Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У «Мистецтві Слобожанщини» пройде захід у рамках «Кульчицький-фесту»

14 серпня 2019 | 10:01

20 серпня о 17:00 відбудеться лекція харківського етнографа, культуролога Михайла Красикова «Історія однієї дружби: Борис Слуцький та Михайло Кульчицький».

Харківʼянин Михайло Кульчицький (1919 - 1943) - одна з найяскравіших постатей авангардної поезії у СРСР кінця 1930-х - початку 1940-х років. Автор вірша «Мечтатель, фантазер, лентяй-завистник!», що увійшов до «Библиотеки всемирной литературы» у 200 томах і перекладений багатьма мовами, антикультового вірша «Разговор с т. Сталиным», рядки з якого ходили майже як фольклор до початку 1990-х рр., та інших чудових творів, які підкорюють і сьогодні образним світобаченням, загинув у 23 роки. Як склалася дружба його з всесвітньо відомим поетом Борисом Слуцьким (якому у травні цього року теж виповнилося 100 років), як вона перетворилася на літературний факт, йтиметься у лекції.

У 1991р. у видавництві «Прапор» вийшла 270-сторінкова книга «Михаил Кульчицкий. Вместо счастья. Стихотворения. Поэмы. Воспоминания о поэте», упорядником якої був й Михайло Красиков. Лектор також є автором багатьох наукових та науково-популярних праць, які присвячені біографії та творчості Михайла Кульчицького.

Вхід – вільний за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи).

Тел./Факс: (057) 717-10-40.


Теги: мистецтво слобожанщини

Поділиться:Схожі новини