячої та юнацької творчості в країні. Також Юрій Павленко вручив колективу установи Подяку «За відданість справі захисту прав дитини, любов, чуйність і повагу до дітей». Після цього Уповноважений Президента України з прав дитини відвідав ДЗ «Харківська загальноосвітня школа соціальної реабілітації І-ІІІст.». Там він поспілкувався з вихователями, а також оглянув приміщення школи.
![У 2012 році у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу в Україні було оформлено максимальну кількість дітей за всі роки незалежності країни У 2012 році у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу в Україні було оформлено максимальну кількість дітей за всі роки незалежності країни](/content/documents/643/64224/thumb-newsSpisok-190x120-ef7c.jpg)
У минулому році в Україні нових батьків у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу знайшли 2407 дітей, що є рекордом за всі роки незалежності країни. Про це сьогодні заявив під час брифінгу за підсумками наради з питань реалізації Указу Президента України Віктора Януковича «Про проведення у 2013 році в Україні року дитячої та юнацької творчості» Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.
![На 1 січня в області функціонує 649 ОСББ На 1 січня в області функціонує 649 ОСББ](/content/documents/643/64223/thumb-newsSpisok-190x120-6287.jpg)
Станом на 1 січня в області налічується 649 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, в тому числі 314 у м. Харкові, 335 - в районах області та містах обласного значення. Про це повідомив сьогодні в ході обласної селекторної наради директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Роман Грива. За його словами, протягом 2012 року в області було створено 113 нових об'єднань - це на 10 ОСББ більше ніж у 2011 році. У той же час, враховуючи, що планове завдання 2012 року перевищує показник 2011 року в 2 рази, в цілому по області рівень виконання плану по створенню ОСББ склав 59%.
![Харківським олімпійцям призначені стипендії Президента України Харківським олімпійцям призначені стипендії Президента України](/content/documents/643/64222/thumb-newsSpisok-190x120-f931.jpg)
Згідно Указу № 32/2013 Президента України Віктора Януковича стипендії призначені 16 спортсменам Харківщини: - срібним призерам чемпіонату Європи 2012 року з плавання синхронного: Ананасовій Лоліті, Волошиній Анні, Кондрашовій Ользі, Сабаді Олександрі, Сидоренко Ксенії, Юшко Дар'ї, у розмірі 5 тисяч гривень; - Гвоздику Олександру – бронзовому призеру ХХХ літніх Олімпійських ігор з боксу (Харківська обл.), у розмірі 10 тисяч гривень; - Пригорову Олексію – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2012 року із синхронних стрибків у воду (м.Харків), у розмірі 4 тисяч гривень; - Торохтію Олексію – чемпіону ХХХ літніх Олімпійських ігор з важкої атлетики (Харківська та Хмельницька області), у розмірі 15 тисяч гривень.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 1103
- 1104
- 1105
- 1106
- 1107
- ...
- 1631
- Наступна сторінка