Харківські велосипедисти успішно виступили в Чернівцях

У серії національних стартів з велоспорту маунтенбайк наші спортсмени завоювали 14 нагород, у тому числі 4 золоті.

Цього разу велосипедисти змагалися за медалі на етапах чемпіонатів України в індивідуальних перегонах у гору та велосипедного шорт-треку, а також чемпіонату України у перегонах з точки в точку. Харків’яни виступали без лідерів команди - Ірини Попової та Олександра Коняєва, які нещодавно повернулися з чемпіонату Європи, здобувши 4 золоті, 4 срібні та 6 бронзових медалей.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймався Єгор Волков. У змаганнях серед юнаків 15-16 років він переміг в індивідуальних перегонах та в велосипедному шорт-треку. Крім того, на його рахунку була бронзова медаль у перегонах з точки в точку.